Автор Тема: Филми за конспирации, НЛО, езотерика, древни загадки и т.н...  (Прочетена 558714 пъти)

0 Потребители и 42 Гости преглежда(т) тази тема.

Oberon

  • Гост
Жалко за жената, ама имам въпрос. Нали Драконите бяха лоши? И в нашите легенди са крадяли девици? Защо му е на някого да го спасява???

Оберон

Heinie

  • Гост
Има добри и лоши дракони. При всички положения един дракон има повече сили от един човек.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Жената казваше, че пазел околията от бедствия.
Виждали са го и във въздуха да блести, но рядко.
Интересно ми е, че става дума за преди около 60-65 години...не милиони ;)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
някой гледал ли го е тоя ?


има го в еbay и мисля да си го купя


... а ето го и ауктиона ако някой сика да се наддава с мене
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=9101339828&fromMakeTrack=true

В цялата човешка история едно създание,повече от всяко друго,надминава въображението ни.Във въздуха и на земята,драконът е оставил своя отпечатък,върху фолклора на нашите предци.

Ами ако тези истории,не са само митовe? Ами ако легендите са истини?

Това е историята на едно уникално семейство.Оцеляло още отвремето на динозаврите.И оставило отпечатъка си в средните векове.Това е научно изследване на един забележителен вид.Това е историята на едно,от най-невероятните създания,които някога са съществували.
Дракони



И за двата филми съм поствал - прегледайте 5-6 страници назад и ще се ориентирате.
Атила имам го филма на 5 части. В момента си го дърпам цял от eDonkey. Няма нужда да си го купуваш - дръпни си го :) Добър е филма, особено за хора, които сега почват. Препоръчвайте го най-вече на такива.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
The Bible mysteries - 9 части от колибка с английски субтитри. Предполагам че скоро някой ще почне да ги превежда :) На ВВС са филмите.



Ииии поредният филм на омразната тема - Exposing the DaVinci code - пак от колибка >:(

fisk

  • Гост
Един тон простотия, конспирациите, библейския код /тия хора да бяха изкарали поне 3 месечния задължителен курс по криптология в АНС или най малкото да бяха прочели "Криптолоджи фор дъмис" изключително елементарен филм ако сте малко наясно с кодовете/, Да Винчи и останалите тематики, ебати франчайза..Като влезнеш в някой по-голям портал за "просветление" от всякъде банери ти светкат със супер невероятни филми и заглавия, особено бизнесмена и месия  :D David Icke, неговата фирма изкарва медията с такава скорост че незнам кога си прави изследванията, ако тръгнете да четете нещо негово преди да сте свършили е пуснал още нещо култово ,  чудя вече къде се цели в оскарите за бест аним филм или  .... :-\

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
The Hunting Of The President - за Бил Клинтън от секция "Човек" на колибка.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
The UFO Conspiracy. Wanted :P

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
WOW!!
 :o :o :o
musica universalis

Eon

  • Гост
Дооооооста ефектен постер признавам си.


Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
да, ще се повторя, но вижте това:

musica universalis

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
И аз ще се повторя :) The Legend of Atlantis е много добра поредица :) Намерете си ги 5-те филмчета. Има ги на малка резолюция на много места. Сега свалям някои части на голяма резолюция. Филмчетата са некомерсиални, вътре участват Барбара Марчиняк, Владимир Терзийски и други :)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Намерих ги, обаче без субтитри  :(
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Еми няма субтитри бре - хехе :P

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
UFO's - Hard Evidence - в 7 части.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27