Автор Тема: Аз съм извънземно и убивам хора  (Прочетена 13544 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #30 -: Септември 26, 2012, 14:42:05 pm »
добре. Извинявай. Да не реагира. Скучно ще е малко, но поне няма да има обидени, раз-дразнени и т.н. некомфортно чувстващи се хора.
 :-*
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #31 -: Септември 26, 2012, 15:29:26 pm »
Принцесо, нещо не си разбрала. Те не се интересуват какво мислиш ти. Ние за тях сме пречка.  За туй трябва да изчезнем от лицето на Земята, висшите да им разрешат да се настанят на опразнената територия и да си строят тяхната цивилизация. Ние не им трябваме. Твоето мнение по въпроса не ги интересува и няма как да ги касае. Потретвам, дано разбереш.
             Но, номерата им няма да минат защото има сили, които вече ни пазят от тези агресори.

Божинка, не е толкова до планетата, колкото до нашата еволюция - това ги притеснява, да не вземе да дръпнем на следващия левел. Безпокои ги потенциала който е в нас, а не Земята.
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #32 -: Септември 26, 2012, 15:52:50 pm »
Съгласен! Защо не и тази хипотеза да я имаме предвид? Също много логична. Колкото до Принцесата- едва ли и един касапин се интересува от тежненията на животното, което е на дръвника. И да не отивам към някои тъжни моменти от миналото ни - Батак, Стара Загора и тн.:hi:

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #33 -: Септември 26, 2012, 18:18:05 pm »
Те тия моменти тъжни, са именно пример за нас самите, как с войни и кланета, ни чистата раса господства над света, ни османската империя съществува. Това че няма много индианци и друг вид коренно население по някои земи е друг въпрос и момент на култивиране и сегрегация. Но понеже още не са ни нападали извънземни. А сигурно много по-лесно щеше да им е, докато сме били по-малко по Земята. Това ме кара да мисля за такива, не като "касапи" и непременни агресори, а като евентуални гости в най-лошия случай и по-скоро като отблъснати далечни роднини в най-лошия, отколкото като реална заплаха изтребваща и прочистваща една иначе достатъчно голяма планета.
И отново да се върна към заглавието на темата и асоциациите на автора евентуално, че както на земята има лоши хора и престъпници, понякога повеждани от малоумни и луди лидери, така и при извънземните сигурно има такива, но да се надяваме, че като достатъчно развити нации също си имат затвори или начини да спират подобно разпространение на лошото във Вселената.
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен Vàli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #34 -: Септември 26, 2012, 18:47:49 pm »
ни чистата раса господства над света
Чиста раса не съществува никъде в света !

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27