Автор Тема: Нибиру - Астрономическа гледна точка  (Прочетена 273296 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #570 -: Февруари 16, 2012, 15:30:38 pm »
Пълни тъпотии пак. Не вярвам да е възможно астрономи или астрофизици да публикуват такова нещо.
Юпитер има маса 1/1000 от Слънцето.
Маса, 500 пъти по-голяма от Юпитер ще рече 1/2 от Слънцето ...

При такава маса ядрената реакция а абсолютно задължителна и тази планета няма да е планета, ами звезда и ще грее ...
А пък маса 1/2 от слънчевата просто не виждам как няма да повлияе на движението на планетите в слънчевата система.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #571 -: Февруари 16, 2012, 17:17:58 pm »
Източника всъщност е този http://www.pravda.ru/science/planet/space/09-06-2011/1079879-terrorstars-0/
Тия от 30 думи много ме дразнят, че никога не си публикуват източниците. Човек остава с наистина много жълто впечатление.
Статията е стара, а и руската писачка също не си е публикувала източника.
Права си, да!

Всъщност вече отдаааавна трябваше да "свети като второ слънце".., но не би.

Неактивен mImE

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 24
  • Spiritus Imperat Res Rei
Re: Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #572 -: Април 01, 2012, 20:00:34 pm »
Източника всъщност е този http://www.pravda.ru/science/planet/space/09-06-2011/1079879-terrorstars-0/
Тия от 30 думи много ме дразнят, че никога не си публикуват източниците. Човек остава с наистина много жълто впечатление.
Статията е стара, а и руската писачка също не си е публикувала източника.
Права си, да!

Всъщност вече отдаааавна трябваше да "свети като второ слънце".., но не би.

Така е, да. Руснаците ги болят вратовете сигурно.  Вижте и тук : http://nibiruplanetx.ru/the-news/232-where-is-nibiru-now.html

Обърнете особено внимание на клипове 4 и 10!!!!!!!!!!!!
Expectation is your dread. Intention is your future.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #573 -: Април 01, 2012, 20:13:14 pm »
Оф..то не да свети като второ слънце,ми направо трябваше да ни е изпържило досега..туй НибирутУ.. 8)

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #574 -: Април 01, 2012, 21:52:29 pm »
konstantin2007 , не са гъбаркай така с НибирутУ,че току виж твоето пипе се е изпържило първо.  :D Шегувам се де,не ми се връзвай!
И едно БравУ на mImE,за линка с руските клипчета  :hi:
...нямам нищо против да е добре прикриван факт НибирутУ.Каквото ще да става,ако минава на близо...Обеден съм,че нематериалното ми аз ще пребъде!!!  8)
« Последна редакция: Април 01, 2012, 22:09:11 pm от tazmdg »
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #575 -: Април 01, 2012, 22:09:23 pm »
Аз пък си мисля, че това не е планета, а е Кораб. Или съоръжение, което ... може да се придвижва в космоса.
Защото планетите, слънцата и звездите как се придвижват, че изведнъж да `цъфнат` близо до нашата планета???
По-интересно би било да се разбере Кога точно се е появила? Как? Т.е. ако се види точният момент и е имало достатъчно сателити или други неща наоколо... може би ще разберем защо са дошли ... да ни видят.
Нали не очаквате, че ние примерно изследователски си построяваме един кораб и решаваме да отидем да разгледаме Сатурн, примерно. И какво? Ще си забием кораба в планетата или ще започнем война??? Много тъпо би било.
Това за уплашените го пиша.
А за любопитните е интересно да се помисли, ако това е пътувало през пространството и измеренията  :writer:
Страшно ми е любопитно какво е, и съжалявам, че не съм някой милиардер в такъв момент да си построя една совалка и да ходя да видя какво става :)  8)
« Последна редакция: Април 01, 2012, 22:10:44 pm от Princess_Deja »
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #576 -: Април 01, 2012, 22:39:32 pm »
Princess_Deja , идеята ти за кораб или съоръжение не ти е безпочвена.Но за придвижването,нали за него се шушука,че има пълна секретност и че се наблюдава много отдавна?!А за това,дето пишеш,че идват да ни видят,каквото и да съм чел за Нибиру,все се споменава,че има различна орбита,различна от другите планети в Слънчевата система и блуждае много време извън нашата система...Може и аз да съм в заблуда,нямам идея...Допускам,че почти цялата информация за Планетата 'Х',е добре пазена и малко изтеклата инфо ни кара да разтегляме ластици...то си ни е в правото де,ама все пак...  8)
Иначе,добрече не съм милиардер...едва ли щях са списвам в подобен форум  :lol:
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #577 -: Април 02, 2012, 00:10:46 am »

Вижте и тук : http://nibiruplanetx.ru/the-news/232-where-is-nibiru-now.html

Обърнете особено внимание на клипове 4 и 10!!!!!!!!!!!!


Прочетете също: http://www.21122012.com.ua/nibiru.html

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #578 -: Април 02, 2012, 05:13:54 am »
Видях Нибируто днес, докато ядях домати на терасата. Щракнах и снимка. Стана много добре. На фона на луната. Ще я публикувам утре.

(тук при мен е все още 1-ви, 22ч. ...)
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #579 -: Април 02, 2012, 11:04:43 am »
Тангра, вярвам ти щом и японците го подвърдиха на 11 февруари! - http://youtu.be/Z32_rpBQMCg

а руснаците я видяха на 8-ми март -   http://youtu.be/9xc9HSsPc9Q

Също и Google Sky на 7 февруари 2012! - http://youtu.be/8MoxBxdmLJA

Сега НАСА  няма как да скрие истината от нас! Виждаме я с очите си!
« Последна редакция: Април 02, 2012, 11:46:18 am от Hacko »

Неактивен dream

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
Re: Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #580 -: Април 02, 2012, 11:40:48 am »
Видях Нибируто днес, докато ядях домати на терасата. Щракнах и снимка. Стана много добре. На фона на луната. Ще я публикувам утре.

(тук при мен е все още 1-ви, 22ч. ...)

Очакваме снимка значи :) Много съм любопитен да я видя.

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #581 -: Април 02, 2012, 12:51:50 pm »
Дано не е 1-во Априлска шега!  :D Чакаме с трепет обещаната снимка.Много се надявам да се ориентирам в небесното пространство къде точно гледа Tangrata_ ...  :unknown:
Не пречи някой запознат да ме упъти с посоката на наблюдение,че истински изгарям от любопитство...  :o
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #582 -: Април 02, 2012, 14:14:44 pm »
Видях Нибируто днес, докато ядях домати на терасата. Щракнах и снимка. Стана много добре. На фона на луната. Ще я публикувам утре.

(тук при мен е все още 1-ви, 22ч. ...)


Еее Tangra,само снимка ли?От теб очаквах поне 3 минутно клипче.. :P


Princess_Deja , идеята ти за кораб или съоръжение не ти е безпочвена.

Яяя,тва съм го пропуснала..Да.И аз клоня към тая теория..Относно"придвижването"му..не мисля,че тяло от подобен мащаб,би могло да ни"приближи"без да го усетим,па каквато ще секретност да има около него..
« Последна редакция: Април 02, 2012, 14:18:13 pm от konstantin2007 »

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #583 -: Април 02, 2012, 19:07:30 pm »
а руснаците я видяха на 8-ми март -   http://youtu.be/9xc9HSsPc9Q

Преди да пускате такива глупости свише, мислете малко. Руснака се е напил и е снимал Юпитер...боже господи...
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен hometrader

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #584 -: Април 03, 2012, 10:32:58 am »
Задавам си някакви въпроси които нямат отговор и нещо логиката ми куца. Видях снимка/анимация/ по скоро където се вижда орбитата по която се движи Нибиру. Прочетох също, че е голяма почти колкото слънцето или колкото Юпитер, и по голяма, не знам точно, а и надали някои знае. Първо представата за планетите е че се движат около по голямо тяло където гравитират. За Нибиру няма такава информация, остава теорията за космически кораб, а това не ми се връзва със катаклизмите които се предсказват, защото се предполага че това е управлявано и по вероятно е да спре на разтояние безопасно за нашата планета. Казвам това от гледна точка на разум и логика. Но може да има и нещо по висше като разбиране.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27