Автор Тема: Признаци на пробуждането и енергиен бюлетин от Керън Бишоп  (Прочетена 17591 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Vader

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 289
Ако предположим,че текстовете са писани от американци е ясно,карат ги да се чустват възвишени/хамериканците де/,като им казват че щом се чувстват зле значи това е на хубаво,пък те да си се нагъват с макдоналси,или ако писателите са нещо неразположени,а се мислят за много извисени духовно и оттам щом при тях е така значи при другите събудили се също е така...незнам де можи и да са прави,ще поживеем още 4 години и ще видим,ако не другия живот  :)
Brotherhood of the Intergalactic Federation of Bulgaria Bulgaria on three seas,mango to Saturn!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
За мен много от признаците са свързани с глобализацията, обездуховяването, обезкултуряването, обезличаването и обезрасяването на хората! Болестта на съвремието! Затова губим толкова деца и млади хора - защото те са обезверени и ги имат ВСИЧКИТЕ тези признаци. Тази статия ВСЕ ПАК дава малко надежда, ако изобщо младите загубени, обездушени и обезсърчени души я четат.

Депресия, параноя, биполярни отклонения, хранителни смущения, шизофрения, алкохолизъм, наркотици....

Вярно, че някой от симптомите са свързани с развитието на някой чакри и центрове, но може и да са просто възбудени от горните дразнители. Ако процеса не е контролиран, ще е провал, не "пробуждане"!

Затова предполагам някои тука са озадачени. Например някои от симптомите, които и аз преживях са директно свързани със злоупотреба с енергиите на някои чакри които не могат да се контролират. Случва се обикновено на хора, които прочитат "направи си сам хубава аура" или "...психична защита", а се отварят за енергии, за които не са подготвени и ... се сриват.

Случва се и на хора, които тъкмо са се вдъхновили, че са започнали астрални пътувания или завихрят разни светлинки, мисли, цветове и енергии през чакрите си .... и ги ударят военните "black-outs" или така наречените ниско-вълнови звукови зашеметяващи устройства...и стават параноици...и са добри пациенти в мулти-билионната индустрия на модерната психо-медицина.

И все пак "писанията" са позитивни, защото карат човек да се заинтересува за повече.  :)   

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
буда е такъв гаден глобализатор. първият май. още преди 2500 години е казал, че белезите и идентификациите само замърсяват истинската същност.
 ;D ;D ;D
а за другите абзаци си много права, но нямам представа защо става така. на твоя език се занимавам с отваряне на чакри и светлинното си тяло от 16 годишен, но не мога да се похваля и с едно негативно преживяване. имаше период от 2 месеца, в които имаше тъмнина около мен, но той дойде само защото не правех разлика кого допускам в живота си и си тръгна (заедно с един точно определен човек, или както би казал хорус, с един точно определен органичен портал) заедно с научаването на урока за енергийната екология (чистота). за щастие отново без никакво влияние върху моите собствени енергии и всъщност доказа, че тъмнината е илюзия и напрежението е било просто изкривяване в сетивата.

а и имай предвид, че подобни бюлетини и съобщения не се отнасят до баба ти сийка от квартала или до шофьора на таксито, освен ако не са се хванали сериозно със себе си и не медитират тайно :) смешно е да се твърди, че каквото и да е може да стане без поне малка степен на съзнателна работа или допускане. всички енергийни промени стават само ако ги допуснем. вярно е, че земята повиши много вибрациите си през последните няколко години и понякога изгаря енергийните полета на обитателите си, но това е в реда на нещата щом не са се адаптирали, а живеят така както през последните няколко хиляди години (и в термини на прераждане и в термини на онаследени и придобити от обществото и родителите им стереотипи и модели). степента на напрежение и дискомфорт е правопропорционална на нежеланието да се освободим от миналото и на желанието и очарованието от тъмнината в нас. енергийната атмосфера на земята е толкова наситена със светлина, с изключение на тъмните островчета - човешки аури - които не могат да видят извън себе си.

макар и косвено, тук е много валиден един израз, които използваме, когато срещнем някой познат съвсем неочаквано - "светът е малък" - светът не е малък, малък си ти - и е съвсем естествено да привличаш познатото - ти познаваш краен брой хора, чийто отпечатъци са записани в теб и затова ти се случват срещи именно с тях. по същия начин са записани и модели на поведение и реалността непрекъснато ти ги сервира. ако в теб има идеи и модели за страдание и трудности, е естествено и този преход да бъде тежък или да има много изкривявания в енергията в моментите на промяна. и заради сенките вътре, е нормално светът да ти се струва като сянка или като голяма конспирация срещу теб.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
на твоя език се занимавам с отваряне на чакри и светлинното си тяло от 16 годишен, но не мога да се похваля и с едно негативно преживяване. имаше период от 2 месеца, в които имаше тъмнина около мен, но той дойде само защото не правех разлика кого допускам в живота си и си тръгна (заедно с един точно определен човек, или както би казал хорус, с един точно определен органичен портал) заедно с научаването на урока за енергийната екология (чистота). за щастие отново без никакво влияние върху моите собствени енергии и всъщност доказа, че тъмнината е илюзия и напрежението е било просто изкривяване в сетивата.

Точно! Благодаря!  :)

Това ми беше идеята! Хората, с които аз се занимавам, не го разбират! Много от тях са "загубени дущи" - наркотици, беззработица, мулти-културизъм и загуба на идеали в обществото...

Ако ти си осъзнал това е добре, но 99% от душите на планетата не са? И какво правим?

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
събираме ги насилствено, връзваме ги и ги караме да слушат някоя медитация? и така няколко години.

всъщност не знам какво правим. аз съм забелязал, че дори и от всекидневното общуване има промяна в хора, които са често около мен, и в термини на фиността на енергията им и като баланс, най-вече в емоциите. най-големият капан за тези 99% е емоционалното им тяло. ако преодолеят или осъзнаят колко небалансирани са емоциите им и колко проблеми им създават, могат и ще започнат да не допускат да потънат в някоя емоция или да й се отдадат до крайности. и не говоря за потискане. а за най-обикновено самонаблюдение. освен на най-злобните хора, на останалите съм сигурен, че би им станало смешно ако можеха да се видят в пристъп на гняв или самосъжаление, или когато се карат с някого. е това е само началото, но е добро начало  ;)

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Много хубав отговор..Благодаря WhiteRider!  :)

За последните 2 години открих, че тези хора не реагират на елементарни въпроси "Заще ТОВА го засяга?", "Защо са психирани за този въпрос?", "Защо това е ВАЖНО за тях?"...

Празни погледи...празни мисли...НИЩО! Плашещо!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Цитат
Това което знаем е различни обяснения на "крайния резултат" само че ми се губят една или две фази преди него.Така че ако някой може да изнамери нещо подобно като обяснение тогава нещата биха приели и по сериозен вид. И това е така защото  поне в момента всичките "негативни" симптоми могат да се обяснят спокойно и с доста негативни влияния и вместо да се възприемат като предупредителен звънец, хората да си мислят че са на "прав" път  Намигване
Знаеш ли колко пъти съм ги задавал тези въпроси и отговорът почти винаги е, че по-добре и по-безопасно е да не знам. Продължавам да се чудя, след като има някакви усещания би следвало да знаеш коя е точната причина и каква е целта тази причина да се изяви именно в даден момент, а обясненията винаги са под формата на общи приказки. А иначе нещата и така са достатъчно сериозни, Алиен, особено за тези, които изпитват тези симптоми. Много е трудно обаче да обясниш на някой, при когото ги няма, как се чувстваш, поне аз трудно намирам подходящо и разбираемо за такива хора обяснение. Как да обясня усещането, когато има прилив на енергия с повишена вибрация и как всяко атомче в тялото ми реагира бясно? Как да обясня усещанията си, когато преди това съм се чувствал като съд, от който се източва определено количество енергия, но не е същото, както при целенасочено негативно влияние? Та такива ми ти работи...
А, истина е, че голяма част от симптомите са близки до тези при негативно влияние, но има разлика в усещанията. В началото човек се бърка кога какво е, но с течение на времето започва все по-точно да определя.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
дефинирай негативно влияние
много голяма част от така наречените атаки идват от собствените енергийни полета, защото умът е набалансиран. има много голямо его в това да имаш специален враг, който да ти прави атаки, защото те смята за значим или за заплаха. така че и огромна част от смятаните за външни влияния са си вътрешни. и това също е част от процесите на земята - околната среда връща нехармоничните енергии, които НИЕ сме излъчили навън - обратно към НАС. и защото е минало, понякога и страшно много време от момента, когато сме ги излъчили, ние не ги възприемаме като свои.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
дефинирай негативно влияние ... и това също е част от процесите на земята - околната среда връща нехармоничните енергии, които НИЕ сме излъчили навън - обратно към НАС. и защото е минало, понякога и страшно много време от момента, когато сме ги излъчили, ние не ги възприемаме като свои.

Не само от нас. Аз лично смятам, че това което ни влияе в ПО-ГОЛЯМАТА си част са негативни психо-енергии на обкръжаващото ни общество, които пък са предизвикани от глобализацията и кризата...и дългия списък от предишното ми съобщение...

Аз вярвам, че тялото е крайната жертва на енергийния проблем и преди да се появят някои от долните признаци ще има и други емоции, но ето някои от най-често срещаните:

Ако
- усетите тежест или болка в слюнчевия сплит
- болка в тила (може и да е едновременно в челото - епифиза + хипофиза)
- болка в слепоочията
- безпричинно чувство на вина, паника и депресия
- аритмия или световъртеж

И анализирате безпристрастно състоянието си в момента - личен живот, работа, проблеми...и НЕ откриете РЕАЛНА причина за това, то...

вие сте жертва на психичните енергии на окръжаващите ви. Не че те го искат - далеч съм от тази мисъл - просто това е обща психоза, която се натрупва и остава дълго в етера, а аурата ни ги попива като антена. Ще дам два много фрапиращи примера, защото се занимавах с това:
- Момиче се самонаранява (режи си вените), за да облекчи горните симптими с думите "Не знам какво ме удари, откъде, но не издържам..."
- Няколко човека припадат, става им лошо, завива им се свят или получават сърцебиене като влизат в столовата на компанията си при всички хора или на съвещание или след среща с "определени" хора.

Има и други случаи на реакции на външна енергия разбира се...

От тука има връзка с другия печеливш (и не винаги честен) бизнес за изчистване на аурите, мафлоците, духовете и т.н., но не е част от темата.

И Керън и другите "пробудили се" и "лечители" обикновено пишат СЛЕД ВРЕМЕ и от място, което е чисто от тези енергии. Много от тях са се научили как да се затварят и да контролират това, но дали е пробуждане или самозащитен механизъм на тялото, който те са овладяли? Аз съм по-склонна да мисля второто. Независимо от всичко, това е много позитивно и помага на хората - дали ще го наричат пробуждане или психична самозащита или възнасяне или... каквото и да е.

П.П. Сега е модерно да се ходи на семинари при такива хора. И наистина работи - като се потопи човек в енергийното поле на групата в някое изолирано ранчо или спа или хотел, но трябва само седмица обратно в старата енергийна среда за да се срути всичко.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
дефинирай негативно влияние ... и това също е част от процесите на земята - околната среда връща нехармоничните енергии, които НИЕ сме излъчили навън - обратно към НАС. и защото е минало, понякога и страшно много време от момента, когато сме ги излъчили, ние не ги възприемаме като свои.

Не само от нас. Аз лично смятам, че това което ни влияе в ПО-ГОЛЯМАТА си част са негативни психо-енергии на обкръжаващото ни общество, които пък са предизвикани от глобализацията и кризата...и дългия списък от предишното ми съобщение...
Така е, Тина, влиянието на околните е голямо, но се усеща много силно именно от хората с тези симптоми, защото те при тази трансформация стават твърде чувствителни и с течение на времето тази чувствителност нараства. Те са като един съд с вода, която са се заели да подобрят качеството и. Смяташ ли, че няма да се намери някой, който да не поиска да пие от тази вода, ей така, на готово  ;) Точно това правят някои! Въпросът не е , че някой ми мисли злото и ме атакува, а че ме използват като енергиен донор, защото моята вода е по-вкусна и по-питателна от тяхната. Та за такова негативно влияние ми беше думата.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Цитат
и това също е част от процесите на земята - околната среда връща нехармоничните енергии, които НИЕ сме излъчили навън - обратно към НАС. и защото е минало, понякога и страшно много време от момента, когато сме ги излъчили, ние не ги възприемаме като свои.

С този изказан принцип мога да се съглася само ако се покажат и вратичките за избягването му - защото е абсолютно невъзможно той да се отнася за всички и да не може да бъде избегнат. Достатъчно е да хвърлим един поглед на историята, колкото и манипулирана да е тя за да разберем че ако този принцип беше факт тези масови убийци които управляват от край време трябваше "околната среда" да им върне "нехармоничните действия" с лихливите още след първото такова!Но както виждаме май нещата не стоят по този начин или масовите убийства могат да се нарекат хармонични ? То почти няма управленски режим и конкретни хора които стоят зад режима да не са издавали заповеди за тези убийства, но отново не виждам "околната среда" да им е върнала тази дисхармония - много от тях управляват деситилетия за да бъдат заменени с други от същото тесто. За сметка на това виждаме как "дисхармонията" се връща под формата на болести на тези които са най-беззащитни.Ако беше хората да си умираха естествено дори от болести (за повечето от които също се съмнявам че са естествени)както и да е мога да видя хармония. Ама в  масови умишлени убийства и то от тези които винаги са упраляващи и даващи насоките в живота на другите - това не ми се връзва с каквато и да е хармония, карма, справедливост и т.н синоними.Ако системата сама се регулираше удачно дори нямаше да има нужда от институции като съд - защото всяко нехармонично действие би водило до неприятни последствия за причинилия го.Колкото до това за "времето" и закъснението самия принцип ми се вижда твърде нелогичен и все едно някой се гаври за забавление. Все едно ти в 5 ти клас да си ме настъпал и аз след 10 години ей така както си вървим да ти лепна един шамар без да ти кажа защо и да очаквам ти да ме разбереш. А то естествено е че нито ще ме разбереш нито нищо и всичко това ще доведе до още по-голяма каша отколкото ако проблема се реши веднага.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
И двамата сте прави Миротворец и Алиен.

Бих поспорила с Миротворец, че само определени хора усещат тези енергии, защото ВСИЧКИ ги усещат - ние сме общо взето еднакви енергийни системи, но малко ги ОСЪЗНАВАТ! Затова търсят и се интересуват от такива четива. Ако успеят да се защитят с "направи си сам" - добре, но тези които не могат?! Страшно е!

По отношение на писаното от Алиен също съм абсолютно съгласна, защото добрите хора се отварят за енергиите на другите за да ги пречистят...и си страдат после. ТЕ - убийци и насилници и психопати, които вибрират на по-ниски енергии отчаяно се нуждаят от хора с по-високи енергии да се захранват. Ще си позволя да ви обърна внимание на езотеричната приказка за красавицата и чудовището. ЧУдовищата винаги ще се залепват за духовно чистата красавица, защото тя притежава енергия от която те отчаяно се нуждаят. В приказаката красавицата успява да трансформира чудовището, но ако чудовището е психопат или убиец или насилник дебнещ невинни деца или хора, които не знаят тези закони - какво се получава?

И не вярвам, че събудени или добри хора пращат "лоши" мисли и вибрации в етера...

stiver

  • Гост
И според мен външните негативни влияния са реален феномен. Мисля, че е въпрос на твърде голямо его да си въобразяваме, че сме изолирани в някакъв напълно недосегаем и неуязвим свят. Не сме толкова съвършени, не сме толкова силни и не сме толкова уникални създания. Разбира се много голяма част от проблемите ни са резултат от нашата ментална дейност, но за съжаление не сме много умели в това да си държим своите отпадъци само за себе си. Всеки един от нас носи по една кофа с психичен боклук на гърба си и когато двама или повече хора се срещнат всеки вади от своята кофа и изсипва в тази на другия. Това е нашето ежедневие и липсата на всякаква култура на психична хигиена докарва до тези стресови състояния.
Освен това не трябва да се отрича и съществуването на други видове повече или по-малко интелигентни енергийни явления, от най-различен произход, които също имат интерес да се закачат с нас. Да не говорим за енергийното замърсяване с мисловни форми от сферата на колективното съзнание непрекъснато подхранвани от средствата за масова информация, които вече стават все по-трудни за преглъщане от обикновените хора. Да споменавам ли и колективната карма, чиито механизми на действие не са много по-различни от тези на индивида. Мисля, че тук няма нужда да се разсъждава на прекалено абстрактно ниво или да се изпада в депресия. Не мисля, че хората са чак толкова безмозъчни колкото си мислим. Мисля, че ако си дадем сметка, че леля Сийка също има съзнание и се преражда от няколко стотин хиляди години насам, и тя си има своите кармични задачи да решава, и тя има аура и чакри, и тя има своя път към пробуждането може да престанем да гледаме на нея като на стеротипен субект и да проявим малко повече вяра в човешкия род. А и да проявим малко повече строгост към безразборното и изхвърляне на психични отпадъци около нея и върху другите хора. На човешки език това май се нарича етика.


Неактивен optimus7

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
http://vbox7.com/play:87417c16   stiver тиа хора не са толкова безмозъчни колкото изглеждат  :D  Решават кармични задачи
In the spark of the enemy there will be salvation and in the darkness hour there will be light !!!

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
и от къде само дойде тази идея, че някои е безмозъчен? всеки е отговорен сам за себе си и няма нужда от спасители или някои да ги съжалява. няма безвъзвратно пропуснати неща, както и няма вечна смърт за душата :)

обратните твърдения идват, според мен, от известни натрупвания на отчаяние в емоционалното тяло, колкото и на пръв поглед да са отнесени към "други хора", а не към говорителите.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27