Автор Тема: Писмо от Исус  (Прочетена 13284 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Писмо от Исус
« Отговор #15 -: Декември 26, 2011, 12:29:01 pm »
Прав си Еоне. Повече няма да се обаждам :yes:. И въпреки всичко, съм на мнение, че в ХNET, няма място за такива плоски ''писъмца'' или послания както ги наричат.

Поздрави, весели празници и безапокалиптична 2012г. Ви желая на всички :hi:
« Последна редакция: Декември 26, 2011, 12:30:35 pm от ARRI »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Писмо от Исус
« Отговор #16 -: Декември 26, 2011, 13:21:32 pm »
Прав си Еоне. Повече няма да се обаждам :yes:. И въпреки всичко, съм на мнение, че в ХNET, няма място за такива плоски ''писъмца'' или послания както ги наричат.

Поздрави, весели празници и безапокалиптична 2012г. Ви желая на всички :hi:

След като има раздел "Религия", не можеш да казваш за какво има място тук. Писмото засяга тема от религията. И аз не вярвам в църквата като институция и не участвам в църковния живот, но в текста не става дума за църквата, а за хората. (Впрочем всички свещени текстове трябва да се четат с разбиране, със сърцето, а не да четеш, а да слушаш интерпретацията на свещеника, от която и религия да е той. Но понеже това не се прави, хората масово се отвръщат от Цялото заради противеречията, като вземат предвид само Частичното. И заради това са тези гневни реакции, като твоите. А с гнева нали знаеш кои се хранят? Затова ти казвам, че бъркаш понятията.)
Напиши едно "дебело", "илюминаНтско" (както казваш) писмо и го пусни в съответния раздел.
Ако те слуша човек, трябва само хората, които са на едно мнение с теб, да останат да пишат във форума.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Писмо от Исус
« Отговор #17 -: Декември 26, 2011, 14:36:18 pm »
В този форум, от 01.01.2012 година, материал който не е авторски и не е цитиран от къде е, ще бъде изтриван, пък ако ще в него да има рецепта за философския камък или безсмъртието. /както е записано в т.7 от правилата/
Крайно време е да се научите, като използвате чужд труд, да отдавате дължимото на АВТОРА му.
Следи в Интернет от горецитираното писмо витаят още от 2009 година ... По назад не съм търсил.

Хайде да не ставаме 'богоугодни християни" като Варненският митрополит Кирил с Лексуса.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Писмо от Исус
« Отговор #18 -: Декември 26, 2011, 15:17:27 pm »
, а да слушаш интерпретацията на свещеника, от която и религия да е той. Но понеже това не се прави, хората масово се отвръщат от Цялото заради противеречията, като вземат предвид само Частичното.
Ами много ясно,че ще така...кой номрален човек,ще слуша чужда интерпретация,вместо да се довери на собствената си такава?!?! ??? ??? ???

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Писмо от Исус
« Отговор #19 -: Декември 26, 2011, 19:59:15 pm »
Съжалявам, грешката е моя. Обикновено пиша източника, но това ми беше изпратено от приятелка и съвсем изключих да видя откъде е. Източникът в случая е формалност, защото го има на много места в нета, както виждам.

Ето:
http://attraction.do.am/forum/64-123-2

, а да слушаш интерпретацията на свещеника, от която и религия да е той. Но понеже това не се прави, хората масово се отвръщат от Цялото заради противеречията, като вземат предвид само Частичното.
Ами много ясно,че ще така...кой номрален човек,ще слуша чужда интерпретация,вместо да се довери на собствената си такава?!?! ??? ??? ???

konstantin2007, що си блъскаш главата? Никой не иска чужди интерпретации, включително и аз. Прекалено много лъжа и манипулация. ;)
На мен по- скоро ми е интересно да сравнявам различните позиции. Например защо се бърка "смирение" с "овчедушие" ?  :-X  Даже и ARRI ги бърка. Какво мислите по въпроса?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Писмо от Исус
« Отговор #20 -: Декември 26, 2011, 23:07:52 pm »
Съжалявам, грешката е моя. Обикновено пиша източника, но това ми беше изпратено от приятелка и съвсем изключих да видя откъде е. Източникът в случая е формалност, защото го има на много места в нета, както виждам.

Ето:
http://attraction.do.am/forum/64-123-2
Странно, за къде си бързала толкова с темата? Изпратено от приятелка и дай тутакси да го публикуваме и тук?!? Ами, че ти скъпа, дори не си си направила труда да прочетеш до край източника който сама си посочила, защото ако го беше направила, щеше да прочетеш той пък кой източник цитира. И няма значение на колко места го има.

Не знам какво ви става, ама като дойдат някакви измислени празници и народа не само пощурява ами и оглупява. А това с клиширани измислици препредавани от блог в блог и от форум във форум не се лекува, за съжаление  :(
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Писмо от Исус
« Отговор #21 -: Декември 27, 2011, 00:08:06 am »
Съжалявам, грешката е моя. Обикновено пиша източника, но това ми беше изпратено от приятелка и съвсем изключих да видя откъде е. Източникът в случая е формалност, защото го има на много места в нета, както виждам.

Ето:
http://attraction.do.am/forum/64-123-2

, а да слушаш интерпретацията на свещеника, от която и религия да е той. Но понеже това не се прави, хората масово се отвръщат от Цялото заради противеречията, като вземат предвид само Частичното.
Ами много ясно,че ще така...кой номрален човек,ще слуша чужда интерпретация,вместо да се довери на собствената си такава?!?! ??? ??? ???

konstantin2007, що си блъскаш главата? Никой не иска чужди интерпретации, включително и аз. Прекалено много лъжа и манипулация. ;)
На мен по- скоро ми е интересно да сравнявам различните позиции. Например защо се бърка "смирение" с "овчедушие" ?  :-X  Даже и ARRI ги бърка. Какво мислите по въпроса?

Aре да не вкарваш ARRI в темичката ти. АЗ много добре знам разликата м/у смирение и офффчедушие. А ти скъпа моя, кога най-сетне ще ни кажеш, рожденника по кой изпрати посланието? За 3ти път те питам :diablo:!!! Стига си овъртала и се криеш зад имена като христсчо, ARRI и пр. Или си даваш източника на темичката, или я триеш. Факт!!!

П.П.Еххххх, защо някой у форума,езокзоИСТЕРИК  не  отвори тема, ''колко пари дадох за благотворителност на бедните и болните'', ми все копи пейста играе :bomb:. Как пък един екзотерик не вземе да направи нещо добро за обществото, а все се крият зад гърба на исусчо, ARRI....и пр. Ама то само с четене и копи пействане не става драги езокзоИСТЕРИЦИ, иска и АКЪЛ !!!
Бях обещал да не се обаждам, ама истериците ме провокираха :flag_of_truce:.
Та да попитам: Какво екоИСТЕРИЦИТЕ направиха от духовна гледна точка за бедните и болните членове на обществото ни ??? Или типично във ваш стил ще отговорите : Проблемът на давещите се, е в самите давещи" ..... И друг да поема кармата сега, а вие просветлените светли екоИСТЕРИЦИ сте си измили ръцете. Факт. Ей тва сте вие. Ама важното е да го играете на смирени и просветлени. Сорри, нямаше да се обаждам тук, но си видях името и за това се обадих.  :hi: Повече няма да го правя, стига да не си видя името де ;D.....
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Писмо от Исус
« Отговор #22 -: Декември 27, 2011, 01:25:59 am »

На мен по- скоро ми е интересно да сравнявам различните позиции. Например защо се бърка "смирение" с "овчедушие" ?  :-X  Даже и ARRI ги бърка. Какво мислите по въпроса?
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,12545.msg190806.html#msg190806


Тук сме писали доста по този въпрос.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Писмо от Исус
« Отговор #23 -: Декември 27, 2011, 02:43:00 am »
Aре да не вкарваш ARRI в темичката ти.


Не те вкарвам, ти сам влезе, за да се заядеш.
 
зад имена като христсчо, ARRI и пр.
Много насериозно се вземаш. Хайде няма нужда. То големи емотикони, големи изблици!
Сорри, нямаше да се обаждам тук, но си видях името и за това се обадих.  hi Повече няма да го правя, стига да не си видя името де Grin.....
Ти всеки път обещаваш и всеки път се намесваш. Хайде, давай, пиши си. Няма да ти преча. Смятам да не пиша повече.
защо някой у форума,езокзоИСТЕРИК  не  отвори тема, ''колко пари дадох за благотворителност на бедните и болните'', ми все копи пейста играе bomb

Аз не бих отворила и не бих писала в такава тема. "Дясната ръка да не знае какво прави лявата".


Ей тва сте вие. Ама важното е да го играете на смирени и просветлени.
Можеш да ми разровиш всичките мнения, но никъде няма да намериш, че съм "играла на просветлена". То се вижда кой какво играе.
Приключих с писането.

Весели празници на всички!
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27