Автор Тема: Има проблем  (Прочетена 82282 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Има проблем
« Отговор #120 -: Октомври 30, 2011, 09:39:01 am »
Между другото - сменете си времето един час назад - вече сме на зимното отмерване - ако може часовника на форума да се сменя автоматично според пролетните и есенните промени.

И още едно предложение. Към иконите на сайта добавете и тази:
« Последна редакция: Октомври 30, 2011, 09:57:30 am от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Има проблем
« Отговор #121 -: Октомври 30, 2011, 13:31:28 pm »
И още едно предложение. Към иконите на сайта добавете и тази:
Ако е възможно и тази:
Dreams are messages from the deep.

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Има проблем
« Отговор #122 -: Октомври 30, 2011, 14:05:32 pm »
Raw Deal - твоята е твърде смахната.

Ето още една подходяща икона:
« Последна редакция: Октомври 30, 2011, 14:06:33 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Има проблем
« Отговор #123 -: Октомври 30, 2011, 14:12:16 pm »
По-скоро мислим да махнем всички емотикони, че детската градина стана голяма тука.

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Има проблем
« Отговор #124 -: Октомври 30, 2011, 14:16:05 pm »
Предлагам BAN на otnesen и insomnia1304.

Първият е политически дезинформатор - доказано е вече 1000 пъти досега...

Вторият/та е спамър и глашатай, чиято единствена работа е да copy-paste-ва статии и да приканва хората към секти. В стотиците постове, които е пуснал/а, почти не може да се открие такъв с лично мнение.

А когато говорим за сериозни неща, защо подминавате и тях?
« Последна редакция: Октомври 30, 2011, 14:45:17 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Има проблем
« Отговор #125 -: Октомври 30, 2011, 15:28:34 pm »
Предлагам BAN на otnesen и insomnia1304.

Първият е политически дезинформатор - доказано е вече 1000 пъти досега...

Вторият/та е спамър и глашатай, чиято единствена работа е да copy-paste-ва статии и да приканва хората към секти. В стотиците постове, които е пуснал/а, почти не може да се открие такъв с лично мнение.

А когато говорим за сериозни неща, защо подминавате и тях?

Monolith, това че ТИ искаш някой да бъде баннат и това не е станало, не значи, че нещата се подминават.

Има си администратори, които решават кой да бъде баннат и кой не. Това, че ти си предложил някой да бъде баннат, не значи, че ние автоматично трябва да се съгласим.

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Има проблем
« Отговор #126 -: Октомври 30, 2011, 15:41:05 pm »
Нека и аз да "изокам", в последно време забелязвам че доста са си изтървали бибероните, а други пък са забравили да си вземат хапчето рано сутринта!
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Има проблем
« Отговор #127 -: Октомври 30, 2011, 21:40:48 pm »
Можете ли да "пипнете" часовника(30 октомври 2011, 22:39:44) да е по стандартно време?
Dreams are messages from the deep.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Има проблем
« Отговор #128 -: Октомври 30, 2011, 21:45:52 pm »
Можете ли да "пипнете" часовника(30 октомври 2011, 22:39:44) да е по стандартно време?

Raw Deal, ще го пипнем. Monolith по-горе го написа, няма нужда 2 пъти да го пишете.


Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Има проблем
« Отговор #129 -: Ноември 06, 2011, 19:26:27 pm »
Black Adder,

Защо е премахнато внасянето на файлове в "Допълнителните опции"? Човек една книга в rar формат не може да пусне!!! :diablo:
Ей, за разстрел си, така да знаеш! :---

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Има проблем
« Отговор #130 -: Ноември 06, 2011, 19:44:36 pm »
Пускаха хората книги в RAR формат, ама други 'Андрешковци' пускаха снимки. Ако направя да се пускат само DOC и PDF формати, Андрешковците пак ще се 'изхитрят' да слагат вътре снимки.
А до момента стария архив, от преди 2 години е над 2 гигабайта, как мислиш се мести такова нещо, ако се наложи да сменяме сървъра, как мислиш се прави архив ежеседмично и най-вече, колко мислиш струва месечно цялото това пространство.

Както съм съм отбелязал в темата закачена най-отгоре в правилата, всеки може да качи файл на сайт, предлагащ това. Било dox.bg, било на http://www.megaupload.com/, било на https://www.rapidshare.com/ и къде ли още не. А после да даде линка тук.

Но ако предпочиташ да ме разстреляш за това - няма проблеми, кажи мястото и времето, ще си нося даже пушката, да не си хабиш амунициите.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Има проблем
« Отговор #131 -: Ноември 07, 2011, 20:08:30 pm »
SMS-H, баш ти ли намери да се изкажеш. Дето от сума ти време си тука, и от сума ти време говорим за мястото на сървъра.

Че даже и Black Adder го е написал в правилата... ама кой да чете.


Другия път като има някой тарикат да прилага прословутите български номерца ще орежем още повече и тогава ще ходите на него да се оплаквате.

В тази връзка SMS-H, препоръчвам ти да преосмислиш разстрела и да отидеш да разстреляш няколкото тарикати, които се имаха за много умни.

Ако искаш и никове ще ти дам.
« Последна редакция: Ноември 07, 2011, 20:11:32 pm от ₪ Eon ₪ »

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Има проблем
« Отговор #132 -: Ноември 07, 2011, 22:40:59 pm »
Еон-е, ти от майтап не разбираш ли бе? Я вземи пример от Black Adder, колко добре е поел и даже пушката си ще ми дава! Ей таквиз админи като него най-много ги обичам!
И забелязах проблема скоро, щото отдавна не се бях опитвал да постна цяла книга, пък и също така отдавна не бяхте споменавали за ограничението върху сървъра. Мислех, че този тип проблеми вече не съществуват, а то се оказа, че даже и малки файлове вече не можем да публикуваме. Не е нормално положение, забелязах го, Black Adder отвърна на майтапа с майтап, а ти се правиш на паднал от Марс. Защо?

Никовете на няколкото тарикати няма нужда да ми ги пращаш, щото нямам права на админ. Но благодаря за доверието все пак!  :drinks:

Като искате режете. Ваша работа. Ама от рязане и местене по сървъри доста ценни неща вече се загубиха безвъзвратно, барабар с изключително ценни никове, зад които стояха солидни хорица /т.е. не влизат и не пишат във форума/.
« Последна редакция: Ноември 08, 2011, 08:23:04 am от Mirotvorec »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Има проблем
« Отговор #133 -: Ноември 07, 2011, 22:56:32 pm »
Не знам кой се прави на паднал от Марс, но в случая не съм аз. Не преиначавай темата.

И солидните хорица не си заминаха заради рязане и местене по сървъри, а заради 90%-те простаци, които в момента са във форума. Многото солидни хора, които са си заминали могат да го потвърдят, имам контакт с тях и си общувам редовно на чат.

Въобще не се опитвай да ни вменяваш вина на нас администраторите. Не стига че правим каквото можем по поддръжката, ами сега и самата поддръжка ви пречи. Айде без такива майтапи и философствания, моля ти се, щото взе да ми писва.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Има проблем
« Отговор #134 -: Ноември 10, 2011, 01:22:25 am »
Е па и АЗ имам проблем. Няма лошо, нека да си споделя. Започвам споделянето. Първо ме извергнаха, понеже скочих срещу езотериците у форума. Факт. Е па нЕма по смешна твар за Мен от дъновисти и езотеристи+стандартните религиозни за деня. АЗ ги слагам под един знаменател. Дали са дъновисти, щайнеристи, египтяни, индийци, чакрийсти и пр. шматароци и богоизбрани лелки ми е все тая ...... ФАКТ . Искам да попитам, до кога у форума ще се занимаваме с - пасиянса на медичи ....... сатанисти...... дъновисти др. смешници???? Кога ще вземем да се занимаваме със сериозни неща ? Нямам нищо против темите за бог........христос...... чакри, макри....... разделно и нечелоразделно хранене..... медитиране . Ама кога ще вземем да обсъждаме и нещо по- сериозно от ''Кога обамчо ще обяви, че Сащ контактуват с извънземни'' .....и пр. Кога Алиен, Хорус и другите сериозни Човеци, ще се завърнат у Форума??? Питам и отговор не очаквам . Аре да направим една обща медитация  :lol: :lol: :lol: :flag_of_truce: :flag_of_truce: :flag_of_truce:........
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27