Автор Тема: Спешен износ на данни! Доказателство и потвърждения за Явленията в БГ!  (Прочетена 3030 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

IYI

  • Гост
Прибирам се в къщи и моята половинка ми разказа случай, който се е случил към 23:30, в петък (с нея);

- Мило към 23:30 в главата ми се стовари такъв жесток звук на скърцащи ламарини сякъш от небето паднаха върху мен, звукът бе ужасен и непоносим. - попитах;
- Как така физически навън около блока или....?
- Не мило, жесток звук на ламарини в главата ми, рязък и много остър....!

От този момент тя разви невиждано главоболие, което меко казано ме притисни, след което я заведох във ВМА.
При направеният преглед и запитване на симптомите, невроложката изразява някои конастатации и факти;
"- Моето момиче в последните няколко години много пациенти се оплакват от подобни случки  и симптоми, да кажа дори и половината, но нямам реалната представа и не мога да си го обясня защо!:
Когато ми го разказа същата вечер, моята половинка веднага се досетих, че става въпрос за ПСИХОТРОННА АТАКА!!! Подобен случай имахме преди 500дни (с нея), но странното тук е че в този момент сме на ново местоживеене и тук въпроса е дали тази атака е индивидуална с определена цел или е масова.В този момент джиесема е бил над главата и, а той се води на нейно име, а проследяването е абсолютно просто.Последният случай бе в присъствието  и на други хора, но странното е че те не изразиха нищо, което веднага ме навежда на мисълта, че целенасочено!
« Последна редакция: Октомври 30, 2006, 22:46:18 pm от Horus »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Тези неща се случват постоянно. Просто хората нямат необходимата информация и се чудят откъде им идва.
Атаката трудно може да е целенасочена, освен ако не сте много важни за някого :)
Просто във всеки квартал има такава машина и си пръска.

IYI

  • Гост
Хорусе мислиш ли, че такива  като нас не са  важни?!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Мога ли да знам кой е важен за тях в даден момент, кой е заплаха за тях в даден момент, за кой им пука в даден момент - и за кой не?
Това ти трябва да кажеш - усети ли да е целенасочено със сигурност или просто бомбардират целия квартал, което в София е като профилактика?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27