Автор Тема: Скрити сатанински кадри в клип на bTV  (Прочетена 62551 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #30 -: Януари 26, 2006, 12:21:37 pm »
хареса ми идеята
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

ssi

  • Гост
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #31 -: Януари 26, 2006, 12:44:30 pm »
Аз се занимавам с хардуер за телевизии ,но никога не ми е хрумвало на 25 кадър да сложа друга картинка :-)
Мога да пробвам и да ви кажа забелязва ли се.
Иначе в стандартния PAL сигнал си има 25 кадър които си е продължение на предишния. Ако говориме за полукадри обаче мисля че може да не се забележи. Може да пробвам и двата вариянта.
Това с децата по време на рекламите го наблюдавам у всички познати. Не знам за вас но лично мен рекламите ме отвръщават. Когато започват минаваме с жена ми на друг канал  :)
Не бих позволил и на детето си да гледа тези простотии. Има и хубави и смислени реклами които ти е кеф да ги гледаш , но те са около 1% от всички телевизиони реклами които съм гледал. Имам чувството че набират олигофрени от улицата да им дават идеи за рекламите. Особено една дето започва с "Котеее....какво да облека...." и завършва с " ... как е А?" ...
Ейиии направо ми идва да вляза в телевизора и да ги изпозастрелям всички дето са срали по тоя "материал".

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #32 -: Януари 26, 2006, 12:46:37 pm »
хареса ми идеята
...да ни болят главите ли ?   >:(
Не мисли като човек!-Крион

Heinie

  • Гост
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #33 -: Януари 26, 2006, 13:15:08 pm »
Не, да промием мозъка на хората и да им вкараме нашите идеи.


Това е жестоко.

Неактивен zaio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #34 -: Януари 26, 2006, 13:40:50 pm »
Особено една дето започва с "Котеее....какво да облека...." и завършва с " ... как е А?" ...
Ейиии направо ми идва да вляза в телевизора и да ги изпозастрелям всички дето са срали по тоя "материал".

Леле направо ми четеш мислите тази реклама е възможно най-дразнещото нещо което някога съм виждала, пък особенно оня мазник накрая като намига след " как е а?" е тогава ми идва да го удуша с голи ръце. Другото което вече стана голяма мода сред рекламите е точно около 7-8 часа когато се предполага че хората вечерят да пускат: "често ли уринирате?"; "при проблеми по време на менструалния период!"; "искате ли ваканция с диария и повръщане!" просто това са такива гнусотии и точно тогава когато се храним, че направо на човек апетита му отива по дяволите. А да сетих се а новата хипер малоумна реклама на някакви памперси правена по музиката на една песен на АЗИС !!! Е на това вече му викам извращение- бебета пеят АЗИС.
Най-добрата рецепта за щастие е- да използваш парите си не за да трупаш вещи, а преживявания!

Heinie

  • Гост
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #35 -: Януари 26, 2006, 13:46:32 pm »
Което доказва, че мозъци се промиват и без reverse speech, 25 кадър или други изродщини. На тъпия ще му хареса, на малко по-интелигентния няма да му хареса и ще почне да се нерви.

ssi

  • Гост
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #36 -: Януари 26, 2006, 14:09:51 pm »
Точно....
Значи ако се смени целия 25 кадър с друга картинка определено си личи. Има вариант в който картинката да се направи близка до 24-ти кадър по цветове, яркост и контраст , но мисля че и тогава ще се забележи.
Ще пробвам довечера на телевизора в къщи.
Ще се пробвам и да сменя само 1 полукадър макар че ми изглежда трудно  :)

Цитат
Което доказва, че мозъци се промиват и без reverse speech, 25 кадър


Това си мислех и аз.. Явно тези реклами ги правят за по-простите хора (не виждам как ще накараш интелигентен човек да гледа дази простотия) ,за да станат още по прости!!!
Ама за да има кой да ги пусне тези реклами и още повече да ги направи .. явно има много болни мозъци и простотия в тоя занаят.
Смятай ти да паднеш толкова ниско ,че да пуснеш това нещо в ефир...това си е направо за затвора според мен.
Да ходи да копа камъни.. и да му пускат през една минута такива простотии  ;)
Как пък не им е останала и капка човещина на тия ненормалници... Как въобще излиза и се среща с хора? Че ако бях аз щях да се застрелям веднага да не се мъча.
Егати и сметта. От ден на ден все повече света се пълни с идиоти и олигофрени.
Деца нямят ли тия.. поне да се притесняват ,че ще им се подиграват другите деца ...
Абе ужас

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #37 -: Януари 26, 2006, 15:40:23 pm »
Здрасти prestor, помня те, даже се чудех къде се губиш ;) Имаме тема за музиката - тук :)

Тази реклама я мернах 2 пъти случайно с парфюма и с "котеее" и просто полудях! А съм спокоен човек! Мисля че е създадена нарочно тъпа, за да създава агресия и отрицателни емоции.

Иначе според мен е ужасно тъпо, докато се храним да гледаме телевизия. Отдавна нямам нужда от телевизия, но тези, които гледат - спирайте я поне докато се храните... По обясними причини, мисля че няма нужда да пояснявам.

А да вкарваме наши си послания и същото като истинският 25 кадър - долно.

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #38 -: Януари 26, 2006, 16:07:11 pm »
прав си, долно е да се внушава на хората нещо, което не им е присъщо, и по този начин те да се оставят без избор и човешка идентичност - което се опитват да направят повечето телевизии, МТВ като пример,
неприятното е, че за целта използват толкова светли и красиви идеи - например ФоксЛайф: 'да се удивиш, да откриеш себе си...' /не си спомням целия текст/ - показват ти красотата във ежедневието и простите емоции, а след това ти внушават, че за да го видиш и осъзнаеш, трябва цял ден да стоиш и да гледаш не винаги умните и развиващите им сериали и като цяло да затъпяваш и да нямаш истински живот
аз нямам време да гледам тв, но когато имам обикновено е някаква музика - не ми харесват повечето им внушения, но понякога пропускат и истинско изкуство - като става дума и за музика, и за видео, и графика, и много други красиви и смислени неща ... макар и обилно разводнено с безсмислици и глупави лозунги
между другото не разбирайте погрешно предишната ми забележка, това беше, хм, сарказъм
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #39 -: Януари 27, 2006, 03:59:51 am »
На тази реклама с "Котее..." от безсилие ми е идвало да изпадна в гърч! Едно от най-омразните и дразнещи неща които съм засичал по телевизията. После се чудите, защо някой отива някъде и изпозастрелва всички. Щот му е писнало.     >:(  >:(  >:(  >:(  >:(
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Eon

  • Гост
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #40 -: Януари 27, 2006, 10:42:50 am »
Каква е тази реклама, че не съм гледал отдавна ТВ.
Опишете плс с нотка на отвращение  ;D

ssi

  • Гост
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #41 -: Януари 27, 2006, 15:33:40 pm »
Еон моля те.. не я гледай!  :)
Само ще си навлечеш отрицателна енергия

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #42 -: Януари 27, 2006, 17:08:00 pm »
Стига, че ще трия темата иначе :P

georgi_nz

  • Гост
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #43 -: Февруари 01, 2006, 12:18:10 pm »
Явно целта на тази реклама е да предизвиква отрицателни чувства и дисбаланс.
Жена ми също много се изнервя от тази реклама. В началото и аз бях така, но сега съм една стъпка по-напред.
В смисъл , че с малко усилия на волята от моя страна успявам да си овладея отрицателните емоции и  да ги трансформирам в положителни.
Може да ви изглежда мазохистично и тъпоумно, но в момента когато върви тази реклама в мен възниква истинско състрадание към авторите на рекламата за това природата как ги е наказала от към интелект и нормални възприятития към света. Горките колко са зле и никога няма да са като хората.

Така учи Тантра - да се трансформират ниските вибрации във по-високи или както се казва на казармен език - и в кенефа да те залостят да умееш да го превърнеш в лафка.

x-37

  • Гост
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #44 -: Февруари 01, 2006, 12:43:26 pm »
Що бе мацката е много сладка  :D :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27