Автор Тема: За пътуването в градския транспорт и новите автомати за таксуване  (Прочетена 4261 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Dataworm

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Здравейте, xnet.
Изчетох много публикации тук относно контрола върху съзнанието и научих действтелно твърде притеснителни факти. Днес отново се замислих през деня за потенциални източници на облъчване и докато се возих в тролея, минавайки маршрута от плиска до Орлов мост ми се случи следното:
Всички знаем телевизионната кула в София, намираща се в Борисовата градина. Ето тук може да видите точно какво представлява. По време на пътя мога да Ви опиша, че тя се виждаше повече от ясно. Това, което ме притесни беше, че в този момент новите апарати за таксуване (тези, със специалните магнитни карти ползвани за билети) пищяха, тихо но осезаемо и то без да спират Представляват картинката по-долу.


Звука беше наистина много притеснителен, в това време се чувствах особено, нито можех да се концентрирам в мисълта си и усещах тръпки по тялото си. Всъщност дали новите уж безобидни и по-практични машинки поставени в градския транспорт не някакъв проект, който също е поставен с цел да ни облъчва и зомбира? Просто са ми интересни всякакви хипотези. :-\
Чувставам се "облъчен".  :o :(
« Последна редакция: Януари 28, 2009, 21:02:40 pm от Dataworm »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Здравей :)

Всяко едно усторйство, което работи на електромагнитен принцип бърка в нашето здраве и мозъци :) Тъй че... Бъди сигурен че усещането ти нее погрешно. Вече самите апарати дали са част от някаква конкретна програма не знам, но едва ли, София е достатъчно зле откъм излъчвания, а в градския транспорт е ужас на енергийно ниво, тъй че вероятността за целенасочено въздействие чрез тези апарати е малка, макар и да съществува :)

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
Ако отидеш на Централна ЖП Гара ше чуеш високочестотен писклив шум. Това предполагам е от ескалаторите. Ако имаш път от там влез и го чуй, и после сподели дали е същият  :P
It' oil stupid.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Ако отидеш на Централна ЖП Гара ше чуеш високочестотен писклив шум. Това предполагам е от ескалаторите. Ако имаш път от там влез и го чуй, и после сподели дали е същият  :P

Не е от ескалаторите, защото шума се появи много след слагането на новите ескалатори (които вече са заприличали на тоалетна btw). За мен си е жив облъчвател.

Androctonus

  • Гост
До колкото съм чувал е някакъв вид скенер...
Но нямам идея дали е така. Не е от ескалаторите, с един приятел дълго спорихме и той ме убеди. Разбира се, отидохме да разгледаме.
Шумът се чува не само около ескалаторите, а и около входа. Също и около страничния вдох, където се отива вдясно за карти и прочее.
мисля, че източникът на шума са някакви кутии, монтирани на стените, но така и не съм сигурен в това.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Споделяли са ми, че една жълта кутия(бъзикнята по-горе) струва 500 кинта.Ако някой държи не само да пътува гратис, да регистрира и загуби за столичната община - може да си поиграе с тях.Екранът е уязвим.*

*Естествено всяко интернет пространство има проблеми с определен диапазон подстрекателства и затова аз избягвам да правя такова.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27