Автор Тема: Тансегритите на Карлос Кастанеда  (Прочетена 4267 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
Тансегритите на Карлос Кастанеда
« -: Април 17, 2007, 07:27:13 am »
Някой опитвал ли ги е ? Нека сподели впечатленията си защото на мен ми изглеждат много  laugh laugh laugh . Наистина ли можеш да се научиш да виждаш енергиите с помоща на тези движения :-\ :-\ :-\ . Искам лични впечатления.
It' oil stupid.

Неактивен veselqk-U

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Re: Тансегритите на Карлос Кастанеда
« Отговор #1 -: Април 17, 2007, 09:36:47 am »
Някой опитвал ли ги е ? Нека сподели впечатленията си защото на мен ми изглеждат много  laugh laugh laugh . Наистина ли можеш да се научиш да виждаш енергиите с помоща на тези движения :-\ :-\ :-\ . Искам лични впечатления.

Ами,трябва да знаеш че това са упражнения за сила и се иска силен индивид.Ако не се почустваш добре след някой пас по-добре спри за да не си навредиш.Все пак древните магьосници са ги открили след като са били доста напред в материала.На мен специално движенията за намерението не ми подействаха добре и трябваше да спра.Много е важно да ги изпълняваш с лекота без излишно напрягане.Човек не може да се научи да "вижда" енергията това просто става в един момент от живота му,което е следствие от начина му на живот.В магьосничеството техниките служат за впримчване на вниманието или като спомагателно средство.

milenski

  • Гост
Re: Тансегритите на Карлос Кастанеда
« Отговор #2 -: Април 17, 2007, 10:28:50 am »
Не съм опитвала и нямам лични впечатления.
Само искам да напомня едно предупреждение за тенсегрити.
Начинаещите не бива да изпълняват движенията на открито, а само в затворено помещение.

Неактивен sirius5304

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re: Тансегритите на Карлос Кастанеда
« Отговор #3 -: Септември 04, 2007, 22:57:56 pm »
Бях силно впечатлен от поредицата книги на Кастанеда и дълго време правех Тансегрити.Мога да кажа ,че съм
достигал до странни състояния които трудно могат да се опишат.Като например енергйно око което го виждаш
със отворени и затворени очи.Но съм на мнение,че във тази материя не трябва да се навлиза без водач.И само от
четене на книги не се достига до никаде.

Неактивен sirius5304

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Относно: Тансегритите на Карлос Кастанеда
« Отговор #4 -: Февруари 26, 2008, 20:35:48 pm »
Чудя се защо никой не дава коментар по темата от 120 дни. Мисля че тази тема е доста интерестна и подлежи на дискусия, макар че сама по себе си е доста нетрадиционна. Надявам се, че и други хора заинтересувани от идеята на Тансегритите ще вземат отношение.
« Последна редакция: Февруари 26, 2008, 21:20:12 pm от H. »

Неактивен sharga

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re:Тансегритите на Карлос Кастанеда
« Отговор #5 -: Октомври 02, 2009, 22:39:50 pm »
Само с практикуване на движенията едва ли можеш да се научиш да виждаш енергията. Моите наблюдения са че ако правиш само тенсегрити без да практикуваш рекапитулация и сталкинг се забиваш още по дълбоко в ямата. Иначе на който му се пробва е добре дошъл.

В момента тренировки по тенсегрити има на площад възраждане в София в училището вторник от 19:00

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Тансегритите на Карлос Кастанеда
« Отговор #6 -: Октомври 03, 2009, 00:09:05 am »
Знам ,че има много хора следвали всякакви щуротии на Кастанеда и също така знам ,че ефект няма никакъв.Но лиен опит нямам.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27