Автор Тема: НЛО Новини  (Прочетена 130229 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re:НЛО Новини
« Отговор #135 -: Февруари 21, 2011, 14:41:06 pm »
За TR-3B се започва от тука: http://www.tr-3b.com/ :)

Аз съм убеден обаче, че всички НЛО-та са с напълно земен произход. Показват ни някоя машинария използваща технологии известни още от времето на Тесла и на карат да вярваме, че идва от друга планета.
:yes: И аз съм убедена в това!

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:НЛО Новини
« Отговор #136 -: Февруари 25, 2011, 22:58:00 pm »
Относно темата с Кенет Арнолд, той е направил тези снимки през 1947, не през 70-те. Все пак, Операция Paperclip е била в сила, така че не можем да отричаме че той е видял прототипи на някакъв стелт или нещо подобно.

Е нали под скиците на Кенет Арнолд е и прототипа на немския Хортен.



Този модел е от средата на 40-те и е бащата на Стелтовете :)
Не на стелтовете , а на самолета тип "летящо крило". Дайте да сме точни. И това е явно нелетящ прототип направен без елерони, предкрилки и т.н. Само модел, полуфабрикат. На долната снимка, горното си е рисунка.
« Последна редакция: Февруари 25, 2011, 23:02:55 pm от teni »

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:НЛО Новини
« Отговор #137 -: Февруари 25, 2011, 23:23:28 pm »
Намерих нещо интересно - http://news.exopoliticsinstitute.org/index.php/archives/900 и http://paranormalutopia.com/2011/01/bill-clinton-at-an-international-ufo-convention011/

В Саудитска Арабия се е провел световен форум по насърчаване на конкуренция и внедряването на новите технологии. На този форум са участвали Бил Клинтън, Тони Блеър, представители на Боинг, Дисни, Гугъл и над 1000 други. В същото време обаче са били поканени и Ник Поуп, Стентън Фрийдман, Мичио Каку и Жак Вале. Всичките те са разисквали, как и по какъв начин може НЛО/извънземни да помогнат на бизнеса им ;D


Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:НЛО Новини
« Отговор #138 -: Февруари 26, 2011, 00:07:41 am »
В момента се провежда International UFO Congress 2011 - http://ufocongress.com/ufo-conference/ в Финикс/Аризона.

В интернет пространството гръмна ето тази новина - http://www.aolnews.com/2011/02/23/retired-army-colonel-says-ufos-are-real-but-denies-government-c/

На мене обаче това ми направи впечатление, защото се препокрива с моето мнение за Розуел.

Цитат
All that being said, Alexander also states that the infamous Roswell, N.M., UFO case of 1947 was not, in fact, a crashed alien spacecraft but a top-secret military project called Mogul.

"It was a real incident, no doubt about it. The Air Force played it abysmally, but I think there is a prosaic answer, and that was Project Mogul," Alexander explained. "It wasn't a weather balloon -- it was something really quite different. This was designed to listen to the Soviet Union.

Имаше един запис от 2005 с Бил Клинтън, където пак го бяха питали за Розуел и той се засмя и каза, че не е било извънземен кораб, а таен военен проект :)

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:НЛО Новини
« Отговор #139 -: Февруари 26, 2011, 21:09:11 pm »
Коце, Бил Клинтън ли е за теб големия капацитет по въпроса за НЛО, особено за Розуел. Той е световно признат специалист по пурите, стажанките и наркотиците. Той разбира от НЛО, колкото Буш от ОМП на Садам Хюсеин. А какво ще кажеш за Филип Корсо и неговата книга "Денят след Розуел"?
« Последна редакция: Февруари 26, 2011, 23:41:10 pm от Mirotvorec »

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:НЛО Новини
« Отговор #140 -: Февруари 26, 2011, 21:54:20 pm »
Тени,

Бил Клинтън е един от хората, които най-много знаят за естеството на НЛО. По времето на неговият мандат се е осъществила "Рокфелеровата инициатива". В момента в Клинтъновата библиотека се съхраняват дори и оригиналните документи по случея Розуел. Тези документи обаче не ги пускат да бъдат разсекретени и до ден днешен. Въпреки, че по законите FOIA(Freedom OF Information Act) се мъчат доста хора да ги изкарат на бял свят. Това обаче, което имаме на разположение от Клинтъновата библиотека е документи свързани с тази инициатива за периода от 1993 до 1996. В тези документи става ясно, че Бил Клинтън е бил изцяло запознат с всичко свързано с НЛО и секретните проекти на военните. По негово нареждане от 1994 година са изискани оригиналните документи по случея Розуел и през 1998 гоина са предоставени и част от тях пуснати за общо достояние, а други се пазят все още в Клинтъновата библиотека.
Бил Клинтън е наистина запознат с това какво става и през 2005 година потвърди, че Розуел не е бил инцидент свързан с извънземни. Обаче добави, че наистина има невероятни строго секретни програми, които са предназначени за нашето бъдещо развитие. Каза още да оставим хората да си вършат работата.

п.п. Ти наясно ли си въобще, че започва разсекретяването на тези проекти и дори в скоро време ще бъде отречена на официално ниво връзката между НЛО и извънземни? Ако не си наясно, то чакай да чуеш пратеника на Робърт Гейтс, полковник Джон Александър, който представлява военните на НЛО Конгреса в Финикс. ;)

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:НЛО Новини
« Отговор #141 -: Февруари 26, 2011, 22:18:27 pm »
Коце и ти очакваш Бил Клинтън да ти сподели какво знае за НЛО, пред медиите?Алоо? Не ми отговаряш на няколко конкретни въпроса-последния за Ф.Корсо. Ако не си наясно, недей. Ше го преживеем.

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:НЛО Новини
« Отговор #142 -: Февруари 26, 2011, 22:37:35 pm »
Първо какво ми даваш за пример Филип Корсо? Откъде знаеш, че не е част от дезинформационната програма на ЦРУ? Ето в момента военните са започнали да си развързват устите и да казват, че не са прикривали нищо свързано с НЛО. Започва да се нарежда картината, че извънземното обяснение е било "наложено" за прикриването на тези технологии.

п.п. Съвсем скоро всички простотии, като паднали извънземни в Розуел и магически 12 ще бъдат изхвърлени от тази дезинформационна мрежа и ще бъдат обяснени истинските проекти, които стоят зад тези измами.

п.п.п. Разбира се обаче, че ти ще продължиш да си вярваш в Розуел, както сигурно и маминка ти вярва в Исус ;)

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:НЛО Новини
« Отговор #143 -: Февруари 26, 2011, 23:17:19 pm »
Konstantin-е,

Мисля, че прекалено много се прекланяш пред официалните власти на САЩ и тяхната представяна версия за НЛО. Помисли ли за това, колко пъти те си сменят версиите и онова, което представят за истина? Помисли ли, че освен САЩ и други страни си имат тайни проекти, целящи изучаването и пресъздаването на НЛО. САЩ та САЩ... Ами Русия и бившия СССР, ами Китай, ами Индия, за която се оказа, че в нейната космическа агенция съществува отдел, секретен даже и за сътрудниците на тази агенция? Ами останалите държави?
Логиката ти е закостеняла. И ще бъде такава, докато не станеш свидетел най-малко на близка среща. Това ти го казва човек от дълбоката провинция в България, над чийто град има редовни появи на НЛО-та. Почни да гледаш небето над населеното си място и си разшири мисленето.


Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:НЛО Новини
« Отговор #144 -: Февруари 27, 2011, 00:02:50 am »
В момента се провежда International UFO Congress 2011 - http://ufocongress.com/ufo-conference/ в Финикс/Аризона.

В интернет пространството гръмна ето тази новина - http://www.aolnews.com/2011/02/23/retired-army-colonel-says-ufos-are-real-but-denies-government-c/

На мене обаче това ми направи впечатление, защото се препокрива с моето мнение за Розуел.

Цитат
All that being said, Alexander also states that the infamous Roswell, N.M., UFO case of 1947 was not, in fact, a crashed alien spacecraft but a top-secret military project called Mogul.

"It was a real incident, no doubt about it. The Air Force played it abysmally, but I think there is a prosaic answer, and that was Project Mogul," Alexander explained. "It wasn't a weather balloon -- it was something really quite different. This was designed to listen to the Soviet Union.

Имаше един запис от 2005 с Бил Клинтън, където пак го бяха питали за Розуел и той се засмя и каза, че не е било извънземен кораб, а таен военен проект :)


Konstantin / благодарско за линковете и инфото.
Конференцията в Аризона е доста интересна.Разгледах дневния ред-има го на ПДФ и може да се тегли-доста интересни теми има.На страницата на, на конференцията има и доста голям фотоархив с видео на НЛО..

Колкото до новината, пенсионирания полковник Джон Александър е един от поредицата военни, решили да кажат истината.Но това само доказва истината, че извънземните са тук, но официалните власти упорито го крият.Явно имат изгоди от това.


Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:НЛО Новини
« Отговор #145 -: Февруари 27, 2011, 01:17:42 am »
SMSI-H,

Остава сега да кажеш, че и извънземни летят над главата ти :)
Виж сега аз не съм този, който ще казва има ли извънземни или не, но искам да изкарам НЛО от тази извънземна рамка. НЛО са с напълно земен произход и са технологии разработвани още от втората световна война. Извънземните са ги използвали, като камуфлаж за да прикриват тези технологии.
Разбери, че важното в случая е не да кажеш просто така: "АЗ ВЯРВАМ" и да започнеш с отворени обятия да попиваш всякаква информация, която съответства на вярванията ти.
Важното е да започнем да отделяме цялата тази дезинформационна кочина около извънземните, защото в момента от такива наслагвания цари един абсудрен хаос.


marhs

Бях започнал да слушам едно радио интервю с Джон Александър "UFO Myths & Realities" - http://www.youtube.com/view_play_list?p=A3C748812C658294
Ако имаш свободно време и ти е интересно можеш го прислушаш, че е близо 3 часа :)

Иначе този човек предизвика голям отзвук, понеже е хем нещо, като представител на "официалните" и в същото време не отрича извънземните, но ги отделя от истериите около НЛО. Дефакто това е може би вече началото на истинското разсекретяване, което всички го искаме :)



Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:НЛО Новини
« Отговор #146 -: Февруари 27, 2011, 11:20:13 am »
Първо какво ми даваш за пример Филип Корсо? Откъде знаеш, че не е част от дезинформационната програма на ЦРУ? Ето в момента военните са започнали да си развързват устите и да казват, че не са прикривали нищо свързано с НЛО. Започва да се нарежда картината, че извънземното обяснение е било "наложено" за прикриването на тези технологии.

п.п. Съвсем скоро всички простотии, като паднали извънземни в Розуел и магически 12 ще бъдат изхвърлени от тази дезинформационна мрежа и ще бъдат обяснени истинските проекти, които стоят зад тези измами.

п.п.п. Разбира се обаче, че ти ще продължиш да си вярваш в Розуел, както сигурно и маминка ти вярва в Исус ;)
Коце,първо какво ми даваш за пример Бил Клинтън? Откъде знаеш, че не е част от дезинформационната програма на ЦРУ? А, аз знам , че той е част от тази програма. Имаше един честен ам.президент -Джон Кенеди, който плати с живота си самото намерение да разкрие връзките на правителството с ЕТ. Имаше и още една причина, но не е по темата. Чакай да ти разсекретят секретните си програми военните. Такъв филм не е имало и няма да има.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:НЛО Новини
« Отговор #147 -: Февруари 27, 2011, 13:53:28 pm »
Остава сега да кажеш, че и извънземни летят над главата ти :)
Точно така. В болшинството случаи са малки автоматични сонди. ;)


Виж сега аз не съм този, който ще казва има ли извънземни или не, но искам да изкарам НЛО от тази извънземна рамка. НЛО са с напълно земен произход и са технологии разработвани още от втората световна война. Извънземните са ги използвали, като камуфлаж за да прикриват тези технологии.
Че на Земята има НЛО-та с напълно земен произход е вярно. Но не са от средата на 20-и век насам. За пример ще посоча индийския епос Виманика Шастра. И плюс това Алиен е написал в материала си за доста други древни текстове: http://www.parallelreality-bg.com/index.php/statii/zagadki/302-2011-02-24-09-14-22.html . Но след като на Земята е имало от хиляди години НЛО-та не си ли задаваш въпроса, как са се появили тези технологии? Чел ли си "Документите Тера"? Предполагам си запознат с Владимир Терзийски? Та той описва доста различни по вид технологии за летене и антигравитация, даже споменава цифрата от 1600 технологични начини за летене в пространството. Как мислиш, дали земните изобретатели не биха изобретили само няколко технологии, а не да имат в ръцете си знания за цяла гама начини за летене? Единственият факт, който подкрепя тезата ти, че земните НЛО-та съществуват от времето на втората световна война насам е книгата на Терзийски. Но какво би казал за Джон Кийли? Той да не би да е работил активно по времето на втората световна война?
НЛО-тата не можеш да ги изкараш от извънземната рамка. Неоспорим факт е, че, след като летящите чинии присъстват в древните хроники и картини хиляди години преди нашата ера, не само говори, че човешката култура от шумерско време насам е нямала технологични учения да ги създава масово /в статията на Алиен става ясно, че летенето е било прерогатив на съвсем отделна от останалото население каста/, но и това, че НЛО-тата от древността до 20 век са изцяло иноземни конструкции. От втората световна война насам, нещата вече придобиват много цветуща окраска.

Пък и друго... От Виманика Шастра става ясно, че древните НЛО-та са били три вида, за земни полети, за междупланетни полети и за междузведни пътешествия. Добре де, ама като е имало за междузведни пътешествия, какво, едно време не е имало контакти с иноземци ли, и те не знаят местоположението на Земята ли? Май ще се окаже вярна информацията, че от няколко хиляди години Земята се намира под карантина и на съвсем малко иноземни апарати е позволявано да нахлува в земната сфера.

Разбери, че важното в случая е не да кажеш просто така: "АЗ ВЯРВАМ" и да започнеш с отворени обятия да попиваш всякаква информация, която съответства на вярванията ти.
Важното е да започнем да отделяме цялата тази дезинформационна кочина около извънземните, защото в момента от такива наслагвания цари един абсудрен хаос.
Съгласен съм с тебе, че трябва да противодействаме на информационния хаос. Но по пътя на отричането на присъствието на извънземните повсеместно в цялата история на Земята, от дълбоката древност до днес, доникъде няма да стигнем. По твоя начин ще гледаме само едната страна и даже няма да осъзнаваме, че има не само други страни, но и други светове, и други пространства.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:НЛО Новини
« Отговор #148 -: Февруари 27, 2011, 14:18:32 pm »
Относно темата с Кенет Арнолд, той е направил тези снимки през 1947, не през 70-те. Все пак, Операция Paperclip е била в сила, така че не можем да отричаме че той е видял прототипи на някакъв стелт или нещо подобно.

Е нали под скиците на Кенет Арнолд е и прототипа на немския Хортен.



Този модел е от средата на 40-те и е бащата на Стелтовете :)
Арнолд вижда съвсем друго нещо ;)

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:НЛО Новини
« Отговор #149 -: Февруари 27, 2011, 16:19:56 pm »
Ето какво съобщил Арнолд :

" Trust no one."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27