Автор Тема: Началникът на политическия кабинет на Ахмед Доган – Ахмед Емин бе от  (Прочетена 28896 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Аз даже съм изненадан че изобщо написаха "нещо" от съдържанието на писмото от което изобщо нестава ясно каква е причината за  подобно действие. Иначе пряката връзка е около часа на смъртта и оповестяването й на официалните власти защото  очевидно времето е изпозлвано за подготвяне на някакъв сюжет.
« Последна редакция: Октомври 22, 2008, 19:29:06 pm от Alien »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
... а това "гръмнал" въобще не ми харесва. Много тъп и обиден израз използва тоя "журналист".

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Само като се прочете, че доган защитавал националните интереси се разбира работата. Аз все още съм на мнение, че добър човек са го завлекли във вихрушката и той просто не е издържал по едно време и е решил да пее. Другото са подробности.
И как така след 2 дни са намерили писмото В КОСТЮМА му. 2 дни...
« Последна редакция: Октомври 22, 2008, 10:02:02 am от jediguardian »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Ясновидец видял смъртта на Емин

Екстрасенсът твърди, че Ахмед е бил убит от полицай

Сагата около убийството на Ахмед Емин придоби странен развой. Докато от МВР и прокуратурата отказват информация по случая,  ясновидец обяви, че дясната ръка на Доган е убит от полицай.

Екстрасенсът се явил на кастинг за втория сезон на предаването „Ясновидци“ по bТВ. Според мъжа Емин е убит от полицай след случайна свада. Килърът е с неголям чин – пазач или охрана, със сприхав характер, около 33-годишен, роден на 15-то число. Има синьо-зелени очи. В момента на престъплението е носел шапка, твърди екстрасенсът. По неговите думи той е получил видението си два дни, след като Емин бе намерен прострелян.
От екипа на предаването се презастраховат, че не могат със сигурност да потвърдят думите на ясновидеца, тъй като кандидатите за участие във втория сезон на шоуто още не са преминали през тестовете на екипа, с които да докажат, че наистина имат свръхестествени способности.


http://www.deltanews.bg/irj/portal/anonymous?NavigationTarget=navurl://ddc02483e599c1618fedc88564c9d6d6&aid=5083&c=495

Тези яка реклама си направиха за втория сезон...

Breath

  • Гост

Тези яка реклама си направиха за втория сезон...

Да бе. Мислиш ли, че изобщо има такова нещо? Аз не.
Макар че полицията може да поиска да си поговори с този ясновидец...

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Опитват се да ни объркат с различни версии.

cdms

  • Гост
И да умуваме, и да си мислим нещата не са наред. Иван Костов може да се окаже прав, че това е тежък удар за Доган. Ако е наистина така ще видим през лятото ДПС о опозиция, а дори някои бивши управляващи в кафеза.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
И да умуваме, и да си мислим нещата не са наред. Иван Костов може да се окаже прав, че това е тежък удар за Доган. Ако е наистина така ще видим през лятото ДПС о опозиция, а дори някои бивши управляващи в кафеза.

Ако по някакъв начин Доган излезе от управлението на ДПС, партията ще се разпадне от само себе си. В момента има слухове, че в нея има 3-4 течения водени от Лютфи Местан, Касим Дал, Юнал Лютфи и Емел Етем. Доган е единствения, който ги обединява.

Breath

  • Гост
Ахмед Емин не бил масон

Ахмед Емин не е масон, отрече свързаният с масонството у нас Румен Ралчев.

Той бе категоричен, че Емин не е бил член на нито една от двете основни масонски ложи в България и изтъкна: "Ако той е бил, аз щях да си замълча".

Ралчев каза още: "И аз се смея, като чета това, което се пише. Явно става въпрос за някаква друга масонска формация. Четейки неговата биография (на Ахмед Емин – бел. ред.), като уважаван мъж с чисто име и съвременни възгледи за живота е било достатъчно да бъде приет в която и да е ложа", допълни той пред Нова телевизия.

В масонството темата за самоубийството никога не се е дискутирала.

"Членовете, като хора, призвани да разпространяват познанието от себе си към околните и обратното под формата на светлина, не третира и в никакъв случай не може да се говори за ритуално самоубийство", каза още той.

Великият майстор Ралчев подчерта още, че мюсюлманите отричат такъв акт на самоубийство.

"Не знам дали е търсил символика с хамама, не го познавам лично, въпреки че синовете ни са в един клас, но по принцип, когато в обществото искаме да кажем, че нещо е загадъчно, го свързваме с масонството", каза Ралчев.

Той обаче заяви, че в ДПС има масони.

Преди дни вестник "Труд" написа, че началникът на политическия кабинет на Ахмед Доган, който в петък вечерта бе намерен мъртъв в сараите на лидера си в Бояна, е бил масон.

Ахмед Емин членувал в Обединената Велика ложа на България заедно с бивш шеф на Икономическа полиция и за тези му връзки никой в ДПС не знаел.



Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Ахмед Емин не бил масон

Ахмед Емин не е масон, отрече свързаният с масонството у нас Румен Ралчев.

.................
Ахмед Емин членувал в Обединената Велика ложа на България

Нещо не ми се връзват двете изречения... Или съм съвсем изтъпял в петък следобяд.

Неактивен xthing

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 237
  • xthingxthingxthingxthing
Долното мисля че е цитат който "Труд" е публикувал

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Нещо не ми се връзват двете изречения... Или съм съвсем изтъпял в петък следобяд.

А на всичкото отгоре казаното в по-горната статия не е пълно защото аз видях и по-пълна версия в която Ралчев казва че не би се изненадал Емин да е бил член на ложа която се намира извън България  ;)

Breath

  • Гост
Нещо не ми се връзват двете изречения... Или съм съвсем изтъпял в петък следобяд.

Цитат от в.Труд е. Ето тук има малко повече информация:

http://mediapool.bg/show/?storyid=145065&srcpos=7

Неактивен ioni91

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Днес водещото заглавие на вестник Уикенд (който е доста жълт, но понякога нещата написани там се оказват верни) беше именно за смъртта на Ахмед Емин. В статията пишеше, че е бил масон и покойният Илия Павлов го е "ориентирал" към това. Според мен определено не е самоубийство. Доколкото разбрах куршума е влязъл през лявото слепоочие, а Ахмед е бил десняк. Не ми се вярва, ако е тръгнал да се самоубива, да го направи с по-слабата си ръка.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Бойко Борисов: Разследването на смъртта на Ахмед Емин е опорочено

25 октомври 2008 | 15:57 | Агенция "Фокус"

Пловдив. Разследването на смъртта на секретаря на политическия кабинет на Ахмед Доган - Ахмед Емин е опорочено. Това заяви в Пловдив лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов, предаде кореспондентът на Агенция “Фокус”. “Оттук нататък всяка измишльотина може да се приеме за истина. Това може да се тълкува за самоубийство, убийство, и т.н.”, посочи Борисов. По думите му това няма да бъде открито никога. “Това убийство няма да се докаже никога. За това говори и фактът, че той бе погребан за един ден, светкавично”, каза Бойко Борисов. По думите му религията и Коранът забраняват самоубийство и ако смъртта на Емин е била в резултат на самоубийство, на погребението му е нямало да отидат всички мюфтии. Въпреки това Борисов се надява, че има правораздавателни органи, които в крайна сметка ще трябва да се произнесат. По думите на председателя на КТ “Подкрепа” Константин Тренчев, който е патоанатом по професия, прави впечатление, че не са извършени правилно следствено-процесуалните действия при смъртта на Емин. “За това нещо в университета ни късаха”, добави Тренчев. По думите на председателя на ГЕРБ Цветан Цветанов БСП ще е политическа партия, която ще иска ДПС да остане, както е сега, защото с нея те ще направят отново коалиция. За ГЕРБ обаче ДПС и БСП са невъзможни коалиционни партньори, каза Цветанов. В потвърждение на неговите думи Бойко Борисов каза, че ако е искал да влиза в коалиция с БСП и ДПС, той би останал главен секретар на МВР.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27