Автор Тема: Масонството в България  (Прочетена 222778 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

IYI

  • Гост
Re:Масонството в България
« Отговор #15 -: Август 09, 2006, 18:29:41 pm »
Колкото и  да е интелигентен този преподавател има достатъчно същности от нашата страна(светлата), които са на далеч по-малка възраст и са далеч по-разумни и притежават енергоинф. канали, които са в основата на еволюцията на света!

Не е важно на колко си, а с какви информационни връзки разполагаш!

valer4o

  • Гост
Re:Масонството в България
« Отговор #16 -: Август 16, 2006, 18:35:08 pm »
20. Петър Калпакчиев - 33 степен, Върховен командир, главен счетоводител на най-големия завод за производство на дрога на балканите Кинтекс, бивш президент на спортен клуб ЦСКА, свързан с бившето ОСО.

 На тоя щерката му ми е шефка. Да му е_а майката?!?!?! Сега почвам да я крада повече.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Масонството в България
« Отговор #17 -: Август 17, 2006, 02:49:11 am »
Хаха, по - спокойно, тя каква вина има, че баща и е Петър? Ако е свястна няма смисъл да си го изкарваш на нея (дори да не е пак няма смисъл). А този завод къде се намира? Чувал съм го, ама само до там.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Tangrata

  • Гост
Re:Масонството в България
« Отговор #18 -: Август 17, 2006, 07:18:10 am »
Абе как може Антон Дончев да е масон.
На мен "Сказание за Хан Аспарух, Княз Слав и Жреца Терес" ми е една от любимите книги, която съм прочитал много пъти и ме прави горд, че съм българин.
(може само за камуфлаж да е станал, колкото да си прекарва книгите през цензурата, а ;) . Чувал съм, че е допускан и до някои нива от библиотеката на Ватикана, и оттам поназнайва някои неща за старата българска история)
При всички положения смятам, че е човек заслужаващ уважение.

(Е, книгата не е съвсем достоверна. Малко е изсилил количеството славяни, намалил е доста броя на българите и траките, а и прекалено много чужди народи е описал, че участват във формирането на България, но такива са били времената, когато е писал книгата)

Неактивен Sikozu®

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
  • Resistance is futile. You will be assimilated.
    • Aur0ra
Re:Масонството в България
« Отговор #19 -: Август 25, 2006, 16:28:40 pm »
Абе как може Антон Дончев да е масон.
На мен "Сказание за Хан Аспарух, Княз Слав и Жреца Терес" ми е една от любимите книги, която съм прочитал много пъти и ме прави горд, че съм българин.
(може само за камуфлаж да е станал, колкото да си прекарва книгите през цензурата, а ;) . Чувал съм, че е допускан и до някои нива от библиотеката на Ватикана, и оттам поназнайва някои неща за старата българска история)
При всички положения смятам, че е човек заслужаващ уважение.

(Е, книгата не е съвсем достоверна. Малко е изсилил количеството славяни, намалил е доста броя на българите и траките, а и прекалено много чужди народи е описал, че участват във формирането на България, но такива са били времената, когато е писал книгата)

Аве защо хората си мислят, че масоните са някви едва ли не зли демони. Това са най-обикновенни хорица. Тези, които са на върха на пирамидата са единствените със "зли планове" за световна доминация. Обикновенните масони даже и не знаят за какво става на въпрос.
Тъп съм не ме слушайте.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re:Масонството в България
« Отговор #20 -: Септември 05, 2006, 11:03:09 am »
Трябва да се признае, че много от масоните наистина и хабер си нямат за какво стават масони. Поне не и в първите  няколко години. Единствената причина, поради която решават да станат масони е, че бизнеса им ще потръгне, защото както знаете, между масони няма договори, а само ръкостискане. Те затова си казват братя, защото трябва да са по коректни един към друг, дори и от истинските си братя и сестри. Сега, това е фактът за помасончването на 98% от масоните по света (статистиката си я правя наум, така че не обръщайте внимание). От тук нататък обаче масоните започват наистина да служат на друг, посредством всичките му там странни ритуали и т.н Те не са христяни и дори сами си го казват. Те уважават техния си Бог...
« Последна редакция: Септември 05, 2006, 11:04:23 am от Admin »
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

hristog

  • Гост
Re:Масонството в България
« Отговор #21 -: Октомври 18, 2006, 23:19:24 pm »
хм...гледам че липсва цяла ложа в списъка на 1-ва страница...



ложа "Ятрус " гр. Габрово


списъка с имената...аре някой друг път ще го напиша че нямам време пак...


със здраве

Неактивен Petee

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re:Масонството в България
« Отговор #22 -: Март 03, 2007, 03:56:00 am »
Този списък за съжаление е доста стар. Кадрите отдавна са сменени и други чифути са заели върха на всяка една пирамида на властта. Ясно е, че ще горят в ада, но според мен трябва да им се помогне да отидат на отреденото им място. За целта предлагам да се направи списък със сегашните "юнаци", който малтретират народа. Става въпрос за чифутите съсредоточени в големите градове и главно София. Да се направи разделение по град.
Всеки от нас се движи в обществото и малко или много може да забележи, когато някой небългарин е заел важен пост. Аз, например, преди няколко месеца имах работа в община Изгрев (София). Директорката беше с фамилия Ашкенази.  От приятел чух, че някакъв стар чифут, който задявал леля му се хвалел, че внук му е кмет на Люлин (пак чифут).
Нека направим опит да създадем един актуален списък независимо колко време ще отнеме. Трябва да се внимава, обаче, защото със сигурност ще има и лъжлива информация.
Какво ще кажете? Обръщам се главно към софиянци.

Oberon

  • Гост
Re:Масонството в България
« Отговор #23 -: Март 05, 2007, 18:02:56 pm »
Petee, слабо съм запознат с някои терминологии, обясни ми моля те какво е "чифут" ? Щото усещам в теб омраза, дете мое...Тоз чифут, онзи чифут...току виж и ние тука се окажем чифути, само щото да речем сме с небългарски фамилии.
Аз като нося леко нордическа кръв какъв съм? Да знам де...

Неактивен Petee

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re:Масонството в България
« Отговор #24 -: Март 08, 2007, 17:47:51 pm »
"Дете мое" ? Ама че наглост!
Не всички "сме" с небългарски фамилии. Моята си е съвсем българска, заедно с кръвта и родата ми. Какъв си ти - не е моя работа.
"Чифут" това е друг начин да кажеш еврейн (член на най-старата потомствена секта), но на жаргон. Става въпрос за нагло същество, неспособно да говори истината, обучено от дете да говори много без да казжа нищо, със слконност да владее, краде и убива, с убеждения за богоизбраничество.
Та какво ще кажете за идеята ми? Това не е работа за един ден и не е за сам човек. За София трябват много хора.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Масонството в България
« Отговор #25 -: Март 08, 2007, 18:29:16 pm »
А всички евреи ли са "чифути" или само към някаква прослойка се отнася това обръщение?
Не мисли като човек!-Крион

Здравчо

  • Гост
Re:Масонството в България
« Отговор #26 -: Март 09, 2007, 06:46:08 am »
Какъв е източника на имената?
« Последна редакция: Март 09, 2007, 06:47:33 am от Здравчо »

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Re:Масонството в България
« Отговор #27 -: Март 09, 2007, 19:15:38 pm »

Здравчо

  • Гост
Re:Масонството в България
« Отговор #28 -: Март 09, 2007, 23:39:08 pm »
Иска ми да съм регистриран. Моля, цитирай въпросния текст.
Но е несериозно един интернет форум да се нарече източник, при това достоверен :/

Eon

  • Гост
Re:Масонството в България
« Отговор #29 -: Март 11, 2007, 15:25:56 pm »
А всички евреи ли са "чифути" или само към някаква прослойка се отнася това обръщение?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27