Автор Тема: НЛО Новини  (Прочетена 130234 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:НЛО Новини
« Отговор #45 -: Септември 21, 2009, 14:02:43 pm »
Това са най известните кадри на НАСА с НЛО, най голямата сензация е в музиката опитайте се да я откриете :o

http://www.youtube.com/watch?v=Ewaz0Fzewns
Soli Deo Gloria!

Неактивен Ken1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re:НЛО Новини
« Отговор #46 -: Септември 21, 2009, 14:37:32 pm »
Аз го изгледах и на 0:29 имаше някакъв глас казва нещо но немота да разбера   какво ??? На друг език ли е или на обратно казано. На мен ми прилича на подсъзнателно съобщение.

http://en.wikipedia.org/wiki/Subliminal_message


Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:НЛО Новини
« Отговор #47 -: Октомври 29, 2009, 15:50:42 pm »
Било заснето НЛО над Русе тази сутрин понедочух...някой да е чул нещо...? :-X
ровя........ няма инфо поне засега.
« Последна редакция: Октомври 29, 2009, 15:58:28 pm от fishbone »

Неактивен momo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 184
Re:НЛО Новини
« Отговор #48 -: Октомври 29, 2009, 17:22:59 pm »
Има писано в razkritia.com

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:НЛО Новини
« Отговор #49 -: Ноември 26, 2009, 15:29:16 pm »
Пол Хелиър: Държа на всичко, което казах за феномена НЛО

http://www.ivanstamenov.com/?p=646#more-646

Rio

  • Гост
Re:НЛО Новини
« Отговор #50 -: Декември 31, 2009, 19:10:07 pm »
US учени предупреждават за масирано нашествие на извънземни
Експерти в областта на националната отбрана на САЩ не изключват възможността извънземни от други планети отдавна да населяват океанските дълбини на Земята. По думите им те наблюдават хората из-под морските ширини, съобщава Weekly World News.

Американските учени  са обезпокоени значително от повишената честота на сигнали за НЛО през последните 3 месеца, когато са регистрирани десетки неидентифицирани подводни обекти. Ако вярваме на данните на специалистите, то в света досега са регистрирани повече от 1000 такива обекта из цялото земно кълбо. Най-тревожното в очите на експертите обаче е фактът, че сигнали пристигат всеки ден.

"Странни подводни обекти са открити на различни места на планетата, а това, което наистина плаши, е, че описанията им са много близки", казва доктор Майкъл Симънс, морски биолог, поддържащ близък контакт на високо ниво, а именно с Пентагона.

Тези подводни обекти обикновено са засичани на дълбочина около 150 метра и имат форма на летяща чиния. Те се движат изключително бързо под вода и са способни да се потопят на огромни дълбочини. Същевременно тези чинии могат бързо от дълбините да се изчакат на повърхността на водата.

"За последните 3 години сме получавали рядко информация за неидентифицирани подводни обекти, това обаче се промени през последните 3 месеца. За това кратко време сигналите просто се увеличиха многократно. Съдейки по това, ние сме напълно уверени, че става дума за масирано извънземно нашествие", коментира докторът.

Експертите смятат, че пришълците използват океана на планетата ни като сборен пункт. Под водата те могат необезпокоявано да се крият от нас, тъй като ние не можем засега да стигнем толкова надълбоко.

"Извънземните започват все по-рядко да се крият от нас, те буквално се показват", казва доктор Мичъл, който преди време публикува информация за НЛО в опит да събуди обществото и да накара правителствата да се задействат с оглед заплаха от извънземни.

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re:НЛО Новини
« Отговор #51 -: Януари 01, 2010, 00:59:19 am »
Дам.Определено нещо ще се случи скоро.
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен devil4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 89
Re:НЛО Новини
« Отговор #52 -: Януари 01, 2010, 02:08:15 am »
US учени предупреждават за масирано нашествие на извънземни
Експерти в областта на националната отбрана на САЩ не изключват възможността извънземни от други планети отдавна да населяват океанските дълбини на Земята. По думите им те наблюдават хората из-под морските ширини, съобщава Weekly World News.

Американските учени  са обезпокоени значително от повишената честота на сигнали за НЛО през последните 3 месеца, когато са регистрирани десетки неидентифицирани подводни обекти. Ако вярваме на данните на специалистите, то в света досега са регистрирани повече от 1000 такива обекта из цялото земно кълбо. Най-тревожното в очите на експертите обаче е фактът, че сигнали пристигат всеки ден.

"Странни подводни обекти са открити на различни места на планетата, а това, което наистина плаши, е, че описанията им са много близки", казва доктор Майкъл Симънс, морски биолог, поддържащ близък контакт на високо ниво, а именно с Пентагона.

Тези подводни обекти обикновено са засичани на дълбочина около 150 метра и имат форма на летяща чиния. Те се движат изключително бързо под вода и са способни да се потопят на огромни дълбочини. Същевременно тези чинии могат бързо от дълбините да се изчакат на повърхността на водата.

"За последните 3 години сме получавали рядко информация за неидентифицирани подводни обекти, това обаче се промени през последните 3 месеца. За това кратко време сигналите просто се увеличиха многократно. Съдейки по това, ние сме напълно уверени, че става дума за масирано извънземно нашествие", коментира докторът.

Експертите смятат, че пришълците използват океана на планетата ни като сборен пункт. Под водата те могат необезпокоявано да се крият от нас, тъй като ние не можем засега да стигнем толкова надълбоко.

"Извънземните започват все по-рядко да се крият от нас, те буквално се показват", казва доктор Мичъл, който преди време публикува информация за НЛО в опит да събуди обществото и да накара правителствата да се задействат с оглед заплаха от извънземни.

Така така то извънземни си има какво като идват нови просто се води война едната раса под водата другата в подземни бази и най вероятно се очаква тази война да излезе на повърхноста да я видят всички хора.  :morning2:

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:НЛО Новини
« Отговор #53 -: Януари 01, 2010, 12:33:13 pm »
Цитат
съобщава Weekly World News

Това е еквивалента на вестник ШОК  ;) 90% от материалите са клюки за шоубизнеса и малко извънземни за колорит.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:НЛО Новини
« Отговор #54 -: Януари 05, 2010, 22:51:16 pm »
НЛО в новогодишната нощ

Русенец е станал свидетел на НЛО в новогодишната нощ. Зрителят на БНТ ни предостави любителски кадри, на които се вижда светещ обект, движещ се хаотично в небето. Русенецът е заснел любопитното явление няколко минути след полунощ на 31-ви декември в района на кея.
източник : http://bnt.bg/bg/news/usernews/20642/nlo_v_novogodishnata_nosht

Неактивен Rapsio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 399
Re:НЛО Новини
« Отговор #55 -: Януари 06, 2010, 09:47:53 am »
Поредното замъглено изображение на мигаща точка в небето.

Неактивен Anderson

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:НЛО Новини
« Отговор #56 -: Януари 06, 2010, 10:05:03 am »
Какво искаш да кажеш, аз цяла тема бях пуснал за такова нещо - а ми казаха, че е ниска звезда и съм бил говорел като Йода  . .
« Последна редакция: Януари 06, 2010, 11:02:20 am от Mirotvorec »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:НЛО Новини
« Отговор #57 -: Януари 06, 2010, 12:47:38 pm »
Поредното замъглено изображение на мигаща точка в небето.
Незнам може и да е мигаща чертичка или запетйка. Не съм гледал клипа предоставен на БНТ. А Ти какво очакваш да видиш: сивак в костюмчето на батман ли или на супермен?

Неактивен nana_cool

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re:НЛО Новини
« Отговор #58 -: Януари 06, 2010, 13:07:58 pm »
 Хм, точно на нова година в 00.30 при нас (Шотландски остров) имаше заря. Понеже живеем близо до центъра, я гледахме от прозореца. Ниско на небето имаше 3 чрвени светлини, разположени в триъгълник. Тази по средата изчезна след около минута (от времето за което ги наблюдавах, другите две постояха още малко и изчезнаха също. Коментирахме го в къщи и нашето скромно мнение беше, че не бяха звезди със сигурност, нито някога преди това съм наблюдавала каквито и да е светещи точки на това място. Прозореца е главен и често гледам нощем през него небето.

Неактивен Rapsio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 399
Re:НЛО Новини
« Отговор #59 -: Януари 06, 2010, 13:30:45 pm »
Незнам може и да е мигаща чертичка или запетйка. Не съм гледал клипа предоставен на БНТ. А Ти какво очакваш да видиш: сивак в костюмчето на батман ли или на супермен?
Я ми пейстни къде съм написал какво съм очаквал. Айде отречи, че това е ПОРЕДНОТО клипче показващо ПОРЕДНАТА мигаща точка в нощното небе. Или това на клипчето не е точка и тя не мига? Ся на черното бяло ли ще кажеш?
То па човек да не напише какво се вижда на клипа.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27