Автор Тема: 2012 г.  (Прочетена 478658 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: 2012 г.
« Отговор #735 -: Декември 28, 2011, 19:49:00 pm »
...,а той и без това е лед във водата и с теглото си измества толкова колкото и ако е вода във водана...
Малко уточнение. Това не е съвсем така. (но пък главната теза е вярна. Само аргументът не съвсем)
Телата изместват във вода (със обема си), колкото е теглото на водата, която би била на тяхно място.
(то поначало "тегло" няма как да измества "обем". )
Но това би било дори в още по-голяма полза на тезата, защото ледът е с по-голям обем и по-малко тегло от водата. Следователно ледът, ако се стопи, би заемал по-малко обем във водата.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен xtring

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
Re: 2012 г.
« Отговор #736 -: Декември 28, 2011, 20:51:49 pm »
Как пък да се определи кое е несериозно, след като науката е бутиков параван а лъжата е срасната с истината. Използват се климатични, електромагнитни и знае ли се още какви оръжия които оказват влияние на естественият баланс от което не се знае какво може да се получи като инцидент или пък да се създаде изкуствено.
Финансовата война е подготовката за истинската война, кой знае дали ли няма да се запукат наистина в Близкият Изток. И ако в крайна сметка нещата се разминат, повечето хора дори може да не са разбрали какво ги е отминало. Но и да се разминат, ако се продължава по подобен начин няма да е за дълго.
Не мисля, че цивилизация, водена от такива хора, която използва безразборно тези опасни оръжия, дупчи и преравя земните недра, изсича горите, замърсява водите, прогаря атмосферата я чака нещо добро.
Земята е като дърво нападното от термити и аз лично изобщо не мога да кажа, кога ще и дойде прекалено.

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re: 2012 г.
« Отговор #737 -: Януари 06, 2012, 09:34:53 am »
Този клип го намерих току що, но ми е много трудно да си го преведа, защото съм скарана с английския, но ми се струва, че теорията и се базира на писанията на Друнвало. И друго интересно ми е, че за първи път виждам член на японското кралско семейство да говори по тези въпроси...  :blush:

Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: 2012 г.
« Отговор #738 -: Януари 07, 2012, 11:47:18 am »
Как пък да се определи кое е несериозно, след като науката е бутиков параван а лъжата е срасната с истината. Използват се климатични, електромагнитни и знае ли се още какви оръжия които оказват влияние на естественият баланс от което не се знае какво може да се получи като инцидент или пък да се създаде изкуствено.
...........Земята е като дърво нападното от термити и аз лично изобщо не мога да кажа, кога ще и дойде прекалено.
   
       Оплакала  се  Земята  на  другите  планети:  Сестрици  нападнали  са  ме  едни  паразити..........
       Отвърнал  Марс:  Не  се  притеснявай  и  при  мен  беше  същото
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: 2012 г.
« Отговор #739 -: Януари 07, 2012, 14:59:20 pm »
Този клип го намерих току що, но ми е много трудно да си го преведа, защото съм скарана с английския, но ми се струва, че теорията и се базира на писанията на Друнвало. И друго интересно ми е, че за първи път виждам член на японското кралско семейство да говори по тези въпроси...  :blush:
Клипа вече го няма, но сигурно е същата принцеса , линкове за интервюто на която са дадени тук:    
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,4485.3075.html - отговор 3085.
С две думи:Срещнала се е със сума ти лидери. Открила е световното правителство в сянка. Имала е духовна опитност през 1976г., при което е разбрала, че Бог е любов и, че ние сме част от него, всичките.
Установила е, че спонтанно говори на древни езици, които не са учените от нея в Колумбийския университет. Способна е да води разговор на тези езици , които са от времената на Клеопатра, на древна Гърция и т.н.
Хората не умират - това е научила от другата опитност която е имала /2003г. умира мъжа и в болница, и в минутата, в която умира, всички  - семейството и докторите виждат как духа му излиза от тялото през главата му и ги наблюдавал отгоре в стаята./Тя го попитала как е преминал в другия свят, а той и отговаря - през тръбата - много скоростно. Попитала го е кой е дошъл да го посрещне. Той отговорил - баща му и майка му. Те му казали, че са само посрещачи. И също, че за всяко човешко същество освен физическите помощници от семейството има и духовни помощници, които са с нас през цялата ни инкарнация. Казал и, че от другия свят, където е сега може много по - лесно да и помага и да я защитава сега.
...После има интервю с някакъв италианец, с когото говорят за илюминатите, че били два вида - добри и лоши, че в началото са били само от добрите, че видимия свят е илюзия, а истинския живот е извън тази илюзия. Че смърт няма. И, че това е огромната тайна, с която ни държат от векове в зависимост и страх.
...Накрая намекват за 2012г. Като тя каза, че неслучайно около Земята сега има един милион НЛО, които евентуално се очаква да помагат в спасяването на хората, в случай на катаклизъм.
« Последна редакция: Януари 07, 2012, 15:03:03 pm от m2f »
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен divoom12

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re: 2012 г.
« Отговор #740 -: Януари 07, 2012, 17:39:20 pm »
За това видео ли говорите ? ----------- http://www.vbox7.com/play:179009da22
Споменава и че земята ще бъде в пълен мрак 3 дни. Няма да има и ток. Поне аз и нещо такова разбрах.
« Последна редакция: Януари 07, 2012, 17:41:50 pm от divoom12 »
There is no escaping, there's no place to hide.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: 2012 г.
« Отговор #741 -: Януари 07, 2012, 18:38:53 pm »
Казва и много други неща:

1. Във вътрешността на Земята имало високо развита цивилизация, и тя комуникирала с  тях, по-точно с някакъв "шеф на библиотека"

2. От 22/12/2012 до 25/12/2012, Земята щяла да премине през място във Вселената наречено "Нуру", и ще сме без ток и ще има нещо като катаклизъм. Споменава, че на 22/12/2012, Земята минава в 5тото измерение. Няма да има никаква светлина - от ток, от звези, Слънце и т.н

3. Казва, че никоя медия не споменава за подобно нещо.

4. Тайното превителство знаело и щяло да взира, кой как може - я с кораби, я под земята, като казва и къде имало подземни градове - Норвегия, Холандия, Швейцария, Австралия. Казва буквално: "те си мислят че ще се спасят, ама аз не смятам че са в безопасност където и да било" :) хаха

5. И после казва, че трябва да се причистим духовно.Ама казва и нещо много важно - че духовно чистите хора ще бъдат преродени на една планета, а духовно падналите - на друга. Хм...

В общи линии е това.
« Последна редакция: Януари 07, 2012, 18:41:31 pm от Oberon »
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен xtring

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
Re: 2012 г.
« Отговор #742 -: Януари 07, 2012, 18:46:01 pm »
Далеч е то от преминаване в ново измерение :) Много хляб и салам още трябва.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: 2012 г.
« Отговор #743 -: Януари 07, 2012, 18:47:29 pm »
Аз само казвам какво казва Принцесата.
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: 2012 г.
« Отговор #744 -: Януари 07, 2012, 19:43:43 pm »
Преди няколко години, попаднах, или по точно ми набутаха едни ''лекции' на татяна мекушина. Поредната ню ейдж ченълка. Та и татяна пишеше абсолютно същите неща. Ама едно към едно с тези на принцесата. Мисля даже, предричаше, че чистите духовно щяли да се възнесът на Сириус :yes:. Може да са от една секта двете дами ;).......
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re: 2012 г.
« Отговор #745 -: Януари 07, 2012, 20:07:21 pm »
Да, това беше видеото и като гледам какво е писал Оберон, само 5-та точка не съм разбрала иначе другото и аз успях да си го преведа. За това, че щяло да има някакво разделение на хората го пише и в "Той говори" на Юлияна Дончева, а за трите дни без светлина в една от книгите на Друнвало Мелхизедек, но не се сещам в момента в коя беше...
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re: 2012 г.
« Отговор #746 -: Януари 07, 2012, 21:16:09 pm »
Добре де, ама тая принцеса май не е никаква принцеса  ;D
Лиспва всякаква официална информация относно връзката й с императорския двор на Япония.
Kъде е принцесата в родословното им дърво?
http://en.wikipedia.org/wiki/Imperial_House_of_Japan
« Последна редакция: Януари 07, 2012, 21:28:46 pm от Hannibal »

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re: 2012 г.
« Отговор #747 -: Януари 08, 2012, 02:32:47 am »
Добре де, ама тая принцеса май не е никаква принцеса  ;D
Лиспва всякаква официална информация относно връзката й с императорския двор на Япония.
Kъде е принцесата в родословното им дърво?
http://en.wikipedia.org/wiki/Imperial_House_of_Japan

Няма я, защото наистина не е официално принцеса. Тя твърди, че е дъщеря на Тацукихиру Хориуака (Tatsukichirou Horiwaka), който е смятан за нелегитимен син на император Мейджи.

Тъй като видеото по-горе е премахнато почти от всички канали в Ютуб, пускам линк към копие, което все още е онлайн (макар че може и това да махнат по всяко време):

<a href="http://www.youtube.com/v/IkKrsal92L8" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/IkKrsal92L8</a>
« Последна редакция: Януари 08, 2012, 03:19:01 am от sasho90 »
Keep 'em occupied!

Неактивен balar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 222
Re: 2012 г.
« Отговор #748 -: Януари 08, 2012, 10:27:48 am »
Имам чуството, че тази принцеса е права, казва неща известни на малцина @---, въпреки че всеки може да си направи сам изводите позовавайки се на древни предания за края на света.

Неактивен WhiteKnight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 230
Re: 2012 г.
« Отговор #749 -: Януари 09, 2012, 08:21:59 am »
Eто го работещо с бг субтитри:

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
3 Отговора
5075 Прегледи
Последна публикация Април 20, 2006, 15:08:56 pm
от H.
6 Отговора
5877 Прегледи
Последна публикация Декември 30, 2010, 20:02:41 pm
от Raw Deal
2012

Започната от Jean-Luc Picard FUN

6 Отговора
5770 Прегледи
Последна публикация Ноември 16, 2006, 15:41:22 pm
от Alien
2 Отговора
4335 Прегледи
Последна публикация Март 11, 2008, 21:30:34 pm
от Peacekeeper
19 Отговора
11592 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2012, 01:22:14 am
от Tangrata_

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27