Автор Тема: Пророчества, видения, откровения за последните дни  (Прочетена 47872 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Пророчества, видения, откровения за последните дни
« Отговор #60 -: Ноември 07, 2009, 11:43:39 am »
Като гледам явно има няколко язви запазени за мен.Впрочем има няколко язви в мен ,та дори и гастрит.БОГ КОНТРОЛИРА ЧРЕЗ СТРАХ ,А НЕ ЧРЕЗ ЛЮБОВ.

По-скоро страдание, вместо страх. Когато нещо не може да бъде постигнато чрез любовта, бива постигано чрез страдание. Щом е дошло страданието, значи сме пропуснали да научим урока си посредством любовта. Тук говоря за наложеното отвън страдание, а не това, на което човек може да се подложи доброволно в името на някаква преследвана от него цел.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Пророчества, видения, откровения за последните дни
« Отговор #61 -: Ноември 07, 2009, 13:10:33 pm »
:hi: Това са пророчества от една жена живяла през 18 век


"Едната жена" да не е лудото Ленче?

....Eх,Бого....Бого...., незнам, кой те Богоизбра :-X....., но знаеш ли, че докато стигнеш до знанията на Ленчето ще трябва да се инкарнираш в цялата Галактика, поне още 777 пъти....
Още повече ми прави впечатление, че изобщо не си се опитал дори да прочетеш и анализираш трудовете ѝ, камо ли да ги асимилираш....
JG, ти поднесе информация, която няма нищо общо с Ленчето, но ти явно нищо не си разбрал..........SORY...за невежеството ти ! :)
« Последна редакция: Ноември 07, 2009, 13:36:55 pm от Z-931 »

Неактивен JG

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 408
Re:Пророчества, видения, откровения за последните дни
« Отговор #62 -: Ноември 07, 2009, 16:03:04 pm »
 :hi: Тези са написани от същата жена 1906г


“Видях разрушени най-скъпите строежи. Смятаните за недосегаеми от пламъците ще загинат в огъня на Божието възмездие. Подобно на Содом и Гомор и тези сгради на гордостта ще станат пепел. Паметниците на човешкото величие ще бъдат разтрошени (стъпкани) в прахта, дори преди последното голямо разрушение да сполети земята”
“Бог отдръпва Духа Си от покварените градове, които приличат на тези от предпотопния свят и на Содом и Гомор... Скъпи къщи, чудеса на архитектурното умение, ще бъдат разрушени без предупреждение, когато Бог установи, че притежателите им са преминали границата на прощението. Величествени сгради, смятани за защитени от огнените пламъци, ще бъдат опожарени като доказателство как за кратко време земната архитектура ще бъде превърната в руини”.
“Хората ще продължават да строят струващи милиони здания. Специално внимание ще се придава на архитектурната им красота, на устойчивостта и здравината им, с която са конструирани. Но Бог ми съобщи, че въпреки необикновената им здравина и впечатлението на лукс, което правят, те ще споделят съдбата на Ерусалимския храм”

“Нямам специална светлина относно това, което ще сполети Ню Йорк. Единственото, което знам, е това, че един ден огромните здания ще бъдат срутени, от разрушителната Божия сила... Смъртта ще бъде гостенка навсякъде. Затова съм и толкова загрижена да бъдат предупредени нашите градове”
“Когато бях в Ню Йорк, беше вечерно време, за да мога да видя зданията, издигащи се етаж след етаж нагоре към небето. За тези здание бе гарантирано, че са защитени от пожар, защото бяха издигнати за слава на техните строители и собственици...
Картината, която после мина пред погледа ми, беше тревога за пожар. Хората гледаха високите и предполагаемо осигурени против огъня здания и казваха: “Те ще са напълно сигурни!” Но тези сгради бяха нищожни, като че ли са построени от смола. Пожарникарските служби не ще могат да направят нищо за да потушат огъня, нито да окажат въздействие със съоръженията си” .
Иоана 8:32 и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.

Неактивен JG

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 408
Re:Пророчества, видения, откровения за последните дни
« Отговор #63 -: Ноември 07, 2009, 16:18:52 pm »
 :hi: Същата година става това :D
“Ужасното земетресение, което сполетя Сан Франциско (земетресението и пожарът в Сан Франциско, станали на 18, 19 април 1906 г., отнеха 503 човешки живота, а щетите се оценяват на 350 милиона долара),
Иоана 8:32 и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.

Неактивен JG

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 408
Re:Пророчества, видения, откровения за последните дни
« Отговор #64 -: Ноември 07, 2009, 16:58:48 pm »
 :hi: и още!
“Беше ми показано, че божиите съдби не ще дойдат от Бога върху неправедните, а те сами ще се поставят извън Неговата закрила. Бог предупреждава, поправя, укорява и посочва единствения спасителен път. И ако онези, които са били обект на Неговата специална грижа, следват своя собствен път на независимост от Божия Дух, след като предупрежденията бъдат повторени, те продължават да следват своя път, тогава Господ не ще съветва повече ангелите Си да спират сатанинските решителни атаки против тях. Сатанинската сила е тази, която причинява бедствия и нещастия по суша и море, унищожава много хора, като по този начин утвърждава жертвите си“.
 “Бог ще използва враговете си като инструменти, чрез които ще накаже онези от своите, чрез които Божията истина е била лошо представяна, неправилно оценена и безпочвена”
Иоана 8:32 и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Пророчества, видения, откровения за последните дни
« Отговор #65 -: Ноември 07, 2009, 17:13:03 pm »
Ех, разкажи тогава с подробности .........за тази жена, както и за бъдещето.....на....земята.......... :)
Каква, роля играе тя...? В твоите виждания ?  :)

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Пророчества, видения, откровения за последните дни
« Отговор #66 -: Ноември 07, 2009, 17:40:23 pm »
А в правилата уж пишело че тук не се пускали сектанти;
http://www.amigosbg.com/forum/viewtopic.php?f=57&t=370
Явно всеки вид заблуда е добре дошъл!
Soli Deo Gloria!

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re:Пророчества, видения, откровения за последните дни
« Отговор #67 -: Ноември 07, 2009, 17:48:14 pm »
Бог да си гледа работата и да не ми се пречка ,че може да си изяде боя.
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен JG

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 408
Re:Пророчества, видения, откровения за последните дни
« Отговор #68 -: Ноември 07, 2009, 18:36:23 pm »
 :hi:  Той вече го е изял вместо вас и мен.
Иоана 8:32 и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.

Неактивен JG

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 408
Re:Пророчества, видения, откровения за последните дни
« Отговор #69 -: Ноември 07, 2009, 18:41:25 pm »
 :hi: Аз ако съм сектант, то хадзапи е индиянец ;)

Извинявай хадзапи, че те намесвам  :drinks:
Иоана 8:32 и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.

Неактивен baradj

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 440
    • „Нишката на Ариадна”
Re:Пророчества, видения, откровения за последните дни
« Отговор #70 -: Ноември 29, 2009, 19:18:41 pm »
Когато концентрираш ума си
в една точка, няма невъзможни неща.
                                Гаутама Буда 
С намръщено чело, загърнат в плащ мъглив, възправя се далеч Балканът горделив в хайдушкия си блян

Неактивен fashion.fun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Новите пророчества на Едгар Кейси
 
 Мери Тотънхуд е известна ясновидка от Лондон. Неотдавна тя получава подробно съобщение от своя учител – знаменития предсказател Едгар Кейси, починал през 60-те години на миналия век.

В състояние на транс, Мери дума по дума записала предсказанията му. Приживе Едгар Кейси е известен с точните си прогнози, а след себе си оставя много последователи и ръкопис с прогнози до 2000 година, който е бил открит в гроба му.

Според новото предсказание на Кейси, човечеството го очаква цяла серия от катастрофи. Край бреговете на Аляска ще има мощен взрив, а образувалите се гигантски вълни ще залеят целия полуостров.

След това ще има катаклизъм на земната кора в Арктика и Антарктида, което от своя страна ще доведе до масово изригване на вулкани и земетресения в различни точки на планетата. Например, изригването на вулкан в Мексико ще потопи в мрак територия с 40-милионно население. А най-мощното земетресение ще разцепи САЩ буквално на две части.

През следващите десет годни ще бъде доказано посещението на земята от извънземни още преди зараждането на човешката цивилизация. Археолозите ще открият под Йерусалим руини от град, построен от пришълци от други планети. Ще бъдат намерени скелети от същества, приличащи на двукраки делфини.

 Производството на лекарства ще има голяма развитие. Ще бъдат създадени препарати, които да намаляват потребността от сън. Заради което активният ни живот ще нарасне. А таблетки за акъл ще повишават броя не гениите сред хората. Чрез тези хапчета децата ще усвояват два пъти по-бързо учебния материал.

През следващите десет години според Едгар Кейси ще се случи откритие с изключителна важност. Ще бъде открита "частичката на Бога". Това ще е най-малкият невидим строителен материал на Вселената, пише в. "Зодиак и Мистерии".

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
За този Кейси знам че  е предсказал намиране на нещо си под пирамидите в Гиза, което така и не е намерно. Демоничната му роля е първата подкрепа на марксизма и окултизма в САЩ и свързването им официлно. най гадното в неговата дейност е, че е първия започнал да разпространява измислена биография на sir Isaac Newton като го е обявявам за алхимик и сектант.
Soli Deo Gloria!

Неактивен fashion.fun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Да предсказал е че под лявата лапа на свинкса, ще намерят ,,записите на Атлантида,, и в момента се провеждат разкопки там със спец. техника (гледах го по discovery)откриха няколко галерии и разкопките продължават..

Неактивен lokmar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 239
Може и да намерят нещо, но дали ще кажат че са го намери ли.  :hi:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27