Автор Тема: Телевизия СКАТ нахлу при митрополит Николай и му връчи фес  (Прочетена 3498 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Radostin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Телевизия СКАТ нахлу при митрополит Николай и му връчи фес

Не допускам, че г-н Сидеров стои зад страшния грях, който извърши спрямо мен екипът на телевизия СКАТ, заяви пловдивският митрополит Николай.
Той потвърди, че журналист и оператор на телевизията са нахлули вчера в жилището му и му връчили фес след серия агресивни въпроси.
Поводът за посещението на екипа на СКАТ бил отказът на митрополита да благослови кандидатурата на отец Боян Саръев за кмет на Кърджали.
Този предварително подготвен фарс е голяма обида не само за мен, като православен архиерей, но и към цялата Българска Православна Църква, каза дядо Николай.
Той добави, че ще "отвърне на атаката не с атака, а с молитви” и няма намерение да иска от ръководството на СКАТ наказание за екипа.
Митрополит Николай бе категоричен, че няма да има затягане на пропускателния режим в митрополията и че няма намерение да наема лична охрана.
“Охрана са ми Господ и небесните ангели”, коментира Негово преосвещенство.
Инцидентът нямало да повлияе на решението му за кандидатирането на Саръев за кмет, защото то било внимателно обмислено “в съответствие с канона и с Божията мъдрост, отразена в Светото писание”.

Феса му го връчи лично Валентин Касабов водещия на предаването "ПАРАЛАКС".
Наскоро имаше статия отново за пловдивкия митрополит Николай,че е бил лекуван в психиатрична клиника и разрешава слушането на хард рок музика(нека да вземем само за пример какво става с водата,след като се пусне хард рок музика).

Инфото е от 2007 г.

Неактивен snoopoff

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Ами даже и да не е прав човека, да е сгрешил някъде или пък да не е добре със здравето, това не е начина! Самоволната агресия не решава нищо.  :-X

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Сигурно ще ме оплюете, ама аз одобрявам действията! Всеки си получава заслуженото според "нивото си".

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Не е правилно. Доста низка постъпка. Но от СКАТ какво да се очаква.
Имам чувството, че са агенти на Доган.

Неактивен snoopoff

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
НЕ на агресията \/  :-*

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27