Автор Тема: Сканиране  (Прочетена 10869 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re:Сканиране???
« Отговор #15 -: Май 12, 2009, 15:14:03 pm »
Като например тази:
http://vbox7.com/play:dd876ab7

Неактивен ShadowOfSun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 31
Re:Сканиране???
« Отговор #16 -: Май 12, 2009, 21:43:38 pm »
Не напълно сериозен съм!!!

Брат, ако свръхтехнологичната сфера пак се появи, защото явно си от изключително значение за някого, продавай апартамента или направо скорострелно го напусни и се скрий надълбоко в Балкана... има едни книжки "Ръководство по оцеляване на SAS" от Джон Уайзман - 26 лева и двата тома, защото само единият нямало смисъл, както ми казаха на мен... Е, в тях ще намериш всичко необходимо, за да оцелееш при ВСЯКАКВИ условия. Късмет, приятелю, и нека Силата бъде с теб!!!  :D ( ти какво очакваш да ти кажа аз или някой друг в тоя форум????  ;) )

H., в разказите на КК няма нищо искрящо, нищо светещо и т.н. това имах предвид :) не това, което си помисли.

Райдър, прости ми, че ще си наежа бодлите, но наистина не разбирам как може да кажеш, че в КК няма нищо светещо. Дон Хуан постоянно твърди, че старите и новите ясновидци са виждали енергията така, както протича във Вселената... като нишки от светлина или нещо подобно. Даже има една глава, носеща името "Съществата от Светлина"... в КК определено има много виждане на енергията в чист вид, излъчвания на Орела, големи снопове от излъчвания... Какво означава всичко това? Какъв вид енергия е? Знам, че си чел разказите и ти е ясно точно за какво говоря. Едното е Светлина, другото е Светлина - човек започва да се чуди как е възможно едната енергия да е различна от другата. Не става ли дума просто за различна вибрация? 

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Сканиране???
« Отговор #17 -: Май 12, 2009, 22:50:02 pm »
Защо не напълно? Какво те кара да се колебаеш?

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Сканиране???
« Отговор #18 -: Май 12, 2009, 23:15:07 pm »
Не напълно сериозен съм!!!
Защо не напълно? Какво те кара да се колебаеш?
Хаааааааа! Колко интересно! :) Днес едва се сдържах да не напиша нещо в тоя стил!  ;D Ще го направя и сега... просто... интересна синхроничност  :D
...water can flow, and water can crash...

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re:Сканиране???
« Отговор #19 -: Май 12, 2009, 23:44:40 pm »
@ShadowOfSun, КК описва вселената като не-човешка, като не-подкрепяща, дори като не-доброжелателна. Описва пътя през нея като път на война. Аз такива изражения на светлината не познавам. На мен такава вселена ми е чужда. Това едно на ръка. Другото е самият КК. Кастанеда е доста семпъл човек и се представя като такъв. Почти във всички приключения набляга на запазването на енергията, на съхраняването й, но това колко малко сексуална енергия имаме. Разбира се съм далече от мисълта за крайно прахосничество, НО енергията е безкрайна, изобилна и винаги налице. Когато енергията е изобилна, тя е сияйна, когато не е, тя мъждука. КК винаги е мъждукал и го е осъзнавал. От гледната точка например на квантовата биология, които описват един интересен симптом и диагноза и предписват съответното лечение, това си е бил негов личен проблем, не проблем на вселената. Затова говоря за неговото учение (неговия поглед) като лишен от светлина. КК е имал много малко source energy - квантовата биология описва така енергията, с която се е родил човек - енергията от сливането на яйцеклетката и сперматозоида и ако това сливане е станало с малко енергия и малко любов, човек страда от това цял живот и се превръща във фикс идея съхраняването й, пестенето й и т.н. А човек с малко енергия респективно недостатъчно висока осъзнатост и вибрация, има достъп само до ограничена област от реалността, а именно по-ниската и тъмната. Затова и нещата, които прави и изследва са много материални и груби. Затова си общува с неорганични същества (интересно е, че неговото описание на тези "същества" и тази реалност, съвпадат с описанието на светлинните медитации на подсъзнанието и неговата силиконова структура. За мен той не е имал достатъчно светлина и отвореност, че да може да излезе от собствените си полета и това, което описва са части от собственото му съзнание, а не се отнасят толкова до макрокосмоса. По подобен начин подхожда и друг негов колега, Алистър Кроули, чието мащабно изследване върху Кабала (книгата се казва "777") е всъщност собствения му психологически профил, а не описание на Дървото на Живота.

Така че липсата на светлина при КК не значи липсата на светлина в реалността. Енергията съществува навсякъде, но той определено не е могъл да достигне до нея, както би искал, и затова собствената му реалност едвам мъждука. Не позволявай да те убеди, че неговата реалност е и твоя.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Сканиране???
« Отговор #20 -: Май 13, 2009, 01:13:17 am »
Какво може да ми кажете за бели топки светлина не по-големи от юмрук който може да минават през дървени врати  :-\ и вероятно се използват от така наречените извънземни за сканиране на определен индивид  ???  ;)

Да! - Перфектно описание на кълбовида светкавица - видях 3 в ЮАР! Първата ми изкара акъла, че не знаех какво е, но за другите две бях подготвена!  :)

Неактивен Just a Stranger

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re:Сканиране???
« Отговор #21 -: Май 13, 2009, 09:31:07 am »
Опа исках да кажа "ДА" просто не съм видял и не съм раздвоен "ДА НАПЪЛНО СИГУРЕН СЪМ" ;)
--------------------------------------------------
И защо трябва да бягам?  ;) Моите прадеди всички са служели в армията, също така имам и роднини които са работили за държавна сигорност,  ;) така че мене не ме страх от извънземни.  ;) Всеки ден тренирам, правя по 70 лицеви опори тей че ако извънземните искат да се бием с юмруци, аз ще ги нокаутирам с един удар. :D е може би с два ;)
« Последна редакция: Май 13, 2009, 10:21:36 am от Just a Stranger »
Only The Dead See The End Of The War. - Platon

stiver

  • Гост
Re:Сканиране???
« Отговор #22 -: Май 13, 2009, 09:32:21 am »
WhiteRider, къде мога да науча повече за тези описания на квантовата биология? Ще съм ти признателна ако ме насочиш към някаква информация, независимо на какъв език.

А следният въпрос винаги ме е измъчвал. Как може човек като мен,  с посредствени познания в езотериката, но с живот наситен със спонтанни нестандартни събития и видения протичащи в различни, естествено създадени състояния на съзнанието да различи поне бегло кои от тях стават вътре в неговата лична реалност и кои са предизвикани или са посещения от външни сили и съзнания? 

Неактивен Just a Stranger

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re:Сканиране???
« Отговор #23 -: Май 13, 2009, 09:47:55 am »
Това Дървото на Живота майка ми имаше такова растение,  :) като малък имах един мехур на пръста и едно листо върху мехура и за няколко часа всичко беше изчезнало, но за съжаление растението исъхна  :'(
Only The Dead See The End Of The War. - Platon

Неактивен Just a Stranger

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re:Сканиране???
« Отговор #24 -: Май 13, 2009, 09:50:00 am »
Очевидно никой не знае за тези извънземни който попитах и никой не знае за джаджите който използват така че някакви подобни технологии да знаете?
« Последна редакция: Май 13, 2009, 10:17:46 am от Just a Stranger »
Only The Dead See The End Of The War. - Platon

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re:Сканиране???
« Отговор #25 -: Май 13, 2009, 10:22:35 am »
@Stiver,
http://www.nutrienergetics.com/tech-quantum-biology.html
Също така има няколко блога, които излизат в гугъл ако напишеш на един ред NES Quantum Biology.

@JustAStranger,
дървото на живота в Кабала не е растение, колкото до знаенето или не-знаенето -- детските въпроси имат навика да привличат детски отговори, а във форумите се отива към оффтопик с по-интересна информация :)

Неактивен Just a Stranger

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re:Сканиране???
« Отговор #26 -: Май 13, 2009, 10:49:37 am »
WhiteRider Отговорът винаги е прост, просто трябва да четеш думите както трябва, една дума казва повече от колкото можеш да си представиш просто трябва да вникниш в тях, трябва да се върнеш в началото за да разбереш детското, защото това е начина да разбереш всичко, понякога детските думи водят до големи отговори.  ;)
« Последна редакция: Май 13, 2009, 10:51:02 am от Just a Stranger »
Only The Dead See The End Of The War. - Platon

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re:Сканиране???
« Отговор #27 -: Май 13, 2009, 11:00:47 am »
има детско и детинско, разликата е от небето до земята :) но да не изпадаме в подробности. за да получиш правилния отговор, трябва да зададеш правилния въпрос, а за това трябва поне да знаеш част от отговора. а ти все едно питаш защо има небе или защо земята е кръгла. тръгваш направо от нулата, че дори и с някакви предположения. сканират ли белите топки? - да, сканират, особено ако са кълбовидни мълнии - като те докоснат, всичко ти се вижда като на рентген :)
« Последна редакция: Май 13, 2009, 11:01:34 am от WhiteRider »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27