Автор Тема: Разпадът на САЩ  (Прочетена 30427 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен amigo7674

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 53
  • Когато държиш чук , всичко ти прилича на пирони...
Re:Разпадът на САЩ
« Отговор #60 -: Август 03, 2011, 21:46:18 pm »
Това градче е едно от хилядите,пръснати из страната.
Навсякъде има такива по света,но въпросът е,че е 21 век - и се готвим да живеем на други планети!!!
Просто , в генерален план човечеството запада и се връщаме към чергарския живот май...

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Разпадът на САЩ
« Отговор #61 -: Август 05, 2011, 05:02:12 am »
Това е наистина смешно. Как може да съдите как ще се рапада САЩ, със снимките от тези катуни?
Значи там, където се снимат градовете с милионите хора затваряме и даже стискаме очи, и се правим, че ги няма. Много удобно, няма що  ;D

Ето една случайна снимчица от уикипедията, та малко да се върнем към реалността:
http://en.wikipedia.org/wiki/File:ChryslerBuildingMidtownManhattanNewYorkCity.jpg

http://en.wikipedia.org/wiki/File:NYC_wideangle_south_from_Top_of_the_Rock.jpg
« Последна редакция: Август 05, 2011, 05:03:28 am от Tangrata_ »
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен amigo7674

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 53
  • Когато държиш чук , всичко ти прилича на пирони...
Re:Разпадът на САЩ
« Отговор #62 -: Август 05, 2011, 07:21:10 am »
Тангра,
ти упорито се съпротивляваш на всеки помисъл дори за предстоящ евентуален крах на цивилизацията - нищо,че сума ти и учени,политици,икономисти,еколози,астрономи,гадатели и пророци ако щеш,предупреждават за това.

Малко ми напомняш на Дянков през 2008,когато се изпъна по националната телевизия и каза,че кризата нямало да засегне България,защото сме били малка страна със скромна икономика,а кризата щяла да се усети само от големите страни.

Не знам дали си спомняш,ако си го гледал?

Що не свалиш розовите очила и се огледаш малко наоколо.

Да не мислиш,че ние искаме кризи или чакаме с нетърпение да останем без ток и вода,щото няма достатъчно дъждове да пълнят язовирите?
Или пък се кефим на опцията да се връщаме по селата да сеем картофи,защото няма да има достатъчно храна за всички?

Радвам се,че си оптимист и че пишеш активно,затова и гледам да ти отговарям веднага,защото истината се ражда в спора - не в заяждането или в дразгите. ???


Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Разпадът на САЩ
« Отговор #63 -: Август 05, 2011, 15:18:23 pm »
Тангра,
ти упорито се съпротивляваш на всеки помисъл дори за предстоящ евентуален крах на цивилизацията - нищо,че сума ти и учени,политици,икономисти,еколози,астрономи,гадатели и пророци ако щеш,предупреждават за това.

Малко ми напомняш на Дянков през 2008,когато се изпъна по националната телевизия и каза,че кризата нямало да засегне България,защото сме били малка страна със скромна икономика,а кризата щяла да се усети само от големите страни.

Не знам дали си спомняш,ако си го гледал?

Що не свалиш розовите очила и се огледаш малко наоколо.

Да не мислиш,че ние искаме кризи или чакаме с нетърпение да останем без ток и вода,щото няма достатъчно дъждове да пълнят язовирите?
Или пък се кефим на опцията да се връщаме по селата да сеем картофи,защото няма да има достатъчно храна за всички?

Радвам се,че си оптимист и че пишеш активно,затова и гледам да ти отговарям веднага,защото истината се ражда в спора - не в заяждането или в дразгите. ???


Темата е за САЩ. А сега заговори за България.
Някак не виждам връзката. Щом България е много зле и в криза, следователно САЩ ще се разпаднат скоро?
Някак ми се губи причинно следствената връзка.

А това, което казваш не съм го гледал със сигурност. Първо, от 10ина години не гледам никаква телевизия, второ, от политика не се интересувам и 3то от около 6 г и половина живея в Канада. След няколко години може и да се преместя в САЩ.
Понеже има връзка с темата, нямам розови очила. В момента работя за Нокия, която има доста отделения както в Канада, така и в САЩ. А е финландска компания.
Защо Нокия не направи филиали в България, например? А ходи да плаща луди пари за работна ръка, много пъти повече, отколкото да кажем в Бг? Само стартовата заплата, за хора без опит е доста по-висока от средната за Канада (която никак не е малко). А в близките 10ина г ще расте двойно.
Причините са: качество на труда, и развита икономика.
Споря, защото имам повече поглед. И виждам нещата от повечко ъгли.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27