Автор Тема: Аз съм извънземно и убивам хора  (Прочетена 13608 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #15 -: Април 21, 2011, 21:19:21 pm »
А, ако погледнем този разказ на Спорт-Здраве3/пост №1/ от друга гледна точка-ние сме мравките, а ЕТ им трябва нашата планета/околна среда/? Тогава може би ще ни стане ясно, че наистина има за какво да внимаваме и да бъдем бдителни. Това може и да е обяснението за прикриването на очевидни факти и обстоятелства по съществуването на ЕТ. Отначало дори помислих, че това е идеята на автора, но след това нещата се размиха.
« Последна редакция: Април 21, 2011, 21:24:33 pm от teni »

Неактивен Nightwish

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 191
    • Мистерика - блог за непознатото
Re:Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #16 -: Април 23, 2011, 11:20:33 am »
Най-вероятно мравки ще продължава да има дълго след като няма да е останал на планетата Земя и един от само-заблудилите се за разумни същества (разбирай хора).

И когато извънземните най-накрая дойдат, те лесно ще установят контакт с мравките (нещо което е загатнато в един роман, мисля че беше "Денят на мравките").

Но кой знае, докато ние си дялкаме дървени пънчета, може такъв контакт вече да е установен и тайно да подготвят изтреблението на човечеството. "Насекоми и извънземни юнайтед"  ::)

Огнените мравки на път да завладеят половината свят

http://misterika.blogspot.com/2011/03/blog-post_05.html

Нашествие на азиатски стършели грози Великобритания

http://misterika.blogspot.com/2011/03/blog-post_16.html

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re:Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #17 -: Септември 23, 2012, 17:39:58 pm »
А, ако погледнем този разказ на Спорт-Здраве3/пост №1/ от друга гледна точка-ние сме мравките, а ЕТ им трябва нашата планета/околна среда/? Тогава може би ще ни стане ясно, че наистина има за какво да внимаваме и да бъдем бдителни. Това може и да е обяснението за прикриването на очевидни факти и обстоятелства по съществуването на ЕТ. Отначало дори помислих, че това е идеята на автора, но след това нещата се размиха.

много яка тема  :lol: така не бях се смяла отдавна  :lol: (принца от Сириус изкърти сички мивки)

Интересно отбелязване, въпреки че по темата отдавна не е писано, аз искам да разбера, защо трябва да бъдем унищожавани като вид? Дори да сме пречещи и несправящи се- отделно, че унищожаваме планетата си- не става ли някак да си съжителстваме, да се учим взаимно и някак да не се налага непременно заличаване/прочистване- за да ни ползват планетата... за ... игра на топчета? (понеже се сетих за втория епизод на Мъже в черно  :))
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #18 -: Септември 23, 2012, 21:02:16 pm »
Принцесо, да не забравяме, че над ЕТ има и висше стоящи, а така също и космически закони, които забраняват унищожаването на една раса от друга, с цел завземане на нейната планета. ЕТ са решили да пробват дург вариант- самоунищожение - да се избием едни други /за това няма да искаш предполагам доказателства/ и тогава вече никой не може да им забрани да се настанят на обезлюдената планета. За целта даже има и "избран народ", който да провокира такива братоубийствени войни. Също позната картинка.
              И последно - това е само хипотеза прочетена някъде, звучаща доста логично.

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re:Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #19 -: Септември 24, 2012, 11:47:05 am »
Интересно отбелязване, въпреки че по темата отдавна не е писано, аз искам да разбера, защо трябва да бъдем унищожавани като вид? Дори да сме пречещи и несправящи се- отделно, че унищожаваме планетата си
Щото не прочистваме гората от боклуци като правят мравките, а унищожаваме организма, в който живеем - като ракови клетки.
А раковите клетки ако не бъдат унищожени или отново възстановени в предходното си състояние, водят до смъртта на организма, в който живеят, а от там и до своята собствена смърт!

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #20 -: Септември 25, 2012, 14:22:44 pm »

...самоунищожение - да се избием едни други /за това няма да искаш предполагам доказателства/ и тогава вече никой не може да им забрани да се настанят на обезлюдената планета. За целта даже има и "избран народ", който да провокира такива братоубийствени войни. Също позната картинка.
              И последно - това е само хипотеза прочетена някъде, звучаща доста логично.

Аз си мисля друго. Това, че ще има опасност от самоунищожение е така. Но предвид, че все не сме успявали при толкова войни и много по-малко популация преди години ме навява на мисълта, че все пак хората не живеят, за да се унищожават едни други, а за да оцеляват. Каквито и народи да има, извънземните гости винаги могат да заповядат да си живеем заедно.

На мен няма да ми пречат.
Естествено, че ако облееш едно дърво с вряла вода, мравките ще излязат- респективно ако ми подложат планетата на някакво непреживяемо събитие ще измре човешкия вид. Но защо да го правят? С какво им пречим? Ако техните планети са кофти и по-унищожени от нашата, да заповядат тук. Щ е свикнат и всички ще си живеем щастливо.

Във връзка със заглавието на темата- по-скоро някакво болно или нещастно извънземно би решило да избива хора.
Колкото и мравки да са избити от едно дърво, съм сигурна че са останали достатъчно и не са изчезващ вид. И ако  притеснението е, тези живите да не разберат, че един техен народ е заличен и да тръгнат да отмъщават за расата си. Тогава вече и аз бих се притеснила, но и бих събрала малко хлебарки да избия и сблъсъкът да е между хлебарки и мравки- и дано мравките победят :)  :---
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #21 -: Септември 25, 2012, 18:18:53 pm »
Принцесо, нещо не си разбрала. Те не се интересуват какво мислиш ти. Ние за тях сме пречка.  За туй трябва да изчезнем от лицето на Земята, висшите да им разрешат да се настанят на опразнената територия и да си строят тяхната цивилизация. Ние не им трябваме. Твоето мнение по въпроса не ги интересува и няма как да ги касае. Потретвам, дано разбереш.
             Но, номерата им няма да минат защото има сили, които вече ни пазят от тези агресори.

Неактивен Vàli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #22 -: Септември 25, 2012, 19:17:15 pm »
Но, номерата им няма да минат защото има сили, които вече ни пазят от тези агресори.
Като например ?

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #23 -: Септември 25, 2012, 19:29:50 pm »
За сега толкова! Наблюдавай, следи събитията, които стават по света и у нас и може да си отговориш на въпроса. Предполагам можеш да четеш между редовете?
« Последна редакция: Септември 25, 2012, 20:00:17 pm от bojinkata »

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #24 -: Септември 25, 2012, 23:44:06 pm »
Принцесо, нещо не си разбрала. Те не се интересуват какво мислиш ти. Ние за тях сме пречка.  За туй трябва да изчезнем от лицето на Земята, висшите да им разрешат да се настанят на опразнената територия и да си строят тяхната цивилизация. Ние не им трябваме. Твоето мнение по въпроса не ги интересува и няма как да ги касае. Потретвам, дано разбереш.
             Но, номерата им няма да минат защото има сили, които вече ни пазят от тези агресори.

Явно ти не си разбрал, към кого е насочено това, което мисля.
Това, което мисля, не е от значение дали ги интересува ТЯХ, а принципното ми отношение към ТЯХ, ако решат да установят някаква инвазия. Защо биха го направили и поради какво е нужно да се морят да ни унищожават, като сигурно има достатъчно компетентни и разбрани дипломати, с които да се разберат.
Както ние в един достатъчно развит свят бихме решили , че населението на някоя планета е пречка и не ни се налага да го унищожаваме, така и всеки друг препознат агресор не би си позволил да си губи "времето" да унищожава популацията на една планета.
Както отбелязах по темата, да не би мравките да са изчезнали завинаги, понеже някой си решил от едно дърво да ги разкара?
За "силите", които ни пазят от тези агресори, се надявам да не си прекалено впечатлен от "Айрън Мен" и останалите герои, защото такива "сили" слабо казано, няма как да им пуснат просто филлмче и някой, ако сме го "настъпили" или решили да му се отваряме, прецени, че може да ни изтребе. Хайде без прекалени фантастични предположения и недомлъвки.
Аз ви обяснявам какъв е начинът за разбирателство, вие/ти предубедено ми обясняваш, че няма добри извънземни, които да ни се радват на жалкото съществуване.
Чак пък толкова една планета, като нашата да е останала във Вселената за живеене и някой/и да реши/шат да се заселят, като изтребят преди това обитателите й е малко параноично.
С всяка "висша сила" бих се разбрала, който не желае да се бори. Ако мен ме смята за роб на по-висша цивилизация, негов проблем. Нали ще оцелея.
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен Vàli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #25 -: Септември 26, 2012, 08:44:13 am »
Аз ви обяснявам какъв е начинът за разбирателство
Ти хубаво ни обясняваш, но е добре да уточниш, че това е СПОРЕД ТЕБ, а не е абсолютната истина !

 :hi:

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #26 -: Септември 26, 2012, 14:18:17 pm »
Тъй като ти вече го направи ВМЕСТО МЕН, на мен не ми остава нищо друго, освен да помоля всички да разбират мненията ми :"според мен", а не като абсолютна истина. Че ще вземат да ми повярват и да ме канонизират приживе ... а все пак, като извънземофилка не бих искала да ме отстранят, защото не съм си изпълнила успешно мисията, по убеждаване на земляните в нуждата от миролюбиво и дълго сътрудничество и съжителство с извънземни, мравки и други разни.
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен Vàli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #27 -: Септември 26, 2012, 14:26:18 pm »
Тъй като ти вече го направи ВМЕСТО МЕН, на мен не ми остава нищо друго, освен да помоля всички да разбират мненията ми :"според мен", а не като абсолютна истина. Че ще вземат да ми повярват и да ме канонизират приживе ... а все пак, като извънземофилка не бих искала да ме отстранят, защото не съм си изпълнила успешно мисията, по убеждаване на земляните в нуждата от миролюбиво и дълго сътрудничество и съжителство с извънземни, мравки и други разни.
Просто ултимативното налагане на "истини" е малко дразнещо, нищо лично  :drinks:

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #28 -: Септември 26, 2012, 14:33:31 pm »
Сигурно, щом казваш- особено на МОИТЕ си истини, няма друг вариант, ако по определени точки или показатели не съвпадат с нечии други истини. Сам си написал в една тема за ... пратраките ( :D), че десет различни книги от десет различни автора, все истини и все авторитетни, ама кой да си избереш и харесаш?
Щото истините да бяха с цвят или вкус да си избереш ми те едни такива ... неопределими- даааам

Старая се да не дразня много хората, но не винаги зависи само от мен. Къде на някои от предубеденост или предишни диалози, къде от моментно настроение и обстановка в реалността, не се  получава... :(

Който се дразни да не чете, няма да се обидя  :-*
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен Vàli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #29 -: Септември 26, 2012, 14:35:56 pm »
Който се дразни да не чете, няма да се обидя  :-*
Това е доста тъпо. Нали за да разбереш дали нещо те дразни или не, трябва първо да го прочетеш.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27