Автор Тема: Нибиру - Астрономическа гледна точка  (Прочетена 273636 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #555 -: Януари 21, 2012, 16:02:52 pm »
Здравейте, ето вижте какво е фиксирала една камера от южната страна на Земята. Източникът е ето този http://www.cfht.hawaii.edu/en/gallery/cloudcams/index.php?opts=movies&moviefile=data/movies/Jan19.mp4 и сами може да се убедите във това. Знаете ли оставам с впечатлението, че именно този обект са наблюдавали онези хора с "противорадиационните костюми" от онова клипче на Neumayer Station, а това означава, че излъчването му може да не е съвсем безопасно за хората. За съжаление този обект не може да се наблюдава от нашата страна поради географското ни разположение.

То съжалението е за друго - че много хора се връзват на подобни клипчета за съжаление....
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #556 -: Януари 22, 2012, 06:54:25 am »
Абе нещо не ми стана ясно.

Тия пичове нахлузват противорадиационните костюми като решат да наблюдават Нибируто?
И после като спрат да го наблюдават ги събличат обратно?

Ми те тогава хората трябва и като гледат някое видео от ютуб да нахлузват костюмите. Радиацията явно се предава с гледане.

 ::) ;D
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #557 -: Февруари 06, 2012, 09:11:22 am »
Една снимка от "Аз, репортерът". Според мене е отразено нещо във филтрите, ама вижте и вие.

http://images.btv.bg/usernews/2012/02/05/339980/460x257.JPG
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #558 -: Февруари 06, 2012, 21:31:42 pm »
Ами то това на мен ми прилича на Луната, но е невъзможно тя да се намира толкова близо до слънцето. Това ще рече, че скоро е имало слънчево затъмнение или скоро ще има! ;D Тогава остава да заключим, че е някоя планета от нашата слънчева система, но не съм наясно коя е. Може да е и Нибиру, но може и да е Венера или Марс. Иди разбери с точност. :unknown:

П.С. Ще се постарая да разбера кое е това космическо тяло!
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #559 -: Февруари 09, 2012, 20:06:35 pm »
Ето едно изявление на американски астроном относно този обект Нибиру във което се изяснява, че поради спираловидното си движение той ту се отдалечава и ту се приближава към Слънцето, като същевременно едновременно с това се приближава и към Земята. Астрономът посочва също така, че според наблюденията обектът се намира вече на сравнително близко разстояние до Земята.
« Последна редакция: Февруари 09, 2012, 20:07:39 pm от x_name41 »
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #560 -: Февруари 09, 2012, 20:31:19 pm »
Айде малко вземи уроци по английски и не говори глупости моля те.

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #561 -: Февруари 09, 2012, 20:33:31 pm »
Между другото преди време бях чел в една книга за конспирациите 2012, че през латото на 2011 година Нибиру трябва съвсем отчетливо да се вижда на небосвода, при това посред бял ден. Щели сме да видим оранжевия и силует, по-точно ще я съзрем като блед оранжев обект. Но аз цяло лято (най-вече през юли и август) се пулих денем и нощем и съвсем нищо не видях! :unknown: Тази теория, на пръв поглед плашеща и предвещаваща неминуемия край през 2012, беше тотално разбита. >:(
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен dream

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #562 -: Февруари 09, 2012, 23:08:12 pm »
Нали се и говори, че също така се крие зад слънцето... Поживьом-увидим :)
« Последна редакция: Февруари 10, 2012, 06:46:59 am от Mirotvorec »

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #563 -: Февруари 10, 2012, 18:10:59 pm »
Хора, нека ви кажа нещо, за което до момента никой не се сети в тази тема.

Сигурно знаете, че планетата Уран е "открита", преди да бъде видяна. Заслугата е на астронома Уилям Хершел, който наблюдава орбитие на планетите, и вижда техните ексцентирицитети ( отклонения ). Тогава той доказва математически, че зад орбитата на Сатурн би трябвало да има друго тяло, което влияе на орбитата му.

Така, сега ако Нибиру е навлязла в Слънчевата система, не мислите ли, че на някои планети орбитите им биха се променили:)? Да сте чули нещо по въпроса?
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #564 -: Февруари 10, 2012, 23:06:19 pm »
Аз лично нищо не съм чул. :unknown: Възможно е да има информационно затъмнение по въпроса. Все пак, не всеки средностатистически човек може да погледне небето и да констатира отклонение, при това математически да определи за наличието на друго тяло със собствена маса.
« Последна редакция: Февруари 11, 2012, 07:48:16 am от Mirotvorec »
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #565 -: Февруари 11, 2012, 16:36:37 pm »
Ей, много срамежлива тази планета Нибиру бре. Мистификацията е пълна.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #566 -: Февруари 11, 2012, 17:34:49 pm »
Абе писаха, че ще се вижда и с невъоръжено око и то от лятото на 2011. Нищо подобно, поне аз не виждам. Поредната мистифакация целяща всяване на страх и ужас и оправдаване на други игри и игрички. Като сакралната дата- 21.12.2012. Много ми е интересно по кой календар го изчисли лицето Х тази дата, когато в света има поне десетина различни начина на броене на дните и годините. Сега медиите го раздухват и набиват в главите ни. Та и Нибиру май е по-същия сценарий. :negative:

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #567 -: Февруари 11, 2012, 19:59:29 pm »
Ааа НЕ . Това също е част от манипулацията като не ни казват къде е тази планета и тя не е наблюдавана нарочно от астрономите.
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #568 -: Февруари 16, 2012, 13:49:35 pm »
Астрофизици твърдят, че са открили мистичната Нибиру

Американските астрофизици Джон Матис и Даниел Уитмайер от Университета на Луизиана сензационно твърдят, че са открили  нова планета в Слънчевата система – Нибиру (Планетата X). Тя, според учените, може да повлияе на движението на небесните тела в нашата орбита, и да притегли към  Земята опасен астероид или комета, което може да доведе до истински апокалипсис …През декември 2010 г. космическият телескоп WISE изпрати  на Земята резултатите от космическите изследвания в инфрачервения диапазон. На границата  на Слънчевата система, той е открил гигантска червена  планета.

Американските астрофизици  Джон Матис и Даниел Уитмайер чакат  този момент в продължение на 12 години. Още през 1999 г. те предположили, че отвъд орбитата на Плутон трябва да има масивен обект, с размер няколко пъти по-голям от Юпитер. И сега се  появява  доказателство.

Официалното представяне на света на тази сензация, която може да преобърне всички съществуващи концепции за Космоса и човешката история, националната космическа агенция НАСА предвижда за март 2012.

Планетата Х  не може да бъде открити от конвенционалните оптични телескопи. Тя е твърде далече и е студена. Но тя може да с „види“ в инфрачервения спектър.

Джон Матис: „Тя напомня по размери Юпитер, но нейната маса е  500 пъти повече. Юпитер се състои от  70% водород, 25% хелий и още 5 %-  тежки елементи „.

Източник:http://30dumi.eu/2012/02/astrofizitsi-tva-rdyat-che-sa-otkrili-mistichnata-nibiru/

Неактивен marmozana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 102
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #569 -: Февруари 16, 2012, 14:48:25 pm »
Източника всъщност е този http://www.pravda.ru/science/planet/space/09-06-2011/1079879-terrorstars-0/
Тия от 30 думи много ме дразнят, че никога не си публикуват източниците. Човек остава с наистина много жълто впечатление.
Статията е стара, а и руската писачка също не си е публикувала източника.
Благодаря ти, че замълча, въпреки, че нямаше какво да кажеш

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27