Автор Тема: Откъде произлиза човекът?  (Прочетена 108409 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен gaco

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #225 -: Юни 20, 2011, 17:51:26 pm »
Sedere, аз ти говоря за документални и научнопопулярни филми а ти ми даваш примери с X-MAN?!?
Щом тези филми са измислица , то тогава и книгите на тази тематика също са такива.
Е, питам те ти от каде черпиш информация за твоите идеи? От фантастичните романи плод на нечия фантазия?
Опитах се да водя диалог  , но честно казано ме изгуби като събеседник още на трета или четвърта страница.
Признавам си, че доста се забавлявах докато преглеждах темата и се надявам момчето което е неин автор поне да е извлякал някаква полза от цялата тази история.

Усмивки: Бай ви Гацо :)

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #226 -: Юни 20, 2011, 21:28:48 pm »
Драги ми Гацо /представката бай ми е смешно да ползвам, щото си по-малък от мен/
доста от скоро си във форума, гледам, а пък вместо да четеш, седнал си да дискутираш стари теми.
То лошо няма, но както виждаш, хората преди теб са се постарали да дадат примери, че и цитати, идваш ти и хоп - цитираш собствените си светли мисли.
Извинявай, мнение може да има всеки, но нека да е подплатено с нещо повече от философски размисли над чаша ракия и салата късно вечер.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен gaco

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #227 -: Юни 20, 2011, 22:28:01 pm »
Драги ми Гацо /представката бай ми е смешно да ползвам, щото си по-малък от мен/
доста от скоро си във форума, гледам, а пък вместо да четеш, седнал си да дискутираш стари теми.
То лошо няма, но както виждаш, хората преди теб са се постарали да дадат примери, че и цитати, идваш ти и хоп - цитираш собствените си светли мисли.
Извинявай, мнение може да има всеки, но нека да е подплатено с нещо повече от философски размисли над чаша ракия и салата късно вечер.


Няма да коментирам.
Само за инфо на админа:
Първо - преди да постна каквото и да е съм прочел темата изцяло.
Второ- дали съм по-голям  или по-малък е под въпрос а и не мисля , че това е критерий за каквото и да е.(това Бай е с идея да накара хората именно да се усмихват , но явно е трудно да се схване)
Трето- аз алкохол не пия ( как прецени ,че това е моята страст незнам ,явно освен админ си и някакав вид екстрасенс)
Това е.
Спирам с каквито и да е коментари по каквито и да е теми ,лека вечер от мен.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #228 -: Ноември 20, 2011, 14:04:52 pm »
Тук който знае руски може би ще намери интересна информация по повод откъде произлиза човекът.  :writer: В + някои други знания като бонус.

п.с. Книгата, според мен, само на пръв поглед изглежда фантастика. Но това ще разбере само този, който я прочете ако не цялата, то поне по-голямата й част.
Извинете ме, ако съм попаднал на погрешна тема.
« Последна редакция: Ноември 20, 2011, 14:33:44 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #229 -: Ноември 20, 2011, 17:57:56 pm »
bofara, прочетох първото есе /така бих нарекъл този разказ/, от първата част на книгата. Определено интересно и логично написано. Обещаващо начало. Значи в същност ни управлява Лунното правителство. Честно казано не съм изненадан от поднесената информация. Май нещата ще си отидат по местата.
« Последна редакция: Ноември 20, 2011, 18:00:39 pm от bojinkata »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #230 -: Ноември 20, 2011, 19:46:30 pm »
Честно казано доста ме беше страх да споделя с хората от форума тази информация.  :o

Когато се прочете цялата книга добиваш доста сериозен поглед. И ти се изясняват немалко неща, които дотогава...

Абе който има очи - да види...
« Последна редакция: Ноември 20, 2011, 19:47:39 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #231 -: Ноември 21, 2011, 16:20:43 pm »

Има доста ценна информация в книгата и я препоръчвам за тези, които им липсват "частиците"   (подробностите)  от пъзела на "играта".
 Прочетох част от четирите раздела на книгата (не цялата) и това, което ми направи впечатление е особенното внимание, което се отделя на човешкото  ДНК ( душа) и обрабатката му.
Става въпрос , че човешките "души" се произвеждат в микролаборатории на Луната. Самата душа се смята , че е нестабилен плазмадоид (йонизиран газ, смятан за четвъртото агрегатно състояние на материята, ограничаващ магнитното поле на плазмата), който не живее дълго и е само проект орган на  колективното съзнание (контейнер от клетки) – "ПАНДОРА".
Тоест кутията "Пандора" е колективното съзнание – хибрид – роящата се душа на кошерното(инсектоидно) съзнание, основата на което се намира във софтуера на Луната.
 Нещата се навързват с лунните култове на илюминати и какво представлява третата нишка на ДНК, която се добавя при зачатие в "тъмните ложи" на децата на илюминати / Moonchild/.
 Според книгата, лунни инженери - експерти по бионика, a според езотериката и религиите / серафими, елохими, херувуми..../, работещи под ръководството на ангел Гавраил, създават интелигентни геноми, които прибавят като допълнителна програма към човешкото ДНК (микро чипове или микроби, превръщащи хората в кукли на съдбата).
Матриархалното  правило на проект "Пандора" е  станало възможно след смъртта на безсмъртните (титаните), които първи са възстанали срещу лунните богове и йерархията им (Зевс=Йехова=Лунен бог), както и след разделението на половете.



Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #232 -: Ноември 21, 2011, 18:03:53 pm »
Еее, радвам се, че поне 1 човек прочете поне малко.  :)


Става въпрос , че човешките "души" се произвеждат в микролаборатории на Луната. Самата душа се смята , че е нестабилен плазмадоид (йонизиран газ, смятан за четвъртото агрегатно състояние на материята, ограничаващ магнитното поле на плазмата), който не живее дълго и е само проект орган на  колективното съзнание (контейнер от клетки) – "ПАНДОРА".
Тоест кутията "Пандора" е колективното съзнание – хибрид – роящата се душа на кошерното(инсектоидно) съзнание, основата на което се намира във софтуера на Луната.
 

Обаче, по мое мнение, не си разбрал правилно. Трябва по-подробно да прочетеш. Душите ни са безценни, но не се създават на луната, а за нейните цели /на роидите,сивите или както там още ги наричат.../ се използва енергията, която се отделя при нашата смърт. Т.е. ние живеем в един вид "птицеферма", която обслужва нуждите на Сивите. съветвам те да прочетеш подробно, за да не оставаш с грешно впечатление.  :)
« Последна редакция: Ноември 21, 2011, 18:08:53 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #233 -: Ноември 21, 2011, 19:35:32 pm »
Цитат
Душите ни са безценни, но не се създават на луната, а за нейните цели /на роидите,сивите или както там още ги наричат.../ се използва енергията, която се отделя при нашата смърт.


Tочно това ще е добре да обясниш и ако може да постнеш раздела от книгата, където  се обсъждат тези неща. (Т.е. душите ни не са създадени на луната, но се създават за нейните цели)....Как да го разбирам? Хем са безценни, хем енергията им се използува да захранва сивите и роидни съзнания на Луната.

С горния си пост визирах  съзнанията и ДНК нишките на илюминати и децата им , които са свързани с лабораториите на Луната, а не с нас хората, но както и да е. Ще трябва по подробно да я прочета и вникна в съдържанието и за да я коментирам.



 


« Последна редакция: Ноември 21, 2011, 19:57:30 pm от Z-931 »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #234 -: Ноември 22, 2011, 07:13:47 am »
Извинявай, това е раздел "Откъде произлиза човекът". Няма нищо общо с конспирации и Лунни теми. А да постна цяла глава от книга... А и за да я постна трябва да я преведа... Иначе е описано всичко - от Началото до много различни обяснения, които дават сериозна представа за много въпроси, задавани в този форум като цяло. На мен очите ми се отвориха сериозно.

Душите ни са създадени от Твореца, който има много имена, но той не е този бог, на когото са ни учили да се молим. На този, на когото принципно се молят във всички религии дължим само съвременното си тяло и положение в света. :) А той, мама роидка /майката на всички сиви/ и още някои други живеят благодарение на енергията, която се отдава от душата ни, когато напускаме смъртното си тяло. На снимките /те са от книгата/ е показано как се отделя душата от откъснатото цвете. Аз привеждам тук само първата снимка , която  показва отделянето на плазмата от цвете, в момента на неговата смърт. То е откъснато и стои във ваза. Това, според автора, са заряди хладна плазма, която е така нужна на роидите. Това е електронен облак, съдържащ целия жизнен опит на починалото създание - всичко. За съжаление авторът не посочва снимка на отделяща се човешка душа. Спомнете си различните жертвоприношения към "бога". Сивите се интересуват само от това и нищо друго /и да намаляват все повече и повече истинните ни гени, тези от нашия Първосъздател, а да ги заменят с роидни гени, за да станем все по-безропотни/ и ни контролират с бионанороботи - трихомонади и други микробактерии /творение на сивите генни инженери/, които доставят до Земята посредством лунен вятър. Съществуват и други - витони /перуници/ , които по същия начин ни внушават разни мисли, реакции... Честно, не ми се превежда, който има желание - да си прочете. Описани са много световни събития и катаклизми, дадени са примери и от библията, като тълкуването й от автора, бих казал, ми допада изключително много :writer: Никой не карам насила. И така ми беше много трудно да се реша да дам информацията.  

За повече подробности - който иска да чете. Но наистина да се вниква, защото пречупвайки информацията от книгата през собствената си призма и публикувайки тук информация има вероятност да се създаде погрешно впечатление у четящите форума.
« Последна редакция: Ноември 22, 2011, 07:17:39 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #235 -: Ноември 22, 2011, 12:44:35 pm »
Свалих я тая книга преди няколко деня,още не съм я почвал.Четейки коментарите на bofara за нея ми се прииска да я изтрия,ама който иска да трие.Който иска да чете,ама наистина който иска да чете.Който не разбира руски, ако иска да чете.Аз вече съм убеден ,че не искам да чета нещо за което ми се казва колко е добре да прочета внимателно, но някой го мързи да преведе дори малка част по темата,защото не е важно какво се казва ,а кой какво иска.
 Относно произхода на човека,то за мен той си е земен,съдейки по това как изглежда,реагира на околната среда и функционира в нея.Създадени сме на Земята и от нея.Пример за това колко разнообразна е еволюцията и в какви насоки може да протече бол,от динозавър до птица ,растения които използват насекоми за размножаване,бозаиници с най-различни средства и сензори за лов и комуникация, и още много ....Човекът след като се е адаптирал към живот в почти всички кътчета на планетата ,към всякаква среда започнал да изменя средата  в която живее и да се адаптира към новата самоизградена такава и така до безкрай,или до момента в който загуби връзка с корените си.Ако има естествознатели или хора които обикалят из природата ,измежду форУМците вероятно са усетили някаква връзка със Земята в даден момент и са разчели поне част от сигналите и,което си е признак на земен произход.Ако си мислим че не сме от тук и нищо не ни свързва с това място освен робски затвор,да го унищожим.Както се вижда ,бъка от извънземни  промити мозъци по градове,форуми,села и паланки.Все пак ако искате четете каквото си искате.
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #236 -: Ноември 22, 2011, 13:47:07 pm »
Такива като мен, които не знаят грам руски, а разчитат на преводача на гуглето, абсолютно нищо не разбират. Толкова е омоткан превода, че почти нищо смислено не мога да навържа. И само да попитам, знае ли се нещо за автора на книгата, или е поредния ченълинг?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #237 -: Ноември 22, 2011, 17:06:03 pm »
Да знае се.
6285174923344176257

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #238 -: Ноември 22, 2011, 18:08:32 pm »
ARRI, авторът на "Глубинная книга" е Владимир Николаевич Пятибрат със средно образование,
роден на 01.01.1965 г. в Геленджик - Краснодарский край.

Според Валерий Селютин той е контактьор и прави интересни изводи, сравнявайки книгата му с "Урантия".
Статията е озаглавена "За какво не се разказва  в «Глубинной книге»?" (за съжаление пак на руски)

Цитат
"Глубинная книга" не е брътвеж, а съдържа достойна за вниманието на специалистите  информация - какво е човешкото същество и как съзнанието взаимодейства с тялото си, с окръжаващата го среда и заобикалящият го свят

bofara,какво ти е мнението за коментара на Селютин? А за този ?
« Последна редакция: Ноември 22, 2011, 18:24:44 pm от Hacko »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #239 -: Ноември 22, 2011, 18:26:27 pm »
Наско, благодаря за информацията, скролнах я набързо, по първоначални усещания е доста добра. Мисля да "задълбая" по-навътре, но това ще стане след нова година евентуално. Проблеми. Има и форум /руски/, където се обсъждат тези неща... И още малко информация.  :)

Благодаря още веднъж!

« Последна редакция: Ноември 22, 2011, 18:31:44 pm от bofara »
6285174923344176257

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27