Автор Тема: Снимки и видео на извънземни  (Прочетена 139440 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

hristog

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #45 -: Януари 21, 2007, 07:54:54 am »
да не е от един руски сайт Хорусе а ?  ;) ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #46 -: Януари 21, 2007, 19:14:00 pm »
Не.

Eon

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #47 -: Март 18, 2007, 07:55:54 am »

Здравчо

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #48 -: Март 18, 2007, 22:52:05 pm »
Оле, човече!
Изглежда толкова истинско! :o :o :o
Страхотно!

ssi

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #49 -: Март 18, 2007, 23:06:21 pm »
Хмммм , много тъмно в тая стая дето го разпитват беее..  >:(

Здравчо

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #50 -: Март 18, 2007, 23:46:53 pm »
Уф!

Виж размерите на зрителните му органи!
Съществото няма КЛЕПАЧИ! Представяш ли си как ли му влияе слънчевата свелина!

Материалът е страхотен! Нямам думи просто!

 :o

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #51 -: Март 19, 2007, 09:00:51 am »
Еонски тоя нещо не се чувства добре, държи се като Йода, що го мъчат с фенерчета и му бършат устата :)

Eon

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #52 -: Март 19, 2007, 09:10:56 am »
Горе съм написал. Извънземното малко след това е умряло доколкото разбрах.

Гласът който говори НЕ Е на извънземното, това е някакъв човек, който обяснява какво се е случило.

Друг е въпроса колко е автентично видеото. Вече професионални изкривявания получавам, във всяко видео се съмнявам (дори и в това от сватбата ми сигурно ще се съмнявам ама айде).

Здравчо, прочети малко за теориите за зрителните органи на извънземните.  ;)

Здравчо

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #53 -: Март 19, 2007, 09:15:11 am »
Разбира се, ще потърся!

Казвам само моето обяснение за затъмненото помещение, обяснение на абсолютен лаик в областта на извънземните!

Не мога да повярвам на очите си, истинско извънземно! :o
Жалко за гадинката  :(

А за гласа, аз си мислих, че се използва някакъв модулатор, улавящ енергийните импулси от пришелеца и по този начин се осъществява комуникацията.

Някаква идея, как са общували с пришелеца? Всмисъл, как са разбирали, какво е искал да им каже.

Eon

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #54 -: Март 19, 2007, 10:27:03 am »
Не се знае истинско ли е, може да е фейк.

Тая гадинка е по-напред с хиляди години от нас (ако е истинска де).

Не... гласа е на човек, който обяснява какво е станало.

Не знам как са контактували... всичко е теории. :-\

Здравчо

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #55 -: Март 19, 2007, 11:18:58 am »
Е па след като има материал, значи все пак някой знае как се е случило общуването ???
Мистерия...

Eon

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #56 -: Март 19, 2007, 11:23:15 am »
Разтърси се и ни информирай да видим какво си открил, може да пишеш и на пичовете от компанията от САЩ. Питай там...

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #57 -: Март 19, 2007, 11:48:35 am »
Е па след като има материал, значи все пак някой знае как се е случило общуването ???
Мистерия...
Доколкото се знае, сивакът по телепатия "говори" чрез трето лице. Неясно остава защо. Дали е защото е нужно третото лице да е в някаква степен телепат за да може да приема или някакъв експерт в областта, по която се водят разговори, който по-лесно би разбрал какво му говори извънземното. Това го има в документалния по интервюто и в още един.

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #58 -: Март 19, 2007, 23:31:30 pm »
Прави впечатление, че доста хора, не са разбрали точно какво става във видеото. Явно поради проблеми с английския. Може и да не съм прав, но да напиша аз какво разбрах.

Не се споменава никъде, че извънземното или гадинката както го нарекоха горе е от Розуел, самият факт, че записът е цветен говори, че едва ли е, понеже се знае, че онези първо са ги намерили готови за разфасовка, а единственото живо което са имали през онези години е умряло по-късно.
Та обратно на видеото. Гласът който обяснява е на човек, обаче леко изменен електронно, за да не се разпознава. Той обяснява, че се извършва интервю, обаче на мен ми прилича по-скоро на някакъв разпит. Казва, че в стаята е затъмнено заради гадинката, понеже не понасят много светлина. Комуникацията се извършва от човек седнал на стол на масата срещу извънземното, този който коментира е прав. Той казва, че интервюто, разпита се извършва от телепат (този дето е седнал), понеже това е начинът по който комуникират извънземните. Обаче, ако това е начинът и те комуникират доброволно според мен не е нужно отсрещната страна да е телепат, което отново навежда на мисълта, че това е принудителен разпит.
Споменава се, че няма опасност от прехвърляне на бактерии и вируси от извънземния на хората, а по-скоро обратното, т.к. те са имали контакт с този вид отдавна и ако е имало проблем вече подобен вирус е щял да се прояви.
Та обясняващият се постряска малко като казва, че разпита не върви много добре, а съществото отказва да сътрудничи на телепата. Това е моментът в който то започва да се мята някак странно и изпада в някакъв конвулсивен шок. Тогава обясняващият казва, че телепатът е натиснал някаква копче или нещо такова и е повикал мед екипа. То продължава да се мята, а обясняващият повтаря, че мед екипа ще дойде след момент. После медиците нахълтват, а човекът обяснява, че те се подбират не толкова по медицинските си способности, колкото по умението им да се пази тайна, освен това за ЕТ биологията не се знаело много така или иначе. Въпреки това споменава, че светенето с фенерчетата не се прави в очите на извънземното, и това се вижда, а всъщност с тях медиците търсят някакви белези за бактериално отравяне по кожата и около дупките дето са ноздри.
Интересно, че клипчето свършва с доста емоционалната реакция на обясняващият. Той казва, че не можел да гледа, трудно му било - става въпрос за умирането.

Та моята теория тук е, изхождайки от психологическите особености на този вид извънземни - структурата на обществото им, факта, че са с кошерно съзнание и др., че извънземното умира по друго причина, а не заради инфекция. Според мен телепата е задавал неудобни въпроси или се е ровил където не трябва. Кошерът е подал команда на гадинката да се самоунищожи и да не отговаря на нищо и тя се е подчинила, изпадайки в някакъв шок и после смърт. Но това са си мои теории.

Дано не съм досадил на някого с това банално обяснение. Гледах го вчера това филмче и си мислех, че е фалшиво. Някак си не можех да видя нищо, само кратуната на ЕТ-то, обаче после влязоха ония с фенерчетата и видях и ръка, и тяло. Но въпреки това съм малко скептичен. Но по-скептичен щях да бъда, ако ЕТ-то почнеше да говори на английски.  :o :P


Здравчо

  • Гост
Re: Снимки на извънземни
« Отговор #59 -: Март 20, 2007, 07:41:24 am »
Да, с гласа на Йода :)

Това със затъмненото помещение според мен е направено с умисъл - да се скрие некадърната кукла.
Ако беше истинско извънземно, съществуват съвсем земни методи, чрез които да се снима на тъмно и дас се получи що годе ясна картина. Ама не. Важно е да е тъмно.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27