Автор Тема: Предложение за Нова Тема  (Прочетена 5071 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lordsith

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Предложение за Нова Тема
« -: Ноември 14, 2008, 12:13:21 pm »
Може би съм пропуснал подобна тема, но ако е така моля да ме извините.
Все пак си мисля, че освен информацията за това какво се случва, кой стои зад случващото се (било то световни, здравни или регионални конспирации), ми се струва, че липсва тема в която да бъдат предложени и обсъждани методи за развиване на умствните способности (ако мога така да се изразя).
Защо Ви предлагам такава тема, ами за мен е просто, знаеки методи за промиване на съзнанието, абстрактността на реалността и методите за нейното манипулиране, би било хубаво всеки, който има желание да погледне отвъд физическата стойност на живота да може да получи информация как да го направи.
Благодаря.

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Относно: Предложение за Нова Тема
« Отговор #1 -: Ноември 14, 2008, 13:30:58 pm »
Много хубаво, и точно казано.
Съгласен съм напълно с теб Lordsith.
Аз откривам заседанието с дилема, която ми пречи да се възвиша с душичката си и дилемата е : Наема ( направо като се сещам за наема ми става тягостно и последното нещо, което мога да мисля за него е душата и висшия разум ) ,после идва съседа, който паркира точно срещу гаража ми и гледа доволно как се измъчвам да се промъкна  с растоянието, което ми е оставил и като го погледна с усмивка(опит за излъчване на обич и уважение) той просто казва ( ей сеа комши) и вади една жълта усмивка като че ли ми казва :е*и си м***та, гараж ли имаш, ха кво кат имаш, аз пъ ша паркирам кадет си искам.
Мога още да изреждам, но не искам да ви отегчавам , въпроса е как може човек да победи отрицателната емоция и да поддържа висок дух въпреки всичко, което ни заобикаля от хаос , апсурд и предизвикателства. Сигурно има механизъм, йога ли е, мисъл която трябва да се повтаря......сещам се за филма на джак никълсан  Anger Management когато се ядосваше някой пациент го караше да повтаря някаква сричка (фраза) или нещо такова.
« Последна редакция: Ноември 14, 2008, 19:27:22 pm от Mirotvorec »
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Предложение за Нова Тема
« Отговор #2 -: Ноември 14, 2008, 20:41:12 pm »
Ако става въпрос за тема а не за категория - всеки може да стартира подобна тема а как ще се развие е съвсем отделен въпрос. Някой път една тема се е развивала в много страници дори и от един единствен въпрос така че ако си формулираш добре въпросите които те интересуват няма проблем самия да стартираш темата.

Неактивен Lordsith

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Относно: Предложение за Нова Тема
« Отговор #3 -: Ноември 15, 2008, 21:06:38 pm »
Alien, да, може би тема е по-добре, с удоволствие ще опитам, но все пак се чудия в кои раздел на форума. В раздел конспирации едва ли е удачно, така че някакъв съвет е добре дошъл. 

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Предложение за Нова Тема
« Отговор #4 -: Ноември 15, 2008, 22:01:34 pm »
Една тема с примерно заглавие "Философия на ежедневието" в раздел "Философски мисли"  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Относно: Предложение за Нова Тема
« Отговор #5 -: Ноември 15, 2008, 23:08:21 pm »
Според мен си е езотерика, тези умствени знания в повечето случай са езотерични.
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен Lordsith

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Относно: Предложение за Нова Тема
« Отговор #6 -: Ноември 20, 2008, 09:18:13 am »
Езотерика звучи добре.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27