Автор Тема: Болестите  (Прочетена 3679 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Болестите
« -: Март 09, 2009, 20:39:16 pm »
Направо на въпроса.Положението по най-грубо описание, според мен е такова:
Някои подкрепят идеята, че болестите са въплъщение на моделите на мислене - или следствия, като първопричината е в ума.Други, пренебрегвайки тази постоянно писана навсякъде информация, твърдо виждат в лицето на биологичните носители първопричина.

Първите имат на разположение в репертуара си всичко написано за плацебо например.Вторите имат в репертуара си всичко написано за постоянния геноцид чрез биологични оръжия, извършван от Илюминати и Со.


Лично аз се самоопределям в първата група - на приели концепцията, че физическото представлява своего рода "осъществена идея".И смятам, че болестите са автопрограми, напълно зависещи от самия конкретен човек.
Но също така не мога да пренебрегна факта, че в борбата срещу свободите на човечеството се използват несметно количество биологични фактори.Мисля си...НЯМА НАЧИН илюминати да не си дават сметка за същността на болестите.Тогава защо създават нов след нов вирус и синтетично хранително вещество?

Обяснявам си това с представата, че...
След като физическото е "осъществена идея" с източник мисълта, то тогава вирусите не са ли по-скоро, от езотерична гледна точка, "осъществена идея за саморазпространяваща се програма", чието символично "заразяване на тялото" да предствалява успешно внедряване в програмите на съзнанието на жертвата? Нещо като подвижен мисловен модел, чиято физическа манифестация да представлява вирусен организъм?

И в този ред на мисли, това означава ли, че при изпълнени условия, мисълта може да създаде физически вирус в пространството?
В смисъл...аз не мога да си представя, че извънземните правят вируси като използват спринцовки.Според мен правят вируси, като използват интерференции на полета - както най-вероятно създават и ДНК и биологична материя по принцип.

Какво мислите вие?


П.П.
Понеже имам навика да преоткривам с течение на много време някакви неща, които се оказват отдавна написани, но просто не съм чел откъдето трябва...ви моля да споделите вашите мнения, идеи или знания по въпроса, а защо не и насоки към литература, която засяга този конкретен проблем :)

П.П.1
Относно интерференцията на полета смятам, че за това може да се използват полетата на вече съществуващи, осъществени "същности" и "програми" като минерали, метали и др.
Съвсем наскоро чух, че имало някакъв американец, който имал доста пари и искал да си поръча компютър от злато.Всичко от злато - всяко чипче, проводник, платка...Излязло му явно доста солено и компютърът бил с параметри 700-800 мегахерца.Само че по резултатност надминавал 3-4 гигахерцовите процесори.

Това е само история, но...при положение че народите пазят такива спомени, че извънземните веднага ги пратили в мините да копаят богатства (Кредо Мутуа например,за източник) и запазени египетски традиции за лечение чрез покриване със златен прах и подобни ритуали и тн...

И това може да е част от пъзела.Какво ще стане например, ако торсионно поле прониже някаква гняс(флуор или хлор), след това друго торсионно поле прониже друга гняс и тези торсионни полета интерферират в чаша вода (като символ на "програмата за биологичен генезис")...дали няма да се получи някой микроскопичен дзвер?
« Последна редакция: Март 09, 2009, 20:41:06 pm от Спорт-Здраве3 »
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Болестите
« Отговор #1 -: Март 09, 2009, 22:45:05 pm »
Всички болести са плод на мисловният модел (ММ). В зависимост какъв е мисловния ни модел - привличаме съответните болести и сме податливи към тях. Много автори описват съответствията между ММ и проявата му в болест. Препоръчвам Луиз Хей, Съурдлоу и т.н...
Ще се правят различни болести по изкуствен път, защото един е податлив на едно, друг на друго.
С храните е друго вече - те влияят директно на ДНК. Когато говорим за физическо приемане на нещо - мисълта играе по-малка роля (само защото не знаем как да я ползваме).
Мисълта прави всичко, да. Извънземните имат технологията която да овеществява мисълта. Хората също я имат от поне 30 години. Така правят и корабите си. Затова корпусите нямат спойки и нитове и затова първоначално военните са се чудили как е възможно.

Неактивен frozenbrain

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re:Болестите
« Отговор #2 -: Март 14, 2009, 20:13:43 pm »
Хората също я имат от поне 30 години.

Ще съм ти много благодарен, ако ме светнеш от къде мога да прочета по въпроса за тази технология...

Това, че болестите са следствие от начина на мислене не е много пълно.
Мисля, че болестта е вследствие на настъпили промени в енергииното тяло, който могат да настъпят естествено в следсвие на определени мисли, но и от много други фактори. Биоплазматичното тяло вече се изследва от съвременната наука и се оказва, че има сходни свойства с теази на Аурата, разгледана от много езотерични учения.
ОМ А ХУМ ВАДЖРА ГУРУ ПАДМЕ СИДХИ ХУМ

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Болестите
« Отговор #3 -: Март 14, 2009, 21:59:46 pm »
Хората също я имат от поне 30 години.

Ще съм ти много благодарен, ако ме светнеш от къде мога да прочета по въпроса за тази технология...

Това, че болестите са следствие от начина на мислене не е много пълно.
Мисля, че болестта е вследствие на настъпили промени в енергииното тяло, който могат да настъпят естествено в следсвие на определени мисли, но и от много други фактори. Биоплазматичното тяло вече се изследва от съвременната наука и се оказва, че има сходни свойства с теази на Аурата, разгледана от много езотерични учения.

Аурата се променя вследствие на мислите и емоциите ти (все пак зависи за кои от фините тела говорим, но принципа е този). Тъй че нещата са неизменно свързани.

За технологията не мога да се сетя нищо конкретно в момента... Чел съм малко оттук, малко оттам... Nothing special really...

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Re:Болестите
« Отговор #4 -: Март 16, 2009, 15:24:43 pm »
Хората също я имат от поне 30 години.

Ще съм ти много благодарен, ако ме светнеш от къде мога да прочета по въпроса за тази технология...
 

Не че това има въобще нещо общо с темата(която за 3 мнения се изчерпа),но...принципът би трябвало да е този:
За да се създаде нещо трябва енергия.Енергията сама по себе си е мисъл(ок де,или обратното ири нещо подобно,нали?).За да съществува нещо физическо,трябва първо да съществува финно.
така че ето ти го - силна мисъл, създаваш мисълформа,значи вече го има финно.Трябва ти само още повече енергия/мисъл, за да се въплъти, затва да кажем се ползва торсионно поле, свързано информационно с теб.И воала.Примерно.

П.П.
Междудругото за това се говори сравнително подробно в книгата "Холографската вселена" на Майкъл Толбот.Някъде към четвъртата й част(към края).Има достатъчно примери в човешката раса, където човек контролируемо или неконтролируемо създава предмети от всякакво естество.Понякога без да иска, понякога нарочно.
Говореше се за поне четири такива личности, които постоянно го правят и изследвани от научното общество.За жалост точно сега не мога да ти дам инфо, защото моята книга е изядена от стаф.
« Последна редакция: Март 16, 2009, 15:27:46 pm от Спорт-Здраве3 »
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27