Автор Тема: Житните кръгове/Crop Circles  (Прочетена 204847 пъти)

0 Потребители и 28 Гости преглежда(т) тази тема.

weed

  • Гост
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #90 -: Март 28, 2007, 22:30:36 pm »
На Фреди Силва книгата е чудесна. Има смисъл, Еон, да четеш книга, особено когато ти е похвалена от приятел.

Ето и нещо от Лазарев.

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #91 -: Април 10, 2007, 21:30:41 pm »
Светва, да ти кажа :) А само загатва за истинската дълбочина на явлението. Предполагам, че е една от най-добрите книги по темата. И най-хубавото е, че авторът не е предубеден към нещо.

AiKiDoKa

  • Гост
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #92 -: Юни 13, 2007, 17:11:56 pm »
Здравейте !
 
Погледнете на какво се натъкнах , с малко помощ:

http://www.cropcircleconnector.com/2007/easternroyal/easternroyal2007.html





Ето материала отдолу:

Открит на 12.06.07 г. , Източен Роял , в близост до Бъргидж.
Открихме това образувание днес , на път за вече намереният кроп от 07.06.07 г. , по път за Милк Хил.
Вероятно появилото се образувание е от преди  2 или 3 дни по-рано (може би повече).
Изглежда новопоявилият се crop circle да  регенерира доста добре.

Формата му е необичайна,тъй като крайните външни линии,които маркират и оформят големият
пръстен, са много тесни.Образуванието ми напомня на птица в полет,с вдигнати нагоре криле,
и разперени като ветрило опаши пера - напомняща на древният стил на Маите (или близък до него).
Без съмнение е красиво.

Превод: АйКи.

П.С. Искрено се надявам да е разбираемо! ;) И един въпрос към Търсещите - да ви напомня на Феникс? :D
« Последна редакция: Юни 13, 2007, 19:58:09 pm от H. »

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #93 -: Юни 13, 2007, 18:21:57 pm »
Не:))) :D
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

AiKiDoKa

  • Гост
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #94 -: Юни 13, 2007, 18:26:13 pm »
                                                 Още един мегалитен слънчев часовник в Ийстън Роял

    Ийстън Роял от 12ти юни прилича на друг слънчев часовник,като онзи от Замъкът на Оливър (Оливър'с Кесъл),
    от април,2007-ма,както и на други,описани в :"Четирите мегалитни слънчеви часовника:геометричен и
    астрономически анализ".Този,вероятно,предизвиква специален интерес,защото показва използваният
    понякога на Британските Острови 12-месечен календар,вместо онзи , 16-месечен,изобразен върху
    crop circle-лите , слънчеви часовници, от 21 юни,2003та.

    Близките по форма и размери "топки" показват колко отдалечен от хоризонта може да се "предвижи" всеки
   изгрев или залез  на Слънцето, по време на всеки 30-ти или 31-ви ден (период).Всяко а-зимутно движение
   става по-голямо , когато Слънцето се намира в близост до равноденствието (0,6,12) ,а след това , намиращо се
   в близост до зимното и лятното слънцестоене (3,9).

   Този слънчев календар се свързва и с 12-месечният слънчев календар , за когото се говори в "Книгата за Енох",
   която Найт и Ломас анализират в своя труд от 1999.

    

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #95 -: Юни 13, 2007, 20:28:00 pm »
Цитат
И един въпрос към Търсещите - да ви напомня на Феникс ?
AiKiDoKa, благодарско, даде ми добра идея за работа  :-*
Не мисли като човек!-Крион

AiKiDoKa

  • Гост
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #96 -: Юни 13, 2007, 23:19:02 pm »
 Миро,няма нищо по-хубаво от искреното и честно "Благодаря" !  :)  ;)
 Аз също ти благодаря за милите думи.В момента работата ми е такава,че имам почти неограничен достъп
 до Интернет.Когато имам време,с радост ще превеждам и други неща,стига да са разбираеми и за мен.

 Ето материала и за открития кроп от 07.06.07 г.:

 Измина повече от месец от откриването на новопоявилото се образувание в слънчогледовите ниви на върха
 на Бийкън Хил,Оливър Кесъл,на север от Дивайзес.И така,с изчезването на жълтите цветя от останалите нивя,
 човек би могъл да си помисли,че никак не е трудно crop circle-лите да бъдат забелязани.Но аз ясно си спомням
 колко зашеметяващ бе откритият кроп Еклипс (затъмнение) от 1999,след изчезването на цветята от
 обкръжаващото ги поле.Но въпреки това,те все още биваха забелязани в сплесканата част на образуванието,
 защото повалените отдолу растения продължаваха да растат и цъфтят по-високи и по-дълги,
 с оглед на това да преодолеят препятствията.
 И така,докато летях,за да заснема звездата на върха на хълма Морган,внезапно разбрах , че пътуването ми
 е невероятно ценно - ясно различих над замъка Оливър, кроп съркъл, разположен по магичен начин.
 Достатъчно сигурен,отидох на мястото и видях на фона на жълтите слънчогледови нивя , спесканите ,
 смачкани в зелено растения , оформящи дизайна на crop circle-a.
 Този проста,но зашеметяваща форма се появи,докато все още бях в Щатите,на 15ти май - 1вият открит за 2007ма
 година crop circle.Със своите 333 стъпки в диаметър,това е най-голямото кръгово образувание открито до сега.
 
 
 Превод: АйКи.

 Дано съм била полезна.  ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #97 -: Юни 15, 2007, 23:28:11 pm »

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
« Последна редакция: Юли 04, 2007, 19:19:52 pm от H. »
Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #99 -: Юли 04, 2007, 21:22:11 pm »
Странна рисунка  :-\  Ще я погледам още известно време, пък тогава да видим какво ще ми роди акъла за нея   ;D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #100 -: Юли 04, 2007, 22:35:15 pm »
На мен ми прилича на масонска зала за ритуали. Техните подове са такива, не случайно разбира се.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #101 -: Юли 05, 2007, 12:19:40 pm »
Аз пък изпитах желание да хукна по този коридор и да пресеча прага на  третата врата, вдясно. Що ли пък точно него?
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен _DeSiRe_

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
  • Fallen Angel
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #102 -: Октомври 08, 2007, 11:09:23 am »
Наистина тези кръгове са нещо много странно и определено не са дело на човек...Носят някакво послание,което ние скоро няма да успеем да разгадаем може би.Но това,че излизат постоянно и непрестанно е малко плашещо :-\
The Truth Is Out There....Look at the Stars!

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #103 -: Октомври 08, 2007, 11:20:16 am »
 :) 

Ето малко изображения от 2007:
musica universalis

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #104 -: Октомври 08, 2007, 16:04:31 pm »
Наистина тези кръгове са нещо много странно и определено не са дело на човек...Носят някакво послание,което ние скоро няма да успеем да разгадаем може би.Но това,че излизат постоянно и непрестанно е малко плашещо :-\

Дезире, кое те плаши? Това че не са дело на човек или посланието, което не можем да разгадаем ? Прогони страха, наслади им се :)
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
Water "Crop" Circles

Започната от H. НЛО

4 Отговора
12715 Прегледи
Последна публикация Юли 06, 2011, 12:41:54 pm
от Hacko

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27