Автор Тема: Нибиру - Астрономическа гледна точка  (Прочетена 273599 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #75 -: Юни 23, 2008, 21:37:11 pm »
Нямало да ни удря. Достатъчно било да мине близо до Марс и с гравитацията си да ни прецака нашата орбита и въртенето на Земята. А това не е никак малко.

Е добре, как ще "долети" за 4 год.? :-\
Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #76 -: Юни 24, 2008, 07:18:41 am »
Именно, ако ще идва 2012 вече трябва да е в Слънчевата система, някъде около Нептун предполагам. Не знам с каква скорост се движат планетите и дали това е възможно.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #77 -: Юни 24, 2008, 16:35:26 pm »
Планетата Нибиру е видима от 1997 г. От 2003г. насам, тя е очевадно близо до Слънчевата система, само че инфото за това се скрива, изопачава или осмива.

Ето един линк, с обилно количество данни за приближаването на мистериозното тяло "Х":

http://www.zetatalk.com/teams/tteam342.htm

« Последна редакция: Юни 24, 2008, 16:41:47 pm от ultrafutur »
musica universalis

Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #78 -: Юни 24, 2008, 22:40:29 pm »
И кво? Тия норвежци си мислят че като се окопат под земята ще се спасят ли? Тва ако има да става, ще става, независимо къде се скриеш. Ще застигне всекиго...??! :D
Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

Неактивен xthing

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 237
  • xthingxthingxthingxthing
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #79 -: Юни 26, 2008, 07:16:01 am »
ultrafur, аз от тоя линк не мога да разбера по какво се вижда, че идва, не че споря дали идва, то това се знае.
« Последна редакция: Юни 26, 2008, 08:55:31 am от Mirotvorec »

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #80 -: Юни 26, 2008, 09:30:59 am »
Планетата Нибиру е видима от 1997 г. От 2003г. насам, тя е очевадно близо до Слънчевата система, само че инфото за това се скрива, изопачава или осмива.

Ето един линк, с обилно количество данни за приближаването на мистериозното тяло "Х":

http://www.zetatalk.com/teams/tteam342.htm



Някой доста си е поиграл с филтрите тука:))) Аз никъде не видях и намек за Нибиру, освен отблясъци от Слънцето....
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #81 -: Юли 07, 2008, 09:53:18 am »

Едно просто разяснение на основните астрономически характеристики на Нибиру, неговото проявление и влияние в миналото на Земята, и евентуалните последици от приближаването му в близко бъдеще:

http://www.youtube.com/watch?v=xoWrtZX6J4c&feature=related


Наистина обяснението е ПРОСТО! ;D ;D ;D ;D ;D

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #82 -: Юли 07, 2008, 10:16:47 am »
И какво? Нибиру ще мине наблизо и извънземните ще пуснат чиниите си с/у нас? Или да очакваме само катаклизми :-X

Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #83 -: Юли 07, 2008, 11:30:34 am »
И какво? Нибиру ще мине наблизо и извънземните ще пуснат чиниите си с/у нас? Или да очакваме само катаклизми :-X

От клипа като гледам само катаклизми.
Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

Неактивен mario

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #84 -: Юли 18, 2008, 21:19:22 pm »

Някой чувал ли е за
http://en.wikipedia.org/wiki/Immanuel_Velikovsky


http://www.zetatalk.com/index/blog1017.htm


ПП:Да не трупам постове тъй на вятъра
Тия шегуват ли са (Цензура в новините по Фокс )


Не мога да разбера защо цензурират споменаването на "апокалипсис" след като в официалната религия е споменато настъпване на Апокалипсиса :-\

Защо ми се струва, че са махнали повечето отговори от Яхото: :D
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080217204437AAbnTJ3
« Последна редакция: Юли 18, 2008, 23:31:01 pm от mario »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #85 -: Юли 18, 2008, 21:27:13 pm »
Специално зетата не съм ги чел откакто пропагандираха че Нибиру щял да долети през 2003г.  ;) Сега предполагам са отложили датата...  Като цяло е възможно някои от нещатата които казват и да са верни но в по-голямата част е дезинформация  при това негативна. На техния сайт ако не се лъжа имаше  някакви гайдове за оцеляване за катаклизма.

Неактивен mario

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #86 -: Юли 23, 2008, 15:19:36 pm »
Джейсъм Мартел прави много добро представяне на информацията около Нибиру на клипа по-долу.

http://xfacts.com/updates/planetx2008.html

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #87 -: Юли 23, 2008, 15:35:30 pm »
Джейсъм Мартел прави много добро представяне на информацията около Нибиру на клипа по-долу.

http://xfacts.com/updates/planetx2008.html

Този Мартел (поне доколкото си спомням от времената, когато темата "Нибиру" все още представляваше интерес за мен) знае шумерски и плюе Сътчин, че прави умишлено грешни преводи, за да си нагажда сам нещата и да си пише книгите :) Определено е любопитно да се види :P

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #88 -: Юли 23, 2008, 17:56:12 pm »

Този Мартел (поне доколкото си спомням от времената, когато темата "Нибиру" все още представляваше интерес за мен) знае шумерски и плюе Сътчин, че прави умишлено грешни преводи, за да си нагажда сам нещата и да си пише книгите :) Определено е любопитно да се види :P
Н., според мен Този Матрел се опитва да си съчинява собствени истини, които изсмуква от пръстите си. Мисля така, защото Майкъл Кремо и Ричард Томпсън в "Тайната история на човешката цивилизация" твърдят /и според мен са много прави/, че египтолозите не знаят значенията и произношението на повече от 20-30 % от египетските йероглифи..., а останалите са тера инкогнита. За това в мафиотизираната историческа наука не се споменава въобще.;) Да не говорим, че огромна част от йероглифите са употребени върху цялата територия на Египет само по веднъж. Единично употребените нямат осмисленост и значение ли? Ами ако преведем един текст без значението на някоя дума, респективно йероглиф, какво става? :--- Според мен същото се отнася и за шумерското клинописно писмо, така както и за много други писмености /може би китайците правят изключение, но просто при тях процентът непознати йероглифи не е толкова фрапиращ/. Тъй че ако някой се прави на знаеш шумерски, така както знае собствения си език, да му вярваме ли или не? ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #89 -: Юли 23, 2008, 20:15:43 pm »
Може би си прав :)
Но аз предпочитам да разгледам философски явлението и се радвам, че има и други, защото монопола над нещо просто не ми понася. Макар и всички да грешат. Монополът дава място за формиране на Его и прекомерно чувство за собствена значимост. Какъвто е и случаят със Сътчин. Чел съм че последните години с него не може да се говори дори (интересно защо, след като неговите неща са вече толкова стари и неактуални?).
Винаги е освежаващо да се появи някой който да ти припомни какво си и най-вече - какво не си.
Нищо че този Мартел навярно някой ден ще се помисли за Сътчин 2. Затворен кръг в крайна сметка, но активен затворен кръг :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27