Автор Тема: Нибиру - Астрономическа гледна точка  (Прочетена 273621 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен 396

Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #450 -: Април 27, 2011, 19:08:06 pm »
Виж заглавието на темата.

"Астрономическа гледна точка" да ти говори нещо?
Има други теми за Нибиру, където се обсъждат трансформациите и другите измерения.

Та какъв по-точно ти беше въпроса, защото беше крайно неясен.


Заглавието на темата очевидно е тъпня и трябваше до сега да е сменено. Да видим какво ще напишеш по тема като "Размножаване на дивите свине - Емоционална гледна точка".

Може и "Ваксините - Фармацевтична гледна точка". Дали ще си заслужава такава тема да се чете, м?


Множеството от форумните поети е обърнало темата от гледна точка на гледай в точка, правиш ли разликата? И това се е получило именно защото заглавието го позволява първоначално.



И докато не започне да се говори по факта, че Нибиру е КОРАБ ("звезда на смъртта") темата просто ще трупа страници както чревоугодник трупа кила.



И кога най-сетне ще започне да се говори за "Звездния Старейшина"? Никога. Щото се гледа в точка.


Така че Yoda си пита съвсем намясто. И за мен лично е очевидно (според наличната обществена информация в настоящето) че Нибиру е кораб.
« Последна редакция: Април 27, 2011, 19:10:00 pm от 396 »

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #451 -: Април 27, 2011, 19:44:48 pm »
Да бе, страшен кораб! То няма Нибиру, ти ми говориш за кораб.

За да го има едно небесно тяло, което уж се вижда, трябва да има някакво астрономическо доказателство. Ако го има, ако искаш и пералня "Перла 05" може да го изкараш, копче няма да ти кажа.

Но в случая, Нибиру е точно до точката на форумния поет Handle:)
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Георги Ангелов

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #452 -: Април 27, 2011, 21:07:01 pm »
Незнам дали е кораб или не . Въпреки ,че кораб звучи логично . Но особено астрономическо доказателство не очаквам и не искам,готов съм да  вярвам и на най-голямия циганин =p . Не вярвам нито на НАСА нито на други астрономи . Вярвам на ОПИТА !





П.П
А и да мисля ,че кучето ми знае по-добре от един учен =p

Неактивен 396

Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #453 -: Април 28, 2011, 13:45:56 pm »
Да бе, страшен кораб! То няма Нибиру, ти ми говориш за кораб.

За да го има едно небесно тяло, което уж се вижда, трябва да има някакво астрономическо доказателство. Ако го има, ако искаш и пералня "Перла 05" може да го изкараш, копче няма да ти кажа.

Но в случая, Нибиру е точно до точката на форумния поет Handle:)


Когато някой направи нещо като със сестрите Белнейски, той си крие и разрушава доказателствата.



Малоумно е да очакваш "доказателства" за нещо, което се крие. Нали?


Нещо повече - да очакваш доказателства за нещо, което се крие, означава да си затваряш очите за очевидното. А очевидното е, че има нещо скрито, което поражда въпроси.



А да си в такъв форум и в частонст в такава тема, с нагласата да си затваряш очите за възникващи въпроси, и едновременно с това да публикуваш мнения с тази нагласа, означава че не си "форумен участник", а просто баласт във форумния организъм.
« Последна редакция: Април 28, 2011, 13:47:33 pm от 396 »

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #454 -: Април 28, 2011, 17:16:18 pm »
396, поздравления. Много точно и с малко думи казано. Добре , че не са много тези форумци, с капаци и не търпящи чужди мнения. Проблема е, че при спора не предоставят доказателства, а голи думи без да бъдат подкрепени с факти или някакъв аргумент.  :hi:

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #455 -: Април 28, 2011, 20:37:07 pm »
Абе чудя се да споря ли? Проблема е, че няма за какво по-точно да се спори.

Как тебе не те досрамя да говориш за голи думи и липса на доказателства.
То бива наглост бива, ама ...

А твоето ако не "голи думи" как да го определям? Облечени?
Къде са твоите доказателства?

Елементарно, при логиката щом нещо го няма, не е нито чувано, нито виждано, като смърфовете, например, ще трябва да се покаже по някакъв начин, че не е плод на нечие въображение.
Щото аз мога да си изредя 100 измислени неща, то смърфове, то летящи феи, то Дядо Мраз, и да твърдя че са истина.
И на всичкото отгоре да съм нагъл, да искам ти, например, да ми доказваш с доказателства, че НЕ съществуват. В противен случай били съществували.
 ;D
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #456 -: Април 28, 2011, 21:01:43 pm »
Споко бе Тангра, колкото до феите, в информационното пространство вече витае приказката че наистина съществуват, но се показват при определени обстоятелства. Виж дядомразовци, дал господ. ;D Доколкото става въпрос за Нибиру, има и за има и против. Нали самата НАСА съобщава за някакво тяло или планета, която идва от дълбокия Космос.  :drinks:

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #457 -: Април 28, 2011, 21:46:02 pm »
Да бе, страшен кораб! То няма Нибиру, ти ми говориш за кораб.

За да го има едно небесно тяло, което уж се вижда, трябва да има някакво астрономическо доказателство. Ако го има, ако искаш и пералня "Перла 05" може да го изкараш, копче няма да ти кажа.

Но в случая, Нибиру е точно до точката на форумния поет Handle:)


Когато някой направи нещо като със сестрите Белнейски, той си крие и разрушава доказателствата.



Малоумно е да очакваш "доказателства" за нещо, което се крие. Нали?


Нещо повече - да очакваш доказателства за нещо, което се крие, означава да си затваряш очите за очевидното. А очевидното е, че има нещо скрито, което поражда въпроси.



А да си в такъв форум и в частонст в такава тема, с нагласата да си затваряш очите за възникващи въпроси, и едновременно с това да публикуваш мнения с тази нагласа, означава че не си "форумен участник", а просто баласт във форумния организъм.

Аз съм в тоя форум от 2005 година, в началото като Oberon, сега като Handle. За какво съм сменил прякора, няма да ти обяснявам. Аз съм в този форум, зашото мога да споделя знания, както и да науча нещо ново. Човек винаги може да научи нещо ново, дори и от 10 годишно хлапе. Казвам го, защото съм го преживявал.
Ако аз съм баласт във форумния организъм, добре. Твое право така да мислиш, макар и аз да имам друго мнение за себе си. Хубаво използваш думите, като един стар наш съфорумец, заради когото именно си смених прякора. Стига да казваше нещо интересно с тях, което засега не виждам. Няма да влизам в лични нападки, защото знам докъде ще доведе това.
Но да казваш, че Нибиру е космически кораб, и това било факт, ми е крайно забавно, та чак трагично. Аз мога да ти дам една камара астрономически доказателства, че Нибиру не съществува, докато мисля си, ти не можеш ни едно да ми дадеш, че Нибиру е космически кораб.

Поздрави,
Handle
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #458 -: Април 28, 2011, 22:39:13 pm »
Но да казваш, че Нибиру е космически кораб, и това било факт, ми е крайно забавно, та чак трагично. Аз мога да ти дам една камара астрономически доказателства, че Нибиру не съществува, докато мисля си, ти не можеш ни едно да ми дадеш, че Нибиру е космически кораб.

Поздрави,
Handle
Handle,

Най-добрата информация за Нибиру никога няма да бъде дадена от конфиденциалните учени. И много добре знаеш защо. Защото ще разрушат създадения още в дълбоката древност европейски възглед и парадигма за организация, порядък и ред във вселената, който отдавна насила налагат на целия свят като единствено възможния.

Ако искаш да научиш нещо наистина логически сериозно, прочети следните материали:

http://oko-planet.su/phenomen/phenomenday/phenomen/phenomenday/46813-sledy-drevnix-civilizacij-v-krugax-na-polyax-kak.html

http://oko-planet.su/science/sciencehypothesis/25222-odinochestvo-cheloveka-v-burlyashhem-vnimanii.html

И хич не ми се оправдавай, че материалите били дълги. Който търси, винаги намира! Въпросът е да не се отказва; особено след като е прочел Алан Алфорд и Робърт Морнинг Скай. А Ако не си чел Морнинг Скай, грях ти на душата!

Между впрочем, Нибиру е само малка част от големия поглед, с който се обхваща цялата история на човечеството. Авторът на посочените статии има завиден поглед, който доразвива в голяма степен "Историята на звездния старейшина".
« Последна редакция: Април 28, 2011, 22:51:56 pm от SMSI-H »

Неактивен agrippa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 154
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #459 -: Април 28, 2011, 22:57:28 pm »
Това, което все още не мога да разбера е защо всички физици, астрономи, конспиратори и езотерици се опитват да си "обеснят" небето, земята, звездите, планетите, както и слънчевата система, взети заедно с млечния път  без да са учавствали в творението им и да са ги посещавали лично някога... :blush:

Може ли някой да ми каже какво представлява Земята, небето, звездите и планетите от своя гледна точка, а не от астрономическа и от това което е чел из форумите ?!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #460 -: Април 29, 2011, 01:03:21 am »
Ще си ги "обЕсня".

Значи, доколкото разбирам според теб, бъдещото появяване на Нибируто е чудо НЕОБеСНИМО?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен agrippa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 154
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #461 -: Април 29, 2011, 01:09:23 am »
По-точно обяснимо, но "НеЗримо"

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #462 -: Април 29, 2011, 01:13:08 am »
Но да казваш, че Нибиру е космически кораб, и това било факт, ми е крайно забавно, та чак трагично. Аз мога да ти дам една камара астрономически доказателства, че Нибиру не съществува, докато мисля си, ти не можеш ни едно да ми дадеш, че Нибиру е космически кораб.

Поздрави,
Handle
Handle,

Най-добрата информация за Нибиру никога няма да бъде дадена от конфиденциалните учени. И много добре знаеш защо. Защото ще разрушат създадения още в дълбоката древност европейски възглед и парадигма за организация, порядък и ред във вселената, който отдавна насила налагат на целия свят като единствено възможния.

Ако искаш да научиш нещо наистина логически сериозно, прочети следните материали:

http://oko-planet.su/phenomen/phenomenday/phenomen/phenomenday/46813-sledy-drevnix-civilizacij-v-krugax-na-polyax-kak.html

http://oko-planet.su/science/sciencehypothesis/25222-odinochestvo-cheloveka-v-burlyashhem-vnimanii.html

И хич не ми се оправдавай, че материалите били дълги. Който търси, винаги намира! Въпросът е да не се отказва; особено след като е прочел Алан Алфорд и Робърт Морнинг Скай. А Ако не си чел Морнинг Скай, грях ти на душата!

Между впрочем, Нибиру е само малка част от големия поглед, с който се обхваща цялата история на човечеството. Авторът на посочените статии има завиден поглед, който доразвива в голяма степен "Историята на звездния старейшина".

Тази тема съществува от 6 ГОДИНИ. Изписани са 35 СТРАНИЦИ.
И единствените "логични доводи", които можете да предложите са някакви линкове с дълги писаници на руски? Включващи основно картинки с онези фигурки на окосените ливади?
За 6 години как не се появи някакъв смислен довод на български език?
И ако всичко е толкова логично как не може да го преразкажете с 2 думи, ами трябва да се четат романи?
Щото книжката на Морнинг Скай (сутрешното небе) си е роман.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #463 -: Април 29, 2011, 01:17:10 am »
По-точно обяснимо, но "НеЗримо"
Хайде пак си погледни последните 2 постинга, виж че си противоречиш напълно, след това се концентрирай върху "незримото" си съзнание, медитирай, визуализирай, помисли си какво ще кажеш и пробвай пак.

Някак неуместно е (да не употребя друга дума (нагло)) да поучаваш другите как да мислят, след като изобщо не си наясно със своето мислене.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен 396

Re:Нибиру - Астрономическа гледна точка
« Отговор #464 -: Април 29, 2011, 08:51:25 am »
Tangra, ти си един от гигантсикте баласти във форума и от послединте си две години се чудя защо си в този форум, когато нито нещо научаваш, щото никога не си сменяш мненията, нито казваш нещо ценно (което да не мога да го прочета в 24часа и Труд).

И Handle, знам кой си. И дори да бях от вчера тука пак щеше да ми е ясно кой си, понеже е очевидно, стига човек да чете назад. И с Tangrata имате една обща черта - че си нямате и понятие от идеята, която стои зад замисъла на форум като този.


Но пък виж - и двамата можете да киснете с години. Както винарките киснат до дупка, до де има ферменация. Или както други неща киснат завинаги по стените и гънките, ако човек не се промие или не се гътне от тях.




И да, вярно е - до сега никога не съм давал доказателства, че Нибиру е кораб, защото това би означавало да взема всички теми, които съм отаврял, и да ги копи-пейстна накуп под общ контекст. И всичко ще заприлича на един дълъг руски чаршаф.

И да! Точно така! Вие с танграта не четете такива!


И наистина си мечтая да ми стигне верме и вдъхновение да се мобилизарам в тая измъчена тема, но това така и не е станало до сега. И тепърва има да става.
« Последна редакция: Април 29, 2011, 08:53:49 am от 396 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27