Автор Тема: Мадарският конник - нов прочит  (Прочетена 29770 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Мадарският конник - нов прочит
« Отговор #15 -: Ноември 20, 2006, 07:25:01 am »
Има ли в България пирамиди?

Да, в България има две пирамиди - едната е зад Мадарският конник - неговата тайна ще бъде тепърва разкрита. Това е изключително място в днешните ви граници.
Имате свещена земя и тепърва, когато и тайните и светините на древни култури излязат наяве, светът ще обърне очи към вас.
Боговете на траките бяхме ние, т.е. - същества с извънземен произход.

тъкмо се връщам от Мадара, наистина изключително място, като красота, усещане, забележителности... В момента под Мадарския конник има скелета и реклама на Глобул, може би все още реставрират или правят нещо. А на платото отгоре действително има пирамида, все още незавършена: някой внимателно подрежда камъни в пирамидална форма, с обща височина метър и малко-два, като за ориентир има опънати 4 парчета корда към всеки ъгъл, спрямо които се подреждат краищата на камъните. Не можах да определя точно, но май е ориентирана по 4ите посоки на света. Лошото е че на скалата до пирамидата и на още две места в комплекса /може би и повече, някои места не успях да посетя/ има издялкан надпис с ей този адрес: www.sirius-ru.net. В крепостта те са си направили "храм Майка Мария" /някакъв абсолютен фарс с цветни камъни, свещници и още някакви предмети, оставени върху самите развалини/ и отстрани пак има табелка със същия сайт. Днес ще разглеждам за какво става дума защото още не съм влизала в сайта но малко не ми харесва тази работа....

Не е ли странно, че тъкмо гледах лекция на Татяна Микушина, чийто сайт е горния? И откъде накъде на българското свято място ще има нещо подобно? И там ли замърсиха с йерархията не седемте лъча?

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Мадарският конник - нов прочит
« Отговор #16 -: Ноември 21, 2006, 00:49:50 am »
Аз, не си спомням лятото да е имало такова нещо. Сигурно е от скоро направено, и звучи като нещо лошо и гадно. Големи сме балъци, щом допускаме такива неща.


П.П. Cenestelle, онзи дядо, който свири на стълбите към Мадара, още ли е там? Аз си взех една овчарска свирка от него, ама няма кой да ме научи да свиря.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Мадарският конник - нов прочит
« Отговор #17 -: Ноември 21, 2006, 06:52:10 am »
не съм го видяла, може би идва по-късно. Аз ходих сутринта.
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Rapsio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 399
Re: Мадарският конник - нов прочит
« Отговор #18 -: Декември 13, 2006, 19:52:11 pm »
Няква пирамида направили над Мадарския конник - и никой е видял кога и как е направена :)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Мадарският конник - нов прочит
« Отговор #19 -: Декември 13, 2006, 19:58:06 pm »
Каква пирамида?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Rapsio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 399
Re: Мадарският конник - нов прочит
« Отговор #20 -: Декември 13, 2006, 20:16:36 pm »
Показваха по новините - само 4 метра някъде широка, към 3 метра висока, изградена от камъни по някаква стара техника на нещо "сухо ....." забравих думата. И никой не е видял кой кога я е построил на няколко метра от ръба над Мадарския Конник :)

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Мадарският конник - нов прочит
« Отговор #21 -: Декември 14, 2006, 07:12:50 am »
това май ще да е тази, за която аз говорех....
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Галадриел

  • Гост
Re: Мадарският конник - нов прочит
« Отговор #22 -: Декември 14, 2006, 15:17:07 pm »
Допускат, че е дело на Бялото братство. Бяха обаче категорични, че тя не пречи на нищо и на никого и ще я оставят. Стана ми интересно, че говореха с доста голямо уважение за нещо пръкнало се от нищото и несъгласувано с бюрократите. Имаше и някаква странна рисунка май и тя от неизвестен произход. И двете чудесийки нямат да бъдат рушени.
Защо обаче така примирено ги оставят. Това обикновено не се случва. Дали не им се внушава, че не трябва да ги закачат :-\

IYI

  • Гост
Re: Мадарският конник - нов прочит
« Отговор #23 -: Декември 14, 2006, 16:36:37 pm »
От време оно искам да подхвана тема за окултните затвори, които се изграждат над наши Свети места и над Свети личности; Ванга, Левски и още много, много.

Що се отнася до Българите има цял неоткрит Космос, източниците са малко, но това, което знам, е че Пазители на Българското са били с невиждана сила и че не знам преди колко време доброволно са се изключили, за да може в правилното време да се включат, но знам, че това време е сега, тук.ВЪпросът е не само кои са Пазителите, а и какви са уменията им.


Другото, коeто знам е че Българският род е стар пътешественик в Космоса, виждал съм някой измерения, от които идваме,но информацията е много оскъдна.Въпросът се състои в еволюционното ниво на гена, който  много стар.

Също така мисля, че е много важно вече всеки един от вас да се научи да черпи инфо. от Космическите информационни полета това с отнася  за:
Миротвореца :)
Хорус
Флай
Ултрата
Знам и нещо друго, а то е в светлинната същност и нейното и трептене заложени в Пратениците, но тук действат много странни закони за обединение на базата на разпръскването на информацията за градивност, положителност,
еволюция.

Космическите извори са безкрай, достъпа ограничен само от теб.
Не търси там в ограничеността, а в бзкрайността!
« Последна редакция: Декември 14, 2006, 16:38:27 pm от IYI »

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Мадарският конник - нов прочит
« Отговор #24 -: Декември 15, 2006, 08:01:27 am »
Допускат, че е дело на Бялото братство. Бяха обаче категорични, че тя не пречи на нищо и на никого и ще я оставят. Стана ми интересно, че говореха с доста голямо уважение за нещо пръкнало се от нищото и несъгласувано с бюрократите. Имаше и някаква странна рисунка май и тя от неизвестен произход. И двете чудесийки нямат да бъдат рушени.
Защо обаче така примирено ги оставят. Това обикновено не се случва. Дали не им се внушава, че не трябва да ги закачат :-\
ами то да си подреждаш камъчета из пущинака по принцип не е незаконно, пък и от какъв зор трябва някой да си прави труда да го разрушава. И освен на нас, май на никого не пречи. От друга страна, както стои безстопанствено всеки 'с неизвестен произход' може да отиде и да го разруши и също няма да е в нарушение, доброволци?
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Мадарският конник - нов прочит
« Отговор #25 -: Декември 15, 2006, 09:16:31 am »
Цитат
Допускат, че е дело на Бялото братство.
Може би на руското ...
http://www.forum.bg-nacionalisti.org/index.php?topic=1449.msg12865#new
Тук има няколко снимки на пирамидата, а на третата разчитам  "/www.sirius-ru.net/"-сайта на Татяна Микушина.
С две думи-не ми се вижда редно захлупването на Мадарския конник с пирамида, това би променило доста от енергетиката му.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Мaдaра - илюминатска колония?
« Отговор #26 -: Декември 15, 2006, 11:48:03 am »
Незнам кави ги вършим, ама нашите приятели сън не спят! Как така може да построиш пирамида навръх Мaдaра и никoй да не забележи!!!! Първо беше ханът в пирамидата, а сега пирамида насред платото. Аман!

Не е известен строителят на тайнствената пирамида в Мадара

Зорница Ризова

Все още не е известен строителят на тайнствената пирамида, която беше построена върху скалния венец в резервата Мадара.

Това каза директорът на Историческия музей в Шумен Дечко Лечев, цитиран от Дарик радио. Историците предполагат, че пирамидата е изградена от членове на Бялото братство, които всяка година извършват ритуали в Мадара.

От своя страна представител на Шуменското бяло братство опроверга информацията за това, че от българското Бяло братство са построили пирамидата.
"Бялото братство не е съпричастно с изграждането на пирамидата в резервата в Мадара", обясни представителят. 

От друга страна Дечко Лечев обясни, че пирамидата няма да бъде премахната, защото тя не е построена в разрез със закона. Пирамидата е с основа 4 на 4 метра, висока е 2.70 метра, изградена е с голямо майсторство, като е използвана техниката на сухия градеж.

!src http://news.ibox.bg/news/id_994162259

Галадриел

  • Гост
Re: Мадарският конник - нов прочит
« Отговор #27 -: Декември 15, 2006, 13:12:11 pm »
Събота и неделя съм свободна, ако искате може да се организираме и да я съборим. Живея във Варна и няма да ми е трудно

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Мадарският конник - нов прочит
« Отговор #28 -: Декември 15, 2006, 17:41:57 pm »
Събота и неделя съм свободна, ако искате може да се организираме и да я съборим. Живея във Варна и няма да ми е трудно

Преди да събаряте нещо проучете кой го е построил и защо.  :P Да не се окаже че тези дето са го строили са с  големи връзки и като нищо да ви опандизят за "вандалщина".  ;)

Неактивен miamotobg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
  • Шинмен Миамото Мусаши
Re: Мадарският конник - нов прочит
« Отговор #29 -: Декември 15, 2006, 18:21:44 pm »
Гледайте да няма възмутени граждани, иначе Ви чака едро хулиганство. Справка чл.325 от НК - Който извърши действия грубо нарушаващи обществения ред и изразяващи явно неуважение към обществото се наказва с хулиганство. Иначе ви чака лека присъда само за увреждане - чл.216 от НК. Успех в начинанието. ;D
1. Не носи злоба в себе си. 2. Прави разлика между печалбата и загубата във всекидневието. 3.Развива

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27