Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 870654 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2310 -: Октомври 25, 2012, 15:05:36 pm »
Първо лижем, после плюем.  :D  :D  :D

fry, аз не случайно казах няколко страници назад, че има нещо сбъркано в теб.......  :D  :D  :D

1.

Еленко,направо се изхефих как нахлу в студиото ;D Ако,можеше така и в нюз рума да влезеш,щеше да е по-добре! Поздравления!!!


2.


Толкова е смешно и несериозно ,да си мислиш че Еленко има някаква заслуга :P


Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2311 -: Октомври 25, 2012, 15:07:28 pm »
Наивно е да се мисли,че заради някакви  пикливи ТВ.предавания са се стреснали и спрели да пръскат ::)Толкова е смешно и несериозно ,да си мислиш че Еленко има някаква заслуга :P

Ах жено, усети ли как се изпусна току-що? :) Ще ти цитирам коментара, за да не вземеш да го редактираш. :)
Наивно било да се мисли, че заради ТВ предаванията, са СПРЕЛИ ДА ПРЪСКАТ? - значи все пак изплю камъчето, че се пръска. Просто в момента са спрели.

Смешно и несериозно е  да се мисли, че Еленко има някаква заслуга - заслуга за кое? ...че са СПРЕЛИ ДА ПРЪСКАТ? - ето пак изплю още едно камъче, че се пръска. Просто в момента са спрели.

усети ли как си вкара автогола   ...пускам си енергийния шлифер, за да не ме изцапаш с злобата и гнева, които ще насочиш - внимавай, че ще има рикошет и после обратно към теб. :)
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2312 -: Октомври 25, 2012, 15:16:19 pm »
Пурку, в грешка си...  ;)


Вчера и днес, над Пазарджик се пръска обилно :mad:Днес небето,почти е мъгливо ???Нямам снимков материял,но вече всички знаем как изглеждат следите :hi:


 :D

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2313 -: Октомври 25, 2012, 15:31:46 pm »
То какво излиза - че май има раздвоение на личността? Регистрацията ми във форума е от Юни 07, 2012, 18:20:26 pm и съм се подвел. :)
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2314 -: Октомври 25, 2012, 15:32:25 pm »
Ах жено, усети ли как се изпусна току-що? :) Ще ти цитирам коментара, за да не вземеш да го редактираш. :)
Наивно било да се мисли, че заради ТВ предаванията, са СПРЕЛИ ДА ПРЪСКАТ? - значи все пак изплю камъчето, че се пръска. Просто в момента са спрели.

Смешно и несериозно е  да се мисли, че Еленко има някаква заслуга - заслуга за кое? ...че са СПРЕЛИ ДА ПРЪСКАТ? - ето пак изплю още едно камъче, че се пръска. Просто в момента са спрели.

усети ли как си вкара автогола   ...пускам си енергийния шлифер, за да не ме изцапаш с злобата и гнева, които ще насочиш - внимавай, че ще има рикошет и после обратно към теб. :)

           Направо изби рибата и изкърти всички мивки. Маските паднаха. Кеф. Това очаквах и се получи. Правилната позиция на Фрай/от нейна гледна точка/, беше да си затрае, ама шило в торба стои ли? И Пурку й свали маската. Абе тя си играе за нашия отбор, ама не се усетила още, за което поздрави. Пък и Гален даде доказателства.
         Пурку, даже се смях от сърце как си докарал работата! :D

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2315 -: Октомври 25, 2012, 16:34:05 pm »
Момчета, аз не случайно, няколко страници назад казах, че при Фрай процесите вървят в обратен ред. Какво имам в предвид?! Не е нормално преди две години да казваш, че пръскат, а след две, че няма такива работи и това са измишльотини. Първо е процеса на отричането-"Ама, моля ви се, правителството не може да допусне такива неща!", защото всички сме програмирани така. След това, след като започнеш да се ровиш достатъчно на дълбоко... идва процеса на приемането. Е, има и трети вариант, в който програмирането е по-силно и си оставаш на първоначално ниво-отричане. Повечето хора остават на това ниво, защото програмите, са доста силни... "Случая Фрай" обаче нещо не ми се вписва и май е за специалистите от 4-ти километър...  :D

Неактивен stufo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2316 -: Октомври 25, 2012, 17:05:12 pm »
 :-[ Има ли някой тук, в тая тема, който наистина иска да дискутира по темата "Chemtrails & HAARP"??? Хайде ако има такъв/а или такива, пишете ми на ЛС и ще решим как и къде да направим дискусия на тема "Chemtrails & HAARP"! Тук стана направо отврат! Погледнете последните страници какво ли не се коментира' и как нищо /дори и нищо ново/ по темата не се каза! Темата тук се провокира много здраво и сриващите темата са на  принципа "лошото и доброто ченге"! И много съфорумци, да не кажа почти всички им се вързаха! И се въртим и стоим на едно място! Не искам тук да бъда коментиран, който иска да ми каже нещо само на ЛС!  :-[
Не искам да оставам в "нефтената цивилизация" като зомбиран енергиен донор за нискоастрални създания

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2317 -: Октомври 25, 2012, 17:24:31 pm »
Галене,напразно си си направил труда да ровиш назад във темата.Няма, нищо сбъркано във мен :P...това,че съм мислила по различен начин преди е било в процес на заблуда от гуруто Еленко. Не знам за какви програмирания пишеш,не ме и интересува. Няма смисъл да коментирам по нататък изказванията на останалите,каквото искате си коментирайте  :D Радвам се,че  съм ви накарала да се забавлявате,а пък вие забавлявате мен сега  :P  Ехехехе,голям майтап,само като ви чета размислите и страстите :lol:

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2318 -: Октомври 25, 2012, 18:07:52 pm »
:-[ Има ли някой тук, в тая тема, който наистина иска да дискутира по темата "Chemtrails & HAARP"???
Тук съм. Ама гледам, че и "жалката риба" също се е изплескала пак...Уж си тръгваше, помните ли? :D Няма такъв филм, вампиризма не се лекува. Ама като прочетох извадката на Пурку и Гален, мисля си, че при нея не става дума за някакво объркване, а за чист интерес /може би финансов/, което пак си е жива деградация, де...прави сте!
Божинка, и над София не са пръскали интензивно след воя дето се нададе от Еленко /а виждам, че и от други TV водещи, за което евала, без значение дали ги харесвам - дали - не ги./ :hi:
Само така. Трябва овцете да се събудят, а когато станат повече събудените, нещо ще трябва да се промени - какво и как - още не мога да кажа.
« Последна редакция: Октомври 25, 2012, 18:14:17 pm от m2f »
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2319 -: Октомври 25, 2012, 18:22:02 pm »

Темата тук се провокира много здраво и сриващите темата са на  принципа "лошото и доброто ченге"! И много съфорумци, да не кажа почти всички им се вързаха!


stufo, на "лошите" е добре да се набива канчока, защото има хора/нерегистрирани/, които само четат за да се светнат за Chemtrails.
Ако се оставят такива като fry да си веят байрака, нали ти е ясно, какво става...?! :)



Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2320 -: Октомври 25, 2012, 18:23:25 pm »
m2f, да, гласността дава резултати. Вероятно над цялата страна са спрели пръскачките. Щом над София и Пловдив няма следи. Браво на БНТ. :hi: Да видим до кога?
       Колкото до Фрай-рибката - бита карта. Няма смисъл повече да й обръщаме внимание. Тя си призна че пръскат. Какво повече? Пурку й направи много хубав анализ на поста. Самата тя не пожела да вземе отношение към написаното от нея, защото разбра, че е оплела конците.
« Последна редакция: Октомври 25, 2012, 18:28:20 pm от bojinkata »

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2321 -: Октомври 25, 2012, 18:40:46 pm »
m2f, да, гласността дава резултати. Вероятно над цялата страна са спрели пръскачките. Щом над София и Пловдив няма следи. Браво на БНТ. :hi: Да видим до кога?
       Колкото до Фрай-рибката - бита карта. Няма смисъл повече да й обръщаме внимание. Тя си призна че пръскат. Какво повече? Пурку й направи много хубав анализ на поста. Самата тя не пожела да вземе отношение към написаното от нея, защото разбра, че е оплела конците.
Божинката,яко се вкарвате във филма и си създавате една нова конспирацийка :) Въртите се в кръг,като пумпали и  се занимавате със мен ... не ви отива да аруганствате и да падате толкова ниско,понеже нямате аргументи относно темата.Репертоара ви се изчерпи.
« Последна редакция: Октомври 25, 2012, 18:51:33 pm от fry »

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2322 -: Октомври 25, 2012, 18:56:12 pm »
Абе може да използваме фрайчето в наша полза, за ориентир - дадох ей така между другото идея, всяка седмица да се прави по едно предаване и се оказа, че фрайчето веднага се включи и се изпусна. Демек настъпахме ги по мазола ...в правилна посока сме. Извода е че идеята е работеща. :)
Ще търсим всякакви обществени личности (певци, актьори, известни спортисти, състезатели) за гости в ТВ и Радио предавания, отделно ще ръчкаме водещите журналисти на кабелни и национални телевизии за отделяне на ефирно време по темата за ХС. Колкото повече се раздухва, толкова повече всеки журналист ще иска да се изяви и  да покаже обществените нагласи в собственото си предаване.


Трябва овцете да се събудят, а когато станат повече събудените, нещо ще трябва да се промени - какво и как - още не мога да кажа.

То е ясно какво трябва да се промени. Крайната цел е да излезем от НАТО и да се премахнат въздушните им коридори от българското небе. Не е много реална, но все пак трябва да е цел. Да се облагороди организацията НАТО и да спре да трови и убива хората, това е все едно да облагородиш капитализма и да го направиш работеща идеология. :)
Отделно затягане на режима с пътническите самолети - къде, какво лети, къде какво се зарежда.
« Последна редакция: Октомври 25, 2012, 19:10:53 pm от Пурку »
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2323 -: Октомври 25, 2012, 18:56:30 pm »
Божинката,яко се вкарвате във филма и си създавате една нова конспирацийка :) Въртите се в кръг,като пумпали и  се занимавате със мен ... не ви отива да аруганствате и да падате толкова ниско,понеже нямате аргументи относно темата.Репертоара ви се изчерпи.
Фрай, права си. Паднахме до нивото на една некомпетентна и слабообразована жена, която в същото време иска да наложи мнението си на другите. А тази дума- "аруганствате" е нещо ново в българския език и потвърждава казаното от мен. КРАЙ.
       Пурку -  много добра и полезна идея.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2324 -: Октомври 25, 2012, 19:19:06 pm »
Не ми се занимава със вас! Изразих мнението си,като знаех какво ще се получи и как ще се стекат обстоятелствата. Седнали да ми правят анализи,на мен...все едно аз съм най-големия им враг. Ходете, и си правете анализите и откритията на тези,които твърдите че ви пръскат :)Много сте силни във форумите и интернет...пишете,разсъждавате ....клавиатурата ви се е превърнала във най добрия приятел.Показвате,недоволството си,като го изразявате в социалната мрежа,а ако нея сега я нямаше? Това, за което се борите ще продължи с години напред,защото написаното ще си остане само написано,а действията ще си останат в бъдещето.Ще се въртите в кръг и ще си скубете косите, за нещо което не може да докажете.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27