Автор Тема: Странно явление днес  (Прочетена 15734 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Странно явление днес
« -: Октомври 31, 2009, 11:05:42 am »
Не съм срещнал подобна тема и за това пускам такава.
Става въпрос за това, че ако се получи масов ефект върху хората от някой експеримент по погрешка или пък нарочно, ще можем чрез тази тема да установим по бързо този факт.
Днес станах с чувството, че все още сънувам, все едно сънят и будното състояние се сливат, няма я тази рязка граница когато ставаш сутрин, а причината да споделям и да пускам темата е, че моята съпруга сподели същото и след час два един приятел се обади и го сподели между другото в разговора ни по телефона!?
Представих си много хора да го усещат, колко време ли им трябва за да установят следните факти:
1.единични случай ли са или е масово(2-4 дни ще трябват без сайта) а в сайта за един ден.
2. колко са поразените(невъзможно без сайта) а в сайта може да се окачестви час за час кръга на поражения.
3.какво да правим(5-10 дни без сайта) в сайта за един два.
4.ако се наложи инициативен комитет (един до два месеца без сайта) а тук за седмица може да се организира.
Изобщо е наше задължение един към друг, а и към обществото да има такава тема и да бъде лесно и бързо достъпна.
Вярно е, че времето е мрачно и може то да е причината специално за днес, но ако някой път има нещо по сериозно, според мен ние всичките ще го усетим и би трябвало, да бъдем първите усетили, тъй като това ни е основната тематика КОНСПИРАЦИЯТА, а и евентуално някои от нас по напреднали в материала да помогнат със съвети другите, как трябва да постъпват.
Остава заглавието да бъде избрано, така че да може всеки да го намери, когато има нужда да споделя нещо странно, "странно явление днес" ми се стори най подходящо и "здравните конспирации" като главна тема.
« Последна редакция: Октомври 31, 2009, 16:14:10 pm от H. »
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:странно явление днес
« Отговор #1 -: Октомври 31, 2009, 13:24:41 pm »
Аз днес станах с подобно чуство.Сънят беше,че вече сме 2012 година и аз съм навън с приятели и изведнъж започнаха да падат самолетите от небето и да се взривяват като паднат.Също много хора започнаха да  убиват други и един ми каза "гледай ги по зениците и ще рабереш кои са опасните същества"!
« Последна редакция: Октомври 31, 2009, 16:56:08 pm от Mirotvorec »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Dominanta

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 45
Re:Странно явление днес
« Отговор #2 -: Октомври 31, 2009, 16:29:25 pm »
Ми аз спах до 3 след обяд.  :-X Сънувах някви негативни неща, някви заповеди кънтяха в главата ми...Имах чувството, че мога да спя някъв лек сън целия ден. Накрая ме събудиха и последната ми мисъл беше, че трябва да си купя гумени ботуши защото ще има потоп.  ::) Полудявам ли?!  8) :blush:

Неактивен remalyks

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 199
  • in/at/on 11
    • 11
Re:Странно явление днес
« Отговор #3 -: Октомври 31, 2009, 16:52:41 pm »
Ми аз спах до 3 след обяд.  :-X Сънувах някви негативни неща, някви заповеди кънтяха в главата ми...Имах чувството, че мога да спя някъв лек сън целия ден. Накрая ме събудиха и последната ми мисъл беше, че трябва да си купя гумени ботуши защото ще има потоп.  ::) Полудявам ли?!  8) :blush:

Да  :)
11

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Странно явление днес
« Отговор #4 -: Октомври 31, 2009, 17:03:59 pm »
Цитат
Днес станах с чувството, че все още сънувам, все едно сънят и будното състояние се сливат, няма я тази рязка граница когато ставаш сутрин...
Преди няколко дена с булката имахме усещане за нещо подобно. Станахме сутринта, направихме си кафе, седнали сме в кухнята, пием и...мълчим. Абе, викам, уж е сутрин като всяка друга-същата обстановка, същото кафе, ние сме същите, а като че ли нещо се е променило. Усещането за някаква невидима промяна беше много силно и в двамата.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Dominanta

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 45
Re:Странно явление днес
« Отговор #5 -: Октомври 31, 2009, 17:08:21 pm »
Да  :)

Значи вместо гумени ботуши направо да си зимам риза с дълги ръкави, а?  8)

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Странно явление днес
« Отговор #6 -: Октомври 31, 2009, 22:55:36 pm »
Това хора си е от по-разкото застудяване на времето, налягането пада рязко, сънливост, неразположеност, криво му е на човек, бавни реакции,понякога неадекватни, докато не пиеш 2-3 кафета.Когато е комбинирано и с голяма умствена умора, и напрежение-е още по-силно.А може да е в комбинация с магнитни бури. Такива състояния се изпитват, всяка година, когато свършва топлото време и започва зимата.Денят намаля, няма ги летните удоволствия и разходки.
Не се притеснявайте.Наспете се добре, а после 2-3 кафета, с коняк или нещо друго ферментирало и обсъждането на новините, или някоя клюка,оправят нещата. ;)
« Последна редакция: Октомври 31, 2009, 22:56:39 pm от marhs »

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re:Странно явление днес
« Отговор #7 -: Ноември 01, 2009, 09:17:05 am »
Аз пък сънувах някакви добронамерени извънземни.
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен Nightwish

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 191
    • Мистерика - блог за непознатото
Re:Странно явление днес
« Отговор #8 -: Ноември 01, 2009, 17:20:48 pm »
Аз не мога да кажа, че имаше нещо странно тази сутрин с мен. Може би ефекта за който говорите е бил локален - примерно само за София (ако всички вие, които сте изпитали това чувство сте от столицата), аз не съм от там.

А може би наистина всичко идва от промяната на времето и няма нищо извънредно в това.

Неактивен A1S2D3

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Странно явление днес
« Отговор #9 -: Ноември 03, 2009, 12:27:04 pm »
Гледам, че става въпрос за 31.10.09. Лично на мен нищо не ми направи впечатление въпросната сутрин, понеже трябваше да ставам рано и да ходя да варя ракия на село :) .. та както и да е, когато се върнах вечерта една позната ми каза, че е станала "на криво" и е сънувала за 2012.. sedere е написал/а същото и затова реших да споделя

Неактивен xthing

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 237
  • xthingxthingxthingxthing
Re:Странно явление днес
« Отговор #10 -: Ноември 05, 2009, 10:09:39 am »
И аз имах подобно усещане , поради тази причина и успях да продължа съня си с малко фантазия когато усетих, че се събуждам.
« Последна редакция: Ноември 05, 2009, 10:18:44 am от Mirotvorec »

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Re:Странно явление днес
« Отговор #11 -: Ноември 05, 2009, 11:04:52 am »
Аз не станах днес, защото не съм спал всъщност все още, не е тежка сватба, не е конспирация, а просто зъбобол, искам да споделям една мисъл тук, мисъл която ме е било винаги срам да я споделям, но болката която изпитах отключи срама.
Става въпрос за това, че ако има Господ и той ни е създал по начина по които е описан в религиите, то това, нещото наричано "Господ" май е чист маниакален садист няма съмнение, а ако ни е създала някаква по напреднала цивилизация, то май са си чисти престъпници, защото болката която човек изпитва е толкова силна понякога и до толкова му отнема човещината, че ако има причинител тази болка, то той тогава е виновен за нея, а такова създание или съществувание е враг на човечеството.
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Странно явление днес
« Отговор #12 -: Ноември 05, 2009, 11:26:40 am »
Това, което създава Бог е вечно. Болката идва и си отива.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Странно явление днес
« Отговор #13 -: Ноември 05, 2009, 15:18:29 pm »
Това, което създава Бог е вечно. Болката идва и си отива.
Кажи го на майка ми.Трети ден реве и вие от болка(двустранна дискова херния)
Салито,съгласна съм с теб.Аз като оставя детето си в безопасна среда(така пишат,че бог е постъпил с нас 8))да си играе,това не значи,че е в безoпaсност.Но когато се удари правя всичко възможно,за да му пресуша сълзите и да облекча болката му.
Таа,в този ред на мисли,май си прав
По темата:не съм забелязала да ми се случва нищо тези дни,като оставим факта,че от миналата седмица се събуждам всеки ден с рев :o Идея нямам защо,а и сънищата ако съм сънувала нещо,не ги помня...Мислех си за депресия,или нещо такова,ама психическото ми състояние не е с нищо по-различно од друг път
« Последна редакция: Ноември 05, 2009, 15:23:33 pm от konstantin2007 »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Странно явление днес
« Отговор #14 -: Ноември 05, 2009, 15:41:31 pm »
Знам какво е скоро и аз имах и все още  си я имам. Просто е затихнала сега... след 7,8 инжекшъна  и торба с лекарства се оправих  и това за трети път...вика се от болакта наистина но най- лошото е, че си обездвижен... дано се оправи по скоро. :(
« Последна редакция: Ноември 05, 2009, 15:42:48 pm от fishbone »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27