Автор Тема: (Не)човешки обезобразявания с НЛО-произход  (Прочетена 21058 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

fisk

  • Гост
ВНИМАНИЕ, СНИМКИТЕ СЪДЪРЖАТ НАСИЛСТВЕНИ КАДРИ!!!

ALIEN ART.....

PRAY..
« Последна редакция: Февруари 22, 2008, 18:54:27 pm от H. »

Heinie

  • Гост
Отг: (не)Човешки обезобразявания от UFO произход
« Отговор #1 -: Януари 19, 2006, 22:04:40 pm »
Мерси, че ги пусна. От доста време ми се гледаше нещо гадно. Сега сериозно. не съм разгледал снимките, щот ме е гнус. Не, че не е ужасно какво правят с нас (ако са извънземни, а не си сърфирал като луд из роттен.ком), ама така е друго...

fisk

  • Гост
Отг: (не)Човешки обезобразявания от UFO произход
« Отговор #2 -: Януари 19, 2006, 22:37:15 pm »
Значи не бих пуснал треторазрядна информация.

Случаят става в Бразилия, до водохранилището Гуарапиранга.
Официалния рапорт... Тялото е намерено от 42 до 72 часа след настъпване на смърт. Тялото не е миришело изобщо*, тялото е обезкървено* както се вижда, всички органи са изсмукани през очевидните дупки. По жертвата липсват всякакви следи от натъртване, охлузване и каквито и да било безцелни манипулации. След направената аутопсия се установява че всичко е с прецизна точност и симетрия на извършените манипулациите, патолозите са потресени от начина на изваждане на органите.

*Всички основни белези по обезобразяванията на животни..

Случаят предизвиква всички научни, уфологични и алтернативни гилдии на серия от симпозиуми в които да обсъждат феномените с хора...

Има още няколко безпрецедентни случая които ще опиша по-нататък...

А това са официалните рапорти...
« Последна редакция: Януари 19, 2006, 22:53:07 pm от Horus »

coroviev

  • Гост
Отг: (не)Човешки обезобразявания от UFO произход
« Отговор #3 -: Януари 20, 2006, 00:27:11 am »
Цитат
тялото е обезкървено
Това което се вижда в дупката на ръката на първата снимка е кръв.
Цитат
всички органи са изсмукани през очевидните дупки.
Как  ще изсмучат органите през дупки на крака и на ръката?Това е практически невъзможно,дори и за извънземни,все едно да сменяш свещите на колата през ауспуха.Има по-лесни начини да вадиш органи.
  На мен ми прилича на човек ударен от гръм,заради този кафяв рисунък по тялото ,който е характерен за тези случаи,раните приличат на входни отвърстия на мълнията,изгарянията също са характерни.Има и доза фотошоп,а може да е само фотошоп,кой знае?
 
« Последна редакция: Януари 20, 2006, 20:47:52 pm от coroviev »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: (не)Човешки обезобразявания от UFO произход
« Отговор #4 -: Януари 20, 2006, 02:02:16 am »
Чупакабра?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

fisk

  • Гост
Отг: (не)Човешки обезобразявания от UFO произход
« Отговор #5 -: Януари 20, 2006, 02:05:57 am »
coroviev, очевидно и хабер си нямащ от уфология, съдейки по коментара който пускаш/я прочети пак изложените факти и виж снимките/. Фотошоп по времето на инцидента ? От кадее знеш, аа зазбравих!..Е тогава и пейнт е нямало,  снимката и от в4ера да е няма човек способен на такъв фейк. Случаят е световно известен и не оспорим

Цитат
ще изсмучат органите през дупки на крака и на ръката?Това е практически невъзможно,дори и за извънземни,все едно да сменяш свещите на колата през ауспуха.Има по-лесни начини да вадиш органи.

А ти от къде си наясно пришълците какво, защо и как правят, тяхната психология и ,мисъл...


Цитат
тялото е обезкървено

В човешкото тяло има до 8 литра кръв, знаеш ли какво количество е това, да не мислисш че 0% няма кръв, да не е пе4ен в микровълнова?!!..
Снимки от жертва на мълния ще ти пусна да научиш. Все си мислех 4е от мълния и 3 дена на слънце малко ще понамиришеш.. Изобщо не знам защо ти отговарям  :-\

coroviev

  • Гост
Отг: (не)Човешки обезобразявания от UFO произход
« Отговор #6 -: Януари 20, 2006, 09:22:58 am »
   
Цитат
Снимки от жертва на мълния ще ти пусна да научиш
Пусни бе човек,мога да ти кажа и кой учебник по съдебна медицина да използваш като източник,там има много качествени.
Цитат
Все си мислех 4е от мълния и 3 дена на слънце малко ще понамиришеш..
И правилно си мислиш,а това,че снимката не мирише е друг въпрос.Ако пък в "документите" на този "неоспорим" случай"експерти" пишат,че този труп не смърди,това си е живо доказателство,че всичко е измама.
Цитат
В човешкото тяло има до 8 литра кръв, знаеш ли какво количество е това, да не мислисш че 0% няма кръв, да не е пе4ен в микровълнова?!!..
Нямаш си представа,колко съм наясно с количеството на  кръвта в човешкото тяло и имали то почва у нас.Ти казваш,че е обезкървен и аз посочвам на снимката,че не е.А за микровълновата,незнам,щом има извънземни вадещи сърцето през крака,като нищо може да са го минали през микровълнова. ;)
    П.С.Дай го малко по-спокойно,аз просто опонирам,защото това не ми се вижда достатъчно доказателство,а ти тръгна на кръстносен поход срещу мен!
    П.П.С.
Цитат
coroviev, очевидно и хабер си нямащ от уфология
Нямам си и претенции нямам.UFO-unknown flying obgect-неиндентифициран летящ обект.Ако си спец,обекта трябва да си го индентифицирал,не мислиш ли?Уфолгия ми звучи като ксенобиология(съвсем истинска специалност),занимават се с произход ,еволюция и т.н. на извънземни животни.
   
« Последна редакция: Януари 20, 2006, 20:52:17 pm от coroviev »

Eon

  • Гост
Отг: (не)Човешки обезобразявания от UFO произход
« Отговор #7 -: Януари 20, 2006, 09:56:34 am »
Това е типично обезобразяване на човек в стил CATTLE MUTILATIONS.

Искам да обърна вниманието ви върху липсващата тъкан около устата на жервата. Това е 100% така и при осакатявания на животни по света. Не съм чел рапотрите, но при кравите имаше освен източване на кръвта,
и липсващи репродуктивни органи. Интересното е, че кравата е намирана на около километър откъдето е била взета. Като между тези две точки няма никакви следи за влачене и носене.
Сякаш кравата е литнала и е кацнала на второто място вече умряла с източена кръв и безкръвни хирургически разрези, с потресаваща презизност.
Пак казвам около кравата няма никаква кръв.
Та този случай е подобен, но за кръвта не мога да се изкажа, виждам че има кръв около него но снимките са некачествени и трябва адишънъл аналайсис.




ssi

  • Гост
Отг: (не)Човешки обезобразявания от UFO произход
« Отговор #8 -: Януари 20, 2006, 14:07:11 pm »
Възможно е да са вкарали нещо в тялото което да е втечнило органите и тогава лесно се изсмукват през малки дупки  :-\

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: (не)Човешки обезобразявания от UFO произход
« Отговор #9 -: Януари 20, 2006, 19:25:21 pm »
Чупакабра?
El Chupakabrah! BEWARE!

coroviev

  • Гост
Отг: (не)Човешки обезобразявания от UFO произход
« Отговор #10 -: Януари 20, 2006, 21:09:23 pm »
   Нямам скенер да ви постна снимка на лице изядено от плъх,после даси говорим за хирургическа точност.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: (не)Човешки обезобразявания от UFO произход
« Отговор #11 -: Януари 21, 2006, 01:51:08 am »
Да, но в този случай е невъзможно да е било плъх. Освен ако не е избягал от някоя лаборатория.  ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

coroviev

  • Гост
Отг: (не)Човешки обезобразявания от UFO произход
« Отговор #12 -: Януари 21, 2006, 01:54:21 am »
Цитат
Да, но в този случай е невъзможно да е било плъх. Освен ако не е избягал от някоя лаборатория
  Кое те доведе до тази бясна мисъл? ;D

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: (не)Човешки обезобразявания от UFO произход
« Отговор #13 -: Януари 21, 2006, 02:03:26 am »
Еми тоя плъх трябва да е бил огромен. Пък и тея странни рани по гърдите. По-вероятно е да е било Чупакабра. И без това жертвите му са в Южна Америка и имат сходни наранявания: обезкървени тела, изсмукани органи... Обаче не съм сигурен дали е убивало хора.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

coroviev

  • Гост
Отг: (не)Човешки обезобразявания от UFO произход
« Отговор #14 -: Януари 21, 2006, 02:12:09 am »
  Точно плъховете имат навика да папкат устни,бузи и личица,изобщо,изглежда точно като изрязано със скалпел.Не им трябва огромен ръст за това.Виждал съм наживо,по-гадно е от тези снимки.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27