Автор Тема: Как духът се реинкарнира в близнаци?  (Прочетена 9514 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Как духът се реинкарнира в близна
« Отговор #15 -: Април 10, 2008, 18:13:35 pm »
Не мога да закачам картинки... :(

Дали ще мога да сложа документа? НЕ.
« Последна редакция: Април 10, 2008, 18:14:20 pm от Tina »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Как духът се реинкарнира в близнаци?
« Отговор #16 -: Април 11, 2008, 01:13:03 am »
Аз имам случаи, виждам непознат и се заглеждам в очите му и той се заглежда в моите и се гледаме  тъака към 5 минути и го познавам по-добре от всеки мой роднина. А той ме гледа така, сякаш и той ме познава. Ама не сме нито близнаци, нито роднини.
Това може да е отзвук от отношенията ви в духовния свят  :) Ако там сте много близки, то и инкарнациите ви на Земята се случват по едно и също време и такава "среща с непознат" всъщност е подготвена от вас самите  :P
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен July

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 242
Относно: Как духът се реинкарнира в близнаци?
« Отговор #17 -: Април 11, 2008, 10:31:35 am »
Тина, благодаря ти за материала.  :) Много интересно е.Малко разбирам от Аура, да си призная. Миротворец, и аз така си мисля, но е толкова странно, че с такива хора например се разминаваш и край, после не го/я виждаш никога след това. И само в тоя откъслек от  5 минути сте били най близките на света, все едно сте си казали всичко, което има да се каже и  после всеки е излязъл от транса и е продължил живота си... или може да кажеш и обратното, всеки е излязъл от живота си и е продължил пак в нормалния транс.  :)

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Относно: Как духът се реинкарнира в близнаци?
« Отговор #18 -: Април 11, 2008, 13:55:42 pm »
А за майките и децата, май не съм много съгласна... Мисля, че в 90% от случаите, майките просто се изживяват като една много специална порода хора, забравяйки, че още само половин свят са като тях. И затова имат навика да преувеличават телепатичната и духовната си връзка с детето или децата си.

Аз пък не съм съгласна с това, защото имам обратните преживявания - на силна телепатична връзка между майка и деца, че даже и между баща и деца. Което подсказва, че е в гена!

А просто може би, когато хората съжителстват дълго време заедно, тези способности започват да се проявяват.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Как духът се реинкарнира в близнаци?
« Отговор #19 -: Април 11, 2008, 14:34:29 pm »
А просто може би, когато хората съжителстват дълго време заедно, тези способности започват да се проявяват.

Което пак ни връща към вибрациите!  :D Даже е доказано, че мъж и жена след дълъг семеен живот почват да си приличат външно, тоест изравняват си вибрациите.

Нали затова се мъчих да кача този материал - вибрациите се излъчват на ниво ДНК - тоест роднините са ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ да имат еднакви вибрации и след това според това кой какви разбирания има, мислене, интереси....

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Как духът се реинкарнира в близнаци?
« Отговор #20 -: Април 11, 2008, 20:08:03 pm »
ДНК не е особен фактор, въпреки че антена. ДНК по-скоро е следствие на това, което бе казано по-горе - ако сте решили предварително да имате такива връзки, ще се родите във възможно най-добрите условия необходими за реализацията на това преживяване. Например майка-дъщеря. Имат връзка, защото Висшите им Аз имат връзка, не защото са роднини. ДНК е фактор тази връзка да я има. Ако не сте избрали това преживяване и 3 дъщери да имате - няма да има нищо между вас. Вие не сте своето тяло - помнете това.
Разликата е тънка, но трябва да се прави :D

Неактивен July

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 242
Относно: Как духът се реинкарнира в близнаци?
« Отговор #21 -: Април 11, 2008, 20:44:22 pm »
Мисля, че избирането е ключът. Каквито условия си си избрал такъв живот ще живееш. Пък за заприличването един на друг, изобщо не съвпада с моя опит и да не говорим за мен, дядо ми и баба ми имаха 60 и кусур годишен брак, това е дълго заедно, нали? Изобщо не си приличаха, ама по нищо.  ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27