Автор Тема: За Царичина  (Прочетена 189215 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

darkjedib

  • Гост
Отг: За Царичина
« Отговор #60 -: Август 07, 2006, 22:09:28 pm »
Не съм съгласен, че документалния филм по БТВ, беше в БТВ Репортерите, е бил "нищо особено". На мен ми беше много интересно, а "атачнатия" текстов файл е транскрипция на филма, която можете да намерите и в сайта на БТВ в раздел БТВ Репортерите. Впрочем, не бях гледал по-изчерпателен филм по темата. Не беше взета определена позиция, бяха показани перфектно и двете гледни точки - "ЗА" и "ПРОТИВ" феноменът Царичина. Но най ми хареса това:

"Преди няколко месеца започнах да търся засекретените документи за Царичина. Потърсих ги първо в Главното управление на архивите, но от там ми отговориха, че при тях не се съхранява нищо, свързано със случая. Същият отговор получих и от Централния военен архив във Велико Търново, но ме посъветваха да се обърна към Генералния щаб на армията. Щом те са ги засекретили, би трябвало да са все още там.
В писмо до генерал Никола Колев помолих за отговор на следните въпроси: Пазят ли се в Генералния щаб документи за разкопките в Царичина? Предвижда ли се работата по обекта да продължи и мога ли да направя интервю с представител на щаба по тези въпроси. Отговорът дойде сравнително бързо, защото върху плика на писмото някой беше написал двама податели. /!!!/

"Уважаеми г-н Лазаров, в отговор на вашето писмо до началника на Генералния щаб на Българската армия генерал Никола Колев ви уведомявам, че в Генералния щаб не се съхраняват документи, свързани с разкопките в село Царичина. Ако има такива документи, те вероятно се съхраняват в участниците в експедицията, поради което следва да се обърнете за информация към тях. С уважение: Началник на канцеларията на Генералния щаб на Българската армия: полковник Максим Пешев."

Елисавета Логинова, генерал Стоян Андреев, Димитър Луджев и професор Димитър Овчаров заявиха, че не разполагат с документи по случая. Явно генерал Андреев е бил прав, че сигурно са изчезнали някъде. Жалкото е, че никой не знае къде."

 

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: За Царичина
« Отговор #61 -: Август 08, 2006, 04:06:50 am »
Спас Мавров казва, че там е погребан Андрогинния Адам, сиреч двуполово същество.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: За Царичина
« Отговор #62 -: Август 08, 2006, 09:22:54 am »
Елисавета Логинова, генерал Стоян Андреев, Димитър Луджев и професор Димитър Овчаров заявиха, че не разполагат с документи по случая. Явно генерал Андреев е бил прав, че сигурно са изчезнали някъде. Жалкото е, че никой не знае къде."

 

Ами като са изчезнали да почнат да уволняват тези дето са ги изгубили  ;) Изчезнали били  :P И аз да прибарам извънземни артефакти така ще кажа  :)

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: За Царичина
« Отговор #63 -: Август 08, 2006, 09:41:41 am »
Елисавета пише надълго и нашироко за тези неща, ама кой да ти чете....
musica universalis

Неактивен mike_portnoy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
  • When Dream And Day Unite
Отг: За Царичина
« Отговор #64 -: Август 10, 2006, 16:15:45 pm »
Здравейте, интересувам се отдавна от НЛО и от случая Царичина, изчетох всичко, и май единствен грижовно съм рипнал филма от бТВ когато го даваха. Ако сте заинтересовани мога да го кача някъде за благото на всички  ;)
"Съобщения,в които се казва,че нещо не се е случило,винаги са ми били интересни,тъй като,както зн

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: За Царичина
« Отговор #65 -: Август 11, 2006, 02:06:25 am »
Аз лично не съм го гледал и не знам какво представлява, затова нека някой който го е гледал дали си заслужава.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: За Царичина
« Отговор #66 -: Август 11, 2006, 17:34:51 pm »
Здравейте, интересувам се отдавна от НЛО и от случая Царичина, изчетох всичко, и май единствен грижовно съм рипнал филма от бТВ когато го даваха. Ако сте заинтересовани мога да го кача някъде за благото на всички  ;)

Момче,

Не чакай покана ами пускай го където-както можеш.

:DDDD :D :D :D

Oberon

  • Гост
Отг: За Царичина
« Отговор #67 -: Август 11, 2006, 17:42:54 pm »
На мен лично на крака в пощенската кутия:0
Ако намериш място от шибаните брошурки де:)))

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: За Царичина
« Отговор #68 -: Август 11, 2006, 18:31:26 pm »
Здравейте, интересувам се отдавна от НЛО и от случая Царичина, изчетох всичко, и май единствен грижовно съм рипнал филма от бТВ когато го даваха. Ако сте заинтересовани мога да го кача някъде за благото на всички  ;)

Моля те, намери начин и място ;)

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Отг: За Царичина
« Отговор #69 -: Август 13, 2006, 23:40:15 pm »
изгледах филма,ами то не останало-някви си 5 метра само?а сега имало бетонна плоча отгоре?начи мисля че няма да е голям проблема едно багерче тип фадрома,или кото има под ръка да копне тази плоча и по тунела да се изкопат тези 5 метра-3-4 човека за 1 ден ще ги изкопат тези 5 метра.има ли навитаци да направим нещо по въпроса,земята маи е безлюдна сега и не вярвам да дойде някои и да предяви претенции че му се копа в двора :D

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: За Царичина
« Отговор #70 -: Август 13, 2006, 23:43:45 pm »
Според мен каквото  важно е имало там е взето най много преградата  да е заради възможна радиация от мястото. Ако имаше нещо ценно там щеше да се пази с охрана.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: За Царичина
« Отговор #71 -: Август 14, 2006, 05:41:39 am »
Може да не са го "забелязали". И все пак щом е покрито и е без охрана, най- вероятно не е за да се скрие нещо, а за да ни предпазят. Колкото и да са гадняри, не искат всеки любопитко като отиде там и да се гътне след два дена. Ще се размирише много. Затова предполагам, че там долу има нещо опасно за нежеланите.
« Последна редакция: Август 17, 2006, 02:05:27 am от asdfghjkl »
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: За Царичина
« Отговор #72 -: Август 15, 2006, 17:45:16 pm »
Ако всичко е менте, защо тогава са го засекретили до такава степен?
Та никой не знае кое къде е?
;)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: За Царичина
« Отговор #73 -: Август 31, 2006, 13:57:18 pm »
Догодина ще има още един филм за Царичина.
Като е готов ще видим за какво ще иде реч....пак.. или?
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: За Царичина
« Отговор #74 -: Август 31, 2006, 14:21:41 pm »
Догодина ще има още един филм за Царичина.
Като е готов ще видим за какво ще иде реч....пак.. или?
То накрая  и американски фантастичен трилър с име "Царичина" може да напраят ама каква файда  ;)
« Последна редакция: Август 31, 2006, 18:48:30 pm от Alien »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27