Автор Тема: Тъмни енергии?  (Прочетена 18923 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен :)

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
  • Ако има нещо, няма нищо! :) Не се предавай никога!
Re:Тъмни енергии?
« Отговор #30 -: Май 28, 2009, 04:16:58 am »
Хора, от няколко дни усещам много лошо присъствие в нас, дори сега е до мен, понякога чуствам, че се вселява в мен, много е лошо, тръпки ме побиват направо, някой път съм виждал с периферното си зрение сенки, които много бързо преминават на някъде, какво е това???
Разрушавайте системата по всеки един възможен начин!!!

Неактивен ThreeFaces

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
  • Omnia ab Uno
Re:Тъмни енергии?
« Отговор #31 -: Май 28, 2009, 04:35:37 am »
Да не би да четеш Кастанеда? :-\

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Тъмни енергии?
« Отговор #32 -: Май 28, 2009, 20:18:47 pm »
Да не би да четеш Кастанеда? :-\
хахаха, да, определено е страхови фобии, породени от четенето на книжки.
Виж за Кастанеда не знам, ама имаше една книжка, нещо за "нещастието" беше, дето вътре само страхотии, сенки и гущери има. Нищо чудно да почне да те хваща шубето. Особено ако си достатъно наивен да вярваш на тия работи.
Казано по езотеричен начин (а и в синхрон със заглавието на темата) - ако книжката е проводник на "Тъмни енергии", то с много четене може да ги вкараш у дома си.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Re:Тъмни енергии?
« Отговор #33 -: Май 28, 2009, 20:34:15 pm »
Имал съм подобни усещания и не мисля, че е само от шубето.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Тъмни енергии?
« Отговор #34 -: Май 28, 2009, 20:57:16 pm »
Дори и да има нещо друго, то главно шубето го вика, а също и те прави подвластен и в подчинена позиция.

Ако лично ти си стабилизираш психиката, няма да има проблеми, ако ще и в пъкъла да влезеш.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Re:Тъмни енергии?
« Отговор #35 -: Май 28, 2009, 21:15:50 pm »
Страхът замаглява сетивата. Точно заради това повечето ми "интересни случки" ми се случват, когато съм спокоен. Иначе имам един приятел, който обича да се еб*ава с демони и духове и после, постоянно вижда сенки и чува гласове. 

Неактивен ELSINOR

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re:Тъмни енергии?
« Отговор #36 -: Май 30, 2009, 11:00:06 am »
Страхът ли само е виновен да чувстваш че връзката с енергията ти е затруднена? А не е ли чуждо вмешателсво например-завист,агресия или друго подобно чувство.Тъмните може би също имат хора-портали чрез които да действат.Аз лично в момента усещам такъв човек в моето обкръжение.Като той е там като че ли ми секва връзката с енергията като блокаж.Старая се да го избягвам но не става в една компания сме.Ако има начин да го неутрализирам моля кажете ми ка да го направя.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Тъмни енергии?
« Отговор #37 -: Май 30, 2009, 19:14:12 pm »
Е, не си дала много информация.

Освен - "някъде имало един човек"

Може би става въпрос за енергиен вампир:
Ето информация по темата:
(намерих я с търсачката и не претендирам се изчерпателност)

    
Как да се защитим от енергиен вампир
http://forum.xnetbg.com/index.php?topic=5896.0


Енергийни влияния, зависимости, вампиризъм   
http://forum.xnetbg.com/index.php?topic=9009.msg160737#msg160737


http://daobg.com/forum/index.php?showtopic=2000&st=0&start=0

http://lovestyle.org/forum/showthread.php?t=1563&highlight=%E2%E0%EC%EF%E8%F0%E8
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен :)

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
  • Ако има нещо, няма нищо! :) Не се предавай никога!
Re:Тъмни енергии?
« Отговор #38 -: Юни 02, 2009, 22:33:09 pm »
Никаква Кастенада не чета, нямам страх от нищо, нямам страхови фобии, не съм шубе, не съм с лабилна психика, напълно нормален, критичен, млад мъж съм, сериозно ви приказвам, нещо има в къщата ни, а вие се бъзикате... Толкова са реални!
« Последна редакция: Юни 02, 2009, 23:34:27 pm от :) »
Разрушавайте системата по всеки един възможен начин!!!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Тъмни енергии?
« Отговор #39 -: Юни 03, 2009, 01:22:40 am »
В единия постинг пишеш, че тръпки те побивали, и умираш от шубе,
а във другия пишеш, че нямаш страх от нищо. Бъди по-последователен в мненията си. Определи си кое от двете е.

Виж там имаше един, дето пишеше книги за тия работи рептили мептили, 3Д, 4Д. Той сигурно знае как да ти помогне. Даже лично се е срещал май, не знам.

Какво бихме могли ние да помогнем и да кажем, като аз дори не вярвам в тия работи, че ги има.

Най-добрия съвет, който мога да ти дам - стига се филмира с книжки, филми и глупости, ами излез, намери си едно гадже, и нощувай у тях няколко вечери подред.
Така тълъсъмите ще се прехвърлят в някоя друга къща.
Бих дошъл да ти помогна и да ги изкъшкам от там, тези жалки мизерии, но не съм наблизо.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен :)

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
  • Ако има нещо, няма нищо! :) Не се предавай никога!
Re:Тъмни енергии?
« Отговор #40 -: Юни 03, 2009, 01:31:17 am »
Знаех, че няма да 'фанеш разликата, не изпитвам страх и шубе от нищо, но това наистина беше страшно... Тръпки ме побиват, това нищо не означава, това е напълно нормално. Самото нещо си е страшно по принцип, тялото ми се страхува, но аз не се, побиват го тръпки, но мен не ме, мисля че ме разбираш. Не си противореча... Знам за рептилите, но не мисля, че това е рептил. Никакви книжки не чета..., нито филми гледам, нито глупости, имам сериозна приятелка, не съм някой, дето седи по цял ден на компа и се "филмира". Ама наистина, не знам какво е това... Не знам какво бихте могли да ми помогнете вие, но мисля, че това преживяване влиза точно в юрисдикцията на темата "Тъмни енергии", затова го постнах тук. Все някой може и да ми помогне наистина, кой знае, аз съм длъжен да го постна, пък ако някой може да ми помогне, добре ще да е. :)
« Последна редакция: Юни 03, 2009, 02:19:26 am от :) »
Разрушавайте системата по всеки един възможен начин!!!

stiver

  • Гост
Re:Тъмни енергии?
« Отговор #41 -: Юни 03, 2009, 09:49:29 am »
:-), не мога да ти помогна със съвети като да ръсиш светена вода в къщи или да рисуваш пентаграми по вратите, но мога да ти помогна да намериш информация. Сенките, които виждаш с периферното си зрение са доста разпространено явление. На английски се наричат shadow people. Можеш да намериш купища информация като го напишеш в гугъл. Има ужасно много теории за това какво са и обясненията зависят обикновено от верските убеждения на хората. Аз например най-много харесвам обяснението за това, че shadow people са хора, които съществуват успоредно с нас в друго измерение и ние за момент някак си успяваме да ги видим, когато не сме фокусирани. Но това е което на мен ми харесва, защото ми звучи много яко. На теб може да ти допадне друго обяснение.

Като гледам заглавието на темата – по-вероятно е да си паднеш по теория за призраци и демони. Едно е сигурно – до сега никой не е съобщил shadow people да са нападнали някого или да са причинили нещо лошо. Общо взето – просто си минават от там. Защо изпитваш страх – ами съвсем нормална човешка инстинктивна реакция. Всеки би се уплашил ако някаква сянка му ходи зад гърба. Плаши ни неизвестността. И призраци да са. Какво от това. Сенки на хора, които нищо не могат да ти направят. Защо всички реагират толкова патетично, когато става въпрос за призраци? Защо някой не опита да обърне нещата – да им разкаже някой виц, например. Може би точно това им е нужно в тъжния им свят - малко смях и съчувствие.

Неактивен :)

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
  • Ако има нещо, няма нищо! :) Не се предавай никога!
Re:Тъмни енергии?
« Отговор #42 -: Юни 03, 2009, 10:28:30 am »
Хм.. Интересни теории, не е зле ако са така, но ако не са така би трябвало да се махнат, не че ме е страх, просто не им е мястото тук. Вицове ше има разказвам... ;D
Разрушавайте системата по всеки един възможен начин!!!

Неактивен darena.666

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re:Тъмни енергии?
« Отговор #43 -: Юни 03, 2009, 13:38:42 pm »
Дори и да има нещо друго, то главно шубето го вика, а също и те прави подвластен и в подчинена позиция.

Ако лично ти си стабилизираш психиката, няма да има проблеми, ако ще и в пъкъла да влезеш.

stiver

  • Гост
Re:Тъмни енергии?
« Отговор #44 -: Юни 03, 2009, 14:41:59 pm »
Хм.. Интересни теории, не е зле ако са така, но ако не са така би трябвало да се махнат, не че ме е страх, просто не им е мястото тук. Вицове ше има разказвам... ;D

Може да си прав, че не им е мястото тук, но как може човек да знае къде точно да ги отпрати, ако не знае с какво си има работата? Сигурен ли си, че ги отпращаме на правилното място? Това, че са тъмни на цвят, не означава, че са лоши. Може просто да са се изгубили, може пътят им да минава през твоя дом. Може да си живеят там и да не знаят за твоето присъствие. Може понякога да те мяркат с крайчеца на окото си и да си мислят, че са видяли демон. Може те сега също да правят някакви техни си ритуали за да те пропъдят теб. Защо ли все си мислим, че само около нас е създадена вселената.

На твое място сигурно бих се опитала да разбера какво са, да инсталирам камера, да се опитам да комуникирам. Такава възможност не е за пропускане. Но аз съм си любопитна по начало, а нали знаеш: „Любопитството уби котката.” А и дори да ги изгониш от своя дом, каква е гаранцията, че няма да отидат при някой друг? Хей, сетих се, ако искаш, прати ги при мен на квартира докато им намеря постоянен дом. У нас е широко.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27