Автор Тема: Иран - конфликта зрее  (Прочетена 387852 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен gosho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Иран - конфликта зрее
« Отговор #810 -: Декември 03, 2011, 21:33:42 pm »
Попаднах на един интересен сайт - http://www.illuminati.org/ - ако маркирате всичко (CTRL + A) ви излиза брояч, който отброява към момента 3 дни и 17 часа. Проучих малко за сайта, единственото полезно, което успях да намеря в whois lookup е, че е регистриран на 21 април 1995, значи го има от доста време (макар че едва ли брояча е от тогава).
В същата връзка попаднах и на този сайт - http://www.7december.org/ - където пак маркирате всичко и отново има същия брояч, само че има и някакво "послание" към него, превеждам за който не знае английски:
Цитат
СЪБУДИ СЕ, ЧОВЕЧЕСТВО.
Всички ние сме братята и сестрите. Имаме силата да свършим всички войни и всичкия мрак. Ако не се събудим, ще бъде прекалено късно и мракът ще се въздигне...
Посланието ми се струва манипулация и си мисля, че най-вероятно и двата сайта са от един и същ създател, който и да е той... Какво мислите по въпроса, дали брояча отброява нещо реално и ако да, какво е то?
Моята идея е, че отброява времето до атаката над Иран. 7 декември е денят, в който се извършва атаката над Пърл Харбър, която както знаем е изценирана от американците. Дали няма да направят нещо подобно и с Иран, за да си имат повод да започнат войната? Също така, на 7 декември 1953 в Иран полицията застрелва трима студенти и от тогава насам всяка година на тази дата има протести, организирани от студентите, дали и това няма връзка с евентуалната "предизвикана" атака?

Неактивен deznam

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 286
Re:Иран - конфликта зрее
« Отговор #811 -: Декември 04, 2011, 00:37:12 am »
И сега като промениш датата на компа ти след 7-мо число ще ти изпише :
Цитат
Sorry, you are too late.
  ;D ;D ;D ;D
« Последна редакция: Декември 04, 2011, 10:21:02 am от Mirotvorec »
Ако не искаш да бъдеш наковалня, трябва да бъдеш чук.

Неактивен gosho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Иран - конфликта зрее
« Отговор #812 -: Декември 04, 2011, 03:50:47 am »
Не се бях замислил да го пробвам, и все пак нищо не променя, след като датата реално не е дошла ;)

Неактивен Ivan_K

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re:Иран - конфликта зрее
« Отговор #813 -: Декември 04, 2011, 22:06:00 pm »
Иран съобщи за свален шпионски самолет на САЩ

Иранската телевизия съобщи, позовавайки се на военните, че в една от източните провинции е свален американски военен самолет, който нарушил въздушното пространство. "Иранската армия свали самолет от типа RQ-170.", съобщи телевизия "Ал Алам". Същото съобщи и информационната агенция "Фарс", наричайки самолета шпионски. Повече данни не се съобщават.
Напрежението между Иран и западните страни се изостри през последните две седмици заради нежеланието на иранското правителство да позволи контрол върху атомната си програма. Студенти, лоялни към властта, нахлуха във вторник в британското посолство в Техеран, след което Великобритания изгони иранските дипломати от страната. Германия и Франция също изтеглят пратениците си.
Докато шефът на парламента Али Лариджани подкрепи атаката на посолството, ирански духовни водачи го осъдиха.
Говорител на Външно министерство предупреди днес Запада, че Иран може да спре износа на петрол. "Ако това стане, цената на петрола ще мине 250 долара", заяви говорителят. Това е два пъти повече от настоящата цена на петрола.

Неактивен xtring

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
Re:Иран - конфликта зрее
« Отговор #814 -: Декември 06, 2011, 22:47:49 pm »
Фулфорд казва едни неща, Обама бил изпратил на Иран като подарък няколко водородни бомби, но иранците ги отказали, въпреки всичко Обама пък отказал да си ги вземе обратно. В момента били закарани някъде около границата, или нещо такова.

Неактивен The Truth Is Out There

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re:Иран - конфликта зрее
« Отговор #815 -: Декември 07, 2011, 17:39:57 pm »
Попаднах на един интересен сайт - http://www.illuminati.org/ - ако маркирате всичко (CTRL + A) ви излиза брояч, който отброява към момента 3 дни и 17 часа. Проучих малко за сайта, единственото полезно, което успях да намеря в whois lookup е, че е регистриран на 21 април 1995, значи го има от доста време (макар че едва ли брояча е от тогава).
В същата връзка попаднах и на този сайт - http://www.7december.org/ - където пак маркирате всичко и отново има същия брояч, само че има и някакво "послание" към него, превеждам за който не знае английски:
Цитат
СЪБУДИ СЕ, ЧОВЕЧЕСТВО.
Всички ние сме братята и сестрите. Имаме силата да свършим всички войни и всичкия мрак. Ако не се събудим, ще бъде прекалено късно и мракът ще се въздигне...
Посланието ми се струва манипулация и си мисля, че най-вероятно и двата сайта са от един и същ създател, който и да е той... Какво мислите по въпроса, дали брояча отброява нещо реално и ако да, какво е то?
Моята идея е, че отброява времето до атаката над Иран. 7 декември е денят, в който се извършва атаката над Пърл Харбър, която както знаем е изценирана от американците. Дали няма да направят нещо подобно и с Иран, за да си имат повод да започнат войната? Също така, на 7 декември 1953 в Иран полицията застрелва трима студенти и от тогава насам всяка година на тази дата има протести, организирани от студентите, дали и това няма връзка с евентуалната "предизвикана" атака?

В момента пише това:




FIRST CASTLE HAS FALLEN!
Darkness is knocking the door!... We are still sleeping!? Final countdown is in progress. We still have the power to defeat the darkness, otherwise "brothers of the cosmos" will reborn. The last candle is dying. Only the illuminated ones will understand the last secret!
_ v _ _ t _ _ s _ _ i _ _ _ m

f _ _ a _ _ n _ _ _ _ _ _ i _ _ _ _


30 days + 21h : 23m : 39s

Ако можете да помогнете с разкодирането... От това което намерих в нета все още никой не го е разкодирал...

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re:Иран - конфликта зрее
« Отговор #816 -: Декември 07, 2011, 19:16:54 pm »
На мен лично ми е по-интересно какво е искал да ни каже Майкъл Джаксън, дни преди да почине:
/0:26/

"We have four years to get it right or else it's irreversible then... we're done."

Toва го е казал 2009-та година. Вярвам, че е имал предвид предстоящата война с Иран. Майкъл със сигурност бе човек, който беше наясно с илюминати и конспирациите им.

Неактивен Ivan_K

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re:Иран - конфликта зрее
« Отговор #817 -: Декември 07, 2011, 19:47:26 pm »
http://www.prisonplanet.com/exclusive-government-activating-fema-camps-across-u-s.html

Моля някой който знае английски да обясни за какво става въпрос ?  :unknown:

Неактивен xtring

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
Re:Иран - конфликта зрее
« Отговор #818 -: Декември 10, 2011, 12:23:34 pm »
Б: Съгласен ли сте да определим дата Юни?
С: Да, Юни 2005.
Б: Добре. А сега можете ли да ни кажете, какво по-точно се обсъждаше на тази среща?
С: Както споменах, аз бях твърде изненадан от броя на участниците. Дискусията се въртеше около някои събития, които тогава се случваха в света, така че сериозно бе засегнат въпросът за националната сигурност. Впрочем един от тези трима ключови участници държи този пост, в момента е на този пост.
Темата на деня тогава беше Ирак. Ирак беше в дневния ред, но изненадващо много се говореше и за Иран.И което ме учуди най-много, беше споменаването, откритото обсъждасне - и това са хора, които си говорят съвсем спокойно, без да спорят или викат - спокойното обсъждане на Израел, който не желаел да нападне и да подтикне Иран към въоръжени действия. Това вече ме накара да усетя студени тръпки.
И изглеждаше, че израелското правителство беше обвързано с това, което се случва и имаше роля, която се диктуваше извън Израел. Една година по-късно, Израел нападна бази на Хезбула в Ливан, които бяха поддържани от Иран.
И следващото нещо, което се обсъждаше и за което си спомням много ясно беше нежеланието на Япония да създаде хаос във финансовия сектор на Китай.
Аз наистина не можех да разбера защо говореха за това и защо беше важно.Можах само да разбера, че изглежда японското правителство или онези в Япония имат нареждане да направят нещо, което трябва да спре или да забави Китай да стане финансова сила.
Беше споменато,че Китай отбелязва твърде бърз растеж и че главният печеливш от този растеж е китайската ария, която се модернизира главно с парите, които идват от световния пазар.
И тук вече,....и аз не мога да остана безразличен, Бил, когато говоря за това, защото си спомням, че в този момент започнах да се чуствам много зле и уплашен, слушайки за какво се говори.
Аз бях един от незначителните участници в това събиране и усещах, как тревогата се надига в мен. Всички тези неща не се "съобщаваха", те вече бяха известни на всички.
След това последва съвсем открит разговор за използването на биологични оръжия, кога и къде биха се използвали, сроковете за това. Впрочем сроковете винаги се оказваха ключови.
Последваха още разговори около Иран, как да бъде въвлечен във военен конфликт с цел да се предизвика очаквания отговор на Китай.
Съществуваше ясното намерение да бъде подведен Иран в посока към въоръжен конфликт със Запада, а Китай да се притече на помощ на Иран. В този процес или Китай или Иран ще използват някакв вид тактическо ядрено оръжие.
При все това, както споменах, тези хора не взимаха решенията. Те дискутираха неща, които вече бяха планирани, те само споделяха информация. И докато течаха тези разговори, стана ясно, че основната тема на това събрание беше, кога точно ще се пукне балона - кога ще се случат нещата.


?

Неактивен AlienNetwork

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re:Иран - конфликта зрее
« Отговор #819 -: Декември 10, 2011, 20:28:30 pm »
Хора в мрежата се споменават две дати 14-ти и 20-ти декември 2011г. Определено забелязвам има голяма дезинформация от медиѝте, нищо не се казва за Иран. Мисля си, че трябва да направите тема за това какво е необходимо да се прави при евентуална заплаха от ядрено и биологично оръжие.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Иран - конфликта зрее
« Отговор #820 -: Декември 10, 2011, 20:36:05 pm »
Мисля си, че трябва да направите тема за това какво е необходимо да се прави при евентуална заплаха от ядрено и биологично оръжие.

 :lol:.....http://www.parallelreality-bg.com/

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Иран - конфликта зрее
« Отговор #821 -: Декември 10, 2011, 20:36:46 pm »
Споко, няма да има ядрена война. Зора им е да отстранят аятолаха и да вземат кладенците. До няколко месеца, ще го пратят да пие кафе с Кадафи и Садам ;D .
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен AlienNetwork

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re:Иран - конфликта зрее
« Отговор #822 -: Декември 10, 2011, 20:46:32 pm »
Брат не си запознат със символиката на числата и как илюминатите работят с тях.За тези дати има конкретни обяснения. Потърси в мрежата Гоогъл (14.12.2011).

Потърси в мрежата за тази дата и щети се изясни малко 14.12.1998г.
« Последна редакция: Декември 10, 2011, 20:59:05 pm от AlienNetwork »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Иран - конфликта зрее
« Отговор #823 -: Декември 10, 2011, 20:59:54 pm »
Запознат съм. Не казвам, че няма да подвартят я земетресение, я някакво друго природо бедствие ;)....или пък война.....Но няма да използват нито ядрено, нито биологично, нито скаларно оръжие. Вече войните са по скоро икономически. Ще видиш, че само ще треснат аятолаха и ще му вземат кладенците :). Тях това ги интересува, не им пука дали офффчестадото ще е живо или умряло.

Кажи какво точно се е случило на тези дати. Или дай линка. АЗ нищо особено не видях.
« Последна редакция: Декември 10, 2011, 21:03:56 pm от ARRI »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен xtring

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
Re:Иран - конфликта зрее
« Отговор #824 -: Декември 10, 2011, 21:04:29 pm »
Споко, няма да има ядрена война. Зора им е да отстранят аятолаха и да вземат кладенците. До няколко месеца, ще го пратят да пие кафе с Кадафи и Садам ;D .
Русия предупреждава Израел
За да защити Иран, китайски генерал заплашва с Трета Световна Война


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27