Автор Тема: Филми за конспирации, НЛО, езотерика, древни загадки и т.н...  (Прочетена 558287 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Ами не знам точно защо сега... Но темите са интересни: NAZI UFO, New Age, Black Magic of Atlantida, illuminati, NWO...
Еко-селището е в проект, няма link още ;)

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Преди време, преди да разбият форума, имаше един-двама работещи по темата free energi. Но от тогава нищо не се чу. Тръгнах да му търся мощни диоди или тиристори, но ме подхлъзнаха  :(
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Да, помня, че имаше такова нещо. Ти не поддържаш ли връзка с тези хора???

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Знаеш ли какво?
Сега се сетих, че тогава пощата ми беше в www.top.bg ..... а и тях ги закриха скоропостижно...
Намирисва ми на нещо....
Ще потърся инфо за тези хора по всички възможни ми начини... на пук на онези "гяволи".
Май сме настъпили котето за опашката. Дано само са живи и здрави момчетата и момичетата.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Eon

  • Гост
плс свържете се с тези хора аз имам няколко проекта за фрее енерджи
и антигравити

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Тея две филмчета някой да ги е срещал?

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Айде още два филма за ДаВинчи Коуд от колибка. Започвам да се дразня. Стават 6 вече. Ще излиза догодина и игрален с Том Ханкс и Одри Тоту по книгата... Доста платена работа...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
First of all, everything is up to date and there is excellent footage of UFO's and modern computer simulations where video of sightings are not available. Forget the blurry blobs of the past. Feast you eyes on relatively sharp images and clear shapes in colour.

Secondly, it makes use of old footage of statements made by Government officials during the late forties and fifties to great effect. Each statement on it's own seems insignificant but when many such statements are seen together it soon becomes clear that something "funny" is going on. By the end you'll realise that the government position is a joke. How stupid do they think we are?

Thirdly, this documentary is suitable for skeptics and those who know little about the subject. You will be informed about the origins of the "flying saucer" phenomenon and where it's at now. A case will be presented in which the evidence cannot be denied. Only a fool would persist in saying there is nothing to it. People who believe in the existance of extra-terrestrial life will get a lot out of it as well. You may feel like shouting "See - I told you so!".

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Някой ако го е виждал този филм по торенти, сайтове и т.н. да каже. За децата-индиго е.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
За Оберон от колибка ;) ;) ;)

coroviev

  • Гост
По въпроса за филма ''ALIEN AUTOPSY...''.Гледал съм филма и понеже малко съм от бранша(е не точно пато-анатом-слава богу!!!),немога да се въздържа от коментар.Първото,което ми направи впечатление,бе,че тези двамата се втурнаха да режат,по начин говорещ,че това не им е първата аутопсия на извънземно.Това е така,защото,колкото и рентгенови снимки да са направили,каквито и изследвания да са провели,не може при първа аутопсия да се държиш по този начин.Нямаше никаква изненада при ваденето на органите от тялото,нормално е като за първи път, да се вгледаш в това кото вадиш,независимо дали това е описано вучебниците нещо супер елемнтарно или става въпрос за инзвънземни,повярвайте ми от опит ви го казвам(не съм рязал извънземно,по-нормални неща съм правил,но първият път си е първи път).Начина по който държат и боравят с инструментите говори или за професионалисти или за пълни аматьори.Това е така,защото професионалистите могат да си позволят да нарушат правилата,по-точно стандартните движения и техники са вписани в един на пръв поглед аматьорски подход(обърнете внимание на начина по който единия от тях държи ножиците).Не мога да преценя дали е истнско или фалшификация и двете твърдения имат тежест.По-скоро ми се струва фалшиво,поради факта,че почнаха да режат по начина по който се отварят човешки тела.Тук може да ми зададете въпроса"Ами ти знеш ли други разрези за дисекция?"" и аз трябва да отговоря "Ми незнам,май са тези.".......Абе по-интерсно би било ако не е фалшификат ;)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
coroviev това че се държат като професионалисти нищо не доказва защото никой не твърди че тези извънземни са първите на Земята! Съвсем е логично и възможно извършилите дисекцията да са били запознати предварително с анатомията на съществата и да ги познават отлично. Разбира се филма естествено може и да е фалшификат. Обаче тогава остава въпроса кой го прави и с каква цел ? Защото както се изказаха някои експерти ако е фалшификат за него са хвърлени маса много пари а и са използвани ценни кадри за да направят монтажа.

coroviev

  • Гост
Знаеш ли Alien,по "Dyscovery" имаше филм по случай тези кадри и интервю с някакъв хирург който се беше заял точно с тая ножица,дето единия доктор реже с нея.Твърдеше,че така професионалист не реже,това разбира се не е достатъчно доказателство според мен.Общо взето целия тон на филма беше,че кадрите са фалшиви,а аз не обичам  толкова упорито да ме убеждава в някаква кауза,веднага почвам да се съмнявам в обратното.То и за това намерих филма да го гледам.Бих казал,че ако филма е фалшив,актьорите са доста добри,защото изиграват много добре тази лека небрежност у докторите,ако е истина,то това е поне 10 дисекция на  извънземно за патоанатомите.Прекалено бързо и уверено работят......Много ми се ще да е истина този филм!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Ами принципно една от версиите които се втълпяват е че всичко започва с този инцидент в Розуел и тогава започва контакта с извънземните, докато за мен по-логичното е контакта да е започнал преди това а инцидента си е просто инцидент от който някои земни учени са се възползвали. Освен това незнаем при какви обстоятелства са се разбили - дали по невнимание или неизправност  на машината или пък са свалени от армията. За да сме наясно с това трябва да сме чели историята на извънземните отношения  ;), Но тъй като засега я няма написана трябва да гадаем  :P

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Розуел не беше инцидент. Извънземните се разбиха нарочно. Нямало е повреда. Просто такъв е бил плана. Това е най-новата теория и честно казано - най-достоверната за мен...

Филмът е фалшив, сто сайта има... И аз искам да е истински, но май не е... :( :( :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27