Автор Тема: Поличбите?  (Прочетена 7083 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен DN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re:Поличбите?
« Отговор #15 -: Юли 21, 2009, 11:27:06 am »
Здравейте! От доста време чета темите в различните форуми, понякога имам желание да напиша и аз мнението си, но се чувствам "малка" и недорасла :-[! Но за втори път ми се случва нещо "меко" казано странно, ако не му е мястото тук моля админите да го преместят, но ми се ще да го приема за някакъв вид поличба! Ще се опитам да бъда кратка: от почти година и половина живеем в ново жилище /не ново строителство/ преди около два месеца една сутри в хола на апартамента върху паркета имаше вода или по-скоро бистра течност. Упрекнах съпруга си, че е разсипал чаша там, но той категорично отрече. Огледахме стени, под, таван, но НИЩО, нямаше и следа от къде може да се е взела тази вода! Мина време и забравихме за случката, НО .... в неделя  :o след като направих седмичното почистване на апартамента, реших да изпуша една цигара на терасата на хола и на влизане видях отново локва - приблизително около 100 - 150 гр. течност без цвят и мирис почти на същото място! Вече съм доста притеснена, защото нямам логично обяснение. Моля, за компетентно мнение или поне някакво горе - долу логично обяснение, за да не психясъм. Аз лично имам чувството, че нещо трябва да направя, но какво... Съпругът ми смята, че това може да е знак за нещо хубаво, защото водата е чиста и дава живот. Ако някои е имал такова преживяване нека сподели, може и на ЛС.

Неактивен ipsilan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Re:Поличбите?
« Отговор #16 -: Юли 23, 2009, 02:06:32 am »
Добре дошла DN,благодарим ти,че сподели,но според мен,не бързай да търсиш нещо паранормално в появата на локвата вода,поиграй си малко на домашен полицай,знаеш горе-долу мястото,наблюдавай го внимателно,дори с периферно зрение,и вярвам,ще откриете странната поява на водичката.Всъщност жилището къща ли е,или блок,на кой етаж сте...Не се паникьосвай,почети малко из форума,и ще се "събудиш" ;)
Животът е сън,смъртта е събуждане...

Неактивен aldonea

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
  • От всичко достатъчно!
Re:Поличбите?
« Отговор #17 -: Септември 03, 2009, 21:19:28 pm »
А какво ще кажете за поличбата със знамето на европейския съюз във Варна? За тези, които не знаят, във Варна издигнаха най-високите пилони на Балканския полуостров. Два, на единия беше закачено знамето на България, на другия-на европейския съюз. След известно време това на съюза се скъса отгоре, и буквално беше замряло под българското. А нашето се вееше гордо :) Сега от 2-3 дена знамето на евросъюза изобщо липсва. Какво ли означава това?...
     :)Едва ли ще кажа нещо ,което не знаете,но само да ви припомня, че още Беинса Дуно (Учителя) е казал, че ще има моменти в които България ще бъде спонсорирана от обединените европейски страни в съюз, но малко след като България влезе в този съюз , той ще се разпадне.  Още е казал и това,че Българи винаги ще има. Защото всеки организъм се нуждае от отделителна с-ма в случаят България е черният дроб.
Така,че и знамения или поличби или както искате ги наричайте ...да винаги ще има :hi:
БОЛКАТА Е НАЙ-ДОБРИЯТ УЧИТЕЛ!!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27