Автор Тема: Аз съм извънземно и убивам хора  (Прочетена 13545 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Аз съм извънземно и убивам хора
« -: Декември 03, 2008, 04:50:16 am »
Тази вечер, както си разхождах звяра, се натъкнах на една отрязана липа и трупът беше нарязан на малки, съвършено-перфектни столчета, които просто трябваше да имам :)
Затова се мобилизирах и направих няколко курса и така напълних апартамента си с дървесина.

Още докато носех гигантските неща, усетих, че ще трябва да се справям с много мравки, когато занеса всичко в нас.Нещата просто бяха пълни с по една колония...летящи.Радвах се, че ме хапят...защото съвсем скоро съвестта ми щеше да има нужда от успокоение.


Бяха заспали и излизаха бавно и една по една.Нямах цяла вечер, затова реших да ги събудя.
Сложих всички трупчета в банята, пуснах душа с вряла вода за малко и запарих добре.Като влязох след 10 минути, стените бяха черни от мравки :) Съборих цялата чернилка на пода с една метла, след което ги анихилирах с кофа вряла вода.Това се повтори пак, и пак,и пак...

"Откъде забога излизате? Да не би да искате да видите колко грях могат да носят раменете ми?? Мретеееее! "
След време започнах да се подтискам.Колкото и животи да отнемах, касапницата вместо да се успокоява, ставаше все по-насекоместо кървава.Понякога изгубвах контрол и излизаха към коридора...тогава ги екзекутирах с голи ръце.Понякога аз взимах превес и имах чувството, че или са свършили, или ме дебнат.

"Подяволите...ако можехте да говорите, нямаше да унищожа четирите ви цивилизации.Може би щяхме да можем да се договорим..." Запушеният канал със сварени мравки вече действаше на психиката ми.Та аз бях подсъдим за престъпление срещу мравчения свят.
Защо трябваше да се случи това? Аз не съм геноцидник на невинни същества...просто искам дървени столчета.Какво да направя, че са си наврели колониите там, където не трябва? А и те не са били там, докато дървото е било живо...навъдили са се преди един-два дена.

Аз съм просто хищник, който има нужда от света им, за да го превърне в свое удобство.А те са просто...многобройна пречка.Която не се съгласява да отстъпи...
Няма как да не ти стане жал, когато гледаш как винаги се намира една, която ще изникне отнякъде и със сетните си сили ще се опита да разбере какво става.Какъв е този катаклизъм? Кой бог ги наказва и за какво? Краят на света трябва да е дошъл...
Люссссссс....

Не мога да спра...не зная колко са.Утре сутрин може да ми превземат кухнята.А има ли вече значение? Изтребих несметни количества съзнание и може би бия по трупове инквизицията.

Странно е...проблемът е много прост - де да можех да им кажа "...вашият бог има нужда от околната ви среда.Това е всичко.Просто трябва да умрете, защото богът ви има нужда от това, не можете ли да влезете в положение?"

Гадно...Все едно да одереш животно и после да се кефиш на кожата му на пода ти.
И все пак,Вселената не може да остане девствена за насилието,когато толкова много същества я населяват.Всеки има интереси, всеки има стремежи.И никой няма време да строи светофари...

Хммм...може би имаше начин.Но аз все още не съм способен на него, а мравките все още не са способни да се признаят за по-маломощни и продължават да тичат наляво-надясон като коне с капаци и да си мислят, че могат да победят всеки и всичко.Това не е ли тесногръдство?
« Последна редакция: Декември 03, 2008, 04:55:36 am от Спорт-Здраве2 »
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Относно: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #1 -: Декември 03, 2008, 05:52:41 am »
Цитат
Хммм...може би имаше начин.Но аз все още не съм способен на него, а мравките все още не са способни да се признаят за по-маломощни и продължават да тичат наляво-надясон като коне с капаци и да си мислят, че могат да победят всеки и всичко.Това не е ли тесногръдство?
;D ;D ;D ;D абсолютно тесногръдие, че и непокрито самочувствие ;D ;D
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен Breath

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 565
  • The lamps are different but the light is the same
Относно: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #2 -: Декември 14, 2008, 15:24:41 pm »
Имало е и друг начин. Много обикновен. Майка ми го нарича "пътечка от захар". Поръсваш със захар и им посочваш точно къде да отидат. И те го правят.
Е, отнема малко повече време, защото по пътя те си и похапват, но пък със сигурност нямаше да има нужда да убиваш толкова много от тях.
Вероятно просто не си се сетил за това.
Иначе ми харесва начина, по който описваш всичко. Не всеки може да го направи.  :)
THERE IS A DIFFERENCE BETWEEN KNOWING THE PATH AND WALKING THE P

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Относно: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #3 -: Декември 15, 2008, 11:49:25 am »
Спортно Здраве, това си го измисли, нали? Не вярвам да е истина, много е жестоко...
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Относно: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #4 -: Декември 19, 2008, 21:24:04 pm »
Нищо не съм измислил. Една шайба от дървените пънчета дори вече я бачкам. Направил съм три пръстена до сега и в момента усъвършенствам мострите  :P Все още ми трябват някои идеи и материали, за да направя дървото по-издръжливо.
Но върви добре. Смятам да им слагам минерали...трябва да направя един перфектен пръстен и да реша всички проблеми и бъдещи проблеми по изготвянето и оцеляването на пръстените. Когато това стане, ще нафлудя форума, споко ;)

Гепих и доста клони, те ще станат на медальончета, но още нямам мостра.

И никой няма да знае кървавата история на моите изделия, хехехехехе  8) (или по-скоро насекомо-флуидната история...)


П.П.Пътечка захар? Не ползвам захар. Можех да им поръся само чубрица. А и най-вероятно цивилизацията им вече е наваксала липсите три пъти. Дали мравешкия живот може да има допирни точки с думата "инфлация"?
« Последна редакция: Декември 25, 2008, 09:58:27 am от Mirotvorec »
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Относно: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #5 -: Декември 19, 2008, 21:32:26 pm »
Днес валеше и още вали в София, и аз вървях по голямата ни пешеходна улица Витошка.
Ако трябва да преброя и отчета всеки път, когато някоя гнусна бабешка мумия или заспала напудрена патица ми закачаше рамото с чадъра си, сигурно ще се замисля.Ще си дам сметка, че ако нивото на очите ми беше на нивото на чадърите им, щях да съм сляп като попово прасе !

И все пак, на тях повече им дреме, че съм се врязал в чадърите им с добра кинетична енергия, вместо да им дреме за това, че са напълно незапознати с габаритите на противоочните си спици !!!


Ако зависи от мен, бих газил тая гнусна паплач от сутрин до вечер и ме спира само това,че падам в очите на приятелите си.
Нищо.И те ще изпатят, после ще питам патило...
« Последна редакция: Декември 19, 2008, 21:33:51 pm от Спорт-Здраве2 »
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Неактивен Breath

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 565
  • The lamps are different but the light is the same
Относно: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #6 -: Декември 20, 2008, 12:10:14 pm »
Няколко пъти вече в постовете си използваш думи като - помияри, гнусна паплач и подобни....Това злоба ли е или нещо друго, и откъде идва?
А това, че се спираш да газиш "гнусната паплач" заради мнението на приятелите си какво е според теб?  ;)
Нищо лично Спорт-Здраве, просто неразбиране на подобно мислене.....Казвала съм го и в друга твоя тема  :)
THERE IS A DIFFERENCE BETWEEN KNOWING THE PATH AND WALKING THE P

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Относно: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #7 -: Декември 20, 2008, 14:19:24 pm »
Аз не искам да защитавам спорт-здраве, но искам просто да кажа, как ги възприемам неговите малко по нестандартни изрази.
Те ми звучат малко като доказателство, как може да изразиш обич дори с думи предназначени за друго.
Като бях младок, темата за най-новите коли беше много актуална и имаше един много впечетляващ израз по тази тема, казвахме за някой много хубав нов модел, че е (ГРОЗЕН) изразявайки огромното си възхищение, това е просто школа в литературата.
А и многото повтаряне на думите изразяващи любовта и единството, някак не винаги се вписват в настроенията ни и в настроенията на околните и неприкъснатото повтаряне прави прикъзката безвкусна и дори блудкава понякога (съчетана с изкуствен нежен поглед и повтаряне на ум -моля ти се повярвай ми), някак си истинското чувство за любов и единство трябва да се изразяват спонтанно и естествено и даже странно, защото имаме различни АЗове и съответно е изключително интересно да се наслаждаваме на все различни изразявания на едно и също чувство при всички, не е ли прекрасна възможност за забава, ТОЙ да се превърне в АЗ-иначе.
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен Oneness

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Относно: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #8 -: Декември 25, 2008, 15:43:13 pm »
 А как може Господ да ни обича и в същото време да ни прати потоп?
 Аз лично се посмях от сърце на разказа и ни най-малко не ме стряскат използваните в него думи. Обичам иронията и чувството за хумор и вярвам, че са ключови инструменти за оцеляването ни в този свят, а и самият ни Създател ги използва немалко и често забелязваме това в ежедневието си и това, което ни се случва.  :P
 Подкрепям думите на Салито и ще кажа, че с мои много близки хора често се наричаме с "грозни" думи (чак ми дожаля да ги нарека така, те горките какво са виновни за това, което изразяват  :P) и смея да твърдя, че това по никакъв начин не ни вреди, а напротив - става повод за генериране на много положителна енергия, чрез смях и забавление.  :D На ничии гръб разбира се. Езикът ни е "жалък" (не българския, а човешкия изобщо) и не може да изрази и малка част от това, което чувстваме, затова можем да го използваме както си искаме (не без съответните съображения разбира се). Достатъчно "гнусни" и "паплачоподобни" сме, бидейки тук в този свят с "жалката му материалност", за да можем най-малкото да се пошегуваме с това и да обърнем недостатъците му в положителна енергия. Думите си имат вибрация, но до каква степен тя се влияе от мисълта, която стои зад тях? Сметка ни се търси именно за мисълта. А ние колкото сме отговорни, за това как използваме думите, толкова и затова как ги приемаме, защото когато една дума наранява вина носят и двете страни. Много философско стана. :P Исках просто да кажа - не бъркайте думите с намеренията. Лоши думи няма, има лоши намерения. Аз лично не вярвам зад думите на спорт-здраве да се крият толкова "долни" намерения... Но той ще си признае... :P
« Последна редакция: Декември 25, 2008, 15:53:19 pm от Oneness »
For The Internets! :D

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Относно: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #9 -: Януари 01, 2009, 12:59:49 pm »
Имам колега, барман.Професионален ловец като хоби.Тъкмо последната нощна си говорихме за това-онова...кой с какво се занимава.

Аз съм се захванал с гравиране като начинаещ и самоук и бяхме подхванали тази тема.Та стана дума за парчетата букови поставки за глави.Другият ни събеседник беше стюард(стюАрд - тва е модерно наименование за мияч в кухня).Той се оказа запален риболовец.

Разказваше ни как баща му бил хванал 150 кила сом и му окачил раззинатата глава на такава поставка.И как брал много ядове,докато намери свестен майстор да направи дърворезбата за окрасата около нея и тн.

В следващата част от този поуст ще стане дума за неприятни неща.Нека онези,които са с по-слаби нерви и твърде чувствителни морални устои да не припадат и да не нафлудват темата с излишен баласт.

Заразказва как за една година хвърлил хиляди левове за пръчки - имал десет риболовни пръчки.Ловеца се включи като заразказва за арсенала си - една малокалибрена пушка,един здрав снайпер и една двуцевка.Това е сериозно въоръжение и подхожда дори на висша класа ловец.
Аз се изфуках,че съм пръснал пари по зегета,шкурки,длета,акумулаторни отверки, рендета,лакове,пили и безири  :P

Ловецът се поинтересува дали мога да гравирам на кокал, рог и зъби.Аз му отвърнах,че в момента се информирам и вероятно ще замога след известно време.
Добави, че мечтата му е да има килим от лисици.Да им зашие муцуните по периферията и да си го гледа.Трябвали му десет,за сега имал две.
Веднага рибаря му каза,че само тая седмица бил намерил две сгазени лисици по пътя към Искъра(язовир).Ако да бил знаел,щял да му ги донесе.
Барманът много се затюхка и заразправя за другите си кожи.Имал две немски овчарки изгонени на неговото село и само се въртели около къщата.Разправяше,как им оставала още една вечер живот и вдругиден щели да виснат.Ловил ги с някаква кука, като ги забучвал зад ушите и после ги доубивал както може.

Това са мои колеги,вече не мога да кажа "свестни хора",но не желая да се карам с тях.Да им проповядвам или да ги променям.Всеки е свободен да върши каквото иска с живота си.Другата ми възможност беше да се информирам.

-Викаш,кожата се разваля като ги гръмнеш?
-Ами зависи - ако е с малокалибрената и животното е голямо,на кожата нищо й няма,даже може да зарастне преди съвсем да е изстинал трупа.Ако знаеш как да я вържеш.Но малките животни направо ги изкормва.
-А тия немски овчарки не са ли на някой?
-Ха ха..в нашето село е пълно с пумяри човек.Преди година две кмета даваше по 5лв на мъртво куче.Тогава си спомням имахме една женска в двора и постоянно прескачаха пумяри.17 кучета се бяха събрали.Аз тогава ги гонех в дадена посока с пръчка и бащата беше седнал на терасата и като минеха ги пукаше с малокалибрената...и 17те ги беше наредил в редица ти казвам.После купихме микровълнова от всичикте кучета.
-За кожите?
-От немските стават много добре за килим.

-Ти тия лисици - включи се рибаря - как ги чистиш от бълхи?
-Аааа,няма чистене.Само зимата ги стрелям,щото от студа всичко измира и са чисти.

-Добре де, а със снайпера? - продължавам да разпитвам.
-Със снайпера ги правя на парчета.За нищо не стават после.Ето,искаш ли да ти покажа снимки? Ако не си гнуслив де...

А аз не съм...

-Гледай, тоя заек го опуках със снайпера.

Червата на заека се пилееха няколко крачки след мястото на улучването, единият му крак беше изопнат...кореманта кухина липсваше.

-А ето този елен го улучих в гърдите.После намерих куршума,загнезден в кожата на задника му.После като го разпорих...
-Да...ударната вълна...
-...всички карантий изтекоха като вода човек.А ето тая лисица е отрепах с малокалибрената.Гледай как съм се снимал.Виждаш ли го това кърваво петно на дървото отзад? Като я взех още се мяташе и я шибнах в дънера с все сила.
-И спря ли да мърда?
-Спря.

Видя,че малко съм се омълчал,и добави:
-Така е...някои се интересуват от гравиране,други от лов, трети от риболов...Това ми харесва на мене.Колко убийства съм направил,направо съм за затвора.
След което следва колегиален смях.



Може би е редно да се изсмеем с чисто сърце на всеки просветлени умове.Ново съзнание ли? Нова епоха ли? И откъде хора?
Дали това кръвожадие може да бъде утолено? Барманът е внимателен човек, начетен, информиран.Не съм сигурен дали е умен, но със сигурност е тактичен.Има миловидно и свястно изражение...но как само му свети физиономията,когато разказва за касапниците.Аз едва ли мога да препредам неговото красноречие по въпроса...
Кремчетата,които бях замуал,ми се отядоха и ги оставих.Разговорът им пое за това как си е напарвил чаша от крака на дива свиня...
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Неактивен UpsideDown

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 228
Относно: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #10 -: Януари 02, 2009, 14:47:16 pm »
Предишния ти пост не виждам да има много общо с темата,ама нищо,по него да пишем.
Това тяхното не е кръвожадие.Както и не е единичен случай, а е масово разпространено, като при повечето хора е в малко по леки форми.Докато всички приемат животните и природата за даденост, защото те са велики и на тях трябва да им се служи,не очаквай промяна/незнам каква промяна да очакваш, дори и да се промени това  :D /.

Преди известно време в автомобилен форум,един се радваше, как в скъпата му кола всеки ден,когато влезе му мирише на нова кожа и с какъв кеф я кара.

Когато някой отиде на риболов, рибките са някакви предмети, чиято единствена цел е да захапят куката и да доставят "удоволствие" на олигофрена и евентуално да послужат за масата,защото ТОЙ е мъжът,ТОЙ носи храна...

Същото е и с тези които ходят на лов.Клякаш в накакъв храст и от 150-200 метра със снайпер убиваш животното и после с цялата си гордост му окачаш главата на стената, за да ти топли душата всеки път когато минеш оттам.Тези които повече "държат" на тях, отиват в специални резервати,където животните се отглеждат точно за това и си ги убиват,без да им е тежко на душичката после.

Децата от малки са водят в зоологическите градини да се "забавляват и радват",както и да се научат за в бъдеще,че всичко служи на тях,светът е направен заради тях и можеш да използваш каквото и когото, както си искаш и ....примери могат да се дават много.

Не виждам какво се учудваш от такива хора.ТОВА са хората....
« Последна редакция: Януари 02, 2009, 14:52:03 pm от UpsideDown »

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Относно: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #11 -: Януари 03, 2009, 10:43:37 am »
Темата е "Аз съм извънземно и убивам хора"  :P Това според мен означава,че всичко,което отговаря на тази матрица,е по темата :)
Както някой си прави чаша от свински баджак,така някое извънземно сигурно си прави очила от човешки ретини.
Или пък както аз избих онези невинни мравки в ресурсната война помежду ни,така човечеството може да е просто жалка мравешка пречка в техните планове.Дори е възможно да са много по-възвишени,отколкото ги вэзпршимаме и зотово да си бавят с ношето затриване и да правят тъпи неща...като например да ни ръсят пътечки захар  :D (майтапски коментар,разбира се ;) )
« Последна редакция: Януари 03, 2009, 10:45:23 am от Спорт-Здраве2 »
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Androctonus

  • Гост
Относно: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #12 -: Януари 06, 2009, 11:23:31 am »
Аз не съм ловувал, като изключим риба, но един приятел, охранител към момента,  бивш военен, когато си говорихме за лова изказа следното: "Има два типа хора, когато говорим за лов - ловци и ловджий. Ловецът може да се оправи в гората само с нож. Ловджията ходи със снайпер и пълна раница със сланина. Та после му вика спорт - гледа животното на един голям телевизор и му светява маслото без то да арзбере какво е станало".
Въпросният човек не е голословен и е свалял диво прасе с нож. Не вярвам да е лъгал, а и го потвърдиха от друго място.

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Относно: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #13 -: Януари 06, 2009, 11:47:01 am »
Наистина има разлика да рискуваш живота си.Както и животното.Ако спечелиш комара при равен залог - не виждам нищо нередно в това и аз също бих го правил :)
Само че не бих влязъл с такъв залог  ;D И затова не го правя.
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Androctonus

  • Гост
Относно: Аз съм извънземно и убивам хора
« Отговор #14 -: Януари 06, 2009, 11:50:32 am »
Дам... аз лично не толерирам лова като спорт, за мен е излишна жестокост, проява не безотговорност и избиване на комплекси в много случаи.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27