Автор Тема: Нибиру - Астрономическа гледна точка  (Прочетена 273707 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен qckk

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #510 -: Октомври 31, 2011, 22:03:23 pm »
Хм това е интересно.На какво ви прилича и къде се намира спрямо земята.Да кажат по-запознатите.

Неактивен Empty

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 115
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #511 -: Октомври 31, 2011, 23:23:52 pm »
и мен ми е интересно, моя приятелка е астролог, тя ми го показа като Нибиру  :---
идвало долу под нас, южния полюс  :bomb: било само топлина без светлина, за това само с инфраред излиза и като цяло нейното мнение е, че каквото и да е , е доста голямо  :flag_of_truce: и го е нямало преди 2 години на тез координати.
« Последна редакция: Октомври 31, 2011, 23:27:36 pm от Empty »

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #512 -: Ноември 11, 2011, 19:42:20 pm »
Здравейте :bye:, по отношение на Нибиру бих казал следното нещо. Нека все пак не забравяме, че електромагнитният и другият подобен вибрационен спектър е много широк и едно нещо, като не се вижда или не съществува в нашата физическа действителност това не би трябвало да означава че го няма или то не е там, тъй-като все пак трябва да отчетем и вземем впредвид факта, че съществуват и други паралелни измерения и реалности невидими и неусетими за нас хората и ние също трябва да се съобразим с това, а относно другите въпроси кога, как и защо само времето ще покаже тъй-като може да не се случи и абсолютно нищо, така че да се дават прогнози е най-малкото глупаво и некоректно.
« Последна редакция: Ноември 11, 2011, 19:58:50 pm от x_name41 »
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #513 -: Ноември 12, 2011, 00:20:34 am »
Така е.И след като в сериозната наука физика, в теорията на струните и М-теорията, се допускат теоретично към 12 измерения (а може и да са повече), напълно вероятно е и Нибиру да си е съвсем наблизо, в някое съседно измерение, от което да изскача при определени условия...

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #514 -: Ноември 15, 2011, 08:51:57 am »
Хайде бе... :o ::)

<a href="http://www.youtube.com/v/ZmrC_gpZdU8?version=3&amp;feature=player_detailpage" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/ZmrC_gpZdU8?version=3&amp;feature=player_detailpage</a>

<a href="http://www.youtube.com/v/xfsEPLcvPUA?version=3&amp;feature=player_detailpage" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/xfsEPLcvPUA?version=3&amp;feature=player_detailpage</a>
« Последна редакция: Ноември 15, 2011, 09:06:44 am от SMSI-H »

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #515 -: Ноември 15, 2011, 09:32:40 am »
Не е реално....обикновени светлинки ;D оставало и планета да е ::)
« Последна редакция: Ноември 15, 2011, 10:24:23 am от Mirotvorec »

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #516 -: Ноември 16, 2011, 17:42:26 pm »
Много забавни клипчета:)
Ако това нещо е толкова голямо, трябваше да има втора луна, при това синя.
Аз пак нещо явно недовиждам...

:)
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #517 -: Ноември 20, 2011, 00:28:44 am »
Как така хем е 4 пъти по-голяма от Земята, хем не се вижда още?
Намирала се спрямо Земята някъде зад Слънцето и за това не можем да я видим.

Днес в един вестник зърнах някаква статия, че преди време Сатурн спасил Земята като изблъскал Нибиру.

Не претендирам, че в информацията ми има някаква достоверност, просто споделям какво съм прочела...

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #518 -: Ноември 20, 2011, 05:16:00 am »
От колко време е зад слънцето?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #519 -: Ноември 21, 2011, 02:56:08 am »
Хм, странни неща стават напоследък :), ето и едно подобно клипче само, че погледнато това същото нещо от друга перспектива.
« Последна редакция: Ноември 21, 2011, 03:06:39 am от x_name41 »
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #520 -: Ноември 21, 2011, 13:01:48 pm »
И какво става сега, май Нибиру/планетата Х/ действително идва. Поне така показват филмите на Хавайската обсерватория от края на м.май. Така бяха и предрекли някои астрономи. :-X
« Последна редакция: Ноември 21, 2011, 17:05:56 pm от Mirotvorec »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #521 -: Ноември 21, 2011, 15:23:32 pm »
Ами къде е, като идва?
Надявам се няма и ти да кажеш, че се крие зад слънцето. От има-няма 4-5 години.
Може ли официална обсерватория да я забележи и да не се разпространи из медиите?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #522 -: Ноември 21, 2011, 17:20:27 pm »
Знаете ли, за да се изяснят нещата доколкото е възможно може да се обърнем и попитаме колегата File099, тъй-като той разполага с необходимия инструментариум и може да потвърди или не съществуването на това нещо, чрез своята зрителна тръба :).
« Последна редакция: Ноември 21, 2011, 17:25:42 pm от x_name41 »
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #523 -: Ноември 21, 2011, 17:29:37 pm »
Ами къде е, като идва?
Надявам се няма и ти да кажеш, че се крие зад слънцето. От има-няма 4-5 години.
Може ли официална обсерватория да я забележи и да не се разпространи из медиите?
Тангра, ами пусни си клипчето или клипчетата, защото са много и ще я видиш. А защо обсерваториите си мълчат - само за това ли си траят или има и още много други неща за които нищо не поместват. Колко други открития премълчават, за да не изгубят субсидиите си. На теб ли да ги обяснявам тези неща? За съжаление с други наблюдения не разполагаме, но считам че Хавайската обсерватория е достатъчно авторитетна.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #524 -: Ноември 21, 2011, 17:50:55 pm »
Питах къде е.
Добър отговор не е "вижда се една точка на видетото".
А нещо от сорта: намира се в посока съзвездието еди кое си, на еди колко си километра от земята и се движи в еди ква си посока с еди ква си траектория.

След това тази обсерватория като е толкова реномирана и официална къде и е интернет сайта?
Ами аз току що потърсих и ми излизат различни хавайски обсерватории. Някои от които дори не са астрономически, а единствено и само за наблюдение на вулканите. И пак се наричат обсерватории.
Така, че това "Хавайската обсерватория" както е членувано, на мен ми говори единствено "вятър и мъгла", "някой си тегли локуми със замазани и неточни понятия".
Та ако знаеш, коя от всичките Хавайски обсерватории го е видяла това нибиру, и къде и е уебсайта, тогава би била по-полезна информацията. В противен случай са слухове от типа: "чух", "казаха ми", "гледах в един филм" и тн.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27