Автор Тема: Какво е ЕГОЛОГИЯ  (Прочетена 25789 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Какво е ЕГОЛОГИЯ
« Отговор #15 -: Ноември 04, 2006, 14:34:02 pm »
Мой братовчед ползваше услугите на този господин. У тях само неговите списания и книги. Даже се опита да ми ги пробута. Не знам дали се излекува, но сега по цял ден ходи с библията в ръка, ателието си  е превърнал в не знам каква си църква, сина му почти не учи по финансови причини и кокво ли още не. И всичко стана след като тръгна при този Захариев. Не мога да го позная, тъй като е човек на изкуството, скулптор и винаги ми е било хубаво да си говорим за какво ли не, да се смеем, изобщо удоволствието е голямо от общуването с такъв човек. А сега даже не може да се засмее, цитира постоянно нещо от светото писание, говори за грях, сатана,изобщо е съвсем непознат човек, с непробиваема стена около него. Зомбиран е най-точно казано. Дори и очите са променили излъчването си. И всичко тръгна от там - егологията. Не знам каква е връзката егология - секта/защото за мен тази църква, забравих как се казваше е промивалка на мозъци/, но съм убедена, че съществува. Тъжно е за мен, но не може да говориш с човек, който е програмиран да не слуша....
« Последна редакция: Ноември 04, 2006, 14:34:54 pm от neven »
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

milenski

  • Гост
Re: Какво е ЕГОЛОГИЯ
« Отговор #16 -: Ноември 04, 2006, 17:00:03 pm »
neven, потвърждаваш едни много дълбоки мои подозрения относно това, което в действителност прави този човек. Няколко пъти съм попадала на предаването му и мисля, че няма нужда да съм кой знае колко сензитивна, за да ми е ясно, че не е читав човек. Възможно е да помага на хората, премахвайки такива червени петна (като че ли това е голям проблем), но пък това, което прави с тях по време на сеансите, ми се струва доста по-опасно и от петната и от стреса, чийто признак са уж. Лично аз изпадам в стрес само като му мярна физиономията и не мога да си представя как е възможно с това негативно излъчване да повлияе благотворно някому.
Напоследък хората започнаха да се отварят енергийно и да търсят чужда помощ при този процес, както и да търсят алтернативни методи за лечение. Само че това ги прави много уязвими, оставяйки се в ръцете на хора, за които не се знае какви точно мотиви ги движат при работата с енергиите. Някъде във форума някой беше писал за зомбиране и превръщане на нищо неподозиращи жертви в енергийни донори. Има и много по-тежки и сериозни случаи, за които също пишеше тук някъде. Много трябва да се внимава, много.
Да оставим всичко друго настрана, но самият факт, че тоя си има собствено предаване и се рекламира най-безугледно точно по телевизията, май говори достатъчно. Това, разбира се, си е мое мнение. Не го познавам лично този господин, ама и хич не се натискам.

Oberon

  • Гост
Re: Какво е ЕГОЛОГИЯ
« Отговор #17 -: Ноември 06, 2006, 15:56:32 pm »
Трябва човек много добре да си дава сметка, на кого позволява да работи с аурата му. Пред кого разкрива Душата си и т.н. Иначе последствията са не само емоционални след това...

Оберон

ken

  • Гост
Re: Какво е ЕГОЛОГИЯ
« Отговор #18 -: Март 15, 2007, 15:56:11 pm »
За атакуващия магьосник ще изброя няколко от 'последствията' след посещение на кабинет 'Егология':

-Жена на 48 години забременява и ражда дете след 28 години стерилитет.
-Момиче с трета сливица,която му пречи да диша и изгубен слух- на 20-я ден след 1 посещение на кабинета третата сливица излиза през носа под формата на пихтиеста маса и слуха се възстановява на 100%.
-Жена с тумор в мозъка(мисля,че беше на над 50 години)- след няколко посещения тумора изчезва( в процес излиза някаква тъмна субстанция от главата на жената),както и ужасяващото главоболие.

Ако искате да прочетете още за тези ' последствия' :

http://esotherica.freecom-int.com
« Последна редакция: Март 21, 2007, 13:16:11 pm от ken »

Oberon

  • Гост
Re: Какво е ЕГОЛОГИЯ
« Отговор #19 -: Март 15, 2007, 16:27:30 pm »
Както сам/а разбираш, последствията са положителни и отрицателни. За това за което говориш, съм съгласен. Но на пихтиеста маса, при недоброжелателност на сила имащия, може да излезе и нещо друго...

ken

  • Гост
Re: Какво е ЕГОЛОГИЯ
« Отговор #20 -: Март 17, 2007, 14:06:24 pm »
Димитър Захариев е доброжелателен, в това можеш да си сигурен.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Относно: Какво е ЕГОЛОГИЯ
« Отговор #21 -: Декември 31, 2008, 22:04:24 pm »
Д-р Захариев ;D ;D

Неактивен Sana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Re:Какво е ЕГОЛОГИЯ
« Отговор #22 -: Април 04, 2009, 00:17:58 am »
Преди много години посещавах кабинета му.Последствията-чувствувах се много спокоина и заредена с енергия,работа,контакти-всичко потръгна!!Но всичко си има цена,а тя е-зависимост друг да ти решава проблемите.Не е ли това начална страница за контролирането на хора до ниво-овце??Аз се отърсих и сега вярвам на себе си,отговорите за всичко търся в моето АЗ!!Пожелавам на всички да открият себе си и да си повярват,така разни илюминати няма да манипулират мозъците ни.Глупаво е да се мисли,че сме сами на Земята,нали?ЕГОЛОГИЯ-та е създадена с цел:давам ти-даваш ми!А наивници-бол... ;D ;D

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Какво е ЕГОЛОГИЯ
« Отговор #23 -: Ноември 15, 2009, 13:56:11 pm »
     КОГАТО БОГ ДАВА - ДАВА БЕЗ УСЛОВИЯ!!! КОГАТО ПОЛУЧИШ ТОЗИ ДАР - ДАРОМ ТРЯБВА ДА ГО ИЗПОЛЗВАШ Използваш ли го за облаги ти си вече в услуга на злото!!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Какво е ЕГОЛОГИЯ
« Отговор #24 -: Ноември 15, 2009, 18:16:51 pm »
Ами че дарът за какво се дава бе Митко, ако не за облаги...  :P

Неактивен Sana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Re:Какво е ЕГОЛОГИЯ
« Отговор #25 -: Ноември 15, 2009, 19:48:17 pm »
само за информация питам,съществува ли още кабинета на г-н Захариев? ;)

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Какво е ЕГОЛОГИЯ
« Отговор #26 -: Ноември 16, 2009, 10:29:08 am »
Eeee..вярно, че много ги зарибяваше тоя чичка....Захариев гледал съм негови предавяния преди години. ;D  Та имаш ли петно на вратлето край болен си от Синдром на емоционалният срив накратко СЕС ;D как го измислиха само и кой наистина?....ако спиш на ляво имаш еди къф си проблем ако спиш на дясната страна си здрав ама ша са оправиш, ако спиш на гръб и падне тавана тогава кво прайм.?
Много хора съм виждал с петна по врата червени и големи ...обаче се чувстват перфекно. С две думи ако имаш проблем си създай по-голям и остани без пари.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Какво е ЕГОЛОГИЯ
« Отговор #27 -: Ноември 16, 2009, 12:11:22 pm »
 ??? Фишбоне, нали знаеш кои са повече от китайците! 
Ами че дарът за какво се дава бе Митко, ако не за облаги...  :P
    Не става! Натрупват се кармични проблеми
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Какво е ЕГОЛОГИЯ
« Отговор #28 -: Ноември 16, 2009, 12:36:12 pm »
В този ред на мисли (пък било то и малко извън темата)... винаги ми е било чудно защо дар се дарява (примерно "паранормални" способности), ако не може да се използва? :-X Разбирам, ако е някакъв тест- как ще го използваш, за какви цели и т.н., ама някакси... :-X нужно ли е? И ЗАЩО?
« Последна редакция: Ноември 16, 2009, 12:37:13 pm от merulious »
...water can flow, and water can crash...

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Какво е ЕГОЛОГИЯ
« Отговор #29 -: Ноември 16, 2009, 15:28:37 pm »
??? Фишбоне, нали знаеш кои са повече от китайците! 
Ами че дарът за какво се дава бе Митко, ако не за облаги...  :P
    Не става! Натрупват се кармични проблеми

? Като получаваш облага, да се натрупа кармичен проблем?

Това нещо не го разбирам.

Още повече, че не вярвам в кармата и проблемите свързани с нея.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27