Автор Тема: Снимки и видео на извънземни  (Прочетена 139611 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #60 -: Март 20, 2007, 13:00:46 pm »
Да, с гласа на Йода :)

Това със затъмненото помещение според мен е направено с умисъл - да се скрие некадърната кукла.
Ако беше истинско извънземно, съществуват съвсем земни методи, чрез които да се снима на тъмно и дас се получи що годе ясна картина. Ама не. Важно е да е тъмно.
Сега, Здрaвчо,

Ако си гледал целия документален по интервюто/разпита с извънземното, щеше да видиш колко несигурни в мнениятата си са експертите по филмови ефкти и кукловодство. Те далеч не са сигурни, че това което виждат на интервюто е измама.

И по всичко личи, че твоят аргумент е че това е скалъпен материал. Mожеш ли да го докажеш? Аз вярвам, на човека, който е пуснал видеото. Можем ли толкова сигурно да отхвърляме този материал? Съмненията са едно, но да отхвърлиш изцяло -- е нещо друго.
« Последна редакция: Март 20, 2007, 13:05:26 pm от RedGuy »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #61 -: Март 20, 2007, 14:42:21 pm »
Да, с гласа на Йода :)

Това със затъмненото помещение според мен е направено с умисъл - да се скрие некадърната кукла.
Ако беше истинско извънземно, съществуват съвсем земни методи, чрез които да се снима на тъмно и дас се получи що годе ясна картина. Ама не. Важно е да е тъмно.

Аз само нерзбрах защо беше този театър от твоя страна в предишните постове ? Аз лично бях сигурен че си правиш гавра, но може и да си заблудил някои от другите.  И те предупреждавам че ако още един път видя подобни сценки ще получиш бан. След като имаш да кажеш нещо го кажи,  а не да ми правиш театрални постановки........

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #62 -: Март 20, 2007, 14:58:10 pm »
Доста интересно филмче, съгласен съм напълно с тезите изказани от Дрийм Кетчър.  :)

Здравчо

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #63 -: Март 20, 2007, 21:30:50 pm »
Хаха, реших, че ще е забавно.

Няма нужда да ме плашиш с бан. Наистина ми е все едно, но ако това ще те успокои до някъде, давай. Със сигурност ще си намеря друг начин за оплътняване на времето и други жертви за "гаврата".


За документален филм по това интервю не съм и чувал.
Но и не вярвам на теорията за междувидова комуникация чрез телепатия. Поне не и такава, която да изисква намесата на т.н. "екстрасенс", защото аз не вярвам и в съществуването на точно такива "медиуми", способни буквално да четат мисли.
В този контекст, не бих повярвал и на документален филм специално относно тези точки.
Вродената ми съмнителност ме кара да мисля, че и филмът може да е изманипулиран. Медиите лъжат, хора.
И като цяло, ако един подобен материал е истинен, то той НЯМА да се разпространява в интернет. Или напротив - ще стане обект на широк интерес.
Ако нещо подобно е до толкова топ-секретно, както някои го представят, то има начини подобни материали изобщо да не напускат секретните лаборатории. И един от тези начини е изобщо да не бъде заснет материал.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #64 -: Март 20, 2007, 22:05:20 pm »
Е поне си призна. Оттук нататъка всичко зависи изцяло от теб.

А  най-лесния начин за манипулация на простолюдието е да направиш фалшификат  на каквото и да е "секретно" нещо, което не им изнася на правителствата да се знае, да го пуснеш да се разпространява и след това убедително да се развенчае този "мит" и да се направи малоумния извод че щом това е фалшиво подобни неща не съществуват. А оправданието звучи супер логично - прави се фалшификата за да се печели! Е да, но се печели и нещо друго - контрол над  мисленето и тъпи вицове за малки зелени човечета.
А иначе независимо какви видеоматериали се покажат или снимки  има само 2 варианта за обяваване на извънземния контакт. Единия самите извънземни да го направят - но тези с които работят правителствата няма да го направят ако не е съгласувано, или самите правителства  да преценят че вече им е по- изгодно да го обяват с  определени цели разбира се.

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #65 -: Март 21, 2007, 00:12:12 am »
Вродената ми съмнителност ме кара да мисля, че и филмът може да е изманипулиран. Медиите лъжат, хора.
...
И като цяло, ако един подобен материал е истинен, то той НЯМА да се разпространява в интернет. Или напротив - ще стане обект на широк интерес.
Да, Здравчо,


DisclosureProject www.disclosureproject.com излезе с двучасов мтериал с показания на пилоти, учени и какви ли не още експерти в летенето, военното дело и разузнаването. Какво мислиш, че стана от това -- нищо. Защо си мислиш тогава, че ако един истински, достоверен материал се появи в медиите веднага ще направи бум и ще бъде дискутиран от хората?

Eдна от причините такива материали да не станат обществено известни са хората с предразсъдъци, които веднага се изсмиват, преди още да са чули какво свидетелите и замесените в аферата с извънземнтие имат да кажат. Но дори и да чуят истината, поради своят предразсъдък, те пак не искат да повярват. Те все чакат сивакът да им дойде на гости. Чакат да пипнат и да видят.

Другата причина да не чуеш по медиите за извънземните "сериозно" са разузнавателнтие служби. От една страна те правят всичко възможно да потулват и осмиват теорията относно извънземните и сивите, от друга я пропускат умишлено, но в малки дози и внимателно, без да се стига до неустоим публичен интерес. В американското разузнаване има такива кръгове, които са си поставили за цел да осмиват всяка една теория за сивите и сведенията които попадат в медиите. От друга, има такива, които са си поставили за цел да усведомят обществеността, но поради социополитически причини не го правят с такъв размах. Основният проблем е, че правителствата не биха могли нито да гарантират, че извънземните са с добри намерения, нито държавната сигурност при случаите на конфликт. Затова, тези които искат да информират широката публика използват такива начини, като този филм например. И аз не мога да се съглася, че би могло да бъде изобщо възможно да се изкара нелегално такъв видеозапис. Мисля, че това е умишлено изтичане на информация. Целта е да се информират хората по начин, по който да не изпаднат в паника. Да им се поднася истината отчасти и помалкo. И истината е, че на този етап технически е малко вероятно да имаме шанс срещу дадена група извънземни (или земни??).

Затова и тези които искат да информират хората го правят видеото да изглежда донякъде и недостоверно, за да могат онези които ги е шубе да намерят утеха в това, че този материал е може би изфабрикуван.
« Последна редакция: Март 21, 2007, 00:27:33 am от RedGuy »

Здравчо

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #66 -: Март 21, 2007, 08:21:31 am »
Аз съм подръжник на теорията, че извънземните изобщо не са хуманоиди.

Но да, умишлено фалшифицирани записи звучи логично.
Въпреки, че мисля, че по-голямата част от населението вярва, че не сме сами във Вселената. Спекулациите вече не са в границите "Има или няма" , а в намеренията на зелените човечета и това, до колко земляните са готови за евентуално тяхно посещение.

Eon

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #67 -: Март 21, 2007, 09:09:04 am »
Аз съм подръжник на теорията, че извънземните изобщо не са хуманоиди.

Но да, умишлено фалшифицирани записи звучи логично.
Въпреки, че мисля, че по-голямата част от населението вярва, че не сме сами във Вселената. Спекулациите вече не са в границите "Има или няма" , а в намеренията на зелените човечета и това, до колко земляните са готови за евентуално тяхно посещение.
При една Галактика (Млечния Път) с 200 милиарда звезди в нея, и това умножено по няколко милиона или милиарда галактики, твърдението ти че извънземните изобщо не са хуманоиди звучи доста смело не мислиш ли?

По-голямата, част от населението вярва, че не сме сами, но я си представи каква ще е реакцията на хората да кацне един спортен модел на Бай Лазар пред НДК и от него да излязат 4-5 палавника с големи черни очи?

Иначе какво мислиш за Проект Разкритие и твърденията на Ред Гай, изгледай го и си кажи мнението да видим.
« Последна редакция: Март 21, 2007, 11:24:44 am от Eon »

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #68 -: Март 21, 2007, 11:13:15 am »
Аз съм подръжник на теорията, че извънземните изобщо не са хуманоиди.


Провери показанията на Sgt. Clifford Stone: US ARMY, превърти на 70m55sec от видеозаписа.

После отиди и на 98m40sec. Ето и транскрипт, за да не те преуморявам:

QUESTION:My question is actually to Clifford Stone.. You said that you had seen aiens on a craft that had crashed. I wonder if you could describe what they looked like.... 

STONE: I could ... but it would probably take a whole lotta time... Listen, what I stated there when I got out in 1999 we had WE HAD CATALOGUED 57 DIFFERENT SPIECES! You have individuals who would look very much like you and myself that could walk among us and you wouldn't even notice the difference, except for some of the things that , ah, that they might be able to go ahead even in a dark room and touch an object and identify what colour that object might be. They would have a heightened sense of smell, sight, hearing... the situation is that you have various types of what we normally call grays -- we did not call them grays in the military, but you had at least three types of the greys. you had some that were much taller than we were. THE UNIQUE THING I WANT TO POINT OUT FOR THE MOST PART IS THAT TH ENTITIES THAT WE DID CATALOGUE WERE INFACT HUMANOID.  Now this created a situation with the scientific community was trying to figure out why that would be the case. Because you would expect if life evolved on other planets that it would take on some type of other... "beings", so to speak, not necessarily look humanoid or be bipedal such as we are. But apparently we got quite a few of the species out there that are humanoid in appearence, and that creates a question that yet has to be answered by science.
-
Въпросът ми е към Клифърд Стоун. Вие казахте че сте виждали извънземни в разбило се летателно съоръжение и затова се надявах, ако можете да опишете тяхната външност.

Стоун: Да, бих, но това би отнело твърде много време. Вижте, това което казах по-рано беше, че когато напуснах през 1999 година ние вече бяхме каталогизирали 57 различни видове. По принцип те бяха същества, които изглеждат като нас и които  биха могли да се разхождат измежду нас без ние да можем да усетим разликата, с изключение на това, че някои от тях могат да определят цвета на даден предмет с докосване, в тъмна стая. Те имат по-добро обоняние, зрение и слух...

В същото време има и такива същества, които по принцип наричаме "сиви" -- ние не ги наричахме така в армията -- които се разделят на най-малко три вида. Има и такива видове сиви, които са доста по-високи от нас.

Уникалното нещо в случая е, че съществата, които ние каталогизирахме всъщност бяха хуманоиди. Сега, това внесе объркване в научните кръгове, които се опитват да намерят някакво обяснение, понеже се предполага, че ако живот би могъл да еволюира на други планети, то той би се развил в други животински форми -- не непременно двустъпни хуманоиди като нас. Но явно имаме доста такива извънземни, които имат хуманоиден вид, което е въпрос, на който тепърва науката трябва да отговори.
« Последна редакция: Март 21, 2007, 11:43:58 am от RedGuy »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #69 -: Март 21, 2007, 14:03:07 pm »
Цитат
Аз съм подръжник на теорията, че извънземните изобщо не са хуманоиди.

Ти си привърженик на тази теория очевидно поради представата ти че  интелигентния живот на Земята се е зародил ей така на шано без външна намеса. Ако приемеш възможността за външна намеса - програмиране на ДНК  и т.н напълно ще ти  светне, че е съвсем логично една съществена част от "извънземните" да са хуманоиди.

ДНК е с извънземен произход

Неактивен BlackBLOOD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #70 -: Март 28, 2007, 20:15:14 pm »
Прощтавайте че ще се намеся с нещо което не е 100% по темата.

Според мен живота във познатите ни форми и е запрограмиран във водата. Въздействието на водата в комбинация с еволюцията ни е направила такива каквито сме. Предполагам че много от вас са чували идеити на Масаро Емото - човека който фотографира замръзнали водни кристали. На неговите снимки ясно се различава вода на която е въздействано по някакъв емоционален път. Т.е. водата има памет.Също има и неутрално състояние когато се извлече чиста от природата или се подложи на промени на агрегатното състояние.

Та моята хипотеза е че водата , може би дар от други същества , светове , богове или нещо в този дух. Благодарение на заложената в нея информация ние сме се развили по предначертан път...

Това по скоро потвърждава теорията че ДНК е с извънземен произход.

Ето малко линкове по темата за водата:

http://www.hado.net/
http://www.masaru-emoto.net/

И малко снимки на самите кристали с обяснения:

http://www.adhikara.com/water.html

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Не мисли като човек!-Крион

stani626

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #72 -: Април 23, 2007, 12:20:16 pm »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #73 -: Април 23, 2007, 13:29:13 pm »
Ами то и тука е използван Фотошоп само че може да се излезе с обяснението че е зарди изработката на цензурата, която не ми е ясно с каква цел е  ???

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #74 -: Април 23, 2007, 13:42:43 pm »
Кой е този форум ?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27