Автор Тема: Признаци на пробуждането и енергиен бюлетин от Керън Бишоп  (Прочетена 17659 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Бих поспорила с Миротворец, че само определени хора усещат тези енергии, защото ВСИЧКИ ги усещат - ние сме общо взето еднакви енергийни системи, но малко ги ОСЪЗНАВАТ! Затова търсят и се интересуват от такива четива. Ако успеят да се защитят с "направи си сам" - добре, но тези които не могат?! Страшно е!
Ако влязат в една стая 10 човека колко от тях ще усетят негативизма в стаята? Само свръхчувствителните, другите даже няма и да се замислят, защото такова усещане е извън рамките на тяхната реалност и в случая наистина няма да осъзнаят защо един или двама дават зор да излязат от стаята.
Има и нещо друго-много от хората с такива симптоми не ги приемат като симптоми на трансформацията, а като признаци за някаква болест и като се почне едно припкане по кабинети... с няколко мои приятели имах много весели моменти по този повод, защото когато ми разказаха какво усещат ги посъветвах да не ходят на преглед, защото ще им кажат, че са абсолютно здрави. На един даже му бяха казали, че май нарочно си търси повод за болничен лист  ;D  Разказвам им аз горе-долу за какво иде реч, а те, милите, ме гледат "умно" и в погледа им чета  "кви ги приказва тоя" и...айде пак на лекар, но този път при друг, защото първият "нищо не разбира". Циркът става още по-голям, когато ги посъветвам да не взимат предписаните лекарства, защото ще се почувстват още по-зле, а те естествено пак не слушат и ела да видиш какво става след седмица - "абе, ти откъде знаеш, че така ще стане, ти какво, по-вече от докторите ли знаеш?". Такива ми ти работи  ;) ама всичко с времето си де...
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Значи до тук установихме: първо че има увеличена негативна енергия в етера и обществото и второ - че всички хора го усещат, но някои които условно наричаме "пробудени" осъзнават какво е, а другите си мислят, че са болни.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Общо-взето така е  :)  Лошото е, че има голямо движение на негативна енергия в последните години, т.е. тя не действа вече локално, а глобално и при това движение се получават твърде мощни завихряния. Реакцията на хората е "Ама какво става днес, че съм като ошашавен?"
Разбира се има и съответната реакция за обезсилването и-огромен приток и мощно движение на положителна енергия(за пример-днешния ден  ;)) Предполагам, че на много хора днес им се е искало нищо да не правят, защото са чувствали странно силна умора. Това е нормална реакция на организма докато привикне с новите по-високи честоти на именно тази енергия.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Предполагам, че на много хора днес им се е искало нищо да не правят, защото са чувствали странно силна умора. Това е нормална реакция на организма докато привикне с новите по-високи честоти на именно тази енергия.

М-м-м това е различна енергия от негативната психична и изкуствено генерираната. Според мен тялото прекрасно се справя със Земните и Космичните енергии, но не и с човешките и изкуствените - като от Хаарп например или военните легени дето ги карат с пикапите...

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
само за протокала, аз не съм се съгласявал с "всичко е негативна енергия", категорично не. за вас не отговарям  :-X :-X :-X
 :-*

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Относно: Енергиен бюлетин от Керън Бишоп
« Отговор #35 -: Юни 12, 2009, 17:33:20 pm »
* Събуждане през нощта между 2 и 4 часа. С постигането на прогрес, събуждането става в 5 часа. Много се случва по време на съня ви.
* Периоди на дълбок сън. Почивате си от аклиматизирането, като същевременно се подготвяте за следващата фаза.

С такива изказвания и аз мога да ви спретна едни признаци. При такива изказвания няма празно, човека се застрахова отвсякъде просто.  ;D
Което и да избера от тези двете ще е все вярно, няма мърдане просто - всеки се пробужда значи.  ;D
« Последна редакция: Август 05, 2009, 22:05:45 pm от H. »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27