Автор Тема: Следи от извънземна цивилизация край Габрово?  (Прочетена 10106 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Чудех се къде точно да го постна това а и очевидно инфото е старичко но пък дава допълнителни насоки за тези, които искат да претърсват определени райони ;)

От дълбока древност земите на Централна България по оста Казанлък-Габрово-Велико Търново имат мистичната слава на мощни контактни зони за общуване със силите на незримото. Сакралното излъчване на териториите в географския център на страната ни съсредоточава и поражда изключително странни и необясними прояви на свръхестественото.

Световноизвестната руска парапсихоложка и ясновидка Елена Вакуленко, която твърди, че извънземни същества от съзвездието Плеяди са на Балканите още от времето на Атлантида, а техните потомци са маите и дошлите през Хималаите и азиатските степи прабългари, определя енергийното поле на България като “уникално”. По време на семинар по парапсихология и биоенерготерапия в Габрово, Вакуленко установява, че в местността “Люляците” съществува невероятно мощна контактна зона. НЛО със сферична и капковидна форма нееднократно са прелитали край платото “Градище” над Габрово, където се намират руините на римска крепост. Родената в Горнооряховско софийска контактьорка инж. Милка Стоянова също твърди, че НЛО кацат често на т.нар. Киселчова могила в Габрово.

В една декемврийска утрин през 1988 г. очевидци са стъписани от появата на силно осветено в долната си част странно кълбовидно тяло, разпръскващо жълти и сини светлини над Гюсовския връх в Стара планина, недалеч от прочутия връх Бузлуджа. С помощта на малък бинокъл свидетелите успели да проследят кацането на НЛО на самия връх, състояло се между 7 и 8 часа призори. Вечерта на 24 септември 1990 г. семейството на Детелина Дундова от Казанлък, а по-късно и патрулиращите старшини Боян Боянов и Станчо Костов наблюдавали придвижващ се в посока от минералните бани в Овощник към Бузовград НЛО, променящ формата си от “платно на платноходка” на полумесец и футболна топка, преди да се дематериализира. По време на “пришествието” на неидентифицирани кълба и черни “триъгълници” над Белгия и Средна Европа в периода 1990-1991 г., над Казанлъшко многократно са наблюдавани аномални обекти, излъчващи червеникава светлина и с геометрия, променяща се пред очите на очевидците от сфера на елипса и дори “спускащ се парашут”. Журналистката от казанлъшкия вестник “Искра” Стоянка Нешева дори изказва предположение, че Средна гора е зимна база на НЛО.

През последните 15 години появата на неидентифицирани обекти във вид на огнени сфери, полумесеци и призми, променящи мигновено формата и размерите си и извършващи непостижими за съвременната авиация маневри, е все по-често явление в района на Габрово, Севлиево и Велико Търново. На 11 декември 2000 г. над старопрестолния град прелита НЛО, заснет с видеокамера от Валентин Русанов, оператор в телевизия “Евроком-В.Търново”. След анализ на видеоматериала от TV-специалисти и експерти по компютърна техника и информационни технологии се установява, че обектът е развил невероятните 150 000 км/ч. По време на своята екстремна визита НЛО извършил светкавична маневра от синусоидално движение по хоризонтала към праволинейно движение по вертикала, понасяйки натоварване от 1000G, немислимо за създадено от човек техническо съоръжение.

Жители на Габрово и региона твърдят, че от десетилетия общуват с расата, която стои зад изявите на НЛО в Централна България. На 18 ноември 1989 г. около 17 часа, докато се разхождала в градината си, бившата учителка от севлиевското село Душево Анна Пенкова съзряла пламтящо кълбо, в предната част на което се виждали същества с небесносиня материя и бели скафандри. Безмълвният контакт продължил три часа. В продължение на повече от 30 години Стоян Стоянов от Габрово контактувал с високи, руси, атлетични и облечени в сребристи костюми пришълци от планетата Зорая. Той запазил обширна информация по медицина, археология и философия на чуждия свят, но починал от здравословни усложнения вследствие на честото изпадане в състояние на транс.

Според споменатата по-горе Милка Стоянова, славяните са произлезли именно от покритата със зеленина и езера планета Зорая, отстояща на 20 000 светлинни години от Земята. В родното си горнооряховско село Първомайци Стоянова осъществила близка среща от втори вид със синкавобяло пулсиращо НЛО, което се спуснало на повърхността, приемайки формата на круша. По телепатичен път й бил обещан реален контакт с екипажа на кораба пред пещера край близкото село Мусина. В уреченото време пред Стоянова и още 12 очевидци се приближилсъщият НЛО и от него се спуснала блестяща лента, преобразила се във фосфоресцираща круша и се пръснала. Тогава се явили стройните руси хуманоиди от Зорая - Жейк, Лот и Гео. Когато контактьорите понечили да поздравят звездните братя, пришълците отстъпили назад, за да не “изгорят” крехките тела на земляните. След това всички насядали, но зораините изчезнали от видимия спектър и присъствието им само се усещало.

Инопланетяните споделили своите прогнози за бъдещето на света и в частност на България, предричайки, че след 1999 г. страната ни ще започне да се съвзема от икономическата криза. Най-интригуващото им разкритие обаче било, че в скалиста местност край габровското село Армяни имало заровени останки от извънземна цивилизация. Издирването им в опит да се разкрие истината за реалния произход на българите и самото човечество вероятно ще бъде едно от най-сериозните предизвикателства пред родната ни уфология.



« Последна редакция: Ноември 24, 2008, 01:06:57 am от H. »

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Добре де, пусти филм, дето го е заснел оператора на Евроком, що го на качат и по-прости хора да го видим, не само 'TV-специалисти и експерти по компютърна техника от Габрово'.
Пък за тез 12 юнака, начело с воеводката инж. Милка Стоянова, барем за камера и фотоапаратче кат не са имали парички, да бяха взели един художник да скицита това-онова, та и ние да се възхитим на тез руси хуманоиди, па и някоя руса хуманоидка с големи очи ако да имаше - хептен добре.

А че по оня край има силни излъчвания - има, аз това съм го изпитал практически, макар и малко по-встрани от оста Габрово-Търново.
От 10 години почти всяка година посещавам Троян, и да си призная честно - колкото и да пием, на сутринта сме като чисто нови, заредени с енергия и готови да повторим. Но до сега тез русите от Зорая не сме ги засичали.
Ще трябва да вдигнем дозата явно.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен sTaTix

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 71
Re:Следи от извънземна цивилизация край Габрово?
« Отговор #2 -: Януари 19, 2010, 05:48:51 am »
ахахахаха  ;D  :writer:
голям смях рано сабахлян  ;D тес от евроком нещо за интернет дали са чували.. и ние сме хора и ние искаме да видим :))
Иначе аз имам една колешка "Зоя" ама тя нищо общо няма с руса-атлетична  ;D ;D

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Следи от извънземна цивилизация край Габрово?
« Отговор #3 -: Януари 19, 2010, 15:27:35 pm »
Може би така така изглеждат жените зораянки. Все пак  рисунките може да са постигнати чрез визуален ченълинг.
А ето и от мъжки пол да не се чувстват пренебрегнати мъжете.

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re:Следи от извънземна цивилизация край Габрово?
« Отговор #4 -: Януари 19, 2010, 15:43:32 pm »
Тая първата ми мяса на рептилка.
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Следи от извънземна цивилизация край Габрово?
« Отговор #5 -: Януари 19, 2010, 16:12:07 pm »
 fishbone Здравей.
Развалих си мнението за тия чужденци.Ми те басси и наглите.За какво се правят на хора.Не ми харесва това.Единствено показва че не са добронамерени а двулични.Никой няма право да копира друг вид.Нали затова сме различни видиве.Но те си носят отговорността и последиците от деянието си.
Живи и здрави. :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Следи от извънземна цивилизация край Габрово?
« Отговор #6 -: Януари 19, 2010, 16:25:49 pm »
Може би така така изглеждат жените зораянки. Все пак  рисунките може да са постигнати чрез визуален ченълинг.
А ето и от мъжки пол да не се чувстват пренебрегнати мъжете.
Тая първата ми мяса на рептилка.
Аха,и освен това ми мяза и на Нефертити малко..Ако беше с руса коса и сини рептилски очи..За вторите..половината топмодели значи били хибриди ;)А пък за мъжкото..е,то вече на нищо на нищо не мяза :(
« Последна редакция: Януари 19, 2010, 17:04:12 pm от konstantin2007 »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Следи от извънземна цивилизация край Габрово?
« Отговор #7 -: Януари 19, 2010, 18:53:34 pm »
хехе
Pleiadian talk - "The Great White Brotherhood"
Тоя плеядинец говори с лек немски акцент на всичкото отгоре.
Още малко ще се окаже, че Хитлер е бил от светлата команда на БЕЛИТЕ плеядинци, дошли да освободят Земята.  8) ??? ::)

Дааам, щом и според коя беше световно известна рускиня (аз не я бях чувал), ние българите сме извънземни, дошли от Плеядите, само че по времето на Атлантида.
Ето защо 2та свет война се съюзяваме и правим коалиция с Хитлер - новите бели плеядинци и старите бели плеядинци.

Само не знам, тия русите, дето кацнали наскоро в България, защо са били със скафандри (бели или сини, забравих вече), а ние живеем без ....!!!
Сигурно съвременното замърсяване на въздуха не им понася, та си слагат противогази. И на всичкото отгоре кацат и все сред природата, далеч от градовете. Много са се префинили тия извънземни. Сакън да не подишат малко градски въздух.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен foest

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re:Следи от извънземна цивилизация край Габрово?
« Отговор #8 -: Януари 20, 2010, 17:42:33 pm »
Аз съм от този край на така наречения "Гюсовски връх" макар истинското му име да не е така.Преди години като живеех там като хлапак имаше един случай който си спомням много ясно.Ставаше въпрос за някакъв пастир,който пазеше стадо коне и крави на върха на планината ( близо до въпросния връх ).Твърдяха че една вечер видял нещо,което не можел да обясни.На втората вечер нещо станало,но не искал да говори с никой.Просто се разчу какво може да е,защото не малко хора са виждали странни неща около тези върхове.Те представляват обширни поляни обградени с гъста гора.Просто всичко е възможно да кацне там....толкова са големи.Мисля че след тези слухове полицай се качваха горе...не си спомням какво е ставло после.Всичко се потули.
« Последна редакция: Януари 20, 2010, 17:43:51 pm от foest »
.... And slowly, and surely They drew their plans against us

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Следи от извънземна цивилизация край Габрово?
« Отговор #9 -: Януари 20, 2010, 19:29:24 pm »
Що не разпиташ някой път? Може да изскочат интересни истории :)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Следи от извънземна цивилизация край Габрово?
« Отговор #10 -: Януари 29, 2010, 19:24:57 pm »


Само не знам, тия русите, дето кацнали наскоро в България, защо са били със скафандри (бели или сини, забравих вече), а ние живеем без ....!!!
Сигурно съвременното замърсяване на въздуха не им понася, та си слагат противогази. И на всичкото отгоре кацат и все сред природата, далеч от градовете. Много са се префинили тия извънземни. Сакън да не подишат малко градски въздух.


Не е заради "съвременното замърсяване" а заради основния състав на въздуха , който е отровен за тях.Според различната гледна точка на информацията съм чел както че това се явява кислорода, а за други е азота. Освен това според някои източници точно кислорода е основна пречка земния човешки живот да е толкова къс по "извънземни стандарти". Но това че хората са генномодифицирани да живеят в тази атмосфера по никакав начин не трябва да ни бъде "стандарт" за това кои условия са "нормални" за живот и кои не са. Да не говорим пък че има организми дори на нашата планета, които живеят в условия именно извън рамките на човешката представа за "нормално" а и имат доста по-дълъг живот.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Следи от извънземна цивилизация край Габрово?
« Отговор #11 -: Януари 31, 2010, 06:33:12 am »
Значи за кислорода и остаряването, това мисля е извод на най-тривиални земни учени. При това много стар факт.
Също така, този момент - за земляните дишащи кислород, за извънземните дишащи примерно хлор, както и по-дългия живот на извънземните го има в много много стари научнофантастични произведения. Аз съм чел такива като дете.
Нищо чудно "ченълистите" и някои други редници от армията на драскачите да са изкопирали тия работи от стари научнофантастични книги и да са спретнали едно-две извънземни конспирации.

А за скафандрите, щом имат скафандри и щом кислорода или азота им идва отровен, тогава се чудя как прабългарите ще са извънземни пришълци, дето ще се слеят с местното население. Нещо не се връзва. Не знам. Ще видим кой вариант е истинския.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re:Следи от извънземна цивилизация край Габрово?
« Отговор #12 -: Януари 31, 2010, 08:38:00 am »
Хлора е по-активен от кислорода ,затова е логично ако дишат хлор да остаряват дори по-бързо.Азота неможе да им идва отровен ,защото той има  твърде здрава връзка м/у атомите.Ако не беше така то и за нас щеше да бъде отровен.
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Следи от извънземна цивилизация край Габрово?
« Отговор #13 -: Януари 31, 2010, 19:09:28 pm »
мерси, гот е като има специалисти по туй-онуй. Химията не ми е най-силна страна.

Но ... така е в научнофантастичните разкази. Авторите променят някоя дреболия, която масовият читател няма как да знае. За сметка на това се запазва/инициира интригата.
 ;D

п.с. тоя азот освен, че има стабилна връзка в молекулата, също самата му молекула е доста голяма. Затова и има развита някаква рекламна теория, че като си напълниш гумите с азот, вместо въздух, те много по-дълго ще останат силно напомпени. Като теорията е, че кислородните молекули са много малко и излизат през миниатюрните процепи в гумата. И след като обилно бях рекламиран с тази "далавера" аз се съгласих срещу още 12$ да си напълня новите зимни гуми с азот ...
Какво беше разочарованието ми след още 2-3 дена като паднаха температурите, като гумите бяха видимо омекнали и с корем. Толкова ги бяха напомпили ония мошеници. Трябваше да си ги донапомпя с обикновен въздух ...
« Последна редакция: Януари 31, 2010, 19:14:38 pm от Tangrata_ »
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Guns N' Roses

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Не яжте душите си!
Re:Следи от извънземна цивилизация край Габрово?
« Отговор #14 -: Февруари 20, 2010, 20:51:12 pm »
Знаех си аз, че маите са потомци на плеядите...
Очите на мъдростта са очи, които могат да обяснят и видят качество във всичко, за да опознаят себе с

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27