Автор Тема: Целенасочени въздействия върху НАС!  (Прочетена 9461 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

IYI

  • Гост
Отг: Целенасочени въздействията, върху НАС!
« Отговор #15 -: Септември 04, 2006, 01:10:56 am »
Чакам с интерес това, което мислиш и знам, че ще бъде важно.
Ще вземем и ние да се замислим в някой отношения да спуснем информация, но нещата са малко сложни, както сам разбираш.

IYI

  • Гост
Отг: Целенасочени въздействията, върху НАС!
« Отговор #16 -: Септември 04, 2006, 01:13:37 am »
Да, да знам, :D Хорусе, там бях в кухнята на нещата и знам, както и знам каква ще бъде разликата м/у едното и другото. :P

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Целенасочени въздействия върху НАС!
« Отговор #17 -: Септември 04, 2006, 02:23:49 am »
Чакам с интерес това, което мислиш и знам, че ще бъде важно.
Ще вземем и ние да се замислим в някой отношения да спуснем информация, но нещата са малко сложни, както сам разбираш.

Дотогава препоръчвам гледане на Baraka без заключване и защити. Пълно отдаване, не влияе на лявото полукълбо. Няма друг филм, на който да плача всеки път и да се удивлявам колко много има вътре. Там въпроса е зададен правилно, а решението казано ясно!
« Последна редакция: Септември 04, 2006, 02:25:07 am от Horus »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Целенасочени въздействия върху НАС!
« Отговор #18 -: Септември 04, 2006, 09:41:24 am »
Като стана въпрос за рестартиране Амитак Станфорд говори че главната цел на рептилите е точно да се рестартира Матрицата за да се запази контрола върху нея.  Обаче при това ниво на дезинформация е трудно да се прецени кой за какво се бори. Едно обаче е ясно! Промяна трябва да има щото сегашното положение определено не е желателно. Само че разбира се трябва да се приеме и варианта че нещата могат да станат и значително по зле  ;). Поне такива сценарии не липсват, ама който иска да си ги играй....

IYI

  • Гост
Отг: Целенасочени въздействия върху НАС!
« Отговор #19 -: Септември 04, 2006, 13:52:27 pm »
Ако става въпрос за филма "Барака" е снимам в продължение на 15години, поне така ми казаха.Хорус, моля те да обясниш връзката, защото нещо не схващам.. :)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Целенасочени въздействия върху НАС!
« Отговор #20 -: Септември 04, 2006, 23:09:27 pm »
Филмът е сниман 14 месеца. И е най-гениалното нещо правено някога. И във визуален и във философски и в окултен аспект. Филм-импресия - без говор и коментар - не влияе на рептилоидният мозък и може да доведе до ОСМИСЛЯНЕ.
Ако не си го гледал - направи го възможно най-скоро. След като го направиш, няма да бъде необходимо да търсиш връзката ;)

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Отг: Целенасочени въздействия върху НАС!
« Отговор #21 -: Септември 04, 2006, 23:28:29 pm »
 
   няма проблем момчета , аз знам един сайт дето говориш директно на САТЕЛИТНАТА МЕДИЯ , няма страшно , КОМАНДАТА АУДИО - ВИЗУАЛЕН ШПИОНАЖ е тук  :-X

  ЕЗК   :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27