Автор Тема: Поличбите?  (Прочетена 7056 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

gwiz

  • Гост
Поличбите?
« -: Юли 31, 2007, 15:41:41 pm »
От известно време все попадам "случайно" на материали в нета... в различни книги, които чета и си задавам въпроса... дали дори факта, че това се случва не е една поличба...
Някой ако може да ми каже нещо повече или пък още по-добре... как да ги разпознаваме ще бъда много благодарна :) :)
« Последна редакция: Юли 31, 2007, 15:55:58 pm от H. »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Поличбите?
« Отговор #1 -: Юли 31, 2007, 15:56:41 pm »
Самият факт, че си тук и задаваш този въпрос, означава че следваш поличбите. Следователно можеш да ги разпознаваш и разбираш ;)

gwiz

  • Гост
Re: Поличбите?
« Отговор #2 -: Август 01, 2007, 01:12:13 am »
не винаги ги разпознавам.. дори рядко .. дори не съм сигурна какво точно са и как точно се проявяват :?

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Поличбите?
« Отговор #3 -: Август 01, 2007, 10:23:38 am »
Ми обикновено са или неща, на които точно там  където са им е мястото и изглеждат по-реални и на място от всичко останало, или пък са неща, на които изобщо не им е там мястото и въпреки това ти избождат очите...
« Последна редакция: Август 04, 2007, 01:43:51 am от Eon »
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

gwiz

  • Гост
Re: Поличбите?
« Отговор #4 -: Август 02, 2007, 05:30:45 am »
като стана дума.. тази вечер ми отграднаха в една дискотека чантата - ключове, козметика, GSM, пари, личната ми карта .. :)

Eon

  • Гост
Re: Поличбите?
« Отговор #5 -: Август 02, 2007, 11:49:46 am »
и това мислиш, че е поличба?  :-\

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re: Поличбите?
« Отговор #6 -: Август 02, 2007, 11:53:45 am »
като стана дума.. тази вечер ми отграднаха в една дискотека чантата - ключове, козметика, GSM, пари, личната ми карта .. :)

Хахаха, това е люта поличба, за много ядове при вадене на нови документи, ключове  и др. липси.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Поличбите?
« Отговор #7 -: Август 02, 2007, 12:54:56 pm »
Поличбата ше ти избоде очите :) "Какво по дяволите правиш по дискотеки?" :P

Eon

  • Гост
Re: Поличбите?
« Отговор #8 -: Август 02, 2007, 14:38:27 pm »
Поличбата ше ти избоде очите :) "Какво по дяволите правиш по дискотеки?" :P
това горе не е поличба, то е въпрос...  :P

Някой да напише какво значи поличба, че тука се използва под път и над път.

gwiz

  • Гост
Re: Поличбите?
« Отговор #9 -: Август 02, 2007, 18:50:58 pm »
ахаха да тва за ядовете си е така.. днес от 11 сутринта до 17 съм се занимава с документи за лична и дебитна карта.. ноо както и да е :) .. та за поличбите.. аз лично не съм наясно дори какво представляват.. как да разберем примерно че нещо е поличба или .. че не е .. хах  :-\

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re: Поличбите?
« Отговор #10 -: Август 02, 2007, 22:38:47 pm »
An omen, or portent, is a phenomenon that is believed to foretell the future, often signifying the advent of change.
Interpretation of omens and prophetic signs is a form of divination.
Omens may be considered either good or bad depending on their interpretation. The same sign may be interpreted differently by different people or different cultures.
For example, a superstition in the United States indicates that a black cat is an omen of bad luck, while in the United Kingdom it is considered a good omen. Comets also have been considered to be both good and bad omens.
In 2007, a nursing home cat named Oscar frequently appeared near patients when they were near death.

Неактивен veselqk-U

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Re: Поличбите?
« Отговор #11 -: Август 03, 2007, 03:55:48 am »
Поличбата ше ти избоде очите :) "Какво по дяволите правиш по дискотеки?" :P
това горе не е поличба, то е въпрос...  :P

Някой да напише какво значи поличба, че тука се използва под път и над път.

Поличбата е знак,че настъпва промяна.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Поличбите?
« Отговор #12 -: Август 03, 2007, 12:07:52 pm »
За хората с развита интуиция поличбите са знаци. Това са ориентири по пътя на душата.
"Следвай поличбите!"- май Куелю в една книга го бе казал. Следва се нещо, което виждаш или усещаш. Интуицията безпогрегрешна надушва поличбите. Иначе не би била такава :)
А за хората с позадрямала интуиция няма поличби, има случайности. Така те наричат знаците, които вече са подминали.
Според мен, това, че са те обрали не е поличба . Но ако то е много ценно и промени нещо в теб и живота ти можеш да си благодарна на сръчните ръчички, защото промяната е велико нещо. Обожавам промяните :)
Съвсем "случайно" видях, че свързваш кражбата с поличба и се жалваш за откраднатото и в друг форум и си рекох да те предупредя : " Отваряй си очите в дискотеките! Фрашкано е с поличби" :) :)
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен baphaa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re:Поличбите?
« Отговор #13 -: Юли 20, 2009, 20:55:07 pm »
А какво ще кажете за поличбата със знамето на европейския съюз във Варна? За тези, които не знаят, във Варна издигнаха най-високите пилони на Балканския полуостров. Два, на единия беше закачено знамето на България, на другия-на европейския съюз. След известно време това на съюза се скъса отгоре, и буквално беше замряло под българското. А нашето се вееше гордо :) Сега от 2-3 дена знамето на евросъюза изобщо липсва. Какво ли означава това?...
По делата ще ги познаете[/CO

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Поличбите?
« Отговор #14 -: Юли 21, 2009, 08:06:52 am »
Означава, че до края на тази година ЕС ще се разпадне и на негово място ще има Балкански съюз.   ;)
Не мисли като човек!-Крион

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27