Автор Тема: Сатанисти  (Прочетена 43763 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Eon

  • Гост
Сатанисти
« -: Април 01, 2007, 13:43:20 pm »
Сатанистите ще поискат регистрация

Сатанизмът да бъде обявен за една от официалните религии в България, това ще поиска от Дирекцията по вероизповеданията „Ордена на сребърната звезда”.


Това каза в специално интервю за предаването „Пропаганда” по Дарик пасторът на сатанинския орден Румен Атанасов. В ордена членуват към 100 човека от цялата страна. Според Атанасов сатанистите са навсякъде сред нас, има техни представители и в политическите партии.

DARIK News

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Сатанисти
« Отговор #1 -: Април 01, 2007, 16:54:17 pm »
Тез ако им дадат разрешение веднага трябва да подадем заявление да регистрират за официална религия и Екснетизма  ;) ;) ;) :P

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:Сатанисти
« Отговор #2 -: Април 03, 2007, 15:36:02 pm »
В ордена членуват към 100 човека от цялата страна.
Деца....Ми да с ерегистрират..ще им мине
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Сатанисти
« Отговор #3 -: Април 03, 2007, 22:46:33 pm »
В ордена членуват към 100 човека от цялата страна.
Деца....Ми да с ерегистрират..ще им мине
Деца друг път. Лидера им беше некъв аптекар и твърдеше че ще бъдат третата по сила религия в България. Доколкото разбрах обаче щото не съм слушал интервюто с него по Дарик той бил говорил не за сатаната а за Луцифер  ;)

Неактивен Gabaro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 245
  • Джангър тайфа "Тенеке ханъм"
Re:Сатанисти
« Отговор #4 -: Април 04, 2007, 13:27:36 pm »
Това е забавно. Религия като религия. От моя гледна точка всички са еднакви. А това че точно тези искат регистрация става новина, защото просто се предполага че са в разрез с официалната религия. Ами да ги пуснат... не виждам какъв е проблема. Всеки си избира в какво да вярва.
[/U

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:Сатанисти
« Отговор #5 -: Април 06, 2007, 14:40:07 pm »
Ми да,все пак има хора дето вярват и в непорочното зачатие
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен miamotobg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
  • Шинмен Миамото Мусаши
Re:Сатанисти
« Отговор #6 -: Април 06, 2007, 21:20:42 pm »
Тоя тип Румен го познавам лично, аптекар е наистина, лично за мен, мисля че и той не е наясно със себе си и с теориите си. По-скоро е имитатор и се въодушевява от външната страна - емблемки, символчета и др. такива. Иначе като човек е притеснителен, чувствителен. Чак ме изненада с тия дивотии.
1. Не носи злоба в себе си. 2. Прави разлика между печалбата и загубата във всекидневието. 3.Развива

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Сатанисти
« Отговор #7 -: Април 27, 2007, 14:01:26 pm »
Сергей Станишев: Няма подадени документи за регистрация на Църква на сатаната

27 април 2007 | 12:49 | Агенция "Фокус"



София. До този момент в Дирекция “Вероизповедания” на Министерски съвет не са постъпили никакви документи, свързани с регистрация на ново религиозно изповедание като Църква на сатаната. Това заяви министър-председателят Сергей Станишев по време на парламентарния контрол в отговор на въпрос на независимия народен представител Павел Чернев, предаде репортер на Агенция “Фокус”. Депутатът представи своите опасения от предстоящо скорошно настояване за подобна регистрация и уточни, че привържениците на сатанизма в България са се организирали в “Орден на сребърната звезда”, който бил пряк последовател на църквата на Сатаната.
В отговора си премиерът Станишев поясни, че до момента тази тема не е обсъждана от него и ръководството на Дирекция “Вероизповедания”, но ако такива документи за регистрация бъдат подадени, въпросът ще бъде обсъден.
“България е страна на толеранстостта. Религиозната и етническата толерантност са наша запазена марка. Ние не бива да загубим този модел, но всяко нещо има мярка. Хората могат да имат различни вярвания и убеждения, но важното е то да бъде светло по своята същност, а не тъмно и мрачно. Аз лично не бих препоръчал такава деноминация да бъде регистрирана в България. Не мисля, че ще се и стигне дотам”, посочи премиерът Сергей Станишев.


То като се замислите ако правителството приеме такава регистрация - тройната коалиция ще се сдобие с още едно прозвище - Сатанинска  ахахаха

Неактивен Силата

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 264
Re:Сатанисти
« Отговор #8 -: Юли 29, 2007, 10:31:11 am »
В България да има и религия:сатанинство ;D ;D ;D Kaкво ли ще си помислят другите страни. :P :P :PА за 100 човека майче и аз мога да ги набера.


П.П.:Елате в новата ми секта: Oрденът на боклука и заедно ще направим така че всичкият боклук да расте :P :P :P
« Последна редакция: Юли 29, 2007, 10:54:42 am от H. »
...и нека силата да бъде с теб.Aз знам неща ,за които ти даже не си и подозирал... че знам.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:Сатанисти
« Отговор #9 -: Юли 29, 2007, 12:21:26 pm »
Едва ли ще си помислят нещо лошо-все пак в Сащ,Англия,Германия,Франция и още няколко си има официални сатанински църкви....които са пълни глупости щото сатанизма по принцип отрича разни църковни обединения
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Силата

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 264
Re:Сатанисти
« Отговор #10 -: Юли 30, 2007, 08:24:57 am »
Oх това не го знаех!Дано не станат твърде силни.
...и нека силата да бъде с теб.Aз знам неща ,за които ти даже не си и подозирал... че знам.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Сатанисти
« Отговор #11 -: Август 12, 2007, 11:01:17 am »
Сатанисти оскверниха православен храм в София

11 август 2007 / News.dir.bg
Сатанисти оскверниха православния храм “Св.Св. Петър и Павел“ в столичния квартал “Разсадника“.
Сигналът е получен в полицията около 2 часа тази сутрин. Първоначално той е бил за пожар. Пред входа на църквата е била разлята запалима течност. От пламъците са опушени само входната врата и външните стълби. Овъглени са и дървените табла пред храма. По-късно полицаите са видели и надписи на фасадата "Смърт на християните", "Иисус е мъртъв" и "Хвала на сатаната". Това е провокация на сатанистите, каза пред Дарик свещеник Йоан Попов от храма и добави: “Почеркът е на сатанисти, защото всичко е написано на английски. Просто самият шрифт, самите обратни разпятия, шестиците, пентаграмите. Смятам, че са някоя гастролираща група от сатанисти, които не знам по какъв повод и по каква причина са ни дигнали на мерника, но явно са решили, че нашият храм като незащитен, неограден, без охрана, така в парка изолиран отвсякъде, който го направи, няма да бъде забелязан. Видели са слабо място и са решили да ударят. Най-страшното, което е, че те са опитали да излеят под вратата на храма бензин, който да се разтече навътре. Около 20 м са разлели бензин, за да могат от далече да запалят и са очаквали, че като огнената струя ще лумне под вратата и отвътре ще възпламени храма и ще го унищожи. Има циментово стъпало, което не е позволило течността да влезе навътре и са опушили отпред само желязната врата и просто не са успели да съсипят храма. Свещеникът е отговорил, че се страхува от нови посегателства. Пред БНТ свещеникът заяви, че е намерил пред храма и торба, пълна с размазани жаби. Според него пастори от Българска божия църква нееднократно са подтиквали роми да замерят храма с камъни и нечистотии.

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re:Сатанисти
« Отговор #12 -: Август 16, 2007, 15:43:19 pm »
За съжаление това е кварталната ни църква която със жена ми много обичаме,племенника ми е кръщаван там
Обикновено не взимам отношение в религиозни теми,но тук просто няма как........искрено съчуствам на хората направили го
Да осквениш Божия храм.....горките душички,кой знае какво ли ли ги чака,незавидно положение...а Той не забравя....

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Сатанисти
« Отговор #13 -: Август 16, 2007, 18:59:48 pm »
Тва не е ли драскано с флакони ?
Някои тъпи пишлемета са били най-вероятно

Неактивен Силата

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 264
Re:Сатанисти
« Отговор #14 -: Септември 07, 2007, 08:00:50 am »
Я вище какво намерих в нета. http://www.satana.biz/forum/index.php?sid=30b7f7ebcabdd8dcfd8b6193cf558fb9
 :)
...и нека силата да бъде с теб.Aз знам неща ,за които ти даже не си и подозирал... че знам.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27