Автор Тема: Тъмни енергии?  (Прочетена 18909 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен :)

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
  • Ако има нещо, няма нищо! :) Не се предавай никога!
Re:Тъмни енергии?
« Отговор #45 -: Юни 03, 2009, 15:02:31 pm »
Чувствам, че са тук, за да вредят и че не просто са черни на цвят, а че са директно от ада! Да, как искаш да ти ги пратя, по скайпа ли, по мейла ли, с блутут ли.. как... Не си забавна. И между другото как ми се трият постовете като... Всеки втори пост ми се трие...
« Последна редакция: Юни 03, 2009, 15:04:44 pm от :) »
Разрушавайте системата по всеки един възможен начин!!!

stiver

  • Гост
Re:Тъмни енергии?
« Отговор #46 -: Юни 03, 2009, 15:45:53 pm »
Не, не, повярвай ми, не се опитвам да съм забавна. Само се опитвам да представя нещата по-леко, да разсея страховете ти, да не се фокусираш върху тях, а да видиш и други възможности. По-добре ли щеше да ти е да изпадам в транс и да ти говоря ужаси с обърнати очи? А нещата, които написах наистина ги мисля. Страхът е противно нещо. Той изсмуква и силите, и разума повече от каквото и да било. Сенките рано или късно ще се разкарат, ако не им обръщаш внимание, но страхът оказва съвсем реални поражения върху психиката, които после много трудно се преодоляват. След това хората си казват „Ето, демоните изсмукаха силите ми.” Суеверието и страхът процъфтяват и кръгът се затваря. Излез малко навън, на светло, подишай, времето е супер днес.

Добре, хайде, приятен ден. :)И без това скоро някой ще се появи да ти разкаже подробно от кое ниво на ада са демоните ти и какви заклинания да рецитираш. Избирай сам: демони от ада, interdimensional beings или оптическа измама.
 :-* :-* :-* 

Неактивен :)

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
  • Ако има нещо, няма нищо! :) Не се предавай никога!
Re:Тъмни енергии?
« Отговор #47 -: Юни 03, 2009, 15:53:29 pm »
Ххахахаха. :)
Разрушавайте системата по всеки един възможен начин!!!

Неактивен Rinaldo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re:Тъмни енергии?
« Отговор #48 -: Юни 03, 2009, 19:33:22 pm »
Никаква Кастенада не чета, нямам страх от нищо, нямам страхови фобии, не съм шубе, не съм с лабилна психика, напълно нормален, критичен, млад мъж съм, сериозно ви приказвам, нещо има в къщата ни, а вие се бъзикате... Толкова са реални!
Ей, мен! Кастанеда е "той"-  ;D не е зле да го прочетеш. Направо си е настолно четиво за такива като теб! За страховете ти - имах такъв  инцидент - както си вървях по улицата изведнъж ме сграбчи неистов ужас. Един старец беше на отсрещния тротоар, от който се излъчваше това усещане и добре че имам самозащита - всичко си дойде на мястото. Обградих се мислено със златна светлина и постепенно чувството за страх отшумя. Та мисълта ми е, че в твоя случай, може и приятелката ти да е допринесла за неприятните ти усещания!
Поздрави :)

Неактивен sharga

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re:Тъмни енергии?
« Отговор #49 -: Октомври 02, 2009, 18:07:18 pm »
Чувствам, че са тук, за да вредят и че не просто са черни на цвят, а че са директно от ада!

да абсолютно вярно, черните неорганични същества могат да правят Fear имат го като ability. Тоест не е че теб те е страх , а те просто правят 'Страх'. Както е казано в по-горния пост обливаш се със златна светлина, златна течност, заливаш също самото същество с такава светлина ако го видиш или усетиш къде е точно. Можеш също да го запалиш с бял огън, той е като нормалния само че е бял. изчиства много добре. Доста често обаче черните неорганични за вързани с нещо като маркуч към източник, малък басейн с черна енергия. Затова като чистиш, изчистваш всичко около него а също и източника към който е вързан.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Тъмни енергии?
« Отговор #50 -: Октомври 02, 2009, 18:53:13 pm »
Единственото, което ще постигне, е че ще пречисти съществото и ще го защити със златна светлина :)

Нещата не бачкат така, това, че съществото е от малко по-различно място от това, което ти обитаваш, не значи, че полезните неща за теб са вредни за него, тъкмо обратното: златната енергия е защита и благо за всички, включително и за тъмната страна, и белият огън пречиства всичко, дори и тъмната страна.

Можеш да победиш тъмна страна само с тъмни методи - трябва просто да се покажеш по-силен от нея...а не да й правиш услуги.Това, дето го пише повсеместно, е чиста проба дезинформация.
Светлата страна също можеш да я победиш само с тъмни методи - защото атаката и нападението са част от тъмната страна.
« Последна редакция: Октомври 02, 2009, 20:11:20 pm от Mirotvorec »

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Тъмни енергии?
« Отговор #51 -: Октомври 02, 2009, 19:13:37 pm »
Чувствам, че са тук, за да вредят и че не просто са черни на цвят, а че са директно от ада!

да абсолютно вярно, черните неорганични същества могат да правят Fear имат го като ability. Тоест не е че теб те е страх , а те просто правят 'Страх'. Както е казано в по-горния пост обливаш се със златна светлина, златна течност, заливаш също самото същество с такава светлина ако го видиш или усетиш къде е точно. Можеш също да го запалиш с бял огън, той е като нормалния само че е бял. изчиства много добре. Доста често обаче черните неорганични за вързани с нещо като маркуч към източник, малък басейн с черна енергия. Затова като чистиш, изчистваш всичко около него а също и източника към който е вързан.
По-добре изпълни процедурата по отношение на себе си, а за черното същество забрави. Всъщност, ако можеш да запазиш равновесие нямаш нужда дори и от това да се обливаш със светлина. Но и в двата случая атаката няма да те засегне. Всъщност освободените енергии ще се върнат към този, който ги е породил, но както казах по-добре е в момента на защитата да не мислиш за това.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Тъмни енергии?
« Отговор #52 -: Октомври 02, 2009, 19:18:24 pm »
По-добре изпълни процедурата по отношение на себе си, а за черното същество забрави.

Еми да, това е най-добре всъщност, но зависи от целат ти.Ако искаш само да се защитиш, правиш това.Ако искаш да го контраатакуваш, правиш му атака(с тъмен принцип, няма друга атака, освен на тъмния принцип).

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Тъмни енергии?
« Отговор #53 -: Октомври 02, 2009, 20:37:26 pm »
Мотивацията при контраатаката определя характера й - тъмен или светъл. Самата енергия е неутрална. Ако искаме да навредим, това разбира се при всички случаи е тъмна атака. Но дори и да не контраатакуваме атакуващия ни, собствената му атака, ако се окаже неуспешна, ще се обърне срещу него самия, а ние нежелаейки нараняването му няма да се обвържем кармично с неговото унищожение. Не знам дали си чел агни йога. Можеш да потърсиш абзаците, където се използва думата терос (teros), защото те в по-голямата си част се отнасят към психическата защита. Ето един такъв абзац:

Психическата енергия е наричана понякога Терос. В заветите на херметизма може да се намери изразът: „Воинът Терос издигна своя щит“ – така се е посочвало защитното значение на психичната енергия.
Чували ли сте йог да е бил разкъсан от зверове? Няма такъв случай, защото никое животно, притежаващо частица инстинкт, не би се хвърлило срещу щита на Терос. Работата е само в това Теросът на Чашата да бъде изтеглен навън, към крайниците. Каналите на Чашата се разклоняват до всички крайници и някои хора могат да усещат светлината на Чашата [анахата, сърдечния център], напрягайки пръстите на краката или на ръцете или да долавят светлината на Камбаната [брахмарандра, теменния център] при съответствие на Чашата. Всичко това не е метафизика, а ръководство за прилагане в живота. Мнозина се нуждаят от защита. Защо да не използваме собственото си съкровище?
Не е трудно, както акумулирането енергията на Терос, така и извикването й навън. Не трябва да се губи съзнание в решителния час и тогава сме на крачка от смъртоносното око. Йогът не желае да убие животното – злата воля се разбива в щита на Терос. Трябва да се разбере, че не насилствената воля, а натрупаното в Чашата е източник на защитата и въздействието.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Тъмни енергии?
« Отговор #54 -: Октомври 02, 2009, 21:08:17 pm »
Ако защитата се разбира като контраатакуване, съм съгласен.

Искам да кажа, че няма атака, чиято цел да не е да нарани - това е в дефиницията на думата "атака". Атака, контраатака(изразява се в изпреварваща атака), все за едно става дума.

И именно, тъй като енергията е неутрална, тук като за тъмен принцип и светъл принцип говоря за полярностите.

Светлата полярност просто не може да атакува, нейната природа не е такава.Нейната природа е да брани, съхранява и възсатновява.
Атаката е част от същността на тъмната страна.В действителност не може да има атака от златна светлина(на езика на вибрациите става дума).Нито атака от бял или пречистващ огън.Това не са части от тъмния принцип.

Тъй като светлата страна винаги е щит, а тъмната страна винаги е оръжие..., в случая става дума за манипулация на същностите, а не за атака от страна на светлината.

Защото тъмната страна чака да бъде предизвикана, за да се прояви.А светлата страна чака да бъде атакувана, за да се прояви.

Ако човек не влезе в играта, няма игра.За това става дума в този "йога-абзац" и няма отношение по нещо като "светла атака".

П.П.
А по-горе имах предвид да се отвърне на огъня с огън - да се кръстосат оръжия или човек да се брани, контраатакувайки тъмната страна с тъмни прийоми.Но това е по-лошият избор в действителност, много по-добре е да не влиза в играта, като стои вън от светлата страна и не обръща внимание на тъмната страна.
Защото навлезе ли по настроение в светлата страна, той веднага ще предизвика тъмната по този начин, а тя това и чака.
« Последна редакция: Октомври 02, 2009, 21:12:24 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Re:Тъмни енергии?
« Отговор #55 -: Ноември 21, 2009, 12:46:56 pm »
Имам близък, който е доста болен, от отчаяние започва да ходи при некви гадатели и глупости и един от гадателите казва, че много негативна енергия се била натрупала и като се изчистила ще оздравее, там с некви процедури, но те са доста скъпички. Човека си е прав до някъде за негативните енергий, доста даже щом и аз ги усещам. Според мен от тези процедури няма никакъв смисъл, ако искаш да гониш негативни енергий трябва да промениш доста от ежедневието, но все пак дайте мнения.   

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Тъмни енергии?
« Отговор #56 -: Ноември 21, 2009, 13:09:53 pm »
Делото по спасяване на давещите се е дело на самите давещи се!
Би било признак на дълбока заблуда, ако въпросният човек има очакванията друг да го прочисти от такива енергии чрез 5-10 или повече сеанси(естествено, придружени с точна цена за всеки един). Точно това е един от признаците за истински и фалшив лечител. Истинският ще го напътства как той самият да действа, ще го ръководи стъпка по стъпка, ако е нужно и с години и по никакъв начин няма да си позволи да го изнудва по какъвто и да е начин.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Re:Тъмни енергии?
« Отговор #57 -: Ноември 21, 2009, 20:31:46 pm »
Добре, но когато се изчисти тази негативната енергия няма ли след време да се натрупа пак?
« Последна редакция: Ноември 22, 2009, 00:02:09 am от Mirotvorec »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Тъмни енергии?
« Отговор #58 -: Ноември 22, 2009, 00:06:32 am »
Това си зависи от човека, от начина му на живот, от степента на осъзнатост, която влага в ежедневието. Това не е нещо, което го правиш един път и край, това е процес съпътстващ целия ти живот.
Не мисли като човек!-Крион

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27