Автор Тема: Житните кръгове/Crop Circles  (Прочетена 203530 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #390 -: Ноември 07, 2011, 11:23:22 am »
 Разбира се, че много голяма част от кръговете са дело на високоразвита цивилизация, не нашата.  Фалшификациите не могат да достигнат това ниво на сложност, промени в структурата на почвата, стъблата и така на нататък.  Поздрави.
« Последна редакция: Ноември 07, 2011, 14:19:30 pm от Mirotvorec »

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #391 -: Ноември 26, 2011, 22:52:07 pm »
Разбира се, че много голяма част от кръговете са дело на високоразвита цивилизация, не нашата. 
Фалшификациите не могат да достигнат това ниво на сложност, промени в структурата на почвата, стъблата и така на нататък... 
<a href="http://www.youtube.com/v/cZQVsN6EqmA?version=3&amp;amp;hl=bg_BG" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/cZQVsN6EqmA?version=3&amp;amp;hl=bg_BG</a>  <a href="http://www.youtube.com/v/vDt62S0Pgog?version=3&amp;amp;hl=bg_BG" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/vDt62S0Pgog?version=3&amp;amp;hl=bg_BG</a>
 

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #392 -: Април 03, 2012, 15:46:30 pm »
Интересни 3D кръгове - Видео и Фейсбук група





Това е оптическа илюзия на на триизмерен  куб с ширина 70 м.
Вижте лицето на създателя им тук! 2012 и календара на маите



Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #393 -: Април 13, 2012, 17:35:54 pm »
Галя Крайчовска разговаря с арх. Мариана Везнева за тайнствата на Космоса и посланията към Земята


http://bnt.bg/bg/news/view/74018/tok_v_paveto_s_arh_mariana_vezneva
« Последна редакция: Април 13, 2012, 17:38:30 pm от Mirotvorec »

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #395 -: Май 03, 2012, 11:11:52 am »
Ако сте пропуснали предаването на София Тзавелла гледайте


Феноменът житни кръгове


Колин Андрюс посочва, че те винаги изникват в близост до вода и на места със свещени обекти.


 

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #396 -: Юни 23, 2012, 23:36:11 pm »
Ето във този документален филм ще видите самият процес на формиране на кръговете, а причинителят (поне за мен) се оказват най обикновенни мравки, които засега не е ясно по какъв механизъм са заставяни да обикалят по няколко хиляди в кръг или да формират толкова сложни фигури огъвайки стеблата на растенията по, които ходят и другият въпрос е откъде се взимат толкова много наведнъж за кратък период от време изчезвайки след това по същия начин по, който са се появили. Има най различни предположения и хипотези от висш извънземен разум до геомагнитни полета но никой не може да каже със сигурност кой е източникът или първопричината.
« Последна редакция: Юни 23, 2012, 23:45:15 pm от x_name41 »
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен stoicho85

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #397 -: Юни 23, 2012, 23:51:00 pm »
Интересно за мравките, аз не я бях чувал тази версия.
100% нещо трябва да ги контролира, едва ли ще им дойде на ум да правят фигури.
Иначе с хора си бяха правили експеримент, и за една вечер бяха направили сложни кръгове.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #398 -: Юни 24, 2012, 08:23:22 am »
Ето във този документален филм ще видите самият процес на формиране на кръговете, а причинителят (поне за мен) се оказват най обикновенни мравки, които засега не е ясно по какъв механизъм са заставяни да обикалят по няколко хиляди в кръг или да формират толкова сложни фигури огъвайки стеблата на растенията по, които ходят и другият въпрос е откъде се взимат толкова много наведнъж за кратък период от време изчезвайки след това по същия начин по, който са се появили. Има най различни предположения и хипотези от висш извънземен разум до геомагнитни полета но никой не може да каже със сигурност кой е източникът или първопричината.
Ай де сега мравките ги правели. Механизма за прегъване на стеблото е отдавна изяснен. Промените в пръстта и пространството над кръговете също в голяма степен са изучени. Под вола теле се търси.

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #399 -: Юни 24, 2012, 08:42:46 am »
Мравките правели кръговете?!... :( По - голяма глупост скоро не бях чувала! Съизмерима е с онази простотия, дето едни колежанчета с едни дъски цяла нощ мачкаха житата с такъв жалък резултат и толкова посредствено беше всичко, а се бяха взели така насериозно...Сега пък...мравките...Пълни глупости!
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен forcomnet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 113
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #400 -: Юни 25, 2012, 01:53:41 am »
Ето във този документален филм ще видите самият процес на формиране на кръговете, а причинителят (поне за мен) се оказват най обикновенни мравки, ...

Човече какви мравки са те налазили бре? Как можа да го изръсиш изобщо, какво остава пък да вярваш, че мравки могат да правят такива неща... още повече няколко хиляди мравки са нищо... ще ти трябват много повече от няколко хиляди. В този филм който посочваш не видях и помен от мравки, но има много други интересни неща. Или посочваш линк към филм който не си гледал. За житните кръгове, като изключим тези с чисто човешки и земен произход, останалите трябва да са с нечовешки, а следователно и неземен произход. Защото кой нечовек от Земята би могъл да ги направи? Мравки?! Хайде бе... откъде се взимат и кой ги управлява да измачкат толкова сложни фигури? Още повече, че при истинските фигури няма смачкани, намачкани или прегънати стъбла! Изкривени, извити, огънати без нарушаване целостта и структурата на стъблото изглеждат като естествено криви и деформирани в процеса на растеж. Но явно не са, някой ги е изкривил след като са пораснали... кой?

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #401 -: Юни 25, 2012, 03:12:18 am »
Не става въпрос дали са мравките или извънземни, ако няма заснето конкретно кой и как го е направил.

Интересно е, да се отиде в Англия, ако някой има време, желание и възможност, понеже там са най-много. Да постои като истински изследовател, ако не го е страх много, да заснеме и да покаже как и ЗАЩО това се прави.

Клиповете, снимките и предположенията могат да са вдъхновение за филм, но реално не обясняват смисълът и целта на тези кръгове.
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #402 -: Юни 25, 2012, 11:10:22 am »
Princess_Deja, не е така. Ако беше прочела темата, щеше да видиш, че има отговори на много въпроси. Има и хора, като Везнева, които тълкуват много логично посланията. А че има сили, които искат да омаловажат и игнорират това явление е друг въпрос. :hi:

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #403 -: Юни 25, 2012, 14:17:59 pm »
Въобще вникваш ли в това, което пиша, или си цъкаш за тренинг на пръстите и просто да си ми "контра" и мерудия на манджата?   ::) Айде ти вземи почети малко, за да схванеш и развиеш собствена логика и тогава ми коментирай мненията  и ми "помагай" и изкривявай какво съм искала да кажа.
Виж си само това твърдение:

Цитат

Разбира се, че много голяма част от кръговете са дело на високоразвита цивилизация, не нашата.


От къде се разбира? Видял ли си ги точно как правят кръговете, тия с надпис на гърба "Високо-развита цивилизация"(ВРЦ) докато ги правят, че да се разбира.

Що пък да си нямам някаква готина модифицирана комбайн/а , която да си лети и като печат да си правя различни формички.

Даже си мисля, че може това да е от разходките на детската извънземна градина и малките извънземнички да си играят и да си правят фигурки... ама като го заснема ще твърдя със сигурност. Даже приятелски ще ги питам на колко години са и как се казват, от коя планета или Галактика идват, без да искам да се здрависвам, че от един виц знам, че този израстък не винаги е ръка  :D

Отклоних вниманието от несъщественото коментиране за мравките, толкова ли е трудно за разбиране? :o
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #404 -: Юни 25, 2012, 15:38:41 pm »
Иронията с 'малките извънземнички' ми изглежда леко неуместна, предвид всичко, изписано до тук в темата. Което иде да ми покаве, че ти самата не си си направила труда да я прочетеш цялата. А ако инфото ти идва от вицове и вестници, тогава ти просто си цъкаш за тренинг на пръстите.
Няма земен или извънземен комбайн, който е способен да 'ожъне' нивата с такава геометрична прецизност, при това оставяйки прегънатите класове живи, и годни да узреят и дадат реколта. И, що за комбайн ще да е този, който работи като огромен вихър, без да докосва земята..?
Ето това имам предвид:



Помисли над тези неща, и след това говори за ВРЦ-та, и прочее щуротии, достойни само за детската градина.

 :nea:
musica universalis

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
Water "Crop" Circles

Започната от H. НЛО

4 Отговора
12452 Прегледи
Последна публикация Юли 06, 2011, 12:41:54 pm
от Hacko

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27