Автор Тема: 2012 г.  (Прочетена 478204 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: 2012 г.
« Отговор #480 -: Юни 17, 2010, 01:28:07 am »
Мен пък ми направи силно впечатление тази силна връзка на човека и горите. Не че е новост де, но както е представена...и трябва да си малооумен тогава за да не ти е ясно, че съсипеш ли горите, отива си и човешкият вид като такъв.
След още 4,5 еона я се случи пак шанс за нещо подобно на човека, я не.
Дам, има голяма връзка.
При хората едно 80% от инстинктите са маймунско-стадни.

Е кажи ми сега, как няма да има любов към клоните!???????  ;D ;) :blush: 8)


Ех, Лора-Дана, няма подходящи възторжени емотиконки, че да се изразя.
Стига смукани глупости и измислици!
Нека някой да провери в Гугъл "магнитната земна ос", ама със кавички.
Колко страници излизат? 5-10. И то само за такива измислени пророчески текстове. И защо?
Такова понятие "магнитна земна ос" не съществува ... Няма.
Има "магнитен полюс". На пръв поглед няма разлика (особено за тия, които изобщо не знаят какво говорят) ... но има.

А сега може да видите за "магнитен полюс" излизат към 15 ХИЛЯДИ страници.
А за "географска ос" към 30 ХИЛЯДИ.

А какво е това повишение на земния сърдечен ритъм с 5?
5 какво? И за минута, секунда, за ден?
И къде е сърцето?

Абе 16 юни стана вече. Не беше ли казала, че по това време със сигурност ще се вижда Нибируто вече? къде е, че се крие?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: 2012 г.
« Отговор #481 -: Юни 17, 2010, 09:51:27 am »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: 2012 г.
« Отговор #482 -: Юни 17, 2010, 19:27:27 pm »
Цитат
а за да ви кажа, че времето е много ускорено- само за тази година сърдечният ритъм на Земята е повишен с 5 удара и магнитната земна ос е вече заела своето място, а вие вашето?!



LORA_DANA ,аз такива понятия,като ускорено време и сърдечен ритъм на Земята,до сега не бях чувал.И какво означава,че магнитната земна ос,е заела мястото си??А ние,какво място трябва да си заемем.Нищо не разбрах,ако можеш ме светни.

« Последна редакция: Юни 17, 2010, 20:09:31 pm от ARRI »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re: 2012 г.
« Отговор #483 -: Юни 17, 2010, 21:06:46 pm »
сори, ако не е за тая тема:

Драматично събитие през 2014 г. решава целия век

Учен от Кеймбридж обръща внимание, че ходът на предишните пет столетия също е бил предопределян от събития, случили се в средата на второто им десетилетие

Драматично събитие, което ще определи хода на целия XX век, ще се случи през 2014 г., твърди учен от Кеймбриджкия университет.

Според проф. Никълъс Бойл случващото се през тази съдбоносна година ще определи дали светът ще се радва на мир и просперитет през следващите десетилетия или ще бъде раздиран от войни и бедност.

Ученият смята, че финансовите сътресения може да станат причина за кризата и реакцията на американските лидери ще бъде от съществено значение за преодоляването й.

Той е убеден, че нови глобални организации, а не националните държави ще бъдат ключа към осигуряването на стабилност.

Проф. Бойл е избрал именно 2014 г., защото ходът на предишните пет столетия също е бил предопределян от събития, случили се в средата на второто им десетилетие.

Така например през 1517 г. Мартин Лутер заковава своите тезиси на вратата на църквата във Витенберг, с което поставя началото на Реформацията и възхода на протестантството.
Век по-късно, през 1618 г., започва 30-годишната война и десетилетията на религиозни конфликти в Западна Европа, които завършват с установяването на Хановерската династия в Англия през 1715 г.

Виенският конгрес се провежда през 1815 г. след поражението на Наполеон, донасяйки век на относителна стабилност в Европа.

През 1914 г. обаче избухва Първата световна война -

катастрофален конфликт, отнел живота на милиони хора и задал атмосфера на раздор на международната сцена през целия XX век.

"Природата на даден век си проличава именно през второто десетилетие, така че защо нашето да е по-различно? Отчасти времето има общо с начина, по който разделяме разбирането си за човешката природа и човешката история.

Ако векът ще има някакви отличителни черти, те ще станат ясни до 20-ата му година - същото важи и за хората. Друг фактор е смяната на поколенията", пише проф. Бойл в
книгата си "2014 - как да оцелеем при следващата световна криза", която излиза днес.

Авторът предрича, че икономическият колапс може да възвести началото на по-голяма криза в международните отношения.

САЩ ще се превърнат в основен играч при вземането на съдбоносните решения, като или ще ни осъдят на век на насилие и бедност, или ще ни отведат в нова ера на глобално сътрудничество.

Бойл обаче предупреждава, че мирната алтернатива е единствено възможната, ако светът осъзнае, че ерата на националните държави е отминала и въведе ефективна световна система за управление. ;D

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3063951



NWO агитация....
« Последна редакция: Юни 17, 2010, 21:09:43 pm от Hannibal »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: 2012 г.
« Отговор #484 -: Юни 18, 2010, 02:30:23 am »
Hannibal , този изказ : ''че ерата на националните държави е отминала и въведе ефективна световна система за управление.''  ми звучи , като ''нов световен ред''  :-X? Може и да се бъркам , аме не вярвам , да съм се объркал . От километри ги надушвам ''другарите''  илюминанти  :--- :--- :---.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: 2012 г.
« Отговор #485 -: Юни 19, 2010, 22:44:10 pm »
От самото начало искам да предопредя, че това няма връзка с 2012. Да не настане паника. Просто не намерих по-адекватно място във форума. Това е откас от пророчествата на Слава Севрюкова. Не казва кога ще се случи, не и се дава информация. Явно така трябва.

* * *

Един единствен път Слава Севрюкова си позволява да изстреля най-тревожното си видение. Съзряла е мрачна угроза: -....Животът на Земята се подчинява на космически закони. Равновесието между нашия и отвъдния свят отдавна е нарушено - с милиони и милиарди души. Пренаселени сме. За да се възстанови балансът, милиони и милиарди трябва да преминат в Отвъдното - бързо и заедно... Апокалиптично видение!!! За Армагедон ли се касае? Или за предвещания в Библията "втори огнен Потоп"? (Нострадамус неведнъж с тревога иносказателно подготвя за него.) - Как?!... Кога?... Кажи, лельо Славе! – Възкликваме един през друг. И затаили дъх, се умълчаваме. Сепната от току що изреченото, пророчицата онемява. Вглъбена в неоткроимостта, внезапно отсича. Твърдо, решително: - Не питайте!...Не знам... Тишината натежава. - И да знаех, трябва ли да споделя?... - Мълви с половин уста. Вярна на милозливата си природа, състрадалчески нежно ни поглежда. Пред лицето на грозно надвисващите световни нещастия, фината й душа навярно дълбоко ги изживява. Тъжно се усмихва. Майчински успокоява: - Нима не е видно... Трябва ли да бъде изказано?... Ще ми се да не знаех... Знам... Съкрушително въздиша: - Задават се пагубни катаклизми. Нарушена е хармонията между видимия и невидимия свят. Милиони и милиарди души предстои да отплуват в Отвъдното. Слава не може да бъде зла орисница. Не е в стила й да поднася черни трънени букети от пророчества. Но последните слова мъчително засядат в гърлото й. Давят я: - Виждам, е ония времена трябва да вървите километри и километри, за да се натъкнете на жив човек. Смърт. Страшно много смърт.... Молете се... Молете се за нашето племе. Молете се за Човечеството - да е по-леко... Няма да ни отмине. Каза ми се: „Както Христос не се размина с "горчивата чаша", така и това не ще прескочи бъдните чеда. Прекомерно пренаселена е Земята."

Предсказание - като тънко разрязващо ледено острие. Наистина ли предстои покосяване на значима част от Човечеството? Какво трябва да очакват армиите обречени души? Пред Слава Севрюкова навярно се разкриват покъртителни гледки. Наднича в изненадите на бъдещето със сетива, пронизани от болка. Сякаш изстрадва грехове, за които няма вина. Измъчва се от трагедии, които не са нейни. Споделя ги в сподавена скръб, в неизплакани сълзи. Съзряла уплаха в очите ни, продължава. Не толкова накъсано: - Не бойте се! Хармонията ще се възстанови след бедствията. Но, казвам ви, трябва да сте готови за тях. Да ги понесете. И пак повтарям, не бойте се - човешкият род не ще бъде изтрит от лицето на Земята. Виж-дам - унищожения. Неузнаваеми промени. Обновеното Човечество ще се лиши от една нелепа и страшна своя съставка - озвереността. В него ще вземе връх Христовата душа. След грандиозни изпитания на границата на оцелява-не ще се оттласне напред. Към позабравената пренебрегвана Духовност. Малцина тогава няма "да виждат" е Отвъдното. Но това ще е плавно, с еволюцията на Духа. - Не бойте се - вдъхва надежда прорицателката. - Картите са хвърлени. Човечеството привидно ще изгуби играта. Но те внезапно ще се обърнат. С упование за оцелелите. Защото ония хора ще са много по-извисени. Едва тогаз ще заживеят по божия закон. Помнете - няма пълно унищожение. Временната загуба е част от сражението. В мрачните видения проблясва лъч упоителна надежда. Как ли ще се чувстват по чудо съхранилите се Робинзоновци и Петкановци?
« Последна редакция: Юни 19, 2010, 22:45:42 pm от sidewinder »

Неактивен SiriusAngel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 170
  • Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Re: 2012 г.
« Отговор #486 -: Юни 20, 2010, 21:42:52 pm »
Само когато чета; Се моля никога да не се случва!
Това, което не може да ме убие, ще ме направи по-силен. Ницше  4. Самите Богове не могат да се пребор

Неактивен SiriusAngel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 170
  • Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Re: 2012 г.
« Отговор #487 -: Юни 20, 2010, 21:47:28 pm »
Hannibal , този изказ : ''че ерата на националните държави е отминала и въведе ефективна световна система за управление.''  ми звучи , като ''нов световен ред''  :-X? Може и да се бъркам , аме не вярвам , да съм се объркал . От километри ги надушвам ''другарите''  илюминанти  :--- :--- :---.


Да ви кажа и на мен така ми прозвуча!
Това, което не може да ме убие, ще ме направи по-силен. Ницше  4. Самите Богове не могат да се пребор

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: 2012 г.
« Отговор #488 -: Юни 20, 2010, 22:40:13 pm »
Само когато чета; Се моля никога да не се случва!

Бе то и аз така..ама се питам дали изобщо ме чува някой?

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: 2012 г.
« Отговор #489 -: Юни 20, 2010, 23:50:04 pm »
Цитат
-....Животът на Земята се подчинява на космически закони. Равновесието между нашия и отвъдния свят отдавна е нарушено - с милиони и милиарди души. Пренаселени сме. За да се възстанови балансът, милиони и милиарди трябва да преминат в Отвъдното - бързо и заедно... Апокалиптично видение!!! За Армагедон ли се касае? Или за предвещания в Библията "втори огнен Потоп"? (Нострадамус неведнъж с тревога иносказателно подготвя за него.) - Как?!... Кога?... Кажи, лельо Славе! – Възкликваме един през друг.

И Дънов казва същото , че сме пренаселени .

Светът се нуждае от умни хора. За да се оправят работите на Земята, хората трябва да бъдат по-малко, отколкото са сега. Днес има два и половина милиарда хора на Земята. Според мене те трябва да бъдат най-много сто милиона. Какво ще стане с другите хора? Ще ги изпратят на други планети. Има планети, които са слабо населени. Като се разредят хората на Земята, те ще станат щастливи. (Новата мисъл, Лекции пред ООК, 1932-33)

И

След сто години няма да остане и помен от сегашния ред и порядък на нещата. Друг ред, коренно различен от този, ще има на Земята. Като дойдете след сто години, вие ще намерите Европа съвсем друга, другояче устроена – границите ще бъдат махнати и вие ще пътувате без паспорт. Ще пътувате през океаните с намалени цени, ще пътувате из въздуха с големи аероплани. Според учението на индусите след сто години пак ще дойдете, затова гледайте сега да работите съзнателно, та като дойдете пак, да намерите света изправен. Ако не го поправите сега, наказанието ви ще продължи още с 900 години. Значи, вместо след сто години, светът ще се оправи след хиляда. (ЖИВОТ, СВЕТЛИНА И СВОБОДА, Неделни беседи, 1931-1932)
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен zxcbv

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 45
Re: 2012 г.
« Отговор #490 -: Юни 21, 2010, 00:09:14 am »
Цитат
Според мене те трябва да бъдат най-много сто милиона. Какво ще стане с другите хора? Ще ги изпратят на други планети. Има планети, които са слабо населени.
Ебахти и гнусния цинизъм,нямам думи направо  :o

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re: 2012 г.
« Отговор #491 -: Юни 21, 2010, 00:26:35 am »

И Дънов казва същото , че сме пренаселени .

Светът се нуждае от умни хора. За да се оправят работите на Земята, хората трябва да бъдат по-малко, отколкото са сега. Днес има два и половина милиарда хора на Земята. Според мене те трябва да бъдат най-много сто милиона. Какво ще стане с другите хора? Ще ги изпратят на други планети. Има планети, които са слабо населени. Като се разредят хората на Земята, те ще станат щастливи. (Новата мисъл, Лекции пред ООК, 1932-33)


Е хубаво де, къде са тея населени планети??Бла Бла. Със сигурност в близките 100-1000 светлинни години няма.Марс все още не става (и скоро няма да стане) пригоден за нас. Къде другаде в системата ?? Къде са доказателствата за тях? Стига с тея повторения на измислици.Всеки може да казва кавото си иска, като заклинания.

А и това разреждане-да останат 100 млн. на земята-намирисва ми на нацизъм ;)

Арри-това е за поста ти, не за тебе.
« Последна редакция: Юни 21, 2010, 00:28:00 am от marhs »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: 2012 г.
« Отговор #492 -: Юни 21, 2010, 00:40:58 am »
marhs,и аз бях шокиран от това,което той казва . И на мени ми прозвуча нацистко . Ама знае ли човек,той нали е просветен,не е като нас,та може и да е прав.Да ти кажа,аз и друго се замислих.Нали и целта на илюминантите е да ни съкратът на около 500 000 000???Вече се чудя,какво да мисля ??? ??? ???
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re: 2012 г.
« Отговор #493 -: Юни 21, 2010, 00:57:50 am »
Напоследък почнаха да пускат много статиики за слъчнчевите изригвания и по телевизията го споменаха. Пропагандата се засилва, ще има постановка скоро, дано не сме на първи ред обаче ...

Ощи пропаганда:

Записаха музиката на Слънцето
НАСА предупреди, че активността на слънцето започва да се увеличава след дълъг период на затишие и се очакват безпрецедентни магнитни бури до 2013 г.


Доскоро Слънцето бе вдъхновение за стотици песни и изпълнители - сега учените записаха собствената му музика.

Благодарение на астрономи от Шефилдския университет за първи път в историята на човечеството можем да чуем тайнствената музикална хармония на магнитното поле в слънчевата атмосфера.

Изследователите открили, че огромните магнитни вълни в някои случаи вибрират като струни на музикален инструмент, а в други звучат като звукови вълни, преминаващи през духов инструмент.

Британските учени направили сателитни снимки на вълните, някои от които достигат до над 100 хил. км дължина, и пресъздали звука, като превърнали вибрациите в звукове и забързали честотата им, за да може човешкото ухо да ги чува.

"Това, което чух, бе необичайно красиво и вълнуващо. Вълните са вид хармонична музика. Нашето откритие ни представи една нова страна на физиката за слънчевата атмосфера (корона), където температурите достигат милиони градуси", казва професор Робертус фон Фай-Зибенбюрген от Шефилдския университет.
Според него изучаването на "слънчевата музика" ще помогне за разбирането и предсказването на слънчевите изригвания, при които в космическото пространство се изхвърлят мощно силно заредени частици.
При силна слънчева активност тези бури могат да доведат до катастрофални последствия за Земята, да разстроят изкуствените спътници, електроенергийните мрежи и комуникациите.

Миналата седмица НАСА предупреди, че активността на Слънцето започва да се увеличава след дълъг период на затишие и се очакват безпрецедентни магнитни бури до 2013 г.

Според учените тогава ще има "идеална магнитна буря", в резултат на гигантски ядрени взривове на повърхността му.
Тя ще предизвика срив в работата на комуникационните и компютърните системи, на мобилните и спътниковите връзки и на летищата. Може да се срине и банковата система, което да доведе до продължителна икономическа криза.
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3070151



Усещам как през следващите две години ще се създава умишлена и мащабна истерия на тази тема, щом от сега почнаха с официалните изказвания на "учените".


Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re: 2012 г.
« Отговор #494 -: Юни 21, 2010, 12:25:35 pm »
Хайде сега да се върнем на темата, че много се опплеснахме :)

Според вас какво е езотеричното значение на 2012?
а) Зрелостен изпит за душите ни
б) Възстановяване на баланса
в) New Age, илюминати и тяхната пропаганда за нова религия
г) стъпка напред към ново измерение
д) друго?
« Последна редакция: Юни 21, 2010, 12:26:59 pm от Hannibal »

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
3 Отговора
5050 Прегледи
Последна публикация Април 20, 2006, 15:08:56 pm
от H.
6 Отговора
5853 Прегледи
Последна публикация Декември 30, 2010, 20:02:41 pm
от Raw Deal
2012

Започната от Jean-Luc Picard FUN

6 Отговора
5735 Прегледи
Последна публикация Ноември 16, 2006, 15:41:22 pm
от Alien
2 Отговора
4311 Прегледи
Последна публикация Март 11, 2008, 21:30:34 pm
от Peacekeeper
19 Отговора
11559 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2012, 01:22:14 am
от Tangrata_

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27